Keresés

Részletes keresés

petrakovacs50 Creative Commons License 2000.11.26 0 0 11
zORRO

Meg egy dolog eszembe jutott (a baratnon kivul) , lehet, hogy tul regota valtozatlan linden korulotted. Par honapja en is egy kicsit padlon voltam, semmihez sem volt kedvem. Lassan teltek a napok, pedig van melom imadom a parom es o is viszont engem. Rajottem, hogy annyi az egesz, hogy mar kisbabat szeretnek elegem van, hogy dolgozom. Parommal megbeszeltuk, hogy mikor vagunk bele, kituztunk egy egy idopontot amire felkeszuunk. Minden megvaltozott.
Hiszek abba, hogy az allandosag egy ido utan baromi unalmas. Mindig kell, hogy valtozzanak a dolgok. Gimi (uj suli, uj kozosseg), uj partner, foiskola egyetem, melo, koltozes, stb stb

PK

Előzmény: Kobor Angyal (10)
zORRO Creative Commons License 2000.11.25 0 0 9
Lehet, hogy igazad lehet. Csak ennyi lenne a gond? Reménykedem... kösz a tippeket
Előzmény: petrakovacs50 (8)
petrakovacs50 Creative Commons License 2000.11.24 0 0 8
yORRO

Csak egy dolog jutott eszembe , de lehet, hogy ezzel sem trafalok bele.
Nem egy baratno hianyzik? Egy komoly kapcsolat?

PK

Előzmény: zORRO (7)
zORRO Creative Commons License 2000.11.24 0 0 7
leha, ABSENT: hát, ha az öregedésnek 17 évesen ilyen tünetei vannak, akkor az gond.... mi lesz ebböl késöbb.... lehet, hogy tényleg csak fáradt vagyok?

Ysler: egyetem kihúzva, szétaprózódás: talán, index: az is lehet :))

H_G: az eltitkolása másoknak elég jól megy... remélem megszokom, vagy sikerül valamit kitalálnom ellene.

mekk elek: 1-2 ismerösömnek is ilyen gondjai vannak. ez már tömeges :(

üdv mindenkinek:

zORRO, aki próbálja visszafordítani az öregedést

H_G Creative Commons License 2000.11.24 0 0 6
Hát ha nem, akkor már ketten vagyunk a problémával... csak én eddig azt hittem, természetes folyamat!
Előzmény: Ysler (4)
mekk elek Creative Commons License 2000.11.24 0 0 5
mégijet!

ugyanez nálam is a hejzet, de megállapítottam, hogy csak depresszió, csak nem vszem észre
(illetve dehogyis ész, de nemtudok mit kitalálni hejette :)

Előzmény: zORRO (-)
Ysler Creative Commons License 2000.11.24 0 0 4
Nem hiszem, hogy az öregség és az elbutulás összefüggésben lenne egymással.
H_G Creative Commons License 2000.11.24 0 0 3
Egészen biztos, h. örexel (még soha senki sem fiatalodott) -- másoknál is ilyen tünetekkel jár. Általában titkolni próbálják az emberek, de van, aki tudja élvezni!
Ysler Creative Commons License 2000.11.24 0 0 2
Nem lehet, hogy egyetemre jársz? Én azóta érzem egyre butábbnak magamat.
Másik lehetőség: túlzottan szétaprózod magad.
Harmadik: sokat lógsz az indexen.
ABSENT Creative Commons License 2000.11.24 0 0 1
lehet, hogy öregszel...
vagy csak felnősz éppen...
akárhogy is: változol. és már nem érdekel annyi minden, ami azelőtt. de ha már észrevetted, és nem tetszik a dolog, akkor még sztem változtathatsz rajta.
leha Creative Commons License 2000.11.24 0 0 0
sokminden lehet: fáradt vagy (pályakezdő, amikor meglátja a gályát), vagy elég tapasztalt, hogy lásd: a dolgok annyira hasonlítanak, hogy már nem is érdekelnek : )

ha elrontottam a nullát, akkor enyém a szori

zORRO Creative Commons License 2000.11.24 0 0 topiknyitó
hello, egy elég furcsa dolgot vettem magamon mostanában észre:valahogy már semmi nem érdekel, közönyös lettem a világ iránt. először azt hiottem. hogy ez csak valami átmeneti dolog, de nem, és több ismerősöm is megemlítette már, hogy ő is igy van vele. ugy érzem, egyre butább vagyok, holott a többiek azt mondják, fejlődök. Régen minden érdekelt, ma már ugy érzem ez nem igy van. depressziós NEM vagyok, akkor mégis mi lehet ez?

üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!