Keresés

Részletes keresés

geeez Creative Commons License 2000.12.07 0 0 73
Az a baj, hogy OVI-t nem jol tanitottak ki, a mesterkelt ujjbegy-osszeerintos kezmimikat kivaloan ellentetelezte a valaszok keresese kozben produkalt arulkodo szemmozgas, az orrhoz kapkodas es tsai.
Diotallevi Creative Commons License 2000.12.07 0 0 72
Azzal sincs bajom, ha OVI nyugodtabb, higgadtabb, konszolidáltabb,
mint amilyen a valódi egyénisége


(Geo  válasz erre | adatok | e-mail    
2000-12-06 21:01:40)

Asztemeg honnantudod, hogymilyenazõ valódi eggyénisége?

a mûsorból egyáltalán semmi konkrétumot,
vagy "új nóvumot" nem tudtam meg. Ez persze nem Orbán
hibája. Az engem a mesterkélt stílusával, az
ajaklebiggyesztésével, szemüvegkézbenlóbálásával,
fontoskodásával már korábban is irritáló
Baló volt az, aki rossz volt.


Öthetes Júzer  válasz erre | adatok |
e-mail     2000-12-06 16:07:42

7777!

Tudod, hogy nagyra becsüllek objektív és alapos gondolkodásod,
örökké kételkedõ alapállásod
miatt.

A fentiekkel nagyjából egyetértek: én örülnék
a legjobban, ha valaki végre eséllyel próbálná
megfingatni Viktort, és nemes küzdelemben maradna alul:-)

komoly ellenvélemények nem jelenhettek meg a mûsor
jellegénél fogva...

Ezt viszont nem érzem átgondolt véleménynek:
rezgõlelkû Balónak lett volna lehetõsége
értelmes ellenérveket felhozni - nem tette. Lelke rajta.
Szerintem (monománia) a Betlen, ha nem óvatoskodna annyit,
tudna jó interjút készíteni vele. Õ
se O.V.-tõl tart, szerintem inkább túlbuzgó
fõnökeitõl. Szóval csak azt akarom mondani, hogy
szerintem egy jól kérdezõ riporter inkább képes
érdemi ellenvéleményt szállítani, mint
egy zsigerbõl és/vagy kampányérdekbõl
hörgõ ellenzéki politikus. A cirkusz is jó mulatság,
de talán vagyunk néhányan, akik másra is vágyunk
néha.

Egyetértek azzal, hogy ez most egyiknek sem volt jó.

Viszont valószínûleg növelte O.V. népszerûségét
egy-két ponttal. Ez nekem nyereség - neked nem. Még
jó: különben unalmas lenne az élet.

Tisztelettel:

Diotallevi

Most pedig félreteszem úri modorom:

Hansolo, te nagyon ostoba!

Országunk miniszterelnöke tán csak megérdemel
annyi nyilvánosságot, mint Bp. fõpolgármestere.
Az elmúlt hetekben tényleg még a csapból is
a Maszk folyt, amit én nem bánok, mert egyrészt szórakoztat
a karakter, másrészt jó szolgálatot tett vele
a pártnak, amelyre feltehetõleg szavazni fogok 2002-ben.;-)

Hogy mi a píár, és mi nem?

Kis oktondim, hát nem tudtad, hogy minek a rövidítése?

Meg merném kockáztatni a kijelentést, hogy nyögdelõ
beírásaid szintén a Fidesz PR-stratégiájának
részét képezik, csakúgy, mint a Horn-interjúk
a tévében.:-)))

Menj inkább tanulni, ha segíteni akarsz a pártodnak!

D.

Előzmény: Öthetes Júzer (59)
Szabadelvue Creative Commons License 2000.12.06 0 0 71
"És kivándorolt Amerikába,
másfél millió Derekünk"

Bocs ezt nem lehetett kihagyni! :-)

Előzmény: Derek (70)
Derek Creative Commons License 2000.12.06 0 0 70
"mint amilyen a valódi egyénisége - hisz lesz itt még nagykoalícióra
lehetőség... "

Mi a feszkes fenenek? Az lenne az orszag legnagyobb becsapasa. Akko aztan tenyleg kivandorlok.

Előzmény: Törölt nick (68)
Constn Creative Commons License 2000.12.06 0 0 69
Off

Azt legkésőbb ma a zárásban lett volna érdemes kiszórni. Holnap már nem valószínű, hogy hasonlóan jól tudod eladni. Én tartanám egyelőre. Aztán meglátjuk, hogy merre indul a piac...

Előzmény: Geyza (66)
Geyza Creative Commons License 2000.12.06 0 0 66
Ízlések és pofonok...
A műanyag nem rossz szó:)))
OFF
Inkább azt mondd meg: érdemes holnap reggel eladni, a további esés reményében?
Előzmény: Constn (65)
Constn Creative Commons License 2000.12.06 0 0 65
Számomra elég műanyagnak tűnt.
Azon tűnödtem, mennyire komikus lenne, ha a 8 évvel ezelőtti önmagával szembesítenénk.

