Keresés

Részletes keresés

vlevi Creative Commons License 2006.08.12 0 0 63
Ravatalozó ?
Emlékmű talapzat?
:)
Előzmény: g0oFy (62)
g0oFy Creative Commons License 2006.08.12 0 0 62
<NEMIDETARTOZIK>
de, nem tudja vki, mi lesz a Dózsa Gy. uton a Kolyokvár mellett az a márványhatású épület? Múlt héten otthon voltam akkor láttam.
<EZNEMIDETARTOZOTT>
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.08.09 0 0 61
hagyjuk, éljen a kiskörút!
Előzmény: Tibó (60)
Tibó Creative Commons License 2006.08.08 0 0 60
Pont ezert jo, mert elegans, szolid. Nem szabad szerintem uj, de regies hatasu giccseket rakni a belvarosba. A metropol uzlethaznak viszont pont az a baja, hogy tobb, mint jellegtelen...az sokkal zavarobb.
Az ugyeszseg is remekul simul a birosag epuletenek folytatasaba.
Előzmény: Pirimidin76 (59)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.08.08 0 0 59
ok lenne, ha nem lenne körülötte a korona, a templom, meg a plébánia épülete...
Előzmény: Tibó (58)
Tibó Creative Commons License 2006.08.08 0 0 58
Hat igen, izlesek es pofonok.
A konyvtar nekem peldaul tobb, mint ok.
Előzmény: Pirimidin76 (57)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.08.08 0 0 57
mindhárom épület szép lenne mondjuk az örökösföldön, vagy a jósában. de a belvárosban...
Előzmény: Tibó (56)
Tibó Creative Commons License 2006.08.08 0 0 56
Nekem a konyvtar abszolult tetszik, es igazabol a marvanyos hazzal sics semmi bajom.
Lassan meg a Krudy hazzal is megbaratkozom, bar annak az alja baromi ocsmany.
Viszont a setaloutcaban az a haz tenyleg gyilkos...
Előzmény: déef (52)
rács1 Creative Commons License 2006.08.08 0 0 55
A sétálóutcában, a Kelet Matyi régi szerkesztősége volt abban a házban, ami egyáltalán nem illik a városközpontba.
vlevi Creative Commons License 2006.08.07 0 0 54
Itt van az irodánk néhány háznyira, úgyhogy szinte mindennap látom, főleg amióta levették a ponyvát.
Az egész úgy indult, hogy a belső részt széttúrták valamikor tavaly, de a homlokzat állt. Aztán egyszercsak "véletlenül" eltűnt a homlokzat is.
Olyasmit hallottam, nem tudom mennyire igaz, hogy úgy volt, hogy a homlokzatnak meg kell maradnia, pont azért, hogy ne lógjon ki a képből. De "sajnos", "véletlenül" eltűnt, és lett belőle ez a márványos ocsmányság, hozzá a legkevésbé sem illő sárgaréz ereszcsatornával.
Előzmény: déef (52)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 53
off
egyetértünk, iszonyat.
a dózsa gy-ön még van néhány szép házikó, jó lenne megtartani őket. a szarvas utcán is van néhány, na meg sok felé, csak hát nagy úr a pénz...
on
Előzmény: déef (52)
déef Creative Commons License 2006.08.07 0 0 52
Bár nem annyira Kiskörút, de...
Láttátok már az "összhangot" a Dózsa György úton a Kölyökvártól lefelé?
Ki volt az a féleszű, aki azt a márványos vackot úgy oda engedte?
Különösen, hogy az utána következő két épületet gyönyörűen felújították.
Hasonló a véleményem a könyvtárról. Felújítás előtt sem volt szép, de most...
Előzmény: Pirimidin76 (51)
Pirimidin76 Creative Commons License 2006.08.07 0 0 51
miért kellett volna neki belemenni?
egy romos, ócska házhoz is ragaszkodik néha az ember. már ígyis lebontották a legtöbb hangutalos régi házikót a városban, iszonyat, mik épülnek helyette...
Előzmény: krix_krax (47)
krix_krax Creative Commons License 2006.08.07 0 0 50
Pedig van ott egy olyan épület, ami a tervek szerint nem kellene, hogy ott legyen. Én sem vettem észre első pillantásra, hogy megmaradt, mert így sem rossz, de ha nem lenne, még jobb lenne. Mondjuk a buszöböl "testesebb" lenne tőle, stb.

