Keresés

Részletes keresés

Shin Neko Creative Commons License 2003.03.15 0 0 8
Csak úgy mellékesen és meglehetősen megkésve szólok hozzá a témához. (Jól van na, nem tehetek arról, hogy kb 2 hónapja van csak internetem!) Szóval a Digimon úgy japán, ahogy van, semmi köze nincs Amerikához, ellentétben a Pokémonnal. Amellett a Digimon hamarabb volt, mint a Pokémon, ezért nem nevezném klónnak. Inkább a Pokémon a klón.
Előzmény: Szerena (6)
Bulbasaur Creative Commons License 2001.03.02 0 0 7
Király,hogy most már megy a második szezonja is!
Szerena Creative Commons License 2001.02.12 0 0 6
Ne csüggedj! Szerintem jó a Digimon. Habár animnek csak a japán rajzfilmeket nevezzük és ez köztudottan tisztán amerikai, de attól még jó. Észrevettétek, hogy az amerikaiak utánozzák a japánokat?
Előzmény: Bulbasaur (5)
Bulbasaur Creative Commons License 2000.12.30 0 0 5
Na,ja nem tetszhet mindenkinek...
Jujube Creative Commons License 2000.12.27 0 0 4
Lattam. A hasonloság nyilvan nem a szornyekben van. Ennek ellenere egy klonnak tartom, ahogy te mondtad. (A figurak se tetszettek annyira.)
Előzmény: Bulbasaur (3)
Bulbasaur Creative Commons License 2000.12.27 0 0 3
Láttál legalább egy részt vagy csak a címből gondolod,hogy utánzat?Az tény,hogy van bennük hasonlóság,de van elég különbség is,hogy ne csak egy "klón" legyen és állítólag japánban már híresebb mint a Pokémon.
Jujube Creative Commons License 2000.12.22 0 0 2
Szerintem Pokemon utanzat. A Pokemon sikeret akarjak meglovagolni.
Előzmény: Bulbasaur (-)
Bulbasaur Creative Commons License 2000.12.22 0 0 1
Kár.
Red Squad Creative Commons License 2000.11.17 0 0 0
Ki nem állhat0m a műfajt.
Előzmény: Bulbasaur (-)
Bulbasaur Creative Commons License 2000.11.17 0 0 topiknyitó
Szóval ez egy anime ami az RTL 2-n megy minden hétköznap 16:10-től.Véleményeket várok,hogy tetszik,nem tetszik vagy csak,hogy mi a véleményed róla.Egyébként,aki nagyon járatos a dologban(vagy csak nézi a sorozatot)az észrevehette,hogy újrakezdték a sorozatot,anélkűl,hogy az utolsó két részt leadták volna,de nem kell csüggedni,mert Karácsonykor le fogják adni a hiányzó részeket,úgyhogy feltétlenűl nézzétek majd meg!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!