Keresés

Részletes keresés

éxíj Creative Commons License 2001.01.14 0 0 24
Sajnálom, hogy csak ennyien szóltak hozzá és azt mégjobban, hogy így.
Ha ez reprezentálja a közgondolkodást, akkor tényleg minden rendben.
És a topik törölhető.
Carella Creative Commons License 2000.12.11 0 0 23
he-he ;o)))

nem tanítják (ld. a 22. sz.beszólását itt alattam)
vagy ha igen, akkor az illető úr épp hiányzott
vagy lehet hogy ő maga nem végzett ilyet, mert már úgy született ;o))))

Előzmény: madám sosa (21)
leha Creative Commons License 2000.12.11 0 0 22
a topiknyitó látott egy plakátot, de nem azzal volt baja, hanem azzal, hogy zenél. pézé. közönségnek!

amiket említettél, szerintem más lapra tartoznak: a pulóver tisztelet kérdése (megtisztelem-e a politikustársat azzal, hogy felöltözöm rendesen). hogy ki főbohóc és miért, az egy másik topik témája és elég szubjektív kérdés ...
kabarészerzőként fikázás: gerinc dolga. ezek mind nem függenek a betöltött poziciótól!

madám sosa Creative Commons License 2000.12.11 0 0 21
he-he
Tudok, mégpedig nagyon sokat.
Magam is tagja voltam ilyen zenekarnak :))))))
Mi csináltuk, később csináltattuk a plakátjainkat, mi ragasztottuk ki, és közben gyakran találkoztunk más zenekarok tagjaival és azok hozzátartozóival. Volt hogy dumáltunk egy jót, de olyan is, hogy letépkedtük egymást.

Alapfokú gondolkodás-tanfolyam?
Hmmm. Biztos jó lehet. Tanítják ott a szerényedést? ;o)))

Előzmény: leha (19)
madám sosa Creative Commons License 2000.12.11 0 0 20
Kedves abelXavier!
nekem az itteni szereplésed azt mutatja, hogy vagy fanatikusan rajongsz Komáromiért, vagy hihetetlenül gyűlölöd a topiknyitót. Mást sajnos nem. Mi a franctól lettél ilyen indulatos?

Kedves ktrout!
Szerintem senki nem mondta hogy az éneklés és a koncertezés bűn, sem azt hogy törvénytelen.
Vannak viszont íratlan szabályok, amelyek alapján
egy miniszterelnök nem megy halásznadrágban a Parlamentbe, vagy nem fogad pulóverben egy másik miniszterelnököt (mondjuk a miénk ez utóbbit megtette)
egy főbohócból nem csinálnak közt. elnökjelöltet, vagy minisztert (nálunk ez is megtörtént)
egy exminiszter-expártelnök nem fikáz kabarészerzőként egykori harcostársakat (nálunk ez is megtörtént)
Egyáltalán, kultúrhelyeken az íratlan szabályokra jobban odafigyelnek, mint az írottakra.
És szerintem íratlan szabály, hogy egy megyei rendőrkapitány ne hozza magát olyan kellemetlen helyzetbe, hogy koncertszervezők törvénytelenséget kövessenek el az ő arcképével.

leha Creative Commons License 2000.12.11 0 0 19
valaki tud olyanról, hogy a plakátot a zenekar ragasztya? nemhogy nem ragasztyák, nem is csináltatják! valaki szervez egy bulit, ahol a kiadás oldalon szerepel mindkét dolog: fizetés a zenésznek, és a plakátragasztónak. a közterületesek sem a zenésznek, hanem a szervezőnek nyújtják be a számlát.

éxíj: valakinek a múlthéten már ajánlottam alapfokú gondolkodás-tanfolyamot

K.Trout Creative Commons License 2000.12.11 0 0 18
MEA MAXIMA CULPA!!!
Ez nem fos...ez bálnafos!!
azér bálnafos, mer az száll a legmélyebben a tenger fenekére. Annál mélyebben már nem lehet.

Előzmény: B. Knox (17)
B. Knox Creative Commons License 2000.12.11 0 0 17
K.Trout!

Bizonyítandó, hogy hozzászólásod mennyire alaptalan, íme egy SHYGUYS idézet:
"Héj görl, tovább ne gyötörj,
Ennyi már elég, hogy szívemben porrá égj,
Legyen ez a szám az utolsó esély..."

Remélem, sikerült meggyőznelek és egy mea maxima culpa társaságában vissza vonod az előző hozzászólásod...