Nézd meg jobban! :)
Előzmény: Panzermeyer (49)
Panzermeyer Creative Commons License 2006.07.19 0 0 49
hol van az a problémás ingatlan? mert az út a buszacsa és az EU hotel között indul, ahol kanyarodik ott a rendőrség aztán a börtön van
mit nem tudtak kisajátítani ezek közül?
Előzmény: krix_krax (47)
Tibó Creative Commons License 2006.07.19 0 0 48
Nekem az iv kimondottan tetszik.
Előzmény: krix_krax (47)
krix_krax Creative Commons License 2006.07.19 0 0 47
Már vártam, hogy mikor jelennek meg az új útszakasszal kapcsolatban a szokásos fikázások. Nem kellett sokáig várni.
Azt meg már csak a felületességeteknek lehet betudni, hogy észre sem vettétek, hogy a Tesco-tól indulva egészen az új útszakasz végéig egy egészséges és szép zöldhullámon lehet eljutni, aminek köszönhetően 3 perc alatt bent vagy a belvárosban. Ezt miért nem vettétek már észre?

A másik, amit még nem tudtok. Sokkal egyenesebb lett volna az új útszakasz, ha a tervezett nyomvonalban lévő ház tulajdonosával meg lehetett volna állapodni a kisajátítással kapcsolatban. De nem lehetett. Emiatt van egy kis íve az útnak, hogy kikerülje a romos, nyamvadt házát.
Ezért miért nem háborogtok?
Tibó Creative Commons License 2006.07.10 0 0 46
ugye :)
Előzmény: Panzermeyer (45)
Panzermeyer Creative Commons License 2006.07.10 0 0 45
lezárni 2 perc alatt lelehet :D
Előzmény: Tibó (44)
Tibó Creative Commons License 2006.07.10 0 0 44
Viszont a setaloutcat mar attol fuggetlenul el lehet kezdeni...
Előzmény: Törölt nick (43)
Tibó Creative Commons License 2006.07.10 0 0 42
:)
Azt hiszem, raferne egy kis finomitas...egyre durvabbak a tervek.
Előzmény: Törölt nick (41)
Tibó Creative Commons License 2006.07.09 0 0 40
Ennek az utszakasznak a lenyege a belvaros lezarhatosaga, es ezert szerintem fontos volt, hogy vegre kesz.
Amugy a koranyirol ott van vegig a nagykorut a metroba. nem hiszem, hogy a belso korutnak kellene ezt a szerepet atvennie.
Előzmény: vlevi (39)
vlevi Creative Commons License 2006.07.09 0 0 39
Tudod, hogy értem. Nagy szavak, körút, meg felhajtás, aztán belefutsz egy T kereszteződésbe. Eddig is ez volt a Hunyadi utca végén, most 100m-el arrébb van, etttől nem lett sokkal jobb.
Előzmény: Tibó (37)
Panzermeyer Creative Commons License 2006.07.08 0 0 38
igen, és jöhet a villamos is :P
Előzmény: Tibó (37)
Tibó Creative Commons License 2006.07.08 0 0 37
Hat, ha te a Bocskai utcarol nem tudsz sehova tovabb menni, akkor azert nem irigyellek :). A lenyegm hogy le lehet vegre zarni a belvarost...ezt is megertuk.
Előzmény: vlevi (36)
vlevi Creative Commons License 2006.07.07 0 0 36
Pedig sokkal jobb, hogy az eddig is üres, de 4 sávos Hunyadi utcán már nem csak a Domushoz lehet bejönni, hanem egész a Bocskai utcáig, aztán onnan sehova tovább :(
Remélem ezt a részt is csak 20év múlva folytatják, mint a Hunyadi utcát errefelé. A francnak sincs kedve "körút" címszóval jobbrabalra kereszteződésekben csikicsukizni, a Korányiról a Metróba menet.
Előzmény: Panzermeyer (33)
Tibó Creative Commons License 2006.07.07 0 0 35
Hat a fakat en is meghagytam volna...kerulgessek csak az autosok, legalabb nem szaguldoznak.
Előzmény: rács1 (34)
rács1 Creative Commons License 2006.07.06 0 0 34
Nem elég, hogy egy csomó fát kivágtak a kiskörút miatt, de még az Egri Borozót is elbontották. :-)
Panzermeyer Creative Commons License 2006.07.05 0 0 33
már 6 napja készvan a kiskörút része és nagyon kihasználatlannak tartom egyelőre, 1-2 autó lézeng rajta, miközben a bocskai úton a római kat templom melletti lámpától egészen az új lámpáig ér a sor, kifordulni autóval nem is lehet, szerencsére motorral voltam :)

aki annyira balra akar menni ott a templom mellett az miért nem választja a vörös hadsereg :) útját? aki meg jobbra akar az rögtön kikerülhetné a Dózsa György utat...
elég siralom volt most ott a helyzet
_LaJoS_ Creative Commons License 2006.07.04 0 0 32
hátbazz, 2006-ban bicikliút nélkül építeni utat... háááát...
Előzmény: Tibó (30)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!