Keresés

Részletes keresés

Wágner úr Creative Commons License 2003.09.03 0 0 377
Nem bánom, EGy Pofa Söré'..., hukk, bocsánat.., kaptok egy különlegességet... Egészség!
Mr. Cyber Creative Commons License 2001.12.07 0 0 376
Most töltögetem fel magamnak az anyagot.
Honnan vannak meg neked az Illés-koncert felvételei?
És mégegy kérdés: volt '96-ban is egy Illés-koncert, de a róla készült CD-ről és videókazettáról lehagyták a kedvenc számomat, az "Eltávozott Nap"-ot.
Meg tudnád szerezni a CD-ről lemaradt felvételt?
Előzmény: Törölt nick (375)
prowler Creative Commons License 2001.05.21 0 0 374
Eszem ágában sincs kimenni a koncertre, mert ez nem az én zeném, de akkor sem értem, hogy akit nem érdekel a buli, az miért itt tépi a száját. Akit érdekelnek ezek az itthon igenis rocktörténelmet írt zenekarok, az menjen el, akit pedig nem, az vagy okosat írjon, vagy hallgasson. Szerintem.
A Neurosis koncert tudomásom szerint erőteljes önkormányzati (vagy milyen) támogatással volt olyan olcsó az Almásy téren. Az nem piaci jegyár volt és mint ilyen, nem képezhet összehasonlítási alapot. Egy Neurosis koncert kint sem 10 DM szerintem.
kozakz Creative Commons License 2001.05.21 0 0 373
tudom kicsit off de azert ezek a jegy arak a kulfoldi koncertekre kezdenek nagyon orult mertekuve valni.

Hogy csak egy peldat mondjak David Gilmour szolo koncert lesz Londonban a kovetkezo honapban. A jegy 15-25 GBP kerul ez 6000-10000 Ft. Az alja a dj bobo.

A tisztan latas vegett az Illes Metro Omegara is van dragabb jegy. A kakas ulon azt hiszem 4 rugo. lejebb meg duplaja. de a kuzdoteri jegy relative olcso.

99 jo multkor volt. akkor egy full koncert kulfoldiekkel 2000 korul mozgott. A szigetre akkor 1200 volt a napi jegy, most meg 2500 lesz.

ja kerem piacgazdasag errol az oldalrol mar van :)

Előzmény: Toth Andras (372)
Toth Andras Creative Commons License 2001.05.21 0 0 372
Ugy ertem a zenekarok laknak Magyarorszagon.
Egyebkent multkor 2 amerikai es 1 kanadai zenekart + VHK-t lattam 1400 Ft-ert az Almassi teren. ('99 oktober.)
De az nem szuperkoncert volt, azt alairom.

Vajon azert van akkora fenytechnika es csinadratta, hogy ne vegyuk eszre, hogy Kobor meg mindig hamiskasan "tud enekelni" ???

Előzmény: Toth Andras (371)
Toth Andras Creative Commons License 2001.05.21 0 0 371
Tenyleg 1900 Ft? Ez viszont szimpi.
Egyebkent mindenki Magyarorszagon lakik, nem kell orakat varniuk a hataron, a benzin-koltseg is kisebb, raadasul lehet szamitani egy rakas rajongora. Igy konnyebb leszoritani az arakat.
Arrol nem is beszelve, hogy "haveri alapon" sok mindent elinteznek Brodyeknak...
Előzmény: kozakz (370)
kozakz Creative Commons License 2001.05.21 0 0 370
na ismet langol a topic :) pedig csend volt egy ideje.

Arrol, hogy mi penzszagu lehet vitatkozni.

Egy viszont teny. 1900 Ft-ert ma mar senki nem enged be egy ilyen nagysagu koncertre.

