Keresés

Részletes keresés

Hushee Creative Commons License 2004.07.21 0 0 226
Fodor Rajmund fejesgólja a firenzei vízilabda EB-n!

Shketiani gólja Poszának Újpest-Lokin. 2-2 lett.
Bálna Creative Commons License 2004.07.21 0 0 225

Marco van Basten kapásgólja a szovjeteknek, 1988-ban. Mekkora játékos volt, istenem...

 

Sajátjaim közül (nem volt sok) egy kispályás felsősarkosra emlékszem szívesen, nagyon jól eltaláltam, bár messze volt, a kapusnak védeni kellett volna. Nagypályán tétmeccsen összevissza egyszer találtam be, szöglet után, két méterről :))) Aztán kapus lettem, és ottragadtam. De az az egy is szép emlék, nem voltam valami gólerős (baloldali középpályást játszottam, mielőtt hálóőr lettem volna).

 

Rég volt, szép volt...

CaRl_OS Creative Commons License 2004.07.21 0 0 224
Del Piero sarkazos golja a Bl dontoben.Roberto Carlos kiflije.Zidane Bl dontos kapaslovese.Seedorf 40meteres bombaja.Hofecker iszonyatos nagy golja a pipaba a Pecs-Vasason.Maradona nagy szolója vagy a kezelos golja :)
Greenie Creative Commons License 2004.07.21 0 0 223
Jagodics gólja a dózsának. Egy szöglet után kifejelt labda, olyan 35 méterről, kapásból be a Szűcsnek. Azt mondanom se kell a Fradi nyert 3:1-re.:)
ivanandras Creative Commons License 2004.07.21 0 0 222
Nekem is volt egy hasonló eset. Általános iskola 7. osztályában egy lánynak ollóztam egy ficakos gólt. De olyan eufórikus állapotban voltam, hogy nem éreztem semmi fájdalmat. Az volt az a meccs ahol minden bejött... Sztem még ha nem akartam akkoris gólt lőttem :)
Előzmény: reckon (221)
reckon Creative Commons License 2004.07.21 0 0 221
nekem is van egy ilyen ollózós történetem.
10-ben volt iskolai házibajnokság és ollóztam egyet ami kapura ment,be is ment,de olyan rosszul estem ,hogy alig kaptam levegőt.persze a hülye osztálytársaim örömüklben rám ugráltak,aztán mikor lemásztak akkor vették észre hogy érdekes arcot vágok. pedig levágtam volna egy hasoncsúszós gólörömöt .mind1 :)
Előzmény: elcondor (210)
Esytii Creative Commons License 2004.07.21 0 0 220
Ronaldinho gólja Seamannek a 2002-es VB-n.:)))))))
reckon Creative Commons License 2004.07.21 0 0 219
magyar finn . egyenlitűnk .isten tudja hány szerencsétlen finn ért bele.öngól.
órisái öröm. jöhet a pótselejtező.éljen.utólag nem tom mi a fasznak örültem.
Törölt nick Creative Commons License 2004.07.21 0 0 218
Nagyon szeretném letölteni Romário gólját egy 96 körüli brazil-mexikó meccsről. Orbitális kapáslövés! Nem tudja valaki, honnan lehet letölteni? Köszi.
Zsoldos Creative Commons License 2004.04.30 0 0 217
Talán a spanyolországi VB-selejtezők során láttam élőben egy gólt, amit - sok másik mellett - sosem fogok elfelejteni. Magyar - angol a Népstadionban. Ha jól emlékszem, Kevin Keegan hátrapedítette a labdát Trevor Brookingnak, aki úgy bevágta nekünk a bal felsőbe, hogy beragadt a hálótartó vasak közé a pipába.
Akkor, gyerekfejjel azon gondolkoztam, hogy akkor ez most ér-e. :)
ivanandras Creative Commons License 2004.04.30 0 0 216
Seva gólja egy Juve elleni meccsen oldalról. Beadás szerűen lőtte és bevágódott a kapufa mellé.

Kedvenc játékosom Laurent Robert hihetetlen mozdulattal lőtt gólja azt hiszem a Fulham ellen idén.

