Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.05.09 0 0 8
... ha így haladunk, a következő bejegyzés 2039. 03. 08. - án lesz...
XD
Törölt nick Creative Commons License 2019.05.08 0 0 7

A topic címével nem értek egyet. Szerintem tök jó album (mint az IHM összes albuma), másrészt ez a Wikipédia szerint nagylemez, nem kislemez.

Timea91 Creative Commons License 2009.03.18 0 0 6
Mostanában valahogy nem hallani az IHM-ről,bár nekem nem is hiányoznak,de 10 évig tolta a szekerüket a tv2,most meg lapátra tette
Jimi72 Creative Commons License 2007.03.29 0 0 5
áááááááááááááááááá
Agassi Fan Creative Commons License 2003.09.03 0 0 4
Szerintem szuper a Ráncdalfesztivál cdjük, és az tényleg, csak egy kislemez.

Az új lemez, a ValóságSokk is bejön nekem.

break2 Creative Commons License 2003.09.02 0 0 3
Azt latod, hogy 3 eve halott topikhoz szoltal? Lehet, hogy az "uj" lemez alatt mast ertettek akkor meg.
Előzmény: stelmaria (2)
stelmaria Creative Commons License 2003.09.02 0 0 2
Kedves előttem szólók!

Remélem, hogy elolvassátok még azért, amit most írok...
Az a lemez nem átb*szás.
Ugyanis: aki nem hallotta volna, azzal most közlöm:
Ez egy KISLEMEZ.

Mit hallunk más együttesektől kislemez fogalma alatt?
Monduk most mondok egy szélsőséget:
Egy olyan szám, ami sláger lett, mindenki azt kérte a rádióban, tényleg népszerű volt.
Na és ennek kölönböz remixjei, meg esetleg egy másik számnak is ugyan ez.

nos,, ehhez képet, mirigyék ezt az albunot igen jól, és igényesen megcsinálták szerintem...

Viszl: Stel

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.12 0 0 1
nemtom, én láttam a ShitATV-n azt a riportot, amikor tiszalófaszra mentek falupusztanézni, és ott olyan hót fílinges volt látni ezeket a fejeket, akik országos sztárok, és ugyanolyan lepukkant, becsületsüllyesztőből kivonszolt rokkereknek tűntek, ahogy mentek a szekéren, mint régen, na mindegy, a szóban forgó lemezt még nem hallottam, de ha igaz, amit a kolléga úr állít, hogy, akkor.
Kilroy Creative Commons License 2000.11.12 0 0 0
Hát ez elég gagyi, összecsapott egy l0szarnak hangzik... :-(
Előzmény: chromax (-)
chromax Creative Commons License 2000.11.12 0 0 topiknyitó
Hello,

ma egy ismerősömnek sikerült megvennie, mindjárt meg is hallgattuk kártyázás közben. Hallgattuk és csak hülledeztünk.
A oldal: 4 v(5) régi szám paródiája, (Soltész, Delhusa, Generál). A számokon első hallgatáskor néha el lehet mosolyodni. De csak elmosolyodni.
Ugyanakkor sokkal izgalmasabb a B oldal, ahol néhány perci rajfilmzene paródia után (ami szintén nem túl vicces) szépen rajta vannak megint a régi számok, illetve azok egyvelegei. (Mirigy Himnusz meg ilyesmik). Még a 2-vel ezelőtti albumról is rá van másolva szám.
Szóval én azt ajánlom ne vegye meg senki, mert egy nagy szar az egész. Biztos elfogyott a Dáridós fellépti pénz.

Üdv
chromax

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!