Tessek korulnezni. John Mayal 4500. Hobo a parkszinpadon 1500-3000 Ft. Dj Bobo 6000 Ft. Es tobbi se olcsobb.Szoval azert joval feljebb jarnak mamar a jegyarak. (Sajnos)

Előzmény: Toth Andras (369)
Toth Andras Creative Commons License 2001.05.21 0 0 369
He! Ezt a cimet nekem kellett volna kitalalni!
Remelem Lajcsi lesz a felkonf a koncerten, es lesz posztumusz Jimmy fellepes. A szervezok meglepetese: ledaralt a multkori koncertbevetelbol 1 milla penzt, gazhalmazallapotuva foztek es egyenletesen befujjak a kozonseget vele, hogy a penzszag mindent athasson.
Na haragudjon minden kedves I M O rajongo, nem a zenejuk kritizalom, hanem a gusztustalan, penzszagu produkciot. Mivel ez nem az elso ilyen koncert... (ha csak egyet csinaltak volna...)
delej Creative Commons License 2001.05.21 0 0 368
GROSSES Arschloch. Érdekes, Kölnből pofázol, de melléknevet ragozni nem tudsz!
Előzmény: Kölnböl-G.Rinck (363)
DR.YES Creative Commons License 2001.05.21 0 0 367
Kedves Marylein!

Örömmel tapasztalom, hogy az idegbeteg gondozókban is van internet hozzáférés és azt az ápoltak is használhatják.

Jobbulást!

Komolyra fordítva. Természetesen rövid írásom szórakoztató értékén lehet vitatkozni, de azt álmomban nem gondoltam, hogy egy ilyen ártatlan szöveg ilyen szélsőséges indulatokat gerjeszt. Akinek ezzel belegyalogoltam , annak bocs, bár továbbra sem értem.

Előzmény: marylein (364)
BahnScorper Creative Commons License 2001.05.21 0 0 366
"Különben úgy hallottam, hogy az Omega-együttes szeretne mégegyszer és valóban utoljára Németországban játszani"

Most erről nekem az jutott eszembe, hogy Kóbor és Benkő elmegy Hannoverbe, és ottani barátaik (na kik... :-)))))))) koncertjén lenyomják az Ezüst Eső-t, aztán duetteznek egyet a Still Loving You-ra... :-)))))))))))))))) - valamit valamiért... :-)))))))

Előzmény: rockyboy (357)
valleyboy Creative Commons License 2001.05.20 0 0 365
Ez nagyon gáz volt....
Előzmény: marylein (364)
marylein Creative Commons License 2001.05.20 0 0 364
hé "Dr.YES"--seggnyaló!!!!
ha az hiszed, hogy vicces vagy, akko kerge-kerülö-uton járs, menj le a pincébe a sötétbe, ott elröhögheted magadat, mert ugy látszik nem engedne t´ged ki az utcára, mer megszólnak.
A pikkeledet még csak borogassad, a segged is biztos tele van még vele. A legjob, ha nagyon gyorsan elbujsz a hülye dumáddal, me kell várni, hogy még benöjjön a fejed (´de úgy látszik ez még ne alakult ki nálad)---lágya.
akkoe jó nyalást te idiót.
Előzmény: DR.YES (361)
Kölnböl-G.Rinck Creative Commons License 2001.05.20 0 0 363
Hello Idiót !!!!!
---DR.YES -----
---Grosse ARSCHLOCH !!!!!!!!!
Előzmény: DR.YES (361)
Kölnböl-G.Rinck Creative Commons License 2001.05.20 0 0 362
ARSCHLOCH
Előzmény: DR.YES (361)
DR.YES Creative Commons License 2001.05.10 0 0 361
A Gerontológiai Ápolóintézet Zenészeknek (GÁZ)Alapítvány vezetősége az alábbi közleményt adta ki:

Amint a közvélemény valószinüleg értesült róla, az intézet néhány lakója a szabadidő tartalmas eltöltésére és a rockkant nyugdíj kiegészítésére zenés műsort szervez júliusban. Az ápoltak 3 formációt hoztak létre No Mega, Retro és Züllés néven.

A rendezvényre sikerült megszerezni a Népstadiont, ami feltétlenül örvendetes, ugyanis a sportkomplexum orvosi szobája jól felszerelt, mentővel könnyen megközelíthető.

