Keresés

Részletes keresés

G.B.Bejja Creative Commons License 2011.07.19 0 0 10

Szerintetek elértük már a mélypontot, vagy van még tere a hülyeség fokozódásának?

Egyáltalán, tudunk valamit kezdeni a technikai fejlődéssel és pénzzel?

 

Ha ezt mélypontnak definiálod, akkor 100 %, hogy nem értük el. A technika  rohamosan fejlődik, és nyilván sok benne az, ami az emberek nagy részének teljesen felesleges, de érdekes módon ennek ellenére valamiért vágyik rá, és boldogtalan, ha nem éri el.

 

Előzmény: Geyza (-)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.19 0 0 9

Lakást, ingatlant is .

Hétvégén  néztem egy nyaralót éppen a családdal ....

Előzmény: Törölt nick (8)
cucu Creative Commons License 2000.11.16 0 0 6
Igen! Csak azt!
cucu
Előzmény: Geyza (1)
Geyza Creative Commons License 2000.11.16 0 0 5
Igazad van, 2 hónapja nekem is van mobilom és néha tényleg jó, csak szerintem ahhoz képest, amilyen drága, túl sokat használjuk. Ez egyszerűen egy trükk, amivel kihúzzák a pénzt a zsebünkből. (Na persze, a mi hülyeségünk is kell hozzá.) Akárki akármit mond, nekem nevetséges, hogy már minden suttyó gyerek mobillal rohangál. Ez egyszerűen egy zseniális üzleti húzás. A beszélgetéseknek kb. 10 %-a szükséges, a többi értelmetlen pénzkidobás. A fogyasztói társadalom idiótái leszünk általa, mit szépítsük.

Nekem tetszett, hogy Németországban az új, szuperszofisztikétid mobilokra való frekvenciákat elárverezték, a mobiltársaságok pedig vették, mint a cukrot, a bevétel kihúzta a német államháztartást a kakából - pedig még nem is igazán tudják, megéri-e... Remélem, nálunk is megrendezik ezt a licitálást.

Előzmény: lujza (4)
lujza Creative Commons License 2000.11.16 0 0 4
A zsidókat nem tudom belekeverni, de a mobiltelefon az hasznos is : biztonságérzetet ad és sok idegeskedéstöl megkimél.

Elö tudom szedni a családomat, nem ideskedek miattuk, hogy hol vannak. Ha lerohad az ember lánya a kocsival, nem kell félni, hogy jönnek jóakaratú emberek, s legjobb esetben "csak" átvágják.

haza tudok szólni, hogy tegyenek oda valami kaját, mert egy szál gomba sincs az erdöben.

Egy csomó embert, akinek olyan a munkája, megtalálok, egy csomó benzint én is megspórolok, hogy menetközben utánam tudnak szólni, stb....

Előzmény: Geyza (1)
Mária Creative Commons License 2000.11.16 0 0 3
Igazad van.Valóban nem egy szegény ország cagyunk- szerintem -csak az emberek nem tudnak mit kezdeni magukkal.A technikai fejlődés senkit nem érdekel,mert abból neki személy szerint semmi haszna nincs.Pedig mi,magyarok nagyon "eszes" nép vagyunk.De sajnos a politika megmérgezi mindennapjainkat.Néha úgy érzem,mintha az emberek a foci helyett a politikát választják.Már mindenki ért hozzá!
Szerinted mi az,amivel fel lehetne hívni az emberek figyelmét arra,hogy élünk?És ,hogy az élet véges?
Van ötleted?

Előzmény: Geyza (-)
Wágner úr Creative Commons License 2000.11.16 0 0 2
Úgy van, úgy van! Az emberi hülyeség végtelen! Ugyanakkor, tuti, hogy a Kóhn tehet róla! A Grün is megaszonta... akkor meg úgy is van! Éjjen a topik... hukk, bocsánat... megvót a keverés.... :)))
Geyza Creative Commons License 2000.11.16 0 0 1
Gyerekek!

Keverje már valaki bele ebbe is a zsidókat, mert különben eltűnik a topik, pedig érdekelne a véleményetek!
Segíti-e a technikai fejlődés az emberiséget, vagy csak azt fejlesztik, azzal foglalkoznak, ami a dohányt hozza (mobiltelefon), függetlenül attól, van-e értelme?

iudex Creative Commons License 2000.11.16 0 0 0
Nulla határa van a hülyeségnek!
Előzmény: Geyza (-)
Geyza Creative Commons License 2000.11.16 0 0 topiknyitó
A hétfői Spiegel indított ennek a topiknak a megnyitására.

A világon már több fedett sípálya létezik (pl. Tokio mellett, Hollandiában, Németországban, itt épülnek újak is). Ezek hatalmas, hosszú, eszméletlen ronda csövek, tulajdonképpen hatalmas hűtűszekrények, amelyekben az elpulhult polgár a pénzéért nyáron is síelhet. Fogyasztás: kb. 1 megawatt.

Síelni csőben! 500 méter hosszú "libalegelőt" fenntartani hatalmas környezetrombolás által...

Szerintetek elértük már a mélypontot, vagy van még tere a hülyeség fokozódásának?

Egyáltalán, tudunk valamit kezdeni a technikai fejlődéssel és pénzzel?

Magyarországon, egy szegény országban több mint 2 millió mobiltelefon van. Ez szerintem évi legalább 100 milliárd forint kiadást jelent, jórészt értelmetlen csacsogásra...:(( Miközben emberek nem tudnak kajálni,nincs lakásuk, a Föld vízkészlete fogy...

Nem túl jó bizonyítvány az emberiségről!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!