Keresés

Részletes keresés

szjkmet Creative Commons License 2000.12.25 0 0 4
a könyvesboltokban!
Előzmény: 9 regisztráció sikertelen (-)
fruh Creative Commons License 2000.12.24 0 0 3
Most kaptam meg karácsonyra ezt a könyvet! Hát emberek, fantasztikus! Nagyon király, rengeteg kép van benne (meglepő, nem?), és remekül felidézik az egész olimpiát!
Ajánlom mindenkinek!
L. W. Creative Commons License 2000.11.27 0 0 2
Szia!

Ne haragud, azt hiszem, igencsak félreérthettél. Egyszerűen nem lehetett nem sci-fire asszociálni a topik címéről. Ennyi az indíttatása a humorizélésemnek.
A könyvet - látatlanban is - igen nagyra becsülöm, mert fontosnak tartom az ilyenek létrehozását és széleskörű megismertetését. A Reuters stábja pedig már nagyonrég nem kispályás. Ha módom lesz, közelebbi ismeretséget is kötök vele.
De (tudom, mondatkezdet) akkor is mondd meg: hát nem óriási, hogy már a Reuters-fiúk is csinálnak sci-fit? És (tudom, mondatkezdet) ráadásul épp a legutóbbi Olimpia a téma! ;-)))

Továbbra is maradok 10teletval:
Laczy

Előzmény: 9 regisztráció sikertelen (1)
9 regisztráció sikertelen Creative Commons License 2000.11.17 0 0 1
Megvan!! A címe FOTO REUTERS Sydney 2000. Laczy lehet, hogy neked nem nagy dolog az, hogy olyan 600 képet látsz az olimpiáról összeválogatva, amit a világon sehol, engem azért megragad. Ez a könyv nagyon király. (azért irigyellek, hogy ilyen laza vagy)
Előzmény: L. W. (0)
L. W. Creative Commons License 2000.11.17 0 0 0
Az má' igazán nem 0 dolog, hogy az Olimpiáról is írnak fantasztiqs könyvet. Főleg, hogy a Reuters stábja...

( ;-) )

Laczy

9 regisztráció sikertelen Creative Commons License 2000.11.17 0 0 topiknyitó
Láttam a híradóban, nem tudjátok, hol lehet kapni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!