Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.04.23 0 0 48

A Gálvölgyi show régen nagyon jó volt, úgy a nyolcvanas-kilencvenes években. Amikor a ReTekkLubhoz került, akkor ment le a színvonal a béka segge alá. Mert eladta magát, sajnos, a médiának. Azt hitte, hogy a nép minden szart megeszik, ha a neve van rácsapva, így már nem is ő írta a poénokat, hanem egy csapat. Ezzel járatta le igazán magát a szememben. Meg azzal, hogy valamikor nyilatkozta, hogy ő az új tévéműsorokat, celebeket nem is ismeri. Akkor vallotta be, hogy a műsor "poénjait" egy csapat írja. Az RTL-es G. sókra az erőlködésnél nem tudok jobbat mondani. Unalmas, erőtlen, fáradt, fárasztó... Kár, hogy idáig süllyedt a művész úr. Politikai hovatartozásával és a Heti Hetes tevékenységével nem foglalkozom, így teljesen semleges nézőpontból ítélem meg Gálvölgyit. Agykikapcsolónak teljesen jó a műsora, amikor olyan helyzetben vagy, hogy ilyeneket is megnézel, mert ez a műsor valóban annyira szar, hogy az már jó. Ennek ellenére abszolút nem kár, hogy megszűnt, sőt, ideje is volt. Tudom, hogy már ez se ma volt, hiszen 2012-ben szűnt meg. Aztán 2015-ben egy különkiadás erejéig visszatért, de sajnos az is olyan volt, mint az eddigiek. 

 

Egy szó, mint száz, nem jó a Gálvölgyi show, de alkalomadtán el lehet lenni vele.

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.29 0 0 47

De azért örülök, hogy a Retekklub nem erőltette tovább ezt a műsort, mert tényleg nagyon középszerű lett későbbi pályafutása alatt.

 

Az "annyira szar, hogy már jó" kategória tipikus példája ez a show.

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.29 0 0 46

Eléggé vegyes felvágott ez a műsor.

 

A régi részek nagyon jók voltak, az ember szétröhögte magát rajta. Később már eléggé ellaposodott, a poénok nagyon fárasztóak lettek, kiégett a szikra a műsorból. Nekem már csak a Gyúrunk vazze? jelenetek, pár egyéb jelenet/műsorparódia és a reklámparódiák tetszettek a műsor újabb részeiből.

 

De az igazat megvallva mégis röhögök az új részeken is. Valószínűleg azért, mert annyira fárasztó, hogy kénytelen vagyok röhögni rajta.

 

Értékelésem a Gv showra: 10/5.

jocek987 Creative Commons License 2013.01.26 0 0 45
sziasztok! én egy kb 7 évvel ezelőtti gv. show epizódot keresek illetve lehet, hogy kettőt. az egyikben öreg bácsinak van öltözve gv és bemegy egy boltba, ahol MINDENT pézért adnak. még a pénzt is!))) a másikban melósok beszélgetnek egy építkezésnél arról hogy mennyire kéne dolgozni, de nem most) jólenne megnézni mind2t. kösz ha tud valaki segíteni!
jó hír Creative Commons License 2010.12.10 0 0 44

....kedves "mester"...tegnap igen gyenge volt a muzsika..hogy finom legyek...abba kellene hagyni, ha már nem megy...

 

...itt az ivó úri közönségéből volt olyan aki köpött is...

 

...Icuka, most valami töményet!...

 

...na egs...

pumpika666 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 43
ráadásul fogfájás közben még jobban kínzott
Előzmény: pumpika666 (42)
pumpika666 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 42
ez a mai is ugyanakkora toszadék volt, mint a többi :-(
Hierro Nyh. Creative Commons License 2007.11.29 0 0 41

Azt már az elmúlt években megszokhattuk, hogy ami kevés poén volt egy műsorban, azt mind ellőtték a beharangozóban. Immár ennyire sem elég, a mostani bemutató csak megerősít abban, hogy jól teszem, hogy leszoktam erről a műsorról.

