Keresés

Részletes keresés

sívadoc Creative Commons License 2018.06.28 0 0 48

Sziasztok!

Kicsit kihalt ez a topic,de megpróbálom!
Keresek Veszprém megyében egy jó kézsebészt ,ha valaki tudna nevet írni kihez érdemes menni azt megköszönném!
Üdv.

gombóc63 Creative Commons License 2015.09.01 0 0 47

Ha még aktuális tudok ajánlani itt Csabán.

Előzmény: Ingatlan III. (46)
Ingatlan III. Creative Commons License 2015.07.29 0 0 46

Sziasztok!

Idős szüleimnek keresek egy rendes, megbízható háziorvost a XVII. kerületben.  Rákoscsabán laknak, de busszal el tudnak menni egy kicsit távolabb is.

sohamadar Creative Commons License 2009.10.04 0 0 45
Sziasztok!

Tudna valaki jó háziorvost ajánlani nekem a XII. kerületben?
Jöhet a válasz priviben (sohamadar@gmail.com)

Köszi!
v cili Creative Commons License 2009.05.10 0 0 44
TANACSOT KEREK! KIUTESEK JELENTEK MEG A KAROMON. HASONLO A HIMLOHOZ, HAROM NAPJA ES KIS HOLYAGOG JELENTEK MEG RAJTA AMI FOLYADEKOT TARTALMAZ.
MI A TEENDO?
z.co Creative Commons License 2009.05.03 0 0 43
Üdv mindenkinek!!! Megmaradt gyógyszereim a beszerzési ár töredékéért eladnám! Meronem, Lendacin, Herpesin iv.
z.co@citromail.hu
Elek84 Creative Commons License 2009.04.27 0 0 42
Sziasztok,

Keresnék egy tapasztalt háziorvost Budapesten. Köszönöm a segitséget!

mentere: köszönöm a válaszod!

Törölt nick Creative Commons License 2009.02.10 0 0 41
CRP vizsgálatot laborban csinálnak. Szenzitív, de nem specifikus vizsgálat
Előzmény: Mirapanni (36)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.10 0 0 40
Sajnos be kell hozzá jelenteni a területileg illetékes hivatalba.
Előzmény: Elek84 (39)
Elek84 Creative Commons License 2009.02.09 0 0 39
Sziasztok! 2éve Bpen lakom albérletben, s háziorvost is Bpen szeretnék választani a XI.kerületben. Elsősorban azt szeretném tudni, hogy Bpi háziorvos választásához kell e Bpen bejelentett lakcímemnek lennie(mert ez még nincs), és ha igen, hova kell mennem ezt intézni, és kb. mennyibe fog kerülni. Ha valaki letudná írni pár mondatban hogyan működik ez az egész folyamat megköszönném! E.
orzse Creative Commons License 2009.02.01 0 0 38
Most költöztünk Pestre vidékről, háziorvost keresnék a XIV. kerületnek a XVI kerület felüli részén,sajnos a háziorvosunk nem költözött velünk.
Mirapanni Creative Commons License 2008.11.21 0 0 37
Bocsánat, CRP-készüléket akartam írni...
Mirapanni Creative Commons License 2008.11.21 0 0 36
Sziasztok! Talán van itt valaki Jász-Nagykun-Szolnok megyéből aki tud olyan orvost ajánlani aki használ gyorstesztet a felső-légúti megbetegedés okának kiderítésére (CPR-készülék, strepteszt). Főleg gyermekorvost keresek de lehet más is, lehet magánrendelés is természetesen.
leoness Creative Commons License 2008.09.25 0 0 35
Sziasztok!
Keresek egy jó és egyben megfizethető szülész-nőgyógyászt, aki lehetőleg a MÁV kórházban vezet le szüléseket, mivel ott szeretném a babát a világra hozni. Ennek az oka, hogy nagyon szimpatikusnak tartom a Leboyer féle módszert, és ebben a kórházban tudtommal odafigyelnek az ember kérésére, tehát kérhető ez a fajta szülés/születés. Ha valaki tudna segíteni és esetleg árat is mondani, azt nagyon megköszönném! Üdv mindenkinek!
kókusztigris Creative Commons License 2008.02.12 0 0 34
Szia macska!