Tájékoztatjuk az esetleges érdeklődöket, hogy a fellépés sorrendjét az éppen aktuális egészségügyi helyzet az újraélesztési kisérletek eredménye dönti el.

A zenészek tervei szerint a műsor végén valamennyi résztvevőt betolják és a közönséggel együtt eléneklik a Kényes szelek cimű örökzöldet.

Felhívjuk a kedves nézők figyelmét, hogy fütty vagy visszatapsolás az előadás előre meghatározott menetén nem változtat, tekintettel a zenészek halláskárosodására és az erős láttáscsökkenés miatt feleslegesnek tarjuk bármilyen üdvözlő transzparens készítését is.

Kérjük a látogatókat, hogy a stadionban mobiltelefonjaikat kapcsolják ki, hogy a szinpadon lévő betegek pacemakerjeit nehogy megzavarják. A közvetlenül a szinpad előtt lévő rajongókat megkérjük, hogy az esetlegesen lerepülő protéziseket ne tegyék el emlékbe, hanem haladéktalanul juttassák vissza azokat a szinpadra. Itt figyelmeztetünk mindenkit, hogy a feldobott melltartókat és bugyikat nem áll módunkban visszaszolgáltatni, azokból a tervek szerint partedlit készítünk lakóinknak.

A bejárat mellet elhelyezett gyüjtődobozban otthon feleslegessé vált gyógyszereiket helyezhetik el.


Jó szórakozást!
bumszi Creative Commons License 2001.04.23 0 0 360
hello!
akkor úgy kell, hogy értsem: a csatabárd el van a föld mélyebe ásva, vagy mi a fene történt itt?!?!
Csak így egyszerüen minden abba marad, vagy mi???
Ennyire ellaposodott minden, vagy mindenki hirtelen tisztességes lett, vagy mi????
Előzmény: Jawbreaker (359)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.04.22 0 0 359

Rendben... apologies accepted and respected.

Kölnböl-G.Rinck Creative Commons License 2001.04.22 0 0 358
Hello jawbreaker!
Az öszinte!
Amiket írtam, mint már kifejtettem azok már nekem le voltak írva, mielött elhatároztam megamat arra a lépésre, hogy sajnálom a ´sertegetéseket......
tehát azt semmisnek tekintsd.....
a bocsánat az valóban öszínte,...mivel felnött emberek vagyunk, a koromtól fogva nem lett volna szabad magamat így ......na de megtörtént... és egyszerüen... fejetsük a negativumokat el.
Üdv.: g.rinck
Előzmény: Jawbreaker (356)
rockyboy Creative Commons License 2001.04.22 0 0 357
Jawbreaker!
Ez az állatkerti bemutató nem valami szép volt töled, ha arra gondolok, hogy a G.Rinck meg a marylein most és itt hivatalosan meg ilyesmi: bocsánat meg már csak komolyan és meg csak tárgyilagosan.
-......Különben úgy hallottam, hogy az Omega-együttes szeretne mégegyszer és valóban utoljára Németországban játszani, ahol nagyon-nagy sikereik voltak a 70-es és 80-as években. Erre most forgolódik valami prigramm talán, hogy berlinben, mivel most az új föváros merg ilyesmi. Kiváncsi vagyok, hogy a régi összeköttetés, meg a managerek mit tudnak összehozni.
Igény Németországból van rá.
Most hallottam, hogy mennyit érnek a régi Omega LP-k kint. A bolhapiacokon lehet ha szerencse van hozzájutni, mert az üzletekböl eltünt a jogi vita miatt a Bellaphon céggel.
Akkor csatlakozom szintén a tárgyilagos társalgok csoportjába. üdvi.
Előzmény: Jawbreaker (351)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.04.22 0 0 356

Kölnböl-G.Rinck

Az az igazság nem teljesen értem, amiket leírtál, de ha a bocsánatkérés őszinte, akkor én is abbahagyom ennek a topicnak az életben tartását.

