Keresés

Részletes keresés

bolygohollandi Creative Commons License 2000.11.15 0 0 16
OK,bocs, Neked címeztem ugyan (nem tudom miért?), de nem gondoltam komolyan, hogy komolyan gondolod, hogy én komolyan gondolom.
Talán inkább kicsit elszégyelltem magamat, mert erősnek találtam a "vesszenek a szőkék" felkiáltást, még akkor is, ha hülyeségeket írtam...
Na üdv, remélem, nem kerül ide senki, aki csakugyan komolyan gondolná, hogy a nyitókérdésnek van értelme.
Egyik szőke ismerős szerzett valahonnan egy pólot, s büszkén hordja, rajt a felrattal (angolul)
"Természetes szőke vagyok, kérem, beszéljen lassabban!"
Ez tényleg tetszett...
Előzmény: Alex Truffle Rose (15)
Alex Truffle Rose Creative Commons License 2000.11.15 0 0 15
Az előző hozzászólásod pont idevaló volt. Nem aggódnék a helyedben.
Most írjam azt, hogy én nem értettem félre?
Itt van. Tessék.
Hajrá szőkék!
De azért én a barnákat is szeretem. Meg a feketéket is.
Előzmény: bolygohollandi (14)
bolygohollandi Creative Commons License 2000.11.15 0 0 14
OK, dehogy vesszenek, nagyon is kellenek nekünk...ahogy kellenek a feketék, vörösek, s a többiek, legyenek azok soványak kövérek, vagy legyenek akármilyenek....vegyük észre, sokszor akkor is kellenek, ha van eszük, sokszor akkor is ha nincsen, s előfordul időnként, hogy nem az ő eszük a fő szempont, amikor mi futunk utánuk ész nélkül...:-)

ész moszt abbahagyom, mert baromság már a topic nyitókérdése (is)

Előzmény: Alex Truffle Rose (13)


Alex Truffle Rose Creative Commons License 2000.11.15 0 0 13
Esse rossz.:-)
Mindazonáltal ne vesszenek a szőkék!
Előzmény: bolygohollandi (12)
bolygohollandi Creative Commons License 2000.11.15 0 0 12
Pedig ez a nyilvánvaló következtetés. Látod, a topicnyitó két haverjával is megesett majdnem ugyanez.
Arról nem is beszélve, hogy már régen tudományosan bebizonyított tény, miszerint a sötét agyukat kompenzálja a világos haj; minél sötétebb az agyuk, annál világosabb a hajuk. Ezt (fel)ismervén, rendkívül rafináltak bírnak néha lenni, van, hogy ne vegye észre a gyanútlan emberfia ugye, nem átallják sötétre festeni a hajukat.
Egy másik megbízható forrásból hallottam, hogy a sötét hajú okosok pedig sokszor azért festik szőkére magukat, hogy ezzel mintegy elriasszák a tolakodókat; jóérzésű ember ugyanis, aki némi észre (is) vágyik, jobbára a sötét hajúakat zaklatja, szőkére rá sem néz!

A topicnyitó esetről pediglen többet kellene tudni a mérvadó vélemény kialakításához.
Történhetett ugyanis akár úgy (, ahogy ez az írtak alapján feltételezhető), hogy egy rendkívül udvarias kérdést ily bunkó módon utasítanak vissza; de hát a sötét szőkétől nem tudom mit várt volna a topicnyitó...
De hát kérdés ugye, ki mit tart udvarias kérdésnek. Ismerek olyan egyedet, aki nem értené, miért hajtják el a francba egy ilyen udvariaskodás után:
"Blondi bazze, a szerkód ott maratt a buszon, kapd el bazze, lehoztam, még lenyúúúta vóna valami fasz!"
A sötét szőke pediglen nem átallaná elhessegetni az embert, aki pedig nem kevés jószándékot mutatott irányában.
Szóval, vesszenek a szőkék!

