Keresés

Részletes keresés

ToMy_ Creative Commons License 2004.04.22 0 0 6
J2ME (Java2 Micro Edition) emulátor programot keress a neten, van telefonspecifikus is meg nem is. :)
Motorolához pl. a Motorola kiadott egy J2ME SDK-t, abban benne van az emu is. Nokiáról nem tudok, de ez nem jelent semmit.
T.
swacsa Creative Commons License 2004.04.21 0 0 5
Áruljátok el lécci, hogy melyik progival lehetne megnézni, hogy a .jar meg .jad kiterjesztésű fájlok milyen játékot takarnak(3510i-hez valók elvileg).
swacsa@freemail.hu
Törölt nick Creative Commons License 2004.01.10 0 0 3
Tessenek hívni a 455-72-90-es HELYI (budapestieknek legalábbis :-) )számot és ott UGYANAZT kapjátok, amit a 06/81/350-088-as számon (ott nettó 900Ft-ért)

Most hívtam végig (ha már ennyire(!) hülyék!) a Telemédia összes számát (XL csomag) és egyebejk között eztet találtam - MŰKÖDIK (csak nekem nem letöltőképes a telefonom, de a "könyvjelző" SMS megjött, jelezve, hogy nem megfelelő a telefon).

Jó szórakozást!

Maus Róbert Péter
távközlés-technikai fejlesztő
szolgáltatásjogi szakértő

Ps: A Telemédiának (ha olvassák) üzenem: készülhetnek a jó kis hatósági leckére a Viasat3 és ATV-s átverések miatt!

Jissi Creative Commons License 2000.12.10 0 0 2
láma :)
Előzmény: nadamhu (1)
nadamhu Creative Commons License 2000.12.10 0 0 1
A Wapozas olyan, mint amikor internetezel: A mobilszogaltatod behivo szamat kell felhivnod, (mint ahogy a PC-del felhivod az internetszolgaltatot), aztan, hogy te milyen WAP siteon bongeszel, az mar csak rajtad mulik. Termeszetesen a jatek ingyenes.
Előzmény: trollcsi (0)
trollcsi Creative Commons License 2000.12.10 0 0 0
de ugye nem kell hozzá 00-ás számot hívni?
Előzmény: nadamhu (-)
nadamhu Creative Commons License 2000.12.09 0 0 topiknyitó
Hello,

Mi a velemenyetek a WAP - os jatekokrol? Mar egesz szinvonalasak is vannak, pl. a www.m-toyz.com - on most jott ki egy 'Multi User Dungeon' jellegu jatek WAP - ra. Es raadasul az itt megadott e-mail cimem, es az oldalon levo e-mail cim is kisertetiesen hasonlit...:)

nadam

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!