marylein Creative Commons License 2001.04.22 0 0 355
Hello Jawbreaker!
szeretnék csatlakozni az elöttem szólóhoz azzal a különbséggel, hogy én most nem teszek egy utolsó gáncsot, habár nehéz- nagyon nehéz, de nem csinálom. Én szintén ahhoz a korosztályhoz tartozom, aki 40 fölött van.
Az Omega-együttest sértegetni- ezt nehéz volt itt olvasni, meg még több fórumon, sokan bizony vagy csak tiszta tudatlanságból, vagy csak haragból, neténtén irigységböl, nem tudom. Ez nem az én feladatom kideríteni.
Akkor elnézést a sértegetésekért, mint az elöttem író-- akkor a tárgyilagosság a polémia helyett legyen a jövöben.... Üdv. tölem is
Előzmény: Jawbreaker (353)
Kölnböl-G.Rinck Creative Commons License 2001.04.22 0 0 354
Hallo Jawbreaker!
Ezt most a legutolsó írásodra még elküldöm, habár nem akartam, mert az itteni írások után elnézésedet szeretném kérni a személyes sértegetéseim miatt, de ezt valóban komolyan, de mégegyszer ne haragudj most:......"remélem lekopsz te kommuista topicromboló asztaltársam véletlenül, vagy szándékosan félreértve a témát majdnem ,arra a kérdésre szeretnék választ kapni, mit is csinálhatnának azok a magyarok akiknek alulképzettségükből, életkörülményeikből és egy bizonyos rendszerváltásnak nevezett folyamat rájuk nézve kedvezőtlen hatásaiból adódóan nem jutott és ahogy én látom neked nem is fog jutni ész.
Köszönöm finom-szarkazmussal teli üzenetedet, ennél jobban magam sem tudtam volna mindazt alátámasztani, amiről végig siránkoztál!!!!!!
Másság=bűnöző, lumpen, munkakerülő, rabló, kéjgyilkos stb=cigány, az vagy????
Persze, hogy nagyon nehéz az ember állandóan ágáló igazságérzetét is legyőzve megállni, hogy ha valami nem olyan, mint amihez mi hozzászoktunk ne kioktassunk, megbélyegezzünk, De nincs más mód, egyszerűen ez az együttélés ára.
Meg a 90 elotti idokbol:
Az Ur rettenetes haragra gerjed az emberi nem gonoszsagatol es meguzeni,hogy 3 nap mulva pusztito ozonvizet kuld a foldre es elpusztitja az egesz emberiseget.
Az amerikai elnok radioszozatban fordul nepehez: Honfitarsaim es illegalis bevandoroltak millioi ,osszatok meg vagyonotokat a szegenyekkel. hatha ezzel megengeszteljuk az Urat.
A szovjet partfotitkar, hat elvtarsak,nincs mas hatra nyissuk meg a titkos raktarakat, legalabb harom napig jol el mindenki a Szovjetunioban.
Izraeli miniszterelnok: Emberek, van 3 napunk,hogy megtanuljunk a viz alatt lelegezni.—vagy zsidó vagy???????
.......szóval most hivatalosan mégegyszer bocsánatot szeretnék töled kérni az eddigi sértegetések miatt-megígérem, hogy ezentúl, ha valami nézeteltérés lesz, azt csak tárgyilagosan.
......čn 49 éves vagyok, amiböl láthatod, hogy az Omega elkísért már a kezdettöl fogva, és már nem lehet rajta változtatni.....ennyit erröl. Üdv.
Előzmény: Jawbreaker (353)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.04.22 0 0 353

marylein

Már több helyen említettem, hogy 34 vagyok. Döntsd el, hogy fiatal vagy sem. Van akinek az, van akinek nem.

Divatról beszélsz, és tökéletesen igazad van. Az Omega is csak egy divat (volt). Voltak Omegások, meg voltak Piramisosok. Ugyanolyan gyermeteg betagozódás uralkodott anno, mint ma az ifjúság körében.
Én nem követek divatokat semmiben. Ha ti divatokat követtek, az a ti bajotok.