 

Várom azok jelentkezését, akik nem csak a Gálvölgyi név miatt ülnek le megnézni, hiú reményeket kergetve, hogy most hátha jobb lesz, hanem tényleg azért nézik, mert viccesnek találják és jól szórakoznak rajta!

Traubisoda ("u") Creative Commons License 2007.11.03 0 0 40
én is keresem a régi Gálvölgyi-show-kat. No nem az RTL Klub-os moslékokat, mert amióta ott megy a show, azóta a színvonala közelít a nullához.
A régiek viszont szenzációsak! Mekkora humorista-parodista volt. Kár, hogy beszippantotta a nagyüzemi TV. :(
DMA Creative Commons License 2006.05.21 0 0 39
Sziasztok!

Lehet nem jó helyen kérdezem (végül is ez egy fikatopic ha jó látom): volt egy GV. show amiben Gesztesivel és Borbás Gabival egy kizárólag izomagyra és vazze-re kihegyezve. No ezt szeretném megszerezni valahonnan, az rtl klub kaotikus lapján csupán sql hibaüzeneteket kaptam. Szóval ha tudtok róla, szóljatok psl...

zhwriter2 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 38

Nemcsak az írókkal van baj szerintem, hanem a mellékszereplő(?) színészekkel is.

A klasszikus Gálvölgyi Showkban Forgács Gábor, Körmendi János, Csala Zsuzsa, Verebély Iván, Nyertes Zsuzsa, Kósa András sokat szerepelt. Ők nagyon jók voltak! De a mostani gárda sokkal gyengébb humor-szinten. Van egypár figura, akiket főleg szinkronokból ismerünk és nem idevalóak. Talán Gesztesi Károly, aki a legjobb közülük.

Miért nem hozzák vissza Forgács Gábort ??????

 

- Te! Tudod, mi a különbség a krumpli meg a zsiráf között?

- Nem!

- Hűűű! Akkó ne mennyé a piacra, mer nagyon át fognak ****ni!