Előzmény: K.Trout (16)
K.Trout Creative Commons License 2000.12.11 0 0 16
Ha tényleg nem szabályos, ahogy ki van plakátolva, és erről van szabály, hogy hogyan kéne, akkor tényleg van egy kis bibi.
De ettől függetlenül maga az éneklés, a lemezkiadás, a koncertezés nem bűn, és szerintem semmivel sem sért jobban közízlést csak azért, mert rendőr, mint akár a Hip Hop Boys vagy a Shy Guys vagy ezek a fos zenekarok.
Előzmény: Carella (14)
B. Knox Creative Commons License 2000.12.11 0 0 15
Nagyon meglepődnék, ha Komáromi SZEMÉLYESEN ragasztana illegális helyekre plakátot...
Amennyiben a rajongók voltak, akkor meg csak egyetlen dologért felelős... miért hozza annyira lázba a zenéjével az embereket, hogy azok még törvényt is képesek szegni????

Tehát ez az egész történet nem Komáromiról, hanem fanatikus rajongóiról szól... ami újra csak azt bizonyítja, hogy zseniális előadóművész...

Előzmény: Carella (14)
Carella Creative Commons License 2000.12.11 0 0 14
Tényleg, Komáromi kalózplakátokon van kirakva, villanyoszlopokon, híd lábán, használaton kívüli üzlet kirakatán, és ez mégiscsak túlzás a rend őrétől.

Ha tényleg a Király tanítványa, akkor azt is megtanulhatta volna, hogy csak fizetett felyen nyomatjuk a plakátot, mint apuka.

K.Trout Creative Commons License 2000.12.11 0 0 13
És?
Ha nem tetszik a "műve", nem veszem, nézem, hallgatom,csakúgy mint Jimmy-ét. Ennyi, kár ezt ragozni.(TV-t meg hovatovább amúgy sem nézek, mert csak a szar dől mindenhonnan.)

Nem törvénytelen, nem összeférhetetlen, nem erkölcstelen.Pont.

Minden más csak szaros rinyálás és irigység.

Előzmény: B. Knox (12)
B. Knox Creative Commons License 2000.12.11 0 0 12
Egy megjegyzés: Komáromi Jimmy tanítvány... mindent amit tud, azt a Királytól tudja...
Előzmény: K.Trout (11)
K.Trout Creative Commons License 2000.12.11 0 0 11
Tényleg, miért törvénysértő, ha ki van plakátolva?

A rendőr nem ember? Ha hazamegy, otthon is rendőrnek kell lennie? Nem lehet magánember? Vernie kell az asszonyt meg a szomszédot a gumibottal?

Nem vagy te egy kicsit IQ 2 ?

Vagy talán a felettesed, és utálod?

Egyetlen olyan szabályt vagy rendeletet vagy törvényt mutass, ami ez tiltja!

Mellesleg, engem pl. sokkal inkább irrritál Zámbó "Király" bármely plakátja, utálom mint a romlott szart, de nem akarom a plakátjait levenni és nem akarom megtiltani senkinek sem, hogy hallgassa.

A felháborodásod meg műízű, vagy egy a sok "basztassuk a rendőröket" hozzászólás közül, vagy személyes problémád van az illetővel, de akkor azt vele rendezd.

Úgyhogy duplán hülye vagy.

Trout

Előzmény: éxíj (9)
B. Knox Creative Commons License 2000.12.11 0 0 10
Komáromi az utolsó magyar polihisztorok egyike... egy reneszánsz ember... megtiltani a virágnak, hogy nyíljon, nem lehet...

A plakát, miért is törvénysértő???

Előzmény: éxíj (9)
éxíj Creative Commons License 2000.12.11 0 0 9
Megengedem, hülyézz le nyugodtan, szimplán, de akár duplán, ha olyan is van az eszköztáradban.

Clinton és Selmeczi adott ki cd-t, elnök, illetve államtitkár korában, jártak ebben az időben turnézni, volt-e ebből bevételük?
Ha igen (bár ezt kötve hiszem), akkor sem jó a hasonlatod, mert egyrészt ha "más is azt teszi" az senkit nem ment, másrészt nem hasonlítható össze egy elnök vagy egy államtitkár egy főbűnüldözővel.

Ahhoz ha ő magának örömet szerez, ahhoz semmi rosseb közöm nincs, de ő nem csak magának szerez örömet, hanem kiplakátolják a fejét az oszlopokra (ez törvénysértő) és a médiában állandóan popsztárként szerepel.

Ha ez a te erkölcsi normáidat nem bántja, ahhoz semmi közöm, sem meggyőzni, sem minősíteni nem akarlak emiatt.

