Keresés

Részletes keresés

Kinga70 Creative Commons License 2017.09.03 0 0 80

Egyetemen használt földrajz könyveimet eladnám.

Érdeklődni privát lehet. kinganagy1970@gmail.com

Kim_Yoo-ra Creative Commons License 2012.01.01 0 0 78

A következő új tankönyvek elsősorban egyben eladók 20 000 Ft-ért (de akár külön is megvehetők kedvezményes áron)

1. Budó Ágoston : KÍSÉRLETI FIZIKA I. (eredeti ár: 3450 Ft) /alig használt/

2. Tóth János - Simon Péter : DIFFERENCIÁLEGYENLETEK (eredeti ár: 4100 Ft) /új/

3. Tasnádi Péter-Skraőits Lajos :  MECHANIKA II. Hőtan (eredeti ár: 4850 Ft) /új/

4. Hevesi Imre : ELEKTROMOSSÁGTAN (eredeti ár: 4200 Ft) /új/

5. Kovács István-Párkányi László : FIZIKAI PÉLDATÁR I. Mechanika (eredeti ár: 3000 Ft) /alig használt/


6. Kovács István-Párkányi László : FIZIKAI PÉLDATÁR II. Termodinamika, optika, elektromosságtan (eredeti ár: 3000 Ft) /új/

7. Jánossy Lajos-Tasnádi Péter : VEKTORSZÁMÍTÁS I. Vektor- és tenzoralgebra (eredeti ár: 2800 Ft) /új/

8. Horváth Gábor : A MECHANIKA BIOLÓGIAI ALALMAZÁSA (eredeti ár: 3200 Ft) /új/


Érdeklődni: 06/70/3-57-57-61
E-mail: yoora.kim88@gmail.com

Kleroo Creative Commons License 2011.12.09 0 0 77

Sziasztok!
Geológus kalapácsot szeretnék venni(Ajándékba)
Hol kéne kutakodnom.
Egyetlen kis semmi weblapot találtam,ott is 13ezer Ft e legkisebbb kis vacak is :(

kalaius86 Creative Commons License 2011.11.27 0 0 76
Elias90 Creative Commons License 2011.08.05 0 0 75

Szasztok!

Megválnék pár feleslegessé vált könyvemtől, ár megegyezés alapján..

 

Zboray Géza- Összehasonlító anatómiai praktikum I. :

http://kepfeltoltes.hu/110805/_sszehasonl_t__anat_mia_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Zboray Géza- Összehasonlító anatómiai praktikum II. :

http://kepfeltoltes.hu/110805/_sszehasonl_t__anat_mia_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

Csányi Vilmos- Etológia :

http://kepfeltoltes.hu/110805/etol_gia_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Röhlich Pál- Szövettan :

http://kepfeltoltes.hu/110805/sz_vettan_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

 

 

Mindegyik könyv tökéletes állapotban van, a Szövettan egyáltalán nem volt használva.

Érdeklődni a schuszter90@vipmail.hu címen lehet.. (tárgy: KÖNYV)

 

puskastomi Creative Commons License 2011.04.13 0 0 74

sziasztok!

 

most kötöttem szakdolgozatomat, csak igértem hogy ajánlom öket, mert nagyon aranyosak voltak :D jóformán csak házhoz nem hozták a dogám. Copymax üzletben csináltattam, neten lehetett nekik küldeni mindent és csak átvenni kellett menni, még azt is észrevették hogy plágiumot nem raktam bele :)

szóval csak ajánlani tudom öket, Móricz körtér mellett vannak a villányi úton.

 

gl

Kovi7595 Creative Commons License 2011.01.06 0 0 73

Sziasztok!

Most vagyok végzős gimnazista és a tanév végén érettségizem biológiából emelt szinten. Néztem, hogy az ELTE-alapítvány és az ELTE-karrierközpont is indít érettségielőkészítő tanfolyamot. Szerintetek melyiket lenne érdemes választanom? Mi a különbség a kettő között? Ha valakinek van személyes tapasztalata valamelyikről írjon nekem pár sort.

