Keresés

Részletes keresés

dkvszk Creative Commons License 2010.06.27 0 0 80

 

ÚJ! Élethű műpunci / Jelly Pocket Pal Vagina eladó olcsón!

 

Realisztikus művagina zselés anyagból.

Pontosan ilyen: http://bolthely.hu/szexparadicsom/id/00805_Jelly_Pocket_Pal_Vagina

 

Magánszemélytől, maximális diszkrécióval!

Haveri társaságban kaptuk ajándékba, de nincs rá szükségünk.

Teljesen új, eredeti, bontatlan csomagolásban van.

 

Ajánlott levélben postaköltséggel együtt 2500 Ft,

személyes átvétellel 2000 Ft (Bp. II. ker. Mammut környéke)

 

adokveszek80@gmail.com

 

 

megapopsi Creative Commons License 2009.09.10 0 0 78
Ugyan nekem még sosem volt műpuncim, mert van igazim, (saja) de a sima hagyományos vazelint próbáltad már? Szerintem semmilyen drága síkosító nem űbereli.
Előzmény: Ulan romboló (77)
Ulan romboló Creative Commons License 2009.09.10 0 0 77

Hali

 

Brutál síkosítót keresek. :)

 

Vettem egy műpuncit, hogy ha már maszturbálok, megadjam a módját, csakhogy az alkalmazott parafinolaj, valamint nemtudom milyen márkájú víz alapú síkosító nem elég jó, a "lány" néhány húzás után leeszi, és kenhetem be újra. Olyan kellene, amivel hosszabb ideig, netán kielégülésig kihúzom. Ha van itt valaki, aki használ hasonló segédeszközt, legyen már olyan jó, hogy adjon egy márkanevet, mivel kenjem a szerszámot és a "lányt".

 

Köszönöm!



premiscuous Creative Commons License 2001.04.20 0 0 76
Kedves Bibib!

A partnerem küldött neked egy üzenetet a freemail-os címedre. Légyszi olvasd el és válaszolj!
Üdv
Prem

Előzmény: bibib (75)
bibib Creative Commons License 2001.04.17 0 0 75
Ugyan, zuhannyal is fantasztikus dolgokat lehet művelni. Nagyon izgató, amikor a látványtól pasasom is lázba jön. Csak egy kicsit erősebb vízsugár kell... ; )
Előzmény: szalka (64)
switch Creative Commons License 2001.04.15 0 0 74
Úgy látszik állandóan fake-be botlom..merthogy ez a colás kép is az...
szalka Creative Commons License 2001.04.14 0 0 73
Koszonom, hogy igyekszel megoszatani az altalad kedvelt jatekszereket, de nem egeszen ilyesmikre gondoltam, ugyhogy ha nem baj kerlek ne linkelj tobb ilyen dolgot ide.
Koszi
ritakoala Creative Commons License 2001.04.14 0 0 71

elnezest ez a jo kep
ritakoala Creative Commons License 2001.04.14 0 0 70

Ajanlhatok masik jatekszert is
Törölt nick Creative Commons License 2001.04.09 0 0 69
Ez brutális!
Ezzel a nővel nem szeretnék találkozni cekcuális célzattal, mert szerintem ebből a kaka is magától esik ki. És szerintem a gyerek szülés sem eshetett nehezére, mert gondolom a punci is hasonló kaliberű lehet.
Előzmény: ritakoala (68)
ritakoala Creative Commons License 2001.04.09 0 0 68


Ez a legolcsobb szex kellek
szalka Creative Commons License 2001.04.07 0 0 67
Hat en azert ennel finomabb dolgokra gondoltam, dehat kinek mi a jo.
De valahogy azt vettem eszre , hogy a ferfiak farka meglehetosen erzeken szerszem es egy brutalis eros es eles papagajkaromhoz kepest egy noi fog az puha , de meg az azzal valo veletlen harapas is eros fajdalmat jelent(het) egy ferfinak.
Bar lehet, hogy azzert gondolom, mert nem volt meg erosen mazoista partnerem. :-))
Előzmény: ritakoala (66)
ritakoala Creative Commons License 2001.04.07 0 0 66