Előzmény: K.Trout (7)
B. Knox Creative Commons License 2000.12.11 0 0 8
Jó zenét csinál, tehát engem nem zavar...
Folytassa Komáromi...
K.Trout Creative Commons License 2000.12.11 0 0 7
éxij, engedd meg, hogy szimplán lehülyézzelek.

Törvény nem tiltja. Mitől lenne összeférhetetlen, ez nem világos.Clinton is szaxizott, Selmeczi Gabika is szaxizott. Ártani senkinek sem árt vele. A CD-n nincs rajt a foglalkozása, szerintem. Állampolgári joga zenélni.

Egyáltalán, mi a rosseb közöd van hozzá, hogy ő magának, meg egy-két másik embernek örömet szerez?!! nem lő le senkit, szabadidejében meg azt csinál, amit akar. Inkább, minthogy narkót áruljon ki a rendőri raktárakból..
Nehogymá...

Előzmény: éxíj (6)
éxíj Creative Commons License 2000.12.11 0 0 6
Mi ebben a rossz?

1. Szerintem komolytalanná teszi az egész rendőrséget - hogyan tart főkapitánmyi értekezletet hétfőn délelkőtt egy olyan pofa, amelyik kalózplakátokon van kiragasztva városszerte? Hogy tart rendet, hogy cseszi le a mulasztókat, amikor szirupos nótáiról híres?
2. Összeférhetetlen. Mi várható egy olyan főrendőrtől, aki a kapitányi fizetésén kívül fellépésekből és kiadóktól is jövedelmet húz?
3. Hogy van erre ideje? Főkapitánynak lenni egész embert igénylő feladat, és talán bandában énekelni ugyancsak.
4. Hogy kerül a csizma az asztalra?

Stb.

Előzmény: Derek (5)
Derek Creative Commons License 2000.12.09 0 0 5
"Van közöttük főrendőr?
Értsd: vezető beosztású"

A rosseb tudja, nem mindegy? Egy elonye van, amikor latja,hogy a fiuk, lanyok szivjak lenn a placcon a jointot,,mindjart a helyszinen le is tartoztathatja oket:-))
Miert ne zenelhetne akar az orszagos fokapitany is rockbandaban, mi ebben a rossz. Bar felolem primas is lehet szabad idejeben.

Előzmény: éxíj (4)
éxíj Creative Commons License 2000.12.09 0 0 4
Van közöttük főrendőr?
Értsd: vezető beosztású
Előzmény: Derek (3)
Derek Creative Commons License 2000.12.09 0 0 3
"Láttam a napokban egy plkátot, hogy Komáromi koncert lesz valahol. Ez a Komáromi Pest megye rendőrfőkapitánya, cégéket ad ki, koncerteken lép fel, ahol csápolnak neki a rajongók"

Nagy dolog nem egy new orleansi zsarut ismerek latasbol aki szabadidejeben jazzklubokban zenel. Ja es Jimi Hendrix meg ejtoernyos volt a 101st Airborne Divisionnal a Vijjogo sasoknal.

Előzmény: éxíj (-)
PuPu Creative Commons License 2000.12.09 0 0 2
Tévedsz. Komáromi már nem Pest megye rendőrfőkapitánya, - a sajtókapcsolatokért felel a BM-ben...
Egyébként a zenéje nem igazán nyerő nálam, de az tény, hogy a Pest megyei eredményességi mutatók igen jók voltak, amíg ő volt a kapitány.
Egyébként meg az eredményesség minősít, - a többi csak irigység...
:O)))
Előzmény: éxíj (-)
Your DEvil Creative Commons License 2000.12.08 0 0 1
Öszinténszolva szerintem már teljesen mind1:(((
Ez az ország televan korrupt rendörökkel.
Talán az egész rendőrséget fel kéne robbantani, és
önkormányzati alapon ujjászervezni. Talán ez hozna megtisztulást.
Előzmény: éxíj (-)
Your DEvil Creative Commons License 2000.12.08 0 0 0
00000000000000

ez egy durva nullázás:)))))

Előzmény: éxíj (-)
éxíj Creative Commons License 2000.12.08 0 0 topiknyitó
Láttam a napokban egy plkátot, hogy Komáromi koncert lesz valahol. Ez a Komáromi Pest megye rendőrfőkapitánya, cégéket ad ki, koncerteken lép fel, ahol csápolnak neki a rajongók.
Nem kabaré ez?
Hogy van erre ideje egy főrendőrnek?
És nem összeférhetetlen ez, amikor pl. egy ügyész még a kisszobája albérletbe kiadásával sem kereshet pénzt a függetlensége megőrzése miatt???
Jó ez így????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!