Az előző kiadás szerintem jobb volt, bár ezt a terméket nem nekem fogják eladni. :)

Előzmény: Geyza (64)
Geyza Creative Commons License 2000.12.06 0 0 64
Pontosan!
Ez a dialektika:)))

Minthogy Orbánnal eddig az volt a baj, hogy rámenős, pattogós: "bezzeg a Kunczénak milyen megnyugtató a hangja"; most meg az a baj, hogy "a PR-osok kitalálták neki ezt a megfontolt, nyugodt fellépést"...

Nekem tetszett!

Előzmény: Zmac (63)
Zmac Creative Commons License 2000.12.06 0 0 63
Még mindig off
Nekem ez valahogy nem világos. A gyes-sel az a baj, hogy alanyi jogon jár, az adóvisszatérítéssel meg az, hogy nem tudja mindenki kihasználni?
on
Előzmény: Öthetes Júzer (59)
BaSand Creative Commons License 2000.12.06 0 0 62
kirohantam okádni

Bezzeg a szádat azt nem törölted meg !

Előzmény: isup (61)
isup Creative Commons License 2000.12.06 0 0 61
szépen felkészítette a PR csapat, csak a végén vigyorgott, amikor kiesett a szerepből:
bölcs, megfontolt, gondterhes vezető látszatát kellett keltenie....hát próbálkozott...
Az tetszett a legjobban: " először is Isten előtt kell elszámolnom..." Ez annyira őszintén hangzott viki szájából, hogy kirohantam okádni
cogito Creative Commons License 2000.12.06 0 0 60
Még csak az kéne, hogy alalnyi jogon járjon. Minden megélhetési bűnöző ebből lébecolna, a gyerekeik meg koldulnának.
Előzmény: Öthetes Júzer (57)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2000.12.06 0 0 59
Hát igen... Van ilyen pletyka, de nem bizonyított. Legalábbis én még nem láttam konkrét számokat.

Sok milliárd forintot takarítottak meg, bár nem csak erről szólt a Bokros-csomag. A fő cél inkább az volt, hogy éreztessék: minden területen spórolnak, lehetőleg a magasabb keresetűek kárára, hogy ne legyen olyan nagy a polgárok jogos felháborodása, és ne törjön ki zendülés.

De tényleg off. Visszatérve az eredeti témára: volt valami értelme az interjúnak azon kívül, hogy jó színben igyekezzenek beállítani a miniszterelnököt és emberközelivé próbálják tenni?

Előzmény: Zmac (58)
Zmac Creative Commons License 2000.12.06 0 0 58
Kezdünk offtopicba csúszni! Tehát a Gyes esetében a jogosultság vizsgálata állítólag többe került, mint amennyit megspóroltak azzal, hogy nem alanyi jogon járt.
Előzmény: Öthetes Júzer (57)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2000.12.06 0 0 57
Az ellenzék azt is mondta, hogy inkább emeljék meg jobban a Gyes összegét, de ne tegyék újra alanyi jogon járóvá... Valóban felogásbeli különbség van az SZDSZ és az MSZP egy része és a koalíció között ezen a téren. De ezt nem is tagadták...
Előzmény: Zmac (56)
Zmac Creative Commons License 2000.12.06 0 0 56
A különbséget O.V. elég alaposan kifejtette, amikor a családtámogatási rendszerről beszélt. (Amikor 1998-ban visszahoztak néhány, a Bokros-csomag idején a rossz gazdasági helyzetre hivatkozva megszüntetett támogatást, az ellenzék "egy része" akkor sem szavazta meg.)
Előzmény: nofene (55)
nofene Creative Commons License 2000.12.06 0 0 55
Nofene! Én végignéztem, de ez nem ér, ugyanis nem voltam szabad a döntésben. :-)
off: A lényegről?
Előzmény: Zmac (54)
Zmac Creative Commons License 2000.12.06 0 0 54
Hozzászólásodból úgy tűnik, hogy te sem vagy mazochista! :)
Előzmény: nofene (51)
nevtelen Creative Commons License 2000.12.06 0 0 53
"Az ellenzék vezetői nem jutnak ilyen lehetőséghez..."

Á, nem. Demszky sem jut hozzá, naponta az m1-en a "Körzeti Hiradónak" álcázott PR műsorában. Az igaz, hogy abban csak mutogatják, nem beszéltetik, de ez D.G.-nek csak előnyére válik.