Tobbcelu jatek. Karmol es beszel hozzad. Erdemes kiprobalni Rita
Pocak Creative Commons License 2001.04.05 0 0 65
Hát...megdumcsizhatjuk! Aztán 1x majd kérünk Magától valamit (copyright Virág et.)! ;-)))
Előzmény: szalka (64)
szalka Creative Commons License 2001.04.05 0 0 64
Jogos a tiz pont :-) Ott is benne maradt egy felesleges e betu: sepeckobb- >speckobb.
Egyebkent altalaban mindenfele kadbeli kaland jo tud lenni :-) Azok a regi szep idok, jaj de szeretnek mar egy olyan lakast amiben van kad , barmilyen.

Előzmény: Pocak (63)
Pocak Creative Commons License 2001.04.05 0 0 63
A jacuzzi ok. a "sepeckobb" valahogy nem esik le ;-)))
Előzmény: szalka (62)
szalka Creative Commons License 2001.04.05 0 0 62
Hehe , mert elcsesztem : jacuzzi=jaquzzi
Előzmény: szalka (60)
Pocak Creative Commons License 2001.04.05 0 0 61
Szalka,

Ezt a második szót még nem ismerem, de valami _nagyon_ izgi lehet! ;-)))
A masszázskáddal elkövetett szexuális ingerlés, etc. saját részre, sérelmére (elsősorban nőciknek):
Végy egy db. maszikádat, benne 6 db lukkal (hydro). Helyezkedj el kényelmesen, praclikat ki lehet pakolni az ülőrészre. Javaslom a középső luki elhelyezkedést, és ott tessék nagyon figyelni! Partner szintén benn lubicol a kádban, unottan kémleli a plafont ;-), neadjisten beavatkozik...
Otthon nagyon kényelmes, nyilvános helyen nagyon izgalmas lehet...

szalka Creative Commons License 2001.04.05 0 0 60
Minden er :-)
Jacuzzi vagy sepeckobb ? Minden kfejtendo :-)
Előzmény: Pocak (59)
Pocak Creative Commons License 2001.04.05 0 0 59
Masszázskád ér? ;-) Kifejtsem?
Endorfin Creative Commons License 2001.04.04 0 0 58
A neten láttam egyszer valami katalógusban:
mű-nyelv
(talán REAL TONGUE ? megnevezéssel )
Ez egy olyan eszköz, amit bekapcsolsz, és nyalatni lehet vele.
Tapasztnyalatokról még nem hallottam...:)

Endorfin

allegra- Creative Commons License 2001.04.04 0 0 57
Ez a gusztustalan rózsaszinü a rücskös leffentyüvel érdekelne...
Előzmény: Bugajakab (55)
JK Creative Commons License 2001.04.04 0 0 56
Sziasztok!

Régebben használtam péniszgyűrűt (egy ismerósöm vette poénból) nem is gondolta, hogy milyen jót tett velünk. Mármint velem, és a feleségemmel. Igen jó minőségű volt, egyáltalán nem dörzsölte túlzottan a csiklóját. Pont kellemes volt. Szerettük, de egyszer valahol elhagytuk. Hosszó szünet jött a segéd eszközök használatában, majd megleptem egy vibrátorral. Szinesitettük vele a szexuális életünket. Mivel neki volt örömszerző eszköze ezért, úgy éreztem úgy teljes ha én is veszek magamnak valamilyen játékszert. A neten hallottam a rezgőfejes maszturbátorról, amit meg is vettem. Hasznos élvezetes szerkezet. Mindkét nem használhatja.
Végül úgy döntöttem, hogy veszek egy műpuncit, csupán kiváncsiságból, el is mentem venni, de nem olyanok voltak amiket én elképzeltem, pedig a félpolcot lepakolták. Végül a neten a szexposta.hu weblapon rátaláltam a duo nevű szerkezetre ami egy művagina és fütyi egyben.
Most ez a sláger egyszerre használva nagyon izgalmas a szeretkezés. Persze a többi eszközt nem dobáltuk ki.
Ennyi
JK