Előre is köszi!

krisz_miskolc Creative Commons License 2010.09.20 0 0 72
sziasztok. elsőéves földrajzos vagyok. különböző szerencsétlen történések,bénázások és egyebek után 2 ponttal sikerült lemaradnom az eltéről. félévkor át szeretnék jelentkezni többek között a szakosodás lehetőségei miatt.

kérédsem ez lenne: hány lezárt félév szükséges ahhoz, hogy kérvényezhessem az átvételt? (esetleg milyen átlag)

a legtöbb helyen 2-t láttam. gondolom itt is így van, de azért bizakodom, hogy elég 1 is.

köszi!
hanna18 Creative Commons License 2010.09.13 0 0 71

Sziasztok!

Ez az utolsó évem a gimibe de és az elte-re szeretnék menni bioszra.Mindenki másként vélekedik az egyetemről ugyhogy mondjatok már nekem vmit h milyenek a tanárok v maga a suli.

Előre is köszi!Sziasztok

kontroller Creative Commons License 2010.08.22 0 0 70
Kedves végzős biológusok, vegyészek!

Orvoslátogató és klinikai monitor tanfolyamot indítunk, megnézhető az alábbi honlapon:
http://pharmatraining.honlapepito.hu/
Talán jól jön a karrierépítéshez...

Üdv: Krisztián
elte1635 Creative Commons License 2010.08.07 0 0 69

Sziasztok!

 

Most vettek fel az ELTE-re biológia alapszakra. Vannak itt a fórumon győri bioszosok? 

Caryota Creative Commons License 2004.11.12 0 0 68

Veszélyben a Füvészkert!

 

Kérlek, olvassátok el, íratkozzatok fel és terjesszétek az alábbi felhívást!

 

http://www.petitiononline.com/Fuveszke/

 

Köszönöm!

esotherica Creative Commons License 2003.05.31 0 0 67
Szijó mindenkinek!
Szintén progmat, és lány. Harmadév.
És szeretem. Kövezzetek meg! :)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.30 0 0 66
Nah, az én ELTE-s karrierem ezennel befejeződött, úgyhogy én már biztos nem fogok ebbe a topicba írni.

Mindenesetre a zárógondolatom ez: "Egyetemre járni jó dolog, feltéve ha a megfelelő egyetemre kerül az ember."

Köt-Köt-Kötöde Creative Commons License 2002.01.17 0 0 65
Hello,

nem tudjatok hol lehetne letolteni prog.matos minta diplomatervet? Tehat olyat, hogy kb igy kellene kineznie.
A mat konyvtarban vannak mat es alk.mat letoltheto diplomatervek, de progmatost nem talaltam.

Kosz.

