Keresés

Részletes keresés

nagykaro Creative Commons License 2000.11.16 0 0 3
Köszi az infokat, mindkettötöknek!! :)
Karesz
__case__ Creative Commons License 2000.11.15 0 0 2
Lehet cigit kapni, legalábbis most pénteken volt marlbi klájc. Bár asszem csak az egyik pultnál, lehet ez zavart meg.
Nekem nem jött be különösebben a hely, Előfordulhat, hogy a zene miatt: DJ HáromnegyedénélLekeveremMásikatFelhangosítom lépett fel s játszott többnyire bravóhicc '98 kaliberü dalokat.
Beugró említett napon 5 kiló volt és ugyanez mondható el egy korsó(4 deci) jobbfajta( rosszabbfajta asszem nincs) sör áráról is, ami talán többeknek gáz, de ehhez mi közöm? Faszomat, mindjárt lerugom magam!:)
Nem kérdezted, de mondom, hogy frankók voltak a csajok, tekerni, bennszívni(persze csak a freemailes e-mail címen mögé bújva:)) lehetett vagy legalábbis nekünk mindenképp. Pedig nem vagyok különleges, azt mondják.
Persze azért a tömeg az piázott, nem kell megiyedni.:) Na úgy látom ebből nem tudok máshogy kijönni, csak úgy hogy abbahagyom az egészet, mindegy.

Előzmény: paulinamartinez (1)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.11.15 0 0 1
szal fortuna:
belépő: én csütörtökön szoktam ott lenni, akkor sokfajta. ha külkeres vagy, akkor 200 elővételben, 300 a helyszínen, külsős diák 500, külsős nem diák 1000. vagy valami ilyesmi. nem esküdnék meg rá. a többi napokon nem tudom, mert akkor nem megyek. :)
italárak: szerintem elég drágák. de egyes napokon vannak italakciók. és cigarettát nem lehet kapni!
tánctér: elég kicsike, de csütörtökön amúgy is buzi sokan szoktak lenni, szal lehet, hogy többi nap meg tök jó.
zenestílus: ez is lehet, hogy változik, de csüt. éppen aktuális slágerek szoktak menni, olyan dance, vagy mi, nem értek ehhez :) de vannak jó kis régebbi bulizós számok is
hangulat: tőled függ :)
tömeg: lásd a tánctérnél
oxigén tartalom: a bejárat előtt friss levegőhöz juthatsz bármikor, bent kevésbé...bár ez is tulképpen a tömeg függvénye
ilyesmik: jól. :)

jó szórakozást!
paulina

Előzmény: nagykaro (-)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.11.15 0 0 0
a fortuna egy kicsivel jobb, mint 0.
:))))
Előzmény: nagykaro (-)
nagykaro Creative Commons License 2000.11.15 0 0 topiknyitó
Tudnátok bármilyen infot arrol mondani, hogy milyen a Fortuna Dance Pub szorakozohely?
(Budapest, Bajcsy-Zs. uton van)
Pliz, ne csak azt irjátok, hogy miért nem megyek el, vagy hivom fel öket.
A lényeg hogy fontos lenne egy külsö személytöl véleményt hallani a helyröl.
Ami érdekel:
Beugro, italárak, tánctér méret, zenestilus, hangulat, tömeg, oxigén-tartalom... ilyesmik.

Köszi, és üdv mindenkinek: Karesz

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!