Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.03.17 0 0 22
Borzasztó a Blikk is, meg a Mai Lap is...
Leki Creative Commons License 2001.03.17 0 0 21
De milyen áron?
Azért sokan kedvelték A Színes Sportot, amit most egy bulvárlapra cseréltek!:(((
Előzmény: madám sosa (19)
Pym Creative Commons License 2001.03.08 0 0 20
Sokba került ez a magyar állampolgárnak!:(
Előzmény: madám sosa (19)
madám sosa Creative Commons License 2001.03.07 0 0 19
nekem sem tetszik, azt hittem, ha két lap egyesül, akkor több és jobb lesz. Hát nem lett.

Viszont elárulok egy titkot.
Talán még a héten megjelenik a MAI LAP.

Azok fogják írni, akik nem akartak együtt dolgozni Pallagival, meg akikkel ő nem akart együtt.

Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.26 0 0 18
Ez a Mai Blikk kész csalódás. Olyan, mint egy állatorvosi ló. Nekem nem jön, le fogom mondani.
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.08 0 0 17
En is lattam 1-1ben anyagot a Sunbol par het csuszassal, nem baj az. Blikk rulez!!!
Előzmény: krz (16)
krz Creative Commons License 2001.02.08 0 0 16
en abszolut blikk-parti vagyok, a mai napot csak nagyon ritkan vettem meg. (fokent vasarnap, amikor olyan keves mas ujsag van, hiaba a news junike az news junkie:) a blikk viszont szerintem kifejezetten profi, elvezetes lap. nem allitom, hogy 5-10 percnel tobbet lehet vele eltolteni, de ezzel abszolut szinten tarthatom a celebrity-relevans tudasom. kulon teccett, hogy sok anyagot vesznek at brit bulvarlapokbol (neha a sunday sport meg news of the world cikkek egy az egyben koszontek vissza - marpedig e ket ujsag nem elsosorban sporttal vagy hirekkel foglalkozik:))

ami a mhirlapot illeti, tovabbra is a ket verzio forog. az egyik szerint felev, es becsukjak, a masik szerint hosszabb tavon is hajlandok olni bele a milliokat, persze kisebb-nagyobb valtoztatasok mellett. aki tobbet tud, szoljon feltetlen!

fanyűvő Creative Commons License 2001.02.08 0 0 15
Egyet fizet, kettőt kap mert összevonták. Új neve (Mai?) Napi Blikk.
A főszerkesztő személye - Pallagi Ferenc - garancia arra, hogy qrvára független és tényszerű lesz. Az esetleg kirúgott munkatársaknak meg örömhír, hogy két kézzel kap utánuk a fölfejlesztendő Magyar Hírlap. Maradhatnak az eddigi eszméiknél és stílust sem kell váltaniuk.
Előzmény: Törölt nick (6)
nori Creative Commons License 2001.02.08 0 0 14
A Mai napot kezdetekben még megvettem néha, a Blikkből elég volt, amit egyszer a fodrásznál olvastam, úgy kell nekik
Jobban izgat a Magyar Hírlap sorsa, mit fogok olvasni, ha netán megszűnik?
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.08 0 0 13
A Mai Nap tenyleg egy nagy 0 volt, de a Blikket csiptem, a bulvar stilust jol nyomtak. A MH-ra tenyleg raferne egy alapos javitas.
Bumburnyák Creative Commons License 2001.02.08 0 0 12
Én személy szerint az egésszel kapcsolatban csak arra vagyok kiváncsi, hogy az új lap főszerkesztője Pallagi Ferenc, aki közben a Nap TV egyik riportere, miként fogja kommentálni, hogy az összevont lapoktól jópár újságírót az utcára tesznek. Ugyanis más esetkben ezen igencsak fel volt háborodva. Na igen ha a hóhért akasztják...
terrateniente Creative Commons License 2001.02.08 0 0 11
Nekem nem tűri a nyomdafestéket a... Szóval az, tudod! :))
Előzmény: Törölt nick (8)
csicsolina Creative Commons License 2001.02.07 0 0 10
Látod, ez egy családbarát lépés! Mostantól nemtomhány forintot megspórolsz és túrórudit veszel a gyereknek a pízbűl.

Én soha egyiket se veszem meg, elég a címlapot átnézni és már tudom is az összes aktuális hányadékot. Nem mintha a kereskedelmi adókból nem ugyanaz zuhanna ki, dehát az legalább ingyé van.

A NeT, na az egy kicsit húzósabb. Vajon ez a Marquard nem akarja rögtön a Matávot is megvenni?:-)

Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.07 0 0 9
Hm, én nem is ebbe a topicba írtam, milyen összevonás volt itt már megint?
Meg aztán ennek a topicnak már a címe se igaz...
sz Creative Commons License 2001.02.07 0 0 7
a nepszabiban is lattam mar olyat, hogy ugyanaz a hir (talan valami matavos vagy matavnetes volt) szerepelt a hazai kirek kozott, es a gazdasagi oldalon is...
Előzmény: isup (5)
Törölt nick Creative Commons License 2001.02.07 0 0 6
Szomorú vagyok, a Mai Nappal a rendszerváltás első lapja távozik. Szomorú komédia ez. Én eddig mind a két lapot megvettem. Ezután nyilván csak egyet fogok. Most akkor jobban járt a kiadó? Aligha hiszem...
isup Creative Commons License 2001.02.07 0 0 5
Na, akkor anyázzunk...

Örülök neki ! A Mai Nap egy nagy szar volt ! (most jön a fordulat:) és a Blikk is az !

A két lap nagy versenyben volt egymással, ez az utóbbi hetekben a Jimmy kapcsán igen látszott. A Blikk volt a szenzáció hajhász sajtó mocsadék, akinek semmi sem szent - napi 2 oldalon. A Mai Nap meg a család barátja, aki védi a király hírnevét és becsületét - napi 6 oldalon....
Egyik 19, a másik....
A Blikkben az a jó, hogy egy hírt akár 3x is elolvashattál, annyira nem volt szerkesztője a lapnak.

Vasárnap 10 perces klotyózáshoz ideáli...

madám sosa Creative Commons License 2000.12.13 0 0 4
azt hittem, valami jó kis anyázás lesz ebből is
csalódtam

(persze ha megemlítettem volna, hogy demszky keze van a dologban ....)

MGperY Creative Commons License 2000.12.04 0 0 3
ja. a tv3 is vhogy igy tünt el.
Előzmény: gitaros (2)
gitaros Creative Commons License 2000.12.04 0 0 2
Ha megvette, asz csinal vele, amit aka'
Berzsián Creative Commons License 2000.12.04 0 0 1
Pontosítanám: Mind a három lap egy nagy 0.
Előzmény: iudex (0)
iudex Creative Commons License 2000.12.04 0 0 0
Hát az egészet nem, mert egy rakás magazin maradt a Marquard-nál. De minek???? Ja: 0.
Előzmény: madám sosa (-)
madám sosa Creative Commons License 2000.12.04 0 0 topiknyitó
A Ringier megvásárolta az egész Marquard birodalmat, a Magyar Hírlapot a második legnagyobb napilappá akarja felfejleszteni, viszont a Mai Napot, a Blikk konkurensét egy tollvonással mexüntette.
Az utolsó szám az előrejelzés szerint 2001 március 1-jén jelenik meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!