Nem vonultattak fel a topicban elég konkrétumot az emberek? Szerintem igen.

A következőkre hívnám fel újfent a figyelmet.

1. ez a topic nem ilyennek indult, bár a kritikai hangvétel adott volt.
2. a kozaks nickű ember kezdett el beszólni.
3. ez a topic nem fan topic, többször figyelmeztettelek erre benneteket (ráadásul van már másik topic is, ahol ezirányú igényeteket kiélhetitek)
4. nem kötelező bemenni egyes topicokba, ha úgyis tudod, hogy csak vita lesz belőle (kivéve, ha szeretsz tobzódni a parttalan vitában)
5. elmondtok itt engem mindenfélének, de érdekes módon elég lendületesen jön ki itt egyesekből az állat, ha "szükséges"
7. Valamit általánosan szidni és abból személyeskedésbe váltani (ahogy ezt kozaks megtette, ti pedig szíves-örömest csatlakoztatok hozzá), nos az egyáltalán nem követendő cselekedet.
Vannak topicok, amelyekben hasonló kimenetelű viták jöttek létre, mint itt, csak mert ott sem tudták személyeskedés nélkül megállni a dolgot egyesek. (Míg mások viszont igen, amiért tisztelem őket) És vannak topicok, ahol elfogadom a kritikát, mert objektivitásra alapul.
8. Egy szó, mint száz, ti sem vagytok jobbak a Deákné vásznánál.

Előzmény: marylein (352)
marylein Creative Commons License 2001.04.22 0 0 352
Hello Arfbreaker, ez jobban illik hozzád te a fáról ebben a pillanatban lemászó , a földön csúszó-mászó seggfej!!!!!!!!
Elég gázos dumáid vannak seggfej,de azért mint itt látod nemcsak az Eleféntról mondtak rosszat, mégis nagy sikereik voltak: egy Stones-turnén az előzenekar gitárosa azt mondta a 60-as évek egyik gitáristenére - Keith Richardra - hogy ilyen fakezű gitárost még nem látott ilyen sikert aratni.
Mégvalami homokfejü barátomnak:
Meg ugye amikor '94-ben itt volt Klaus és Rudolf a nagy koncerten... Fekete pillangó Kóbor-Meine duettban... az se vót semmi ......Aztán meg: Jawbreaker, bocsánat Arschbreaker,
Elvégre ez a topic erről a három bandáról szól. Ha valami konkrétumod van, akkor vezesd elő, ha csak általános fikázás, akkor nem ér a neved!! Gyaníthatólag az ifjabb korosztály tagja, lehet, hogy csak ezért - csipőből - vetsz el mindent, ami nem a Te korosztályod divatja?
nyald ki itt a képeidet levôk seggét!!!!!!!!
Előzmény: Jawbreaker (351)
Jawbreaker Creative Commons License 2001.04.22 0 0 351

rokiboj

Arról, hogy majom egy derék dolog jut eszembe:






Jawbreaker Creative Commons License 2001.04.22 0 0 350

HaHaHaHa... :))))

Jó látni, amikor majd megpukkadtok a dühtől, birkák.

Német barátom

Egyszerűbb lett volna felhívni a figyelmet, hogy az adatokat nézzék meg az emberek. Csak élvezed, ha magas lóra képzelheted magad. Nem baj, képzeld csak. Jó a levegő ott fenn?

Nem tudom egyébként elgondolkodtál-e azon, hogy talán régebb óta fórumozom, mint ti, ezért valószínűleg nagyobb esélyem volt mindenféle dologhoz hozzászólni.
Nekem legalább nem csak az Omega együttes végbelének nyalogatására korlátozódik az érdeklődési köröm, mint nektek, nagyokosok.

kőfejű

Nyugodtan lehetsz ellene, engem kiefejezetten szórakoztat az, hogy személyes sértésként élitek meg az Omega együttes szidalmazását.
Amint látod, már felvettem a fuck-about-omat.