Előzmény: szalka (54)
Bugajakab Creative Commons License 2001.04.04 0 0 55
A nőmmel még a télen elhatároztuk, hogy adunk
a szexuális kultúrának, és beújítottunk
segédeszközökből. Vettünk nagyméretű, rűcskös,
lifegős vibrátorokat, kettőt (eddig is volt egy, de picike, mostanra viszont kinőttem már a
abból, hogy féltékenykedjek a méretre), és nagyon
bejött. Ha érzéssel és kedvesen játszik vele az
ember, a nő puncija csak úgy spriccel a végén.
És még valami nagyon bejött. Gusztustalan rózsaszín gyűrű, rajta rűcskös leffentyű,
lovaglópozitúránál iszonyú hatékony tud ám lenni.
szalka Creative Commons License 2001.04.04 0 0 54
Itt a tavasz itt van ujra. Ki vaditott be ennek oromere valami ujabb erdekes jatekszerrel?
Nemcsak boltbol vasarolt erdekel, hanem barmi ujabb erdekesseg, tartsunk otletborzzet az sose art :-))
Sot johetnek a nem kezzel foghato , hanem megvalositando otletek es trukkocskek is
Hiszen barmi meg a legszimplabb melltarto is valhat akar a legvagykeltobb kellekke :-) Tavaszodvan es a konyhank deli fekvesu leven, sokszor fozocskezek szombatonkent egy szal rovidnadrag + melltarto parositasban. A lakas pici es a konyhanknak ajataja nincs, hanem egybenyitott a "nappalival" (egyszobas lakas:-)) , igy aztan a kedvesem kellemesen elmerulhet a a latvanyban mikent nyujtozkodom a kulonbozo hozzavalokert a magas polcokon.
Ez persze aztan sokszor lepesekre keszteti es bar ilyenkor az ebed jol odaeg mindketten jolererzzuk magunkat, bar a konyhaasztal kevesbe :-)

Sexgames194:
Mindent el lehet vinni meres es osszehasonlitgatas iranyaba, ami lehet tapasztalatcserere iranyulo diskurzus, meg kivagyisag es versenges is. Aztan mar emberfuggo , hogy ki melyik oldalahoz all hozza a dolognak. Szvsz minden ilyen dolog erdekes , minden ujdonsag iranti erdeklodes es probalkatas kreativitast noveli. Lehet ezt jatekosan is tenni a magunk es parunk oromere, es milyen jo is az ;-) Meg lehet versengeni benne , de az senkinek sem jo.

Sexgames194 Creative Commons License 2000.11.30 0 0 53
Sziasztok!

golyóügy...
talan itt a forumon olvastam rola, hogy volt 2 feledheto nevu szexologus, akik orgazmus/ora kepesseg ugyében teszteltek noket, ferfiakat. LAtvanyos, erdekes, szep, stb. lehetett ertelme nem sok. Teljesitmenymania... igen nyert, amerikaiak.
...golyóztak is befele, de kupok formajaban oltott fizikai valót az otlet. egyforma meretu, eleken, csucson lekerekitett, kulonbozo sulyu kupokkal maceraltak a vallalkozo holgyemenyeket. 40-120g sulyuak voltak az izék. Osszehasonlitasra alkalmas meroszamot csinaltak gramm mertekegyseggel. Pl.: mekkora sulyu izé tartható bent tetszes szerinti ideig, mekkora a maximalis sulyu 1 percig...
BAROMSAG! Osszemerik a csajszikat, megallapitjak: izmos, izmosabb, szuk, de nem fejlett izomzatu, stb. Osszehasonlitas cimen meg a vegen versenyt is rendeztek biztos, de hogy depibe kergetni sikerult par izomelegtelenseggel kuszkodo not, az biztos. Ha mar olyan K nagy tapasztalatuk van az ugyben, be kellett volna szamolni arrol is, amit en csekelyke tapasztalataim soran megfigyeltem.
Van akinek az emlegetett uveggolyo meret-tartomanyban kepes nagy erot kifejteni ama izomcsoportja, van akinek egeszen mas tonus eseten... a kupok pedig meretre egyformak volltak. Hogy jon ez ide?
Akadt baratnom, aki az intim tornat megspekelte gesa golyokkal segedeszkozkent. Nem kezdo szinten allt, vett hat kis meretu, sulyos cuccot. aztan meg mély levegőt, mert megtartani nem tudta. Baratnojenek bevalt a dolog, pedig ő elegedetlen volt erőügyben.
Nos az eset arrol szolt, hogy szamara a nagyobb meretuek voltak jok mind tornahoz, mind gyonyorszerzes celjabol, suly indiferens volt, igy elsore nem ert celt a vasarlas.
Mit volt mit tenni, maradtunk a széttudodenyitniakétujjad cimu jateknal:-)
Csak tanulsagul szanom. Nem olcso a cuccos, nem art egy kicsit bevetni a fantit, hogy miféle lehet testhezallo...

