Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.12 0 0 8

SZiasztok!...D

SZeged és Hódmezővásárhelyen szexpartner  keresek. Mindenbe benne vagyok. Én 175cm magas, 90kg, fekete hajú, barna szem, picit mackos srác vagyok.

CSajok, hölgyek, párok  jelenkezést várom:))

Férfiak nem

Párok igen (itten van változás:))

ingyen szex lesz .

Emil cimem:endre810324@freemail.hu

Előzmény: Törölt nick (5)
Krüger Frédi Creative Commons License 2014.03.10 0 0 7

Meggyőztél. Még várok egy fél órát.

Előzmény: Kobracska (6)
Kobracska Creative Commons License 2014.03.10 0 0 6

határozottan



Törölt nick Creative Commons License 2014.03.10 0 0 5

SZerintem nem kell várni mert idö mulik és ara ébredc fel hogy nem vagy már mai csirke:))

 

SZiasztok

Keresek hancurozo vágyo csajokat.  Lehet barátság vagy SZerelem.

TE:

SZeged, Hodmezővásárhelyi legyél

18-35éves között

és gyermektelen: nincsen gyereked.

 

32éves, 175cm magas, 90gm, fekete haj, barna szemü srác vagyok.

Ide írjatok Emil Cim: endre810324@freemail.hu

Ysler Creative Commons License 2000.11.24 0 0 3
OFF: nagyon tetszik a bemutatkozásod.
Ezek szerint ez egy Omega számból idézet?
ON
Előzmény: Kobor Angyal (2)
Ysler Creative Commons License 2000.11.24 0 0 1
Te hiszel a szerelem első látásra dologban?
Akkor meg honnan tudod, hogy az akire legyintesz, áá ebből úgyis csak alkalmi lenne, nem éppen az igazi. Te meg szépen elsétálsz mellette.
szvsz a lehető legtöbb alkalmat ki kell használnod, hogy esélyed legyen megtalálni az Igazit. Szóval ne azon rágódj, hogy érdemes-e várni, mert még a nagy töprengésben tényleg lemaradsz róla.
Én speciel az Igazimat úgy ismertem meg, hogy na ne, ebből még egy futó dolog sem lehet, aztán gólyatáborban valahogy egymásba gabalyodtunk. De még utána sem tudtam elképzelni, hogy én vele komolyan. Csak többet találkoztunk és beszélgettünk. És rájöttem, hogy nekem csak Ő kell. Ennek már két éve. Azóta együtt élünk. És imádom.
Neked is ezt kívánom, hogy minél előbb találd meg.
Üdv.:
ysler
leha Creative Commons License 2000.11.24 0 0 0
marhaság nem bellemenni alkalmi kapcsolatokba! honnan tudod, melyik az igazi, ha nem próbálod ki?

lőttek a nullázásnak!

ne várj, és ne keress! csak szeresd a nőket (vagy a férfiakat, kinek hogy ...) és ne ellenkezz, ha lehetőség adódik! hagyd a dolgokat megtörténni

ArkAngyal Creative Commons License 2000.11.24 0 0 topiknyitó
Nemrégiben beszélgettem valakivel és felmerült az alábbi kérdés: Vajon érdemes várni az igazira?
Az idő halad és egyre kevésbé reménykedik az ember abban, hogy talál egy komolyabb társat. Alkalmi kapcsolatokba pedig nem akar belemenni. De egyedül sem jó.
Szerintem nagyon sok embert érint, ezért kíváncsi vagyok a véleményetekre, tanácsaitokra, tapasztalataitokra. Mi a megoldás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!