Keresés

Részletes keresés

quequecc Creative Commons License 2000.12.09 0 0 22
Kedves Szilvió!

Javaslom két nyugtatót egy liter almabor, máris szebb lesz a világ.

üdv.

Előzmény: Szilvió (16)
szalonna Creative Commons License 2000.12.09 0 0 21
Meg azon is, hogy tán nem kéne ilyeneket írni a cigányokról... szvsz.
Előzmény: Törölt nick (20)
Szilvió Creative Commons License 2000.12.09 0 0 19
Ez kb. annyit tenne,mintha a cigányoknak mondanád azt,hogy ne tanítsák lopni a gyerekeiket.
Előzmény: Törölt nick (18)
Vajk Creative Commons License 2000.12.09 0 0 17
Igen, ez igaz.
Szinten izraeli hiruk volt, hogy egy 12 eves gyerek felrobabntotta magat es a bringajat egy katonai ors kozeleben.
Aztan kiderult(kideritettem), hogy szo sem volt 12 evesrol, hanem 22-24 eves volt a palesztin merenylo.(tobb kulfoldi ujsag mast-mast mondott)
Előzmény: JIMMY (13)
Szilvió Creative Commons License 2000.12.09 0 0 16
Minden arabbarátnak és zsidógyűlölőnek javaslom,hohy költözzön a Közel-Keletre,térjen át a muzulmán hitre,és lépjen be valamelyik arab terrorista/felszabadító-a kívánt rész aláhúzandó-szervezetbe.Ott aztán kedvére harcolhat ezek ellen a szemét zsidrákok ellen.Sőt ha Járai ara járna még egyszer,akkor szólhat az arab társainak,hogy őt nem kell lelőni,mert ő a munkáját végzi.De az,hogy itt köpködtök a zsidókra...hát ehhez nem kell valami nagy bátorság ugye.Lőjjétek le őket!Szorítsátok be őket a tengerbe,és kiáltsátok ki a Palesztín államot!Jó kis móka lesz az nektek!:-))))))
szalonna Creative Commons License 2000.12.09 0 0 15
Válaszolnál az (5) sz. kérdésemre? Ki az a Járai J. és minek alapján választanád ki a lelövési módját?
Előzmény: Léderer (14)
Léderer Creative Commons License 2000.12.09 0 0 14
Nem, rábasz***. Valami újat kell kitalálni, amivel a magánéletemben lehet turkálni. Felétek így szokás, nem lepődtem meg. Ha nem tudok valakinek az érveire semmit se mondani, gyorsan találunk valamit a magánéletében, hogy aztán azt megszellőztessük. Gratulálok, értékes vitapartner vagy.
Előzmény: JIMMY (12)
JIMMY Creative Commons License 2000.12.09 0 0 13
Azért a népszabit ne tekintsd hiteles forrásnak. Mindkét fél iránt elfogult, pozitíve ill. negatíve.
Előzmény: Vajk (4)
JIMMY Creative Commons License 2000.12.09 0 0 12
Nem, ez talán a keresztfűrészelő ellenálló apukája. :))
Előzmény: cogito (7)
Esbeta férje Creative Commons License 2000.12.08 0 0 11
”...Járai Judit elfogulatlanul tudósít évek óta Izraelből...
Aki ezt nem hiszi ..utánajárunk.
pvc”

Valóban! ;-) Évekkel ezelőtt a Panoráma nevében, Chrudinák utasítására munkatársaival megjelent egy olyan zsidó rendezvényen, ahova nem hívták. Közben igen pofátlanul viselkedett ill. beszélt. Biztonsági őröket kellett hívni, hogy eltávolítsák őket.
Most aztán utánam járhattok!

Előzmény: Törölt nick (9)
Léderer Creative Commons License 2000.12.08 0 0 8
Jajjaj gyerekek! Annyira de annyira mellreszívjátok a dolgot!

Mondhatnám, ha ilyen lennék.

Azt gondolom, Járai Judit elferdíti a híreket, és ez egyszer nem jött be neki. A hülye is láthatta, hogy... ( ld vágóképes sztori ).
Nem tudom, milyen jeltelen sírról, hátradrótozásról beszélsz, érdekelne.
A közgázon milyen bolsevik szeminárium volt?Tudod te egyáltalán, mi az a bolsevik, vagy csak vagdalkozol a szavakkal? Ajánlom, nyiss ki egy Bakost.
Nem, sajnos nem én vagyok a nagykövetasszony. Ha én lennék, többet hallanátok. Mellesleg nememnél fogva is csak nagykövet lehetnék.

cogito Creative Commons License 2000.12.08 0 0 7
Izrael budapesti nagykövet-asszonyát megkérdezték a Közgázon a diákok számára tartott bolsi szemináriumon, hogy mit tenne, ha kődobáló arab gyerekkel találkozna, mire vihogva azt mondta: lelőném, mint a katonák.
Családja biztos a kápóságig vitte a holokausztban. Innen a nagy humanizmus.
És ezek mondják Haiderra, hogy idegengyűlölő.
Köpni kell...
Ez a Léderer nem a nagykövet asszony?
GanxtaL Creative Commons License 2000.12.08 0 0 6
Aztán dróttal hátul összekötni a kezét, és arccal lefelé jeltelen sírba elkaparni.
Ahogy szoktátok, te mocsok.
Előzmény: Léderer (2)
szalonna Creative Commons License 2000.12.08 0 0 5
Hát én nem ismerhetek mindenkit, kedves Léderer, nem nézek TV-t. Ki az a Járai Judit, hogy le kellett volna löni? És milyen lelövési formát tartasz legjobbnak, kedves Léderer? Eltévedt géppisztolysorozat? Célzott egyeslövés? Esetleg falhozállítás, bekötött szemmel? Nagyon érdekelne a véleményed, kedves Léderer.

Más kérdés. Egy vágókép alapján mire lehet követketetni?

Üdvözöl

szalonna

Előzmény: Léderer (2)
Vajk Creative Commons License 2000.12.08 0 0 4
Mint kiderult(valahol olvastam, talan a nepszabiban) JJ es operatore valoszinuleg egy vilagitoraketatol ijedt meg.
Az ottani, erre szakosodott bizottsagnal sem jelentette be az esetet.
Messzirol jott....
Lieber Kati ura Creative Commons License 2000.12.07 0 0 3
Személyes véleményem: tényleg kár, hogy nem találták el.

Te paraszt. Állat vagy te léderer.

Előzmény: Léderer (2)
Léderer Creative Commons License 2000.12.07 0 0 2
Ja. Járai Judittal kapcsolatban: Jucus zolg jelenti: ..."és az ártatlan, fegyvertelen szabdságukért tüntető araboknak menekülniük kellett az izraeli golyózápor elől...". Vágókép: Öklüket és batár géppuskáikat rázó arab tenoristák üvöltöznek és köveket dobálnak. Na ennyit Jucusról. Mellesleg ahol volt, éppen lövöldözés folyt. Személyes véleményem: tényleg kár, hogy nem találták el.
Előzmény: gargoylus (-)
Kisgazda Creative Commons License 2000.12.04 0 0 1
A baloldalnak első az eszme és csak utána az ember. Nem "tehet" róla, hogy az eszme mindig idegenből jött.
Bumburnyák Creative Commons License 2000.12.04 0 0 0
Mert náluk ez a sikk. Pénz beszél Járai ugat.
Előzmény: gargoylus (-)
gargoylus Creative Commons License 2000.12.04 0 0 topiknyitó
Járai "irgalmatlan" izraeli golyózáporba került. Ezt közölte címoldalán a Magyar Nemzet. Másnap a Népszabadság ráugrott és próbálta tagadni. Szép. Ide jutottunk. Emberellenes bűnökkel vádolt ország és hadsereg mellé állt a Szabad Nép utódja ahelyett, hogy honfitársnőjét védené. Miért???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!