Előzmény: nofene (51)
Zmac Creative Commons License 2000.12.06 0 0 52
Ha te a jó megoldások miatt "szívsz mint a torkosborz", akkor egyrészt őszintén sajnállak, másrészt minden sajnálatom ellenére kívánom, hogy szívjál minél többet.
Előzmény: Törölt nick (50)
nofene Creative Commons License 2000.12.06 0 0 51
Nofene, ha szabad itt egy új aspektusból szemlélni a dolgot: kékes, techno háttér, kék ing, szürke nyakkendő, állandó elnéző mosoly - itt az új, korszerűsített OVI. A következő másfél évben SZVSZ ilyennek szeretne majd látszani: hozzáértő, céltudatos, de alapjában békülékeny, szeretetreméltó figura. Hátha a szavazópolgárok elfelejtik kormányzása első felét.
Ehhez persze kell egy olyan riporter, aki nem kérdez vissza, amikor az alany azt állítja az ellenzékről, hogy az egészen másfelé akarná vezetni az országot. Kiváncsi lennék, mi az a fene nagy különbség? Kilépnének a NATO-ból, nem tárgyalnának az EU-belépésről? Netán csak annyi, hogy hetente ülésezne a parlament és beengednék az ellenzéket a médiakuratóriumokba?
Baló nem volt túlzottan rámenős, OVI pedig megkezdte a választási kampányt. Az ellenzék vezetői nem jutnak ilyen lehetőséghez, bár, ha meggondoljuk, hogy egy másik csatornán a Vészhelyzet ment, viszonylag kevés olyan mazochista lehetett, aki inkább végigi OVI-t nézte. Szakértőktől az ember többet vár: pl. a mai BL-meccs előtt SZVSZ jobb lett volna.
luis Creative Commons License 2000.12.06 0 0 49
"a rádióban már heti nemtudomhányszori megjelenése után már a tv-ből is ő folyhat rendszeresen, és "
Már bocsesz az a nemtudomhányszi= 1 azaz egy
Nekem ugyanilyen érzésem sem Kovács Lacikával kapcsolatban, pedig nem miniszterelnök
Előzmény: HanSolo (39)
Zmac Creative Commons License 2000.12.06 0 0 47
>>Én nap mint nap tapasztalom a határozatainak a következményeit<<

Nyilván egytől egyig mindegyikéit. :)

Előzmény: Törölt nick (42)
dekóder Creative Commons License 2000.12.06 0 0 46
Érdekes a toleranciának és a másik nézőpontja iránti érdeklődésnek ez a fajta változata. Melyik tudományos műben olvashatnék erről bővebben?
;-)
Előzmény: Törölt nick (42)
Öthetes Júzer Creative Commons License 2000.12.06 0 0 45
Egy kicsit értetlen voltam - az az igazság - az interjú elején, amikor negywedórán keresztül a miniszterelnök lelkivilágáról hallhattunk csupán meg néhány esetlen mondatot. Én úgy képzeltem, hogy ha a miniszterelnök (főműsoridőben, a nemzeti főcsatornán) interjúval szerepel a polgárok elé, akkor azt azért teszi, mert valami mondanivalója van, vagy mert a polgároknak kérdeznivalójuk van.

Ezzel szemben a műsorból egyáltalán semmi konkrétumot, vagy "új nóvumot" nem tudtam meg. Ez persze nem Orbán hibája. Az engem a mesterkélt stílusával, az ajaklebiggyesztésével, szemüvegkézbenlóbálásával, fontoskodásával már korábban is irritáló Baló volt az, aki rossz volt. Érvekkel nem készült fel, a témákhoz nem ért, és komoly ellenvélemények nem jelenhettek meg a műsor jellegénél fogva... Úgyhogy egyáltalán mire volt ez az egész interjú jó?

Zmac Creative Commons License 2000.12.06 0 0 44
off
A budapestiek főpolgárok? Ha már főpolgármesterük van.
on
Előzmény: csoma (43)
csoma Creative Commons License 2000.12.06 0 0 43
Főherceg, kedves Erlkönig, főherceg!
Előzmény: Erlkönig (41)
Erlkönig Creative Commons License 2000.12.06 0 0 41
Liberális asztaltársunk nagy toleranciájában azt hiányolja, hogy Orbán helyett miért nem a város hercegét kérdezték... :)))))
Előzmény: dr. Életkopf (40)
dr. Életkopf Creative Commons License 2000.12.06 0 0 40
Bocs, de amit mondasz, annak se füle, se farka.

Akkor tehát készítse el úgy az interjút, hogy kitesz magára egy táblát:"Ez nem a reklám helye!" vagy ilyesmi?
Előzmény: HanSolo (39)
HanSolo Creative Commons License 2000.12.06 0 0 39
Nem arról van szó, hogy áruló vagy sem, de részt vállal abból, hogy azok után, hogy a rádióban már heti nemtudomhányszori megjelenése után már a tv-ből is ő folyhat rendszeresen, és kampányolhatja magát, meg az ügyes kis kormányt és a még ügyesebb kis Fidesz. MTV Magyar TeleViktor lehetne lassan a királyi tévé neve. Szóval itt nem azzal van a baj, hogy interjút készít, hanem, hogy részt vállal egy Fidesz PR munkában.
Előzmény: dr. Életkopf (36)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!