bumszi

Nem kéne itt össz-vissz 3 hozzászólással a menőt játszani.

rockyboy Creative Commons License 2001.04.21 0 0 349
Hello Jawbreaker!!!!
Ha ténylegesen megnézi az ember ,hogy a mocskos mancsod milyen dolgokban van benne, akkor hagyd az Omega-együttes mocskolását.
Ha egy ilyen topicot nyitsz, akkor kell, hogy valaki ellene legyen, vagy rendört akarsz játszani? Akkor vedd föl a fakabátodat te majom!!!!
Előzmény: Jawbreaker (346)
bumszi Creative Commons License 2001.04.21 0 0 348
Hello Nektek!
Átböngésztem én is a Fórumot, valóban mindenben benne van a Jawbreaker keze. Talán 007 vagy micsoda-pofa ez!!!!
Egész nap csak a baromságait ontja.
Ahelyett, hogy a jó muzsikán elhallgatna.
Aztán meg éjszakai emberke lehet, mert a sötétben ténykedik.
A tanulság sötét alak lehet.
Kölnböl-G.Rinck Creative Commons License 2001.04.21 0 0 347
Jawbreaker!
Te minden levesbe belemártod a kanaladat, mégha szart talász akkor is!
Nincs otthonod, hogy mindenhol a hülyeségeidet terjeszted?
Rossz gyerekkorod Volt?
A szüleid mindig vertek?
Rohanj a lélekkovácshoz, ha így van!
Feküdj le nála és sírd ki magad!
Aztán itt válassz még síróhelyet magadnak!!!!:::