Törölt nick Creative Commons License 2004.04.29 0 0 215
Adzsojev gólja 1992-ben (a balodalról a 16-os vonalán az alapvonaltól 4 méterre rúgta el a hosszú felsőbe) mely az Eurosport összefoglalójában a hét gólja volt.
(Diósgyőr-Újpest 3-3)
Gejza21 Creative Commons License 2003.12.22 0 0 214
Jaj, gyerekek, miért hagyjuk elsorvadni ezt a topicot?

Most elolvastam újra az egészet, és párszor alig bírtam visszafojtani a sírást!

Néhány keserű emlék:
- a 2002-es Eb-döntő, már éreztem a bizsergést, amikor wiltord valaohgy....

- női kézi: junior VB, Győr: az elődöntőn még a helyszínen bizsergett a hátam, a döntőre nem kaptam jegyet. Tv-n: sok gól oda, a kapitány: "legalább szépen heljunk meg"
Görbicz közbeszól: még nincs vége, ne adjuk fel!
És mit múvelt utána, feljöttünk egyre is.
Elbuktuk, de akkor már tudtam, hogy új klasszis született.
- Sidney, Zágráb, ne is említsük:(((

A pozitavakból:

- FOTEX VESZPRÉM
- PICK-SZEGED
- Az idei BL-döntő. azt se tudom, hogy nyertünk meg, teljesen kész voltam! Forza, MIlan!

Meséljen mindenki!
Én nem focizok mostanában, nincs időm, de másokank csak vannak friss emlékei!
Gyerünk!

Előzmény: elcondor (213)
elcondor Creative Commons License 2003.06.18 0 0 213
Nem is tudom,hogy felejthettem el Szavicsevics gólját a 94-es Barca elleni BL-döntőről.
Előzmény: elcondor (209)
BadeJuve Creative Commons License 2003.06.18 0 0 212
-Del Piero karatés gólja a Piacenza ellen
-Del Piero sarkazós gólja a Bl döntőben a Dortmund ellen,Torino ellen is
-Koplárovics Béla gólja a ManU. ellen:))
-Illés Béla gólja az Újpest ellen a 92?.percben
Traubi Creative Commons License 2003.06.18 0 0 211
Jópár gól a 82-es VB-ről, gyerekfejjel:)

Nyilasi gólja a 3. percben Salvadornak, aztán még másik 9 :)
Az olasz-brazilon Rossi szemtelen góljai és a másik oldalon Socrates tréfája Zoffal :)
A francia-német elődöntőn Giresse, aztán Rumenigge... a franciáknak szurkoltam :/

Aztán a döntőben a 3. olasz gól, ahogy kipasszolgatták a németeket :)

Jah és még a selejtezőkről ugyanitt: az angolok gólja a Népstadionban, ahogy megállt a pipában a hálótartó vasban! Hogy a kapusokról is megemlékezzünk: Mészáros bravúrjai Bukarestben, és Daszajev nemszeretem védései a brazilok ellen - aztán csak belőttek egyet:)

A 84-es EB-ről Platini góljai közül a portugálok elleni elődöntő utolsó perceiben lőtt gólok! Hmm :)

elcondor Creative Commons License 2003.06.18 0 0 210
Ha már erre jártam és láttam,h mások is írtak be saját gólokat,én is felidézek két emlékezeteset,igaz mindkettő vesztes meccsen esett:
Szóval kerületi bajnokság még általánosban,vezet az ellenfél 3-1-re,mi támadunk,össze-vissza pattogott a labda,a csapattársam meg felfejelte azt,és egész jól jött felém,látom,h nincs mögöttem a hátvéd,úgyhogy hanyattvetődtem és ollozó mozdulattal kapura húztam a lasztit.Csak a hangokból tudtam meg,h mennyire jól sikerült a mozdulat,meg a csapattársak öröméből,meccs után jött is gratulálni egy pár vadidegen ember,igaz így is kikaptunk 4-2-re.
A másik szintén általánosban esett,a sulibajnokságban,a nagy rivális c-sekkel nyomtuk,akkor is vesztésre álltunk,és a haverom felívelte a kirúgást,jobbal levettem,aztán eltoltam két ellenfél között,és mivel senki nem volt a közelemben,akinek passzlni tudtam volna,így olyan 17-ről rátűztem,egész jó löket volt,de a kapus foghatta volna,viszont a srác szerintem azt hitte kinn van a TV,mert pózolni akart,és nagyon idétlenül vetődött,így mire elmozdult,már bevágódott a bal felsőbe a labda.Azért is volt emlékezetes,mert nem vagyok egy nagy lövő,és kispályán nem is nagyon szoktam ilyen messziről gólokat lőni.
Előzmény: elcondor (209)
elcondor Creative Commons License 2003.06.18 0 0 209
Amik hirtelen beugranak:
- Van Basten 88-as EB-döntő
- Zidane tavalyi BL-döntő,meg a 96-os UEFA-kupában,amit a kezdőkörből emelt a Betisnek ballal
- Sevcsenko a Juve ellen a 16-os csücskéről a hosszú pipába
- Luiso egy Piacenza-Milan meccsen ollózva a 16-oson kívülről
- Roby Baggio pár hete,tán az Atalanta ellen,16-osról a Toni által visszagurított labdát finoman alápörgetve a hosszúba
- Okocha az Eintracht játékosaként a Karlsruhe ellen bohócot csinált az egész védelemből plusz Kahnból
Degec007 Creative Commons License 2003.06.17 0 0 208
Mracskó Misi gólja az emtéká ellen
a szögletetbelőték a túlsó 16-os sarkához ahol Mracsi kapásból a kapuba jutatta
Ramos_ Creative Commons License 2003.06.17 0 0 207
kb 3-4 éve Atletico-Valencia meccsen balszélen elhúz Ilie bekanyarítja a labdát!
A teljes Atletico védelem felállva!
Mendieta a 16-os vonalánál mellel leveszi, combbal dekázik egyet, mind a 4 védő rámegy, erre ő beemeli magának fölöttük a labdát és befut 16-os közepére, mielőtt lepattanna kapásból bevágja a kapus alatt!

azt hittem összehugyozom magam

llila Creative Commons License 2003.06.17 0 0 206
Ugyanazon a meccsen Bene gólja az első percben.
Előzmény: DVAC (204)
divatlila Creative Commons License 2003.06.17 0 0 205
1990.Olaszország,vb
Jugoszlávia-Kolumbia
Jobbról Jovics a beadást mellre vette,majd mielőtt leesett volna a labda,bevágta a felsőbe.Higuita majdnem felemelte a kezét...
(Azt hittem,írtam már régebben,most néztem vissza,hogy mégsem...)

A másik meg Gascoigne gólja Skócia ellen.Ezt szerintem mindenki ismeri.

DVAC Creative Commons License 2003.06.17 0 0 204
Toth Andras szabadrugas golja `73-ban a Juve
ellen.
Dugó Creative Commons License 2003.06.17 0 0 203
URbán Flórián gólja amit a ZTE (?) ellen rúgott 3 éve az egyik legszebb volt amit vvalaha is láttam.
Cselekkel betort, pattogó labda esernyő a kapus felett és befejelte a labdát.
Traubi Creative Commons License 2003.06.17 0 0 202
Ha már Videoton: 0-2-ről 1-2-re Szarajevóban és ezzel az UEFA-Kupa döntőben Csuhay góljával, a 89. percben :)
Előzmény: Lesslie (200)
lao-ce Creative Commons License 2003.06.17 0 0 201
200 !

Vadicska !! :-)

Lesslie Creative Commons License 2003.06.14 0 0 200
VIDEOTON-MU
1:0

NA.............ki lőtte a szabadrúgásból a gólt??????

Amúgy, a 33 évvemmel a legszebb gól a : P.Beograd ellen volt (Szabó József-in memoriam-), ill. Nyilasi Tibornak a Salvador ellen meccsen.

llila Creative Commons License 2003.06.14 0 0 199
MÜLLER SANYI gólja a fradi pálya avatón:))))))
crack Creative Commons License 2003.02.27 0 0 197
Giggs 1999 FA kupa elődöntő(?) az Arsenal ellen. Elindul a a saját térfeléről, testcseleivel becsap 4 v. 5 védőt, aztán kiszorított helyzetből a balö. helyéről kilövi a jobb felsőt. Hihetetlen, mindezt emberhátrányban követte el!
crack Creative Commons License 2003.02.27 0 0 196
Scholes...2-3 éve egy angol bajnokin- Beckham ezúttal nem középre tekerte a lasztit, hanem "ráívelte" a kaputól 18-20m re álló Paul lábára a lasztit aki kapásból írtózatos erővel zúzott a kapufa mellé ( a kapuba). húúú

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!