Előzmény: leha (4)
Alex Truffle Rose Creative Commons License 2000.11.15 0 0 11
"...sőt..ki hinné ezt el nekem így látatlanban?!"
pl én elhiszem.
Előzmény: Lulubel (10)
Lulubel Creative Commons License 2000.11.15 0 0 10
...akkor most én mint EREDETILEG szőke nő, hogy álljak itt egyedül a saját magamról kialakított véleményemmel, hiszen az arányok erősen ellenem szólnak.
Most hiába mondanám, hogy én nem vagyok az, sőt..ki hinné ezt el nekem így látatlanban?! Ahhoz azért több kell, hogy valakit így be lehessen kategorizálni.. egyébként pedig minden relatív..mik a limitek-kérdem én...hol a határ, ami alatt valaki bunkó, de felette már nem?!
Nem egyszerű ez a kérdés.
Alex Truffle Rose Creative Commons License 2000.11.15 0 0 8
Figyelem itt a lenullázásokat és azt hiszem elkéstem ezzel, mindenesetre
0 ilyen eset történt velem.
Előzmény: IQ-Nulla (7)
IQ-Nulla Creative Commons License 2000.11.15 0 0 7
Történt valakivel hasonló eset?
Előzmény: rokko_ (6)
rokko_ Creative Commons License 2000.11.15 0 0 6
Nem. Nem mind az.
Csak sok közülük.
Előzmény: IQ-Nulla (-)
IQ-Nulla Creative Commons License 2000.11.15 0 0 5
Nem minden vidéki szőke, busszal járó nő bunkó... De eddig két barátommal is megtörtént szinte ugyanez az eset. Minő véletlen, ők is busszal járnak, vidékről és szőke nő szívatta meg őket...
Előzmény: leha (4)
leha Creative Commons License 2000.11.15 0 0 4
aha. szóval volt egy szőke lány, aki bunkó volt. konklúzió: minden szőke lány bunkó.

ebből kijöhetett volna az is, hogy minden busszal járó/vidéki/kétlábú/egyfejű/lány bunkó. csókoltatom a kérdésfeltevésedet!

Alex Truffle Rose Creative Commons License 2000.11.15 0 0 3
Mit válaszoltál neki?
A baj az, hogy ilyenkor az emberbe fagy a szó.
Én biztosan leblokkoltam volna teljesen rőkönyödésemben.
A topikcímre a válasz meg szvsz az, hogy nem.
Előzmény: IQ-Nulla (-)
IQ-Nulla Creative Commons License 2000.11.15 0 0 1
Ebben bízom én is...
De ezek után nem biztos, hogy merek még valaha is beszélgetést kezdeményezni, hiszen a külső esetleg ehhez hasonló belsőt takar....
Előzmény: Ethan Hunt (0)
Ethan Hunt Creative Commons License 2000.11.15 0 0 0
Van 0lyan is, de nem mind bunk0..
Előzmény: IQ-Nulla (-)
IQ-Nulla Creative Commons License 2000.11.15 0 0 topiknyitó
Kezdem azt hinni, hogy a szőke nőkről szóló történetek, viccek sajnos mind igazak. Vidéki révén busszal járok be reggelente dolgozni Budapestre, és az utamba eső városban (a város nevét szándékosan nem említem) szokott felszállni az a 19-20 év körüli, szőke, csinos lány akiről most szó van. Kb. két hónapja láttam őt először ezen a járaton, de csak most jutottam el odáig, hogy megszólítsam, ugyanis ma éppen a mellettem lévő szabad helyre ült le. Mindössze annyit kérdeztem tőle a leszálláskor, hogy felsegíthetem-e a kabátját, amire csak annyit válaszolt jó hangosan: "Állítsa le magát, és kopjon le!" (Magázott, pedig én max. 2-3 évvel lehetek nála idősebb.) Csak azért mertem tőle ezt megkérdezni, mert Ő nem annak a kifejezéstelen tekintetű, 20 cm-es talpú csótányroppantó cipőt hordó, rágógumin kérődző lánynak látszott, mint amilyeneket a diszkóban lehet látni, bár az öltözködése néha kicsit kihívó volt. Egyszóval sikerült megszégyenítenie jópár ember előtt. Szőke lányok!! Ti mind ilyenek vagytok? Fiúk: mit szóltok hozzá?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!