Keresés

Részletes keresés

banjus Creative Commons License 2000.12.30 0 0 195
Szia Rachela!!!

Fel ne dobd nekem a talpad, inkább mesélek. Szóval sok mindenki ott volt, többek innen a topicból is, egészen úgy fél kettőig tartott. Először voltak aszinpadon a különböző programok, mint pl. Maksa Zoltán, Favágók együttes, de idő közben beindult a tornateremben ahóra táncház, igy a tömeg egy része átvonult oda...

Előzmény: Rachela (193)
Kilroy Creative Commons License 2000.12.30 0 0 194
Szia Rachela!

Nem lévén szarvasi, nem volt mit hozzászólnom, de azért figyeltem a topikot :-) Egyébként a előző hozzászólásom azért is volt, hogy ne tűnjön úgy, hogy eltűntem :-))

Előzmény: Rachela (193)
Rachela Creative Commons License 2000.12.30 0 0 193
Szia Kil!

Már azt hittem, nem is vagy itt, olyan rég nem szóltál...hát szabad ezt? ;-)

Gyerekek, mondjátok má' hogy mi volt a hanukabálon, mert belepüsztülök a kiváncsiságba!

Rachela

Előzmény: Kilroy (192)
Kilroy Creative Commons License 2000.12.28 0 0 192
Na, látom: pörög a topik. Nagyon helyes :-))
(komáromok, miért nem csináltatok külön nicket?)

Kil

banjus Creative Commons License 2000.12.28 0 0 191
Sziasztok!!!

Komáromok, örülök, hogy valakit Nekem is sikerült "beszerveznem" ide. Szóval tényleg egyre többen leszünk.
Ami Doki téged illett nem látszottál valami haj de betegnek a bálon.
Rachela, tényleg nem volt túl sok nevges, meg nem is ismered asszem őket, de te hiányoztál, meg Jidele is. Remélem jövőre eljössz. Amúgy én elmondtam Komáromoknak, hogy ki kicsoda, igy biztos tudják.
Ha már az irigykedéseknél tartunk, én meg rád Rachela.NA pápá!!!

Előzmény: Rachela (190)
Rachela Creative Commons License 2000.12.28 0 0 190
Sziasztok komármok!

Ne haragudjatok, mindig összekeverem, melyikőtök a korelnök... majd igyexem megjegyezni!

Előzmény: komarom (188)
lovedoki Creative Commons License 2000.12.27 0 0 189
Haho!

Sajnos a hanukabalon elegge dogrovason voltam (torok gyula meglatogatott), azert soksok emberrel sikerult szot valtanom.
Remelem tobben is csatlakoznak majd hozzank.

Apropo: En ismerlek, komarom?

Udv: Doki

komarom Creative Commons License 2000.12.26 0 0 188
Szia Rachele!
A kiskomárommal voltál madrich egy turnusban. A chanuka bál elég jó volt. Negevesek nem nagyon voltak, csak egy kettő.
Sziasztok
Előzmény: Rachela (186)
Rachela Creative Commons License 2000.12.26 0 0 187
jung, irigyk-irigyk... ;-)
Előzmény: jung (185)
Rachela Creative Commons License 2000.12.26 0 0 186
Shalom komarom!

De jó, hogy ti is itt vagytok! Egyre bővül ez a topic :))). Nem tudom, banjus mondta-e a bálon, hogy ki vagