Keresés

Részletes keresés

Racilaci Creative Commons License 12 órája 0 0 33163

Így van. A meccs előtt telt le neki egy fél bajnokság, és hát álomszerű, amit csinált Kovac után. EGészen elképesztő, ahogy Müller után Boateng is magára talált. 

Előzmény: retisonic (33162)
retisonic Creative Commons License 13 órája 0 1 33162

Hansinak egy csillagos ötös!

Racilaci Creative Commons License 14 órája 0 1 33161

Igazad van. És természetesen 11-est se adnak ilyenért.

Előzmény: agymosott09 (33160)
agymosott09 Creative Commons License 14 órája -2 1 33160

Pontosan miért is kellett volna Piszczeknek pirosat adni? Mert átesett rajta Lewandowski, miután elpöckölte előle a labdát, vagy mert kirúgta a gólvonalról Gnabry lövését? 

Előzmény: Fishtax (33158)
Fishtax Creative Commons License 14 órája 0 1 33159

És mire beírtam, góóóóól!

robi

Fishtax Creative Commons License 14 órája -2 1 33158

Remélem, Piszczek anélkül távozik nagyon gyorsan piros lappal a pályáról, hogy tőlünk bárkit is taccsra tenne! Vagy bárki a Dortmundból. Hummels is csak a tekintélye miatt úszta meg a 11-est Davies-szel szemben, tökéletes lökés volt a 16-oson belül.

robi

coldplayer Creative Commons License 17 órája 0 0 33157

A döntetlennel még Hansi sem lenne elégedetlen de nem arra fog játszani. Gól szerintem is lesz ráadásul mindkét oldalon, elnézve a hétvégi játékunkat.

Előzmény: retisonic (33156)
retisonic Creative Commons License 19 órája 0 0 33156

A mai meccs kicsit hasonlít a 2016. tavasszal játszott pontrekordos BVB ellenire. Akkor 5 pont előnnyel mentünk a Westfalenbe, és akkor is Alaba volt a középhátvéd, ráadásul Kimmoval (akkor volt Pep híres ripacskodása a meccs végén), mert akkor is sérült volt mindenki. Akkor szar szériában voltunk, előtte otthon kikaptunk a Mainztól, úgyhogy eléggé tartottam a meccstől, de egy nagyon melós 0:0 lett, amivel megtartottuk az előnyt. Úgy tűnt, hogy Guardiolának tökéletes az eredmény, talán ez is volt a célja. Van egy tippem, hogy Hansi nem az X-re megy, és abban is biztos vagyok, hogy ezúttal lesz gól. Amúgy én egy döntetlennel oké lennék megint.

Előzmény: Racilaci (33155)
Racilaci Creative Commons License 1 napja 0 0 33155

És Goretzka is jó... Bízzunk ebben.

Viszont: 

- az őszhöz képest a BVB rendbe tette a tengelyét

- Leon nem olyan jó védekezésben

- azért a Frankfurt is mögénk tudott néha kerülni.

Előzmény: retisonic (33154)
retisonic Creative Commons License 1 napja 0 0 33154

Ősszel is csak húsz percet játszott.

Előzmény: Racilaci (33153)
Racilaci Creative Commons License 1 napja 0 0 33153

Azért Thiago nélkül nem lesz egyszerű a Klassiker.

Fishtax Creative Commons License 2 napja 0 0 33152

Kössz, erről az infóról lemaradtam.

Érdekes kísérlet volt. Azt ki lehetett hallani, hogy bizonyos időszakonként ismételte magát a "szurkolás", ugyanazok az elemek jelentek meg benne, és azt is, hogy voltak "extra" tartalmak, amik viszont többször késleltetve szólaltak meg, gondolom, a hangmérnök is kereste még, melyik történéshez melyik hangfájl passzol (komolyabb szerelés után nézőtéri felzúdulás, gól utáni hangok...)

robi

Előzmény: coldplayer (33151)
coldplayer Creative Commons License 2 napja 0 0 33151

Azt mondta a kommentátor hogy ezt csak a közvetítés alá keverik hogy a tévében nézve hasonlítson a megszokotthoz.

Előzmény: Fishtax (33150)
Fishtax Creative Commons License 2 napja 0 0 33150

A fordulóból csak a Bayern-meccset láttam. A mesterséges lelátói zajt hogy kell elképzelni? A DFB küldött minden stadionba egy kazettát csapatsemleges alapzajjal, és azt játszották le végtelenítve, vagy ez csak egyéni kísérlet volt? Mindenesetre időbe telt, míg megszoktam, hogy egyszerre hallom a "szurkolókat" és a játékosokat is.

robi

Előzmény: retisonic (33149)
retisonic Creative Commons License 3 napja 0 1 33149

Kurva nagy poén volt! :DDDD

Előzmény: wizardry8 (33148)
wizardry8 Creative Commons License 3 napja -1 0 33148

Nagyon fegyelmezetten viselkedtek a Leverkusen elleni meccs alatt a Gladbach szurkolók. Arcizmuk sem rezdült amikor gólt kapott a csapat. Nem ilyen csürhe mint a Bayern drukkerek.

Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 3 napja 0 0 33147
Előzmény: Őrült kacsa a zebrán (33142)
GEdevil10 Creative Commons License 5 napja 0 0 33146

Pedig de, 200 kilóra hizott, ne vegyétek meg!

Előzmény: retisonic (33144)
Racilaci Creative Commons License 5 napja 0 0 33145

Valóban, nem néztem forrást.

Előzmény: retisonic (33144)
retisonic Creative Commons License 5 napja 0 0 33144

A német sportsajtó egy szót sem írt erről, még a Bild sem, pedig ott elég gyorsan ráugranak az ilyen faszságokra, úgyhogy eléggé fenntartásokkal kezelem a hírt.

Amit én találtam, egy komolytalan, nevenincs oldal, ahol ez lejött, de még az angol bulvársajtó sem vette át, szóval egyelőre maradjunk abban, hogy ez egy faszság.

Előzmény: Racilaci (33143)
Racilaci Creative Commons License 6 napja 0 0 33143

Egyre erősebben azt érzem (amit valamennyire eddig is sejtettem), hogy nem kéne nekünk ez a fiú. Nincs ő rendben mentálisan, s mint legtöbbet kereső játékost nem is lenne könnyű a helyére tenni. Még Hansinak sem.

Előzmény: Krüger Frédi (33141)
Őrült kacsa a zebrán Creative Commons License 6 napja 0 0 33142
Krüger Frédi Creative Commons License 6 napja 0 0 33141
retisonic Creative Commons License 2020.05.18 0 0 33140

A tegnapi még elég döcögős volt, főleg a támadójáték, de azért egy percig nem volt kétséges, hogy ki fog nyerni. A védelem rendben volt, Boának volt egy-két bizonytalansága, meg Davies is inkább a második félidőre találta meg a ritmust, de összességében oké volt. A középpályán Thiago és Kimmich egész jó volt, bár az Unionnak  láthatóan az volt a taktikája, hogy a henteseikkel befenyítsék őket, ami az első félidőben eléggé működött, bár megjegyzem, hogy ha 9 emberrel fejezik be a meccset, az sem lett volna túlzottan meglepő. Mindenesetre kell középre egy ember, akit az ilyen meccseken nem tudnak elnyomni, talán Fein ilyen megoldás lesz.

coldplayer Creative Commons License 2020.05.08 0 0 33139

Teljesen korrekt és őszinte a véleményed. Érthető hogy amikor (ismét) egy német csapat emblematikus játékosát a Bayern megszerzi az a csapathoz érzelmileg kötődő szurkolóknak fáj. Én is ezt érezném.

Előzmény: GEdevil10 (33138)
GEdevil10 Creative Commons License 2020.05.07 0 0 33138

Ha nem basszák fel az agyamat, én nagyon udvarias tudok lenni.

Előzmény: Racilaci (33137)
Racilaci Creative Commons License 2020.05.07 0 0 33137

Azt hittem, valamiért csípősebb leszel. 

Mondjuk én Coutinho helyett annak is jobban örülnék, ha tíz emberrel állnánk ki, szóval ha ebből indulunk ki, akkor jöhet-.)

Előzmény: GEdevil10 (33136)
GEdevil10 Creative Commons License 2020.05.07 0 0 33136

Úgyis tudjátok :) Nekem érzelmi katasztrófa lenne Bayern-mezben látni Sanét. Egyébként nem kell olyan nagyon helyrerakni nála semmit, a pályán nem fegyelmezetlen, legalábbis nálunk nem volt az, a különcségeit a pályán kivül éli ki. Aki eddig csak TV-ben látta, el sem tudja képzelni mekkora játékos.

Előzmény: coldplayer (33134)
Racilaci Creative Commons License 2020.05.07 0 0 33135

Engem is érdekelne. Szerintem az idejárogatók egyáltalán nem elvakult fanok.

Előzmény: GEdevil10 (33133)
coldplayer Creative Commons License 2020.05.07 0 0 33134

Speciel kimondottan érdekel a véleményed mert azt gondolom hogy van élet a Bayern-en túl is. :)

Előzmény: GEdevil10 (33133)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!