Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.05.08 0 0 14

sziasztok nem a vásárlás a lényeg hanem a méret  mert vettem már óvszert gondolkozás nélkül de nem volt jó ki mit ajánl 16cm hosszú és 5,5 vastag aki tud tanácsot adni vagy ide írjon vagy írjon emailt deniel2@hotmail.com én 16 éves vagyok azért kérek segítsége

cipher128 Creative Commons License 2005.08.05 0 0 13

Ha érdekel valakit, és betársulna a beszerzésbe.

Hhamarosan rendelni fogok natúr (nem síkosított) óvszert, mert itthon még nem sikerült megfelelő beszerzési forrást találnom rá.

Durex, LifeStyles, illetve ez utóbbiből mentolos ízesítésű lesz a kínálatban.

A mennyiségtől függően 150-200 Ft/db között lesz az ára vagyis nem túl drága.

Ideális azoknak, akik nem bírják, nem igénylik az óvszerekhez használt anyagot, esetleg nem szeretik az ízét.

 

információs szolgálat Creative Commons License 2002.08.30 0 0 12
Kiváló minűségű, sikosított-érdesített, smirglimintás, banánízű, görényszagú XXXXXXXXXXL-es óvszer kapható ITT!
Előzmény: Bulbasaur (-)


Törölt nick Creative Commons License 2000.12.30 0 0 11
Első ilyen vásárlásom kb. négy évvel ezelőtt volt.
Előtte két napig kicsit ideges voltam, hogy hogy is csináljam. Aztán bementem az első utamba eső Azúrba és megkértem az egyik eladó kislányt, hogy segítsen. Hmmm... Én teljesen nyugodt voltam, pedig ilyen "cikis" helyzetekben nekem is 200 fölött szokott lenni a pulzusom, meg kicsit dadogni is szoktam. Ellenben a kislány eléggé zavarba jött a kérésemtől. :-))))
Én kimondottan élveztem a helyzetet :-)))
Előzmény: Onyx (3)
gReg Creative Commons License 2000.12.30 0 0 10
Rá is van írva (jó esetben) az óvszer "használati utasítására" :-), hogy csak víz alapú síkosítószerrel szabad a gumit kezelni.

gReg, a szaxerű

Bulbasaur Creative Commons License 2000.12.30 0 0 9
Én igen...
Onyx Creative Commons License 2000.11.24 0 0 8
Egyébként remélem tisztában vagytok vele, hogy az olajok roncsolják a latex óvszereket...
Előzmény: Onyx (7)
Onyx Creative Commons License 2000.11.24 0 0 7
te malac.... :P

Neeem, az történt, hogy a cuccot eccerre próbáltam megvenni egy csomag síkosított Life Styles-al. Az eladó kiscsajon láttam hogy nem hülye és tudja mire való... (nem pelust vettem az olajhoz, a gyengébbek kedvéért ;)))

Előzmény: coito_erGO (6)
coito_erGO Creative Commons License 2000.11.24 0 0 6
sado-mazo boltban vette

rácsúszott a koton...

ráizgult....

ajánlatot kapott a pénztárostól-....és elfogadta!

:))))))))

boba6 Creative Commons License 2000.11.24 0 0 5
na ez a babaolaj már érdekesebb mint az agyonrágott gumitéma :)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.24 0 0 4
Segítség, mi volt, mi lehetett a baj a babaolajjal?
Előzmény: Onyx (3)
Onyx Creative Commons License 2000.11.24 0 0 3
Életemben először a Spar-ban vettem óvszert. Kb. ezer ember minden felé... a szivem 200-zal robog... megpróbáltam a kosár legaljára rejteni csupa ártatlan vacak közé... a pénztáros néni felnézett... én próbáltam pontá zsugorodni... ő megkérdezte hány KIFLI.... én aszt hittem ekkor hogy elájulok... majd a KEZÉBE vette... lehúzta az infrán... CSIP... és a többi cuc közé dobta. SZVSZ észre sem vette mit fogott meg. Vagy nem érdekelte... Én meg agyvérzéssel küzködtem... Mi ebből a tanulság? Kicsit túllihegtem a dolgot. Mert a gumi az "természetes". Olyan mint az aszpirin, a korpásodás elleni sampon, vagy egy nagy toboz maxi tampon. Neked gyártják. És ezen nincs mit szégyelni. Aki nem elég nagy, hogy megvegye, az ne d*gjon.

Onyx :)

P.S.: Volt sokkal kínosabb esetem is, csak babaolajjal. De azt nem árulom el... ;))

Előzmény: Bulbasaur (-)
coito_erGO Creative Commons License 2000.11.24 0 0 2
nem jött össze a 0!
sebaj...

óvszer topic van bőven...de ez itt a reklám helye!!!! :)

ja....gyün a póóóóóóóóóóóóstás: mariskám, meghoztam a fiadnak a kotont!

egyébként több helyen is lehet automatából vásárolni!szerintem nem ciki gumit venni. tavaly láttam egy lányt: az azúrboltban válogatott a kotonok közt, és nem is volt zavarban...szóval tök normális dolog ilyesmit venni!

coito_erGO Creative Commons License 2000.11.24 0 0 1
k0t0nt netről? nem lesz az kicsit virtuális?
hujenick Creative Commons License 2000.11.24 0 0 0
0vszertopic is van mar ezer... :)
Előzmény: Bulbasaur (-)
Bulbasaur Creative Commons License 2000.11.24 0 0 topiknyitó
Akinek gondja van azzal,hogy hol vegyen óvszert vagy milyet vegyen vagy csak szégyel venni,annak itt egy jó cím:http://www.ovszer.hu
Szerintem ez sokaknak segít.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!