Keresés

Részletes keresés

zsele5 Creative Commons License 2003.10.09 0 0 377
Kiváncsi leszek az eredményre.
Hosszú távon a ruszkizás tilalma azt vonta maga után, hogy vonatra szálltak a szovjet "elvtársak".
Előzmény: szarvasmarha (376)
szarvasmarha Creative Commons License 2003.10.09 0 0 376
arra persze nem érnek rá hogy a jogokat idöben visszaállitsák erre igen.
operator kartács a doki sokezerhozzászolásos topikját is eltüntette most probálják ujra összekaparni.
Wágner helyébe én bezony jol fejbe koppintanám mert önkényesen évek távlatában már felesleges ganajozni ezen a szemétdombon.
Előzmény: molar (373)
Lado Gyula Lajos Creative Commons License 2003.10.09 0 0 375
nagy ötlet volt ez a szaktopic... ha elég kitartóak leszünk, akkor minden politikai témából sikerülhet zsidózást faragni, és akkor tapicskolhatunk Egy Kurvanagy Hangzavarban:)))
(micsoda képzavar ehhe)
uke Creative Commons License 2003.10.09 0 0 374
0 értelme van itt pattogni. Mindjárt ez is bekerül a zsidózós topicba aztán meg repülsz ha sokat jár a pofád.
Előzmény: molar (373)
molar Creative Commons License 2003.10.09 0 0 373
Volt egy téma, 1999-es kezdetű, szerettem volna hozzászólni, de nem találtam.
Kis nyomozás után kiderült, hogy valami fényes elme itt a fórumon egybegyúrta egy Zsidózni jó- SZAKTOPIC című valamivel, ahol aztán semmit nem lehet fellelni, ráadásul nem is működik.

Kikérem magamnak ezt a bolsi tempót!

indextc2 Creative Commons License 2002.03.03 0 0 372
Fenyeget, tőmondatokban értekezik, portás stílisa van, és az objektivitás olyan távol áll tőle, mint az Makó az Jeruzsálem-től.
Előzmény: PaksiMogyoró (365)
Come back Creative Commons License 2002.03.03 0 0 371
Bocs' ez félrement.
Előzmény: Come back (370)
Come back Creative Commons License 2002.03.03 0 0 370
most ismétlik :)))
Szeppent Creative Commons License 2001.07.04 0 0 369
Június 25-én, Szanyi nevű kiemelt jogosultságú (V.I.P.-es),notórius grafomán, szélsőbalos topicoligarcha lement hídba negédes hozzászólásaim okán.Idegei felmondták a szolgálatot,ronggyá mentek, véres habot vetett a szája, holott megjegyzéseimet,elfogulatlan elmélkedéseimet nem is neki címeztem : lebuzizott (nem első alkalommal), majd ellentmondást nem tűrő, sztentori, kisztitkári hangon felszólított, hogy végleg tűnjek el a Game Over utcai rezidenciája környékéről, mert nagyon idegesítem a híveivel végzett, csoportos onánia-rituáléja közben. Másodpercekkel később email-t kaptam egy polimoditól, aki fojtott bélhangon figyelmeztetett, hogy amennyiben nem moderálom, öncenzúrázom magamat iziben, a Szanyi féle birtokon, le leszek csapva. Eme dísz- és vitézkötéses email-t legott bécopyztam néhány topicba, hadd okosodjanak a színfalak elötti maflák is. Erre azonnal kiírtottak. Állítólag egy hétre, melyből tíz nap lett. még jó, hogy véletlenül észrevettem és beszóltam - annyira leszoktam a Fórumról. Egyébként (hogy félreértés ne essék), közlöm, hogy nem vagyok függő, ritkán és keveset ugatok.
Sz
Szeppent Creative Commons License 2001.07.04 0 0 368
INDEX-KORREKTSÉGTESZT/2001. 07. 04./SZEPPENT
Gyorgyi Creative Commons License 2001.07.04 0 0 367
Sajnos, akkor egyetlen egy hgy-s sem tartott velunk abban a torekvesunkben, hogy visszaallitsuk Spender hozzaszolasait.
Előzmény: bubis (366)
bubis Creative Commons License 2001.07.04 0 0 366
Szerintem torolni sem kellett volna.

Udv.
Andras (szinten hgy-s)

Előzmény: Gyorgyi (364)
PaksiMogyoró Creative Commons License 2001.06.29 0 0 365
hmmm. hogy mik vannak !
Meg tudjátok mondani nekem, kezdőnek, hogy miből lehet felismerni egy moderátort? Van valami különleges nickjük?
Csak hogy félre tudjak állni idejében, mielőtt törölnek és beléptetnek a gyülibe :)
Előzmény: Gyorgyi (364)
Gyorgyi Creative Commons License 2001.06.29 0 0 364
Most hogy Spender megkeresztelkedett a hgy-ban, nem lehetne-e visszatenni a SpendeR nickjenek hozzaszolasit?
Egyik hgy-s is ezt irta, hogy a torteneti huseg miatt jo lenne, ha meglenne. Remelem, komolyan gondolja.
Iván Gábor Creative Commons License 2001.06.27 0 0 363
Ha még ér valamit:

Csatlakozom azokhoz akiknek hiányzik Spender és hibának tartja az írásainak a teljes moderálását.