Törölt nick Creative Commons License 2001.04.09 0 0 64
Aktuális morgás: Egyik tárgyamból csütörtökön van a gyak. Volt ugye márc.15., aztán a gyak.vezér két hétig nem ért rá órát tartani, így most csütörtökön, a leadási határidő után két nappal megkaptam a beadandómat. Persze utánanézhettem volna, ha nem vagyok lusta, de azért mégis. :(
wins Creative Commons License 2001.03.12 0 0 63
undorito, progmatos szerepjatekos... pfuj! ;]]]
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.11 0 0 62
Hát, Jesper elég sokáig pap/harcos-ként tevékenykedett, aztán nyolcadik szinten 7/7-nél meguntam, hogy nem kapok kp-t, úgyhogy a harcos kasztot leadtam. Most 11. Tsz-ü pap. Csak egy Doldzsah-féle Dicsőség útja teljesítés jutalmául Arel felfigyelt rá. Így lett főpap. Aztán már jóval több kapu nyílt meg előtte, mint azelőtt.
Előzmény: nekrofil (61)
nekrofil Creative Commons License 2001.03.11 0 0 61
akkor mi kicsit lassabban leunk szintet:)
5 ev, kb 100-150 egesz ejszakas jatek, es most 8. szintu. (hahahahaaaa a haverom eppen depresszios, mert a mulkor meghalt a szinten 8. szintu, 5 eve jaccot gladiatora - most valahogy majd fel kell ot tamasztatnunk:)))
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.11 0 0 60
Én csak kettő. Úgy negyven játékülés lehet mögötte.
Előzmény: nekrofil (59)
nekrofil Creative Commons License 2001.03.11 0 0 59
:))))
miota jaccol azzal a karakterrel? (en kb. ugy 5 eve)
Előzmény: Törölt nick (58)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.11 0 0 58
Nem kétlem. :) Márcsak úgy kell ötven lépésre odaérnie, hogy a személyi testőröm, az a kedves akhanos messor ne vegye észre. :)
Előzmény: nekrofil (57)
nekrofil Creative Commons License 2001.03.11 0 0 57
O. kosz:)
(bar a sirenari erdojarom 50 lepesrol ugy leszed, hogy csak nyekkensz:)))))))
Előzmény: Törölt nick (56)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.11 0 0 56
Nicsak, Nekrofil, légy üdvözölve itt.
Előzmény: nekrofil (55)
nekrofil Creative Commons License 2001.03.11 0 0 55
en is lenni progmatos, es az osszes targy kozul (elsos vagyok) a prog.modnak van a legtobb ertelme, arrol nem is beszelve, hogy a legkonnyebb tantargyak egyike.
Előzmény: hGege (50)
wins Creative Commons License 2001.03.06 0 0 54
ugyan, mit beszelsz! Penteken megyek logika eloadasra. ;]
Előzmény: Törölt nick (53)
Törölt nick Creative Commons License 2001.03.06 0 0 53
Szuper. Voltam a fiz-kém épületben tegnap, és kiderült, hogy immáron egy hete sem bent, sem 20 méteres sugarú körzetében nem lehet dohányozni. He? Mi a f*sz van? A törvények szerint nem kötelező minden épületben kijelölni dohányzó helységeket? Ami eddig így is volt. Dehát kicsiny oskolánk sohasem a logikáról és az igazságosságról volt híres.
vapiti Creative Commons License 2001.01.22 0 0 52
Hát, most majdnem rádöbbentettél, hogy csak szimplán matematikusnak kellett volna mennem. Egyébként teljesen igazad van. Ez a 100 pont alatti ponthatár meg tényleg röhej.
Előzmény: hGege (50)
Guineapig Creative Commons License 2001.01.21 0 0 51
Sziasztok, itt 1 biológus. És most buktam meg matekból ugyhogy... :((vajon miért kell nekünk is matekot tanulni?)
hGege Creative Commons License 2001.01.19 0 0 50
Ha valami csak érdekes, akkor az ne kötelező tárgy legyen, hanem speci... Ja hogy akkor nem tanítanának tulajdonképpen semmit progmaton, hát ez kellemetlen. Nekem az nem tetszett, hogy gyakorlatilag minden matek, csak más néven. Szerintem ezt nem kéne ennyire erőltetni. Tudom ez programozó MATEMATIKUS szak. De érdekes más egyetemeken miért nem ez van? Ott programozókat tanítanak?
Igen, tanuljunk programhelyességet bizonyítani, használni igaz sose fogjuk, mert köztudott, hogy egy 5 soros program helyességbizonyítása 2 oldal és nem lineáris a kapcsolat a kettő között. Minek programozási gyakorlat, tanuljátok csak az elméletet, jó az. Másodévben meg vajon miért nem tudja megcsinálni az évfolyam fele az Ada meg C++ beadandóját. Persze tanuljon meg az ember helpet meg kézikönyvet használni. Ja hogy ehhez nem kell egyetem?
Na ennyit a prog-matról. Mindehhez azért hozzáfűzném, hogy nem azért hagytam abba, mert nekem nem ment. Én az infó mellé vettem fel a prog-matot, és mivel ebben a felállásban fizetni kellett volna, azt mondtam, hogy köszönöm ennyivel többet nem adnak.
Mondjuk az minősiti azért a TTK-t, hogy idén nem volt 100 pont fölötti ponthatár. Na de ez megint más kérdés.

Nu ennyit most
Gege

Ui:lehet hogy ezt most az elte.sirámokba kellett volna írni.

Előzmény: vapiti (49)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!