Mailben megírtam mindent.
Előzmény: macska1234 (33)
macska1234 Creative Commons License 2008.02.12 0 0 33
Szia Kókusztigris!

Nekem is szükségem lenne egy jó, megfizethető nőgyógyászra. Tudnál nekem segíteni? Árban kb. mire számíthatok?

Segítségedet előre is nagyon köszönöm!
Előzmény: kókusztigris (28)
kókusztigris Creative Commons License 2007.11.08 0 0 32
Enyhén szólva röhejes, hogy egy segítségkérésekre épült topikban ha valaki ONol, az már gyanús meg gáz. Tudod mit? Akkor pukkadj meg, és keresgélj máshol, én úgy szólván letojom mit gondolsz.
Előzmény: pária (31)
pária Creative Commons License 2007.11.08 0 0 31
Egyetértek Cartouche-sal! De miután én is
most estem be ebbe a topikba,először írok,
nem akarok mindjárt kritizálni. Viszont az a
véleményem,hogy név szerint ajánlott dokit
és kórházat inkább közvetlen mail-ben jobb
megírni,mert ha valaki,pláne nicknéven egy
orvost agyba-főbe dicsér,hátha ő maga az,
vagy az ismerőse:-) Ezzel nem azt akarom
mondani,hogy ne ajánlja, reklámozza saját
orvosát senki,de ha magán-emailben teszi,
leírva a saját esetét, úgy hihetőbb a dolog.
Különben én is azért jöttem ide,mert dokit
keresek,de annyira kevés hozzászólás van
hogy inkább pörgősebb fórumra távozom.
Mindannyiótoknak jó egészséget kívánok !
Előzmény: cartouche (20)
cimbóka Creative Commons License 2007.08.01 0 0 30
Sajnos más helyet nem találtam, így itt kérek segítséget:
komplikált, nehéz szülésem során elég sok és durva sérüléseket szenvedtem 5 éve. (hólyagsérv, végbélsérv, hüvely stb) 3 éve megműtöttek: nagy szenvedés, kicsi ( vagy még az sem) eredmény. Ezek után talán nem véletlen, hogy félek. Nem tudom kihez menjek: végülis nőgyógyász kell alapesetben, de olyan, aki konzultál egy proktológussal, urológussal, és ezt természetesnek is tartja. A komplex műtétnek nagy a kockázata, és a legjobb orvost és helyet szeretném megtalálni. De hova menjek? Nem tudtok ajánlani valakit?
Egy nagyon biztos kezű, jól operáló ........stb doki kellene.
ruuu Creative Commons License 2006.08.24 0 0 29

Sziasztok!

Én a volt orvosomról szertnék írni nektek, igaz nem jó, hanem rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. A terhesgondozás alatt teljesen meg voltam vele elégedve, igaz a rendelésein mindig egy-két órát kellett rá várnom, de bármit lehetett tőle kérdezni, hacsak nem sürgetett, és ezért nem felejtettem el mit szeretnék.
Azon a bizonyos napon, amikor szültem, és az ügyeletes orvos is úgy döntött, hogy mostmár hívjuk be, egyszerűen nem vette fel a telefont közel 3 órán keresztűl, így nélküle szültem meg a kislányom, szerencsére teljesen rendben zajlott minden, csak a stressz, hogy miért nem jön már az "orvosom", kicsit befeketítette az egészet.
Szülés után még néhány napot voltam a kórházba, és egyszer sem volt annyi ideje, hogy lejöjjön, és magyarázatot adjon nekem mi is volt ez az egész.
Ma már tudom, hogy az is egy intő jel volt vele kapcsolatban, hogy a rendelésein mennyit kellett rá várni, mert miért is tudna több időt fordítani rám a kórházban, ha a magánrendelésein is csak órák után jutottam be hozzá.