Stijl Creative Commons License 2005.04.19 0 0 36
Az a baj, hogy az új 'kereskedelmi-tv-író' generáció próbálja szegénynek megalkotni a 'poénokat'.. a legtöbbjük csókos, ezért nem lehet kirúgni, akármilyen szarokat is írnak. Az a legdurvább, hogy ezt a TV-nél is mindenki érzékeli de hiába, az emberek valamiért mégis nézik..azt, hogy röhögnek-e rajta már nem lehet mérni persze...
(a régi 'körmendis' poénok voltak az igaziak)
mtoma73 Creative Commons License 2002.03.23 0 0 34
Szerintem a Gsok egyre szarabbak, ha megnezem mar csak a parodiakat, de azok sem sikerulnek mar mindig jora. Hol van mar Isaura, Rozsa Gyuri, Deri Janos parodia...
Weyland_Yutani Creative Commons License 2002.03.23 0 0 33
Mai produkció 5/2 , bár lehet csak én vagyok ma túl negatív ...
Weyland_Yutani Creative Commons License 2001.12.08 0 0 32
Az hogy õ a nevét adja hozzá meg max egy-egy saját mûsorszámot nagyritkán / pl. gondolom ilyen volt Leggyengébb láncszem vagy a Gyereknyál / a többi gondolom az RTL Klub "saját" mûsorszerkesztõinek kreálmánya és ez erõsen érezhetõ is a színvonalon ...
Előzmény: DR.YES (24)
ramore Creative Commons License 2001.11.25 0 0 31
A régi klasszikus Gálvölgyi show-k egyszerűen zseniálisak voltak, még a mai napig is, ha eszembe jut egy poén, vagy, ha megnézem őket röhögőgörcsöt kapok. De az rtlklub féle álgálvölgyi show-k egyszerűen nézhetetlenül szarok!!!!! :(
kultúrális ellenőr Creative Commons License 2001.11.24 0 0 30
nagyon király volt a mai Gálvölgyi-show :)
bár tulajdonképpen ugyanazt mutatja, ami a valóságban megy, csak torz tükörben.
kicsit fekete ez a humor
vagy a valóság áll túl közel a vicchez
jopaa Creative Commons License 2001.10.31 0 0 29
Udv! Hallottam hogy kiraly volt a Leggyengebb lancszem parodia, viszont nem tudtam megnezni. Esetleg nincs meg valakinek bedigizve? :)
Előzmény: kábelbúvár (28)
kábelbúvár Creative Commons License 2001.10.27 0 0 28
Video beélesítve!
Előzmény: SOWHAT (27)
SOWHAT Creative Commons License 2001.10.26 0 0 27
Holnap Lenggyengébb láncszem paródia ! :)
Ezt nem lehet elkurni...
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2001.10.01 0 0 26
Hogy is van az mondás:
Egy embryonak minden újdonság, izé... ő - hogy van?
Előzmény: kriszta101 (25)
kriszta101 Creative Commons License 2001.10.01 0 0 25
Ki kell ábrándítsalak, a Kész átverés show-ban a wc-s trükkök és a többi kis szösszenet orbitális lopás volt, Angliában van egy Trigger Happy című show, nohát minden onnan volt, csak sokkal rosszabb és unalmasabb kiadásban.
Előzmény: SATURNEMBRYO (23)
DR.YES Creative Commons License 2001.10.01 0 0 24
Valóban hihetetlen, pl. a legutóbbiban a Kőmüves Kelemen poén max. egy 17 mp-es villámtréfát ért volna meg, erre csináltak belőle egy 5 perces jelenetet. Mintha nem is ugyanez a Gálvölgyi villogna a Heti Hetesben. Mi lehet a magyarázat?
SATURNEMBRYO Creative Commons License 2001.10.01 0 0 23
A Gálvölgyi tényleg béna volt, de az utána következő kész átverés show nagyon isten volt (WC a liftben:-), és elég dúrva helyenként (nő kilakoltatása). Már néha az MTV-s Jackass jutott róla eszembe, persze azt nem múlja felül, főleg a seggpofaösszepiercingelést, meg a szemöldök gyantázással egybekötött teljes szőrtelenítést.
Alien Creative Commons License 2001.10.01 0 0 22
Az a véleményem, hogy Gálvölgyi Jánosnak nincs is nagyon mit parodizálnia, hisz az eredetiek is kész "kabaré". (pl: Barátok közt, Első Generáció)Sajnos ennyire lecsökkent a műsorok színvonala, hogy már parodizálni sem lehet őket.

Régen nagyon jó volt, sőt a Heti Hetesben óriási. De a saját "show"-jában?! A Beavis & Butthead "paródiát" pedig el lehetne már végleg felejtenie, annyira színvonaltalan.

Nagyon jó színész (Pl: a Pasikban is nagyon jó), de kár a nevét adnia iyen borzadványokhoz.

(oftopic: Viszont a Kész átverés először volt jó, most hogy a két önsztároló helyett Jáksó László van).

jobbhorog Creative Commons License 2001.10.01 0 0 21
Minden idők leggyengébb Gálvölgyi showja volt.
Előzmény: Pali23 (20)
Pali23 Creative Commons License 2001.09.30 0 0 20
Üdvözletem!

Most nem sikerült megnéznem a Gálvölgyi-showt. Még mindig olyan gyenge, mint a Krémes-show idejében volt? Mert az valami iszonyúan undorító elcseszett giccs volt.

Pali

Előzmény: Foti (19)
Foti Creative Commons License 2001.09.30 0 0 19
Nem tudom, ti hogy látjátok.

A tegnapi sót szinte mosoly nélkül sikerült végigülnm.

Kevesebb több lenne ?

-Weyland-Yutani- Creative Commons License 2001.04.29 0 0 18
Uhrin Benedek produkciót leszámítva a színvonal szinte változatlan sajnos :( Valaki leírhatná miért kell erõltetni a Beavis Butthead jellegû képtorzítos jeleneteket ...
gmarc Creative Commons License 2001.02.09 0 0 17
Gálvölgyi János a "magyar Benny Hill". A kedvencem. Most megy az rtl2-n a Benny Hill show. Istenem, ha Őt és Gálvölgyit összeeresztették volna....:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!