Keresés

Részletes keresés

Fegyverhordó kisinas Creative Commons License 2009.10.13 0 0 2
Szegény Janibácsinak vajon segített e valaki???? Mi lett vele? Él e még? ahol ritka faj a gázszerelő....
Janibacsi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 1
Nah?? Senki? Senkinek nincs gázszerelő ismerőse?

Jano

csite Creative Commons License 2000.11.13 0 0 0
a s0k gázzal van a gond :)
Előzmény: Janibacsi (-)
Janibacsi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 topiknyitó
Üdv az idetévedőknek!

(előrebocsájtom, műszaki téma lesz, kalandorok kíméljenek!!)

Ismeri-e valaki a Prímagáz által terjesztett, Délonghi gyártmányú palackos gázzal üzemelő kis kályhát? A következő problémám van vele: az őrláng egyre gyakrabban(sőt inkább mindig) marha magasan ég, úgy, mint amikor az öngyújtón nagyon kinyitom a "csapot" és "felfújja" a lángot a levegőbe. Nos ez a készülék is ezt játssza, néha olyan magasan van az őrláng hogy nem is látszik-és ugye ilyenkor nem melegíti a hőérzékelőt sem, tehát ki kell támasszam a tekerőgombot egy csavarhúzóval, hogy ne aludjon ki:o))

Tehát a kérdés: mi okozhatja a hibát? A vezérlő csapot már szétszedtem, mert először egy dugulás miatti áramlásgyorsulásra gondoltam, de nem. A nyomásreduktor el tud romlani? Lehet hogy tútságosan átereszt és egyszerűen túl sok gázt kap?

Ha valaki tudna segíteni, megköszönném, aztán hadd süllyedjen...

JAno

Ps.: Tudom hogy az őrláng 0 alakú, illetve hogy a gázszerelőt is feltalálták már, de 1. Szeretem a dolgaimat magam javítani 2. Mifelénk sajna ritka faj a gázszerelő...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!