A szakmai tudását, hozzáértését nem szeretném megkérdőjelezni,mert ilyen téren minden rendben volt, de szerintem ez elfogadhatatlan, és korlátozni kéne a kismamák számát, akiket egy orvos egy bizonyos időszak alatt gondozhat!
Az "orvosom" KOÓS-HUTÁS PIROSKA volt.

kókusztigris Creative Commons License 2006.08.12 0 0 28
Szia, írtam mailt.
Előzmény: bogyó10 (27)
bogyó10 Creative Commons License 2006.08.12 0 0 27
szia kokusz!Tudnál nekem ajánlani egy jo nőgyógyászt?Előre is köszike
Előzmény: kókusztigris (25)
Lilimacs Creative Commons License 2006.06.04 0 0 26
Köszönöm! A SOTE Urológiai Klinikájáról általában tudsz mondani valamit? (Bár úgy láttam a honlapon, hogy olyan műtétet pont nem végeznek, mint ami nekem lesz.)
Más kórházakban járt esetleg valaki veseműtéten (vagy ismerőse)? ORFI-ról, Uzsokiról, Erzsébetről hallottam eddig, nagyon keveset, jó lenne pár ember pozitív/negtív tapasztalatáról olvasni.
Előzmény: kókusztigris (25)
kókusztigris Creative Commons License 2006.06.04 0 0 25

szia Lilimacs!
Akit ajánlani tudok: Dr. Pánovics József a Semmelweis Urológia Klinikáján (Űllői út 78/B). Nem egy édibédi stílusa van, ellenben nagyon precíz, határozott, gyors és vérprofi. Nagyon meg voltam elégedve vele.

Egyébként most nézem, hogy itt van róla egy kis bemutatkozó oldal (majdnem legalul).

Sok sikert a műtéthez neked, és mielőbbi gyógyulást!

Előzmény: Lilimacs (24)
Lilimacs Creative Commons License 2006.06.04 0 0 24
Sziasztok!
Nagy szükségem lenne egy jó urológusra/kórházra, mert nyáron veseműtétem lesz. Kókusztigris, ha jársz erre még (nem vagyok olyan pesszimista, mint cartouche :-)), vagy bárki más!

(Ha már itt járok, kedves, finomkezű, nőnemű nőgyógyász is jöhet :-))
durhstósz Creative Commons License 2006.03.15 0 0 23

Fogorvosnőt tudok, jó is , kedves is, nem drága, vidéken, É.Mo. Bp.-ről 2 óra szgk.-val M3-on.

Ha vki kíváncsi bőv. E-mailban.

Cincoka Creative Commons License 2005.11.23 0 0 21
tehát elképzelhetetlennek tartod, hogy valaki tényleg ismer több jó orvost és kész ezen információit minden ártó hátsó gondolat nélkül mással megosztani?
Előzmény: cartouche (20)
cartouche Creative Commons License 2005.11.15 0 0 20
Én most "estem fel" erre a lapra , de  elég röhejesnek érzem , hogy valaki ennyi tuti orvost ismerjen mint " üvegtigris" . Szerintem a beírások egy része "céges hírdetés" vagy a másik célzott fikázása .Van ennek értelme ?!
kókusztigris Creative Commons License 2005.08.04 0 0 19

Ha már itt járok, felhozom ezt a jó kis topikot. Minden ismerosöm azon röhög, hogy a mobilomban a telefonkönyvem fele "Dr."-el kezdodik.:)) Szerencsére csupa jó doki ismerossel vagyok körülvéve, így nekem semelyik dokitól/dokihoz járástól nincs tulajdonképp parám, kivéve a szemészet.:) Azt utálom. Szóval ha valakinek kell:

-vérprofi sebész/proktológus

-szintén profi ultrahangos

- nagyon ügyes és alapos röntgenes

- türelmes, nagyon aranyos nogyógyász

- nagyon jó allergológus-belgyógyász

- akupunktúrás neurológus/masszor

- profi borgyógyász

- imáááádnivaló fogdoki bácsi:)

- legjobb kézsebész:)

- nagyon jó urológus

..az szóljon.:)

iddiko Creative Commons License 2000.11.16 0 0 18
PINGYI: én ismerek egy gyermekfogorvost Kőbányán, többször voltunk már nála (a kisfiam most váltja a fogait). A gyerek kimondottan szereti, a töméseket ügyesen megcsinálta, használható tanácsokat adott. Ha érdekel, adok nevet, telszámot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!