(Törzsasztal) JIMMY ÖNKRITIKÁJA LamaXX TaNGó 2739 2001.04.21 07:21
(Törzsasztal) Milyen zenét hallgatsz most? macilaci99 Jawbreaker 1629 2001.04.21 04:45
(Törzsasztal) HAJNALI HÁROMTÁJIAK GYÜLEKEZZETEK! http morticia addams 10499 2001.04.21 03:21
(Törzsasztal) Szőrös disznósajt Jawbreaker Jawbreaker 44 2001.04.21 02:38
(Törzsasztal) (Nagyon) Elvont viccek TomVeil babaferi 410 2001.04.20 15:39
(Törzsasztal) South Park Fan Club Private South Park Geitenbeffer 363 2001.04.19 19:24
(Törzsasztal) A MAI NAP LEGJOBB VERSE: originalqszi originalqszi 1623 2001.04.19 14:25
(Törzsasztal) Szemét/gonosz/idióta/hülye kérdések DRT pok_ussz 3561 2001.04.19 11:27
(Törzsasztal) Élnél 500 évig??? Jawbreaker Jawbreaker 58 2001.04.17 01:35
(Törzsasztal) Ki a legrondább az Iszoldában? ujraitt mouser 191 2001.04.16 00:09
(Törzsasztal) Milyen zenét nyomassanak a temetéseden? Jawbreaker Jawbreaker 197 2001.04.13 02:46
(Törzsasztal) Műkorcsolyarajongók klubja Kobzoska Lilian 1117 2001.04.12 15:47
(Törzsasztal) Miért jó más nőket nézegetni? csinszi lolka_bolka 92 2001.04.11 14:52
(Törzsasztal) koko GYÁVA VAGY Emulator DcsabaS_ 648 2001.04.10 23:32
(Törzsasztal) Macskafogó SzaLa Köves 217 2001.04.07 21:03
(Törzsasztal) Neked mi volt a kedvenc játékot C=64-en. mace windu Gabi1 298 2001.04.01 21:25
(Törzsasztal) Az összes génsebészt lecsukni de rögtön! Anteris micu 84 2001.03.30 07:41
(Törzsasztal) Most ki tudnam utni Mike Tysont is!!! Predator Senator pancho 13 2001.03.29 00:35
(Törzsasztal) Miert nem ad vizumot az Amerikai kovet flashman flashman 50 2001.03.23 21:28
(Törzsasztal) LE AZ ESZKIMÓKKAL! machoking BahnScorper 18 2001.03.19 10:43
(Törzsasztal) KEDVENC TÖRZSASZTALTÁRSAM Spinderella deadcrow 183 2001.03.15 00:31
(Törzsasztal) Szűnjön meg a házasság intézménye!!! Jawbreaker szalka 205 2001.03.08 07:48
(Törzsasztal) A zsidóknál 30 napig nem vagy ember... Jawbreaker igazi hős 121 2001.02.26 09:29
(Törzsasztal) Szomorkodjunk együtt! micacska micacska 314 2001.02.20 17:29
(Törzsasztal) Az isten szerelmére! Mi az az szvsz??? ? kivi 58 2001.02.15 05:10
(Törzsasztal) Gyűjtsünk szavakat a "régi szép időkből" Ctrl+Alt+Del Pierro Dokikám 457 2001.01.25 22:03
(Törzsasztal) Boris Vallejo Jde bogyó 103 2001.01.17 13:05
(Törzsasztal) Ki Lessz A Király? RocketMaster Gai-luron 4 2001.01.03 00:43
(Törzsasztal) Gusztustalan pasik. Pfffujjj! babycsacsi http 292 2000.09.22 20:38
(Törzsasztal) Unom a hálót cséndzs Lord Iffy 10 2000.09.08 08:55
(Törzsasztal) Dózsa Gy. úti plakátkiállítás Jawbreaker eMM 16 2000.09.05 00:15
(Törzsasztal) ..................... , jól. Jawbreaker Jawbreaker 21 2000.08.30 22:33
(Törzsasztal) Genom--Gattaca Vajk Nannics 7 2000.06.29 18:21
(Törzsasztal) Realdoll Jawbreaker eMM 6 2000.05.02 23:30
(Kultúra) JUDAS PRIEST Ripper Metalhead 190 2001.04.21 09:23
(Kultúra) Illés - Metró - Omega > HaHaHa Jawbreaker Jawbreaker 347 2001.04.21 02:29
(Kultúra) Haiku azeroth gyöngyvirág 3385 2001.04.20 22:20
(Kultúra) Gary Oldman és Tim Roth él andry Jawbreaker 45 2001.04.20 07:05
(Kultúra) Keszitsunk politikai cartoon figurakat! Jawbreaker Jawbreaker 104 2001.04.20 05:38
(Kultúra) Legrosszabb magyar zenekar Rockstar Itep 1181 2001.04.19 20:49
(Kultúra) Baise-moi (aka Dugj meg) - film BagolyMondja prr 20 2001.04.18 01:03
(Kultúra) ABBA Metalhead Jawbreaker 5 2001.04.12 04:22
(Kultúra) ELVIS GORILLA ggaabboo 16 2001.04.03 11:05
(Kultúra) Mahasz Arany Zsiráf MacPhisto diesel()diablo 188 2001.03.10 12:07