üdv akinek üdv, a lányoknak puszi

-B-

webvandor Creative Commons License 2000.11.30 0 0 52
szalka: En kiprobaltam ilyen penisgyurut de annyira dorzsolte a baratnom huvelyet, hogy abba kellett hagyni. De neki eleg szuk puncija volt. Nagyon kedveltem.

WV

Előzmény: szalka (49)
szalka Creative Commons License 2000.11.30 0 0 51
" legfeljebb így tudják, ki az a fiatalember, akivel... "
Hat miutan egyuttelek a kedvesemmel szinte azota miota itt elek nem hiszem, hogy barki ismerosben ez meglepetest kelltene. A csakot meg arra ertettem, hogy sajna igy a meglepetes jelleg elmarad, pedig annak is megvan a maga szepsege.
Kulonben eleg pozitivan csalodtam az egeszben, ugyanis eleg nagy valasztek volt, egy atlagos internetes boltnal sokkal nagyobb, de nem voltak durva vad dolgok, masreszt nem is volt olyan ego. Foleg azert mert meglepoen nagy forgalma volt, kb negyedorat voltunk bent az uzletben , ezalatt eleg sokan masok is jottek mentek, rajtunk kivul masik 2 hetero par is jart kozben az uzletben.
Előzmény: Törölt nick (50)
szalka Creative Commons License 2000.11.30 0 0 49
"Péniszgyűrűben inkább olyan volt, ami "szettet" alkotott, és gyűrű, cső (kb 5 centi hosszú), valamint komplett üreges péniszkiegészítő volt, ami egyrészt ugye megnöveli az ember méretét, plusz a felületet... izgalmasabbá teszi. "
A vegen csak bemereszkedtem egy uzletbe(amilyen nyul vagyok csak a parommal egyutt, ugyhogy nesze neked meglepetes) es eleg erdekesnek talaltam jopar mindent az egyik ezek a cso alaku gyuruk voltak. De azert egy szetben levo kb 7-8 gyuru kozul altalaban 1-2 -t talaltam volna megfelelonek, a tobbin szamomra eleg remiszto meretu oriaskinovesszeru tuskek voltak.
Szoval erdekelne, hogy hasznalat kozben miutan gumi nyulik es ezaltal el tudom kepzelni , hogy a dudorok kisebbednek, a kerdesem mennyire?

Előzmény: Törölt nick (35)
szalka Creative Commons License 2000.11.20 0 0 48
Hat asszem maradok a gyerekkori uveggolyoknal. Valahogy nem megy elkepzelni. Az oke, hogy kismeretu nehez, pl 1-2 centis uveg vagy fem golyok, ezt el lehet erni gyakorlassal , meg azt is el tudom kepzelni, hogy esetleg nagyobb golyok 3-5 centi, de akkor annak nem nagyon van sulya. De hogy meg ennel nagyobb is meg nehez is, ez azert elnapolom , mert egyenlore ezt nem erzem elkepzelhetonek.

Kulonben egyeb jatekszer gondoltata?

Előzmény: sinn (46)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!