Iván Gábor

gyorgyi_ Creative Commons License 2001.04.20 0 0 362
Szeretnem megkerdezni a moderatorokat, hogy igaz-e az, hogy megszavaztak azt, hogy SpendeR 1595 hozzaszolasat visszaallitjak. Ha megszavaztak, akkor mit mondtak a programozok, hogy ez technikailag megoldhato-e?
IV Spender Creative Commons License 2001.04.11 0 0 361
Arra várhacc. :)
Előzmény: misked (360)
misked Creative Commons License 2001.04.05 0 0 360

Igazán köszönöm a moderátoroknak hogy egy hete folyamatosan megtisztelnek válaszukkal. Magyarázatukat továbbra is lelkesen várom.

a kitartó és naiv misked

P.S. : Remélem végre észreveszik valamelyik hozzászólást, roppant hálás lennék ha válaszra méltatnának.

IV Spender Creative Commons License 2001.04.05 0 0 359
Ja, Áh... olvastad Daniel Q.: Ismael c. könyvét ?
Olvasd el, közel áll hozzám. :)
Előzmény: IV Spender (358)
IV Spender Creative Commons License 2001.04.05 0 0 358
Akarom mondani: Olvasd el újra...
:)
Előzmény: IV Spender (357)
IV Spender Creative Commons License 2001.04.05 0 0 357
Oké, irtöttöm... De... mert mások vagyunk (különbözünk, Te földlakó Vagy, én meg marslakó), azé még nem kell rühelned. (bár a Te dolgod)
Olvasd el újra, s megértesz. Tán. Másfelől én nem igazán változom már meg... mert eccerűen ninch rá lehetőségem.

Chá!

Előzmény: alomhajos (355)
IV Spender Creative Commons License 2001.04.05 0 0 356
A SPENDER, Spender_ megvan, chak a SpendeR tünt el örökre. :)
Előzmény: deadcrow (354)
alomhajos Creative Commons License 2001.04.04 0 0 355
"Úgy érzem, hogy még haraxik rám."
Akkor haragudtam, mosmá'nem.
Isten áldjon,
áh.
Előzmény: IV Spender (348)
deadcrow Creative Commons License 2001.03.30 0 0 354
hozzá lehetne valahogy jutni a lehalt hozzászólásaidhoz, fökonspirátor uram?
Előzmény: IV Spender (351)
IV Spender Creative Commons License 2001.03.29 0 0 353
Hi Hawer Csákó!

Én nem Spender IV vagyok, hanem IV. Spender - jelölés, mint uralkodóknál... ennyi kijár. ;)
Lám tegnap a közleményekben, hogy kiátkozták a nickedet ezek az ostyadémonosok, de majd zsoltározunk egyet ... az Ő érdekükben hihihi

Chóka Chaládnak !

Előzmény: Törölt nick (352)
IV Spender Creative Commons License 2001.03.29 0 0 351
:DDD biza élek nyihahaha ! Reinkarnálódom hanyat-homlok... mé ? Tilos, heh ? :)
(Nézd meg a bemutatkozásom, már egy egész családom van a moderának köszönhetően... biza)
Előzmény: deadcrow (350)
deadcrow Creative Commons License 2001.03.29 0 0 350
hmm.. te még élsz? pedig mindent megtettem, hogy ne.. én, én moderáltalak ki számtalanszor!
Előzmény: IV Spender (349)
IV Spender Creative Commons License 2001.03.29 0 0 349
(Spender észreveszi Deadcrow-ot, megijed és átveszi a pedálos bíboros ruháját) ööö izé. Bocsánat Testvérem, hogy oly hirtelen távoztam ööö, de shok a meló. Maholnap benézek, és folytatom romboló munkámat, persze ööö az egyházunkon belül. (Spendert egyébként nem igazán zavaraja, hogy hanyat-homlok egy tucat nickjét kinyomták (hiszen ez régóta így megy az Úrban - szokás kérdézse azs egész), me úgyis visszajön... hanem az zavarja, hogy valaki hanyat-homlok moderál és mikor kérdőre vonják, akkó nem vállalja. Spender chak az Egyenességet szereti... Spender pedálos bíboros visszaveszi TörpPapa jelmezét és (szélső)jobbra távozik a topicból)
Előzmény: deadcrow (345)
IV Spender Creative Commons License 2001.03.29 0 0 348
Hali Ugrifüles !

YoOo. Egyébként mi van Áhval ? Írtam Neki, de nem reagál. Úgy érzem, hogy még haraxik rám. Nem akartam bántani.... ööö vagyis hát akkor akartam, de utána már nem. Nem akartam összekapni Vele.... Szólj Neki 1-2 YoOo szót az érdechemben. Előre is köfike.

Chóka Chaládnak !

Előzmény: a legkisebb ugrifüles (346)
IV Spender Creative Commons License 2001.03.29 0 0 347
Csókolom Bácsi ! Azs Úr álgyon mekk !

Nem ijesztgetlek én, mondom az Úrban... inkább mondom: a Mi Urunk Yezsus nevében menjei serpenyővel megyek ellened ! Ámen
Nem adtad meg sem a neved, sem a címed... pedig mondom biza: lemaradtál egy nadjon-nadjon, életed legfontosabb dógáról. Az alapötlet nem az enyém, de szerettem vóna mekkcsinálni valakivel... ha nem álltál vóna ellen az Úrban, akkor jövő héten csöngetett vóna a postás, és egy Duci tréning Norbival kazival bővölködhettél vóna.... (persze egy "ajándék", nem ajándék... láttam a múltkor speckó lábasokat is, bigyó bevonattal) de MIND CHAK VÓNA ! Kiszúrtál velem, me nem élvezkedhettem... oda a hobby, oda a menjei érzsés, a zsórakozsás. Ezért ellened megyek... ellened megyek dobostortával a Yezsus nevében ! Térj mekk !

Másfelől ne őrülj, me reprodukáltam Gest_Apót, chak még nem üzemel. Szela.

Előzmény: Wágner úr (344)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!