(Kultúra) Májmosás egy névtelen patakban... nameless diesel()diablo 6 2001.02.27 14:35
(Kultúra) Miert gyenge manapsag a magyar fim? GORILLA GORILLA 29 2001.02.16 16:32
(Kultúra) Az akusztikus elavult. Éljen a digitalis GORILLA GORILLA 54 2001.02.12 13:48
(Kultúra) Gladiator petttya dr_strange 145 2001.02.08 23:53
(Kultúra) Tom Jones egy klassz pali ? SOWHAT SZ.I. 50 2001.02.06 18:14
(Kultúra) Akkor öregszel, ha... dr_strange KoporShow 126 2001.01.19 13:48
(Kultúra) Nagy Feró - a lázadó meghalt Watson justinianus 240 2001.01.16 18:33
(Kultúra) Életem legjobb koncertjei SOWHAT tejbegrrr 135 2000.12.15 23:23
(Kultúra) Házibuli filmzene - mi a címe? greyhound Jawbreaker 4 2000.11.30 05:20
(Kultúra) Kylie Minogue (ohne Musik) Red Squad DcsabaS_ 44 2000.11.29 16:16
(Kultúra) Usztics sorozat az M1-en ipanema cornelius 11 2000.07.26 14:46
(Kultúra) Feldolgozás, mint a zene újraértelmezése iron lion zion Metalhead 16 2000.07.21 03:59
(Kultúra) Real Doll - Sex of the future Jawbreaker Jawbreaker 21 2000.04.01 17:51
(Politika) A ZSIDÓ FASIZMUSRÓL Politikai Üldözött Szkepticizmus 1453 2001.04.13 15:51
(Politika) Üzenetek Orbán Viktornak zuzmo4567654 toniokröger 512 2001.01.17 21:53
(Politika) Orbán-baby NÉVADÓ Kimberly Clark Tamir 268 2000.10.29 23:52
(Politika) English topic Vén Gogh Extropian 49 2000.09.06 16:27
(Politika) Az SZDSZ-MSZP lop, mint a gép Rsüni Okos Mikulás 34 2000.09.03 03:20
(Politika) Kimberly Clark-baby NÉVADÓ Rsüni Almaital Returns 48 2000.09.01 13:05
(Vallás, Filozófia) Te miért nem kedveled a hitgyüliseket? tükör kataka 3460 2001.04.20 09:05
(Vallás, Filozófia) Miért hiszed vagy nem hiszed az Istent? tódi Percheron 59 2000.12.30 23:55
(Gamez) A FALLOUT2 Magyarítása Lazacsavo Lazacsavo 150 2001.04.20 23:37
(Gamez) FALLOUT 2 melakov sztyopka-remix 676 2001.04.20 23:18
(Gamez) Régi játékok ripper Stocker 284 2001.04.20 09:14
(Gamez) Neverwinter Nights Jawbreaker AlomGomba 66 2001.04.18 15:31
(Gamez) Icewind Dale Luftwaffe csiku 518 2001.04.03 01:50
(Gamez) Planescape Torment Pacemaker planar 471 2001.03.29 09:46
(Gamez) DEUS EX PROBLEMA lordring Pimi 159 2001.03.02 23:40
(Gamez) Mitől jó és mitől rossz egy játék? Jawbreaker plissken 133 2001.02.20 09:25
(Gamez) Pharaoh VigiriVunci SzaLa 101 2001.02.15 13:07
(Gamez) revenant sinant bravo 5 2000.10.18 11:53
(Gamez) 3D grafikust keresunk groszi Musaic 4 2000.08.18 21:11
(Gamez) Kalandjátékokkal foglalkozó oldalak Jon_Dough Jawbreaker 2 2000.07.15 15:56
(Gamez) Volna-e vajon igény "shoot-em-up-ra"? Jawbreaker Jawbreaker 13 2000.03.15 11:42
(Gamez) Léte zike Laci Jawbreaker 21 2000.02.25 00:11
(Magyarulez) Himnusz - hozz reá vs. hoozz rá Jawbreaker fszkalap 19 2000.11.09 11:53
(Hölgyek, urak, szex) Miert tartjak undoritonak a melegeket??? bundee Kippkopp 1800 2001.04.18 19:01
(Hölgyek, urak, szex) Disznoviccek, mindenkinek Ketchup Luxi MFP 479 2001.04.18 13:03
(Hölgyek, urak, szex) Erkölcsi normáink/ nős pasikra gerjedek elbéjé jocó 63 2000.06.07 13:06
(Törzsasztal-játékok) Lesz-e 5746452227 hozzászólás 2025-ig??? TomVeil Abszolút Nulla 87 2001.03.28 00:59
(Fegyverek, emberek, félelmek) A sorkatonai szolgálatról. sirkalmi __PT 41 2000.10.20 22:08
(Index kávéház) Szandik,papucsok Christyna Csiklós csibe 49 2001.03.27 11:29

Az itt olvasható hozzászólásokért a szerkesztőség nem vállal felelősséget. De Te Jawbreaker talán vállalsz!?!?!?

Előzmény: Jawbreaker (346)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!