Keresés

Részletes keresés

Heideröslein Creative Commons License 2001.02.14 0 0 12
Cáfoljuk meg a horoszkóp készítőket!
Írjuk le ,milyenek is a rákok!
Én olyan,mint a Rákok,Gyülekező szobában írtam:O)
Előzmény: torpi (11)
torpi Creative Commons License 2001.01.09 0 0 11
Sziasztok!

Orulok, hogy meg leteznek rakok a foldon.
Honnan lehet az ascendenst megtudni?
En ugy szeretnem tudni.
Meg valami: rak tulajdonsag, hogy nem viselem el a telet?

Zaxxon Creative Commons License 2001.01.08 0 0 10
Július 11
Kínai: Ló
ASC: Nyilas
Előzmény: sr7 (9)
sr7 Creative Commons License 2001.01.07 0 0 9
HI!

Üdvözlet a Rákoknak a Ráktól!
Július 7-i vagyok.
Somi1-nek és mindenkinek: Van egy számítógépes program CD-n, címe: A jövő titkai. Még születésed helyét, és a másodpercet is be lehet neki adni. Egész tűrhető elemzést ad, még a jövőre vonatkozóan is. (40 oldal kinyomtatva 12-es betűvel, ráadásul magyarul!!!) Elég régi kiadás, én is egy könyvtárból vettem ki. Érdemes kipróbálni...
Van egy "testvére" - csak angolul - ez szintén elég részletes adatokat kér, kielemzi, hogy két ember mennyire passzol egymáshoz. Nagggyon cool, akit érdekel, a 30 napig működő verziót megtalálja a www.world-of-wisdom.com helyen.

torpi Creative Commons License 2000.12.20 0 0 8
Szia!

Udvozlunk a rakok kozott, bar nem vagyunk sokan.
Plane hogy 8-ai vagy.
:))))

Soltaire Creative Commons License 2000.12.19 0 0 7
Hali :)
Júli 8... az a nap az enyém is :)
És igencsak patkányos vagyok ;)
Ugye értitek?
Somi1 Creative Commons License 2000.12.05 0 0 6
Köszi, meg fogom nézni ezt a helyet! Most mennem kell. Később írok.
torpi Creative Commons License 2000.12.05 0 0 5
Megneztem a www.netbox.hu es azonbelul a csillagaszat, horoszkop.
torpi Creative Commons License 2000.12.05 0 0 4
Szerintem pont az elenkezoje, a rakokkal mindenki jol kijon.
Sajnos nem tudok ilyen horoszkop keszitot.
Viszont van egy jo horoszkop a neten. Talan az origonak, nem tudom, majd utananezek. Az eleg valosaghueket ir. Mind a rakrol es a sarkanyrol is.
Somi1 Creative Commons License 2000.12.05 0 0 3
Köszi. Azt meg tudnád mondani, hogy hol lehet teljes körű, személyre szóló horoszkópot csináltatni? Arra gondolok amikor fontos a születési hely és a születési idő órára pontosan. Kíváncsi lennék, hogy mi sülne ki belőle. Sokak szerint nagyon összetett és bonyolult emberek a rákok és nehéz kijönni velük, túlságosan haragtartóak és nehéz őket kiismerni. Ebben van valami de emellett rengeteg pozitív dolog is lakozik bennünk pl. nagyon tudunk szeretni elég jó ember ismerők vagyunk és családcentrikusak.

torpi Creative Commons License 2000.12.05 0 0 2
A rak alapjaban veve visszahuzodo, mint a rak hatrafele megy. Csendes, szolid, erzekeny, de hamar megbocsat, ha megbantjak. A sarkany eegy kicsit hatarozotta teszi, hatarozott, talpraesett, stb...
Vegre valaki aki rak es eszrevette a topicot.
Somi1 Creative Commons License 2000.12.04 0 0 1
1976 július 7-én születtem, mennyire változtatja meg a Sárkány jegy az alap Rák mentalitást?
torpi Creative Commons License 2000.11.29 0 0 0
Szia!

En tokre rak vagyok. Igaz, hogy juli 8-as, de sokan hasonloak vagyunk ennek ellenere.
Viszont azt hiszem rak mivoltom ellenere, nem vagyok valami szolid, mert sarkany a kinaim es ez teljesen megvaltoztatja a kis szolid rakomat.
Udv Torpi.

szöszi-cipo Creative Commons License 2000.11.28 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Lehet, hogy nem vagyok elég figyelmes, de nem találtam a címek alapján olyan topicot, ahol Rák jegyűek lennének.

Ha van Köztetek olyan netalántán, aki június 25-én született (esetleg 24-én), az pötyögje be ide legyen kedves.
Érdekelne, hogy milyen a személyisége, hasonlítunk-e egymásra, mert van egy nagyon kedves közeli ismerősöm, akivel teljesen egyformák vagyunk. Mindenben hasonló a véleményünk, egyforma a zenei ízlésünk, és mindent meg tudunk beszélni.

Szeretnék ezzel részletesebben is foglalkozni.
Ha van Közetetek ehhez partner, akkor itt tegye közzé.

További szép napot kívánok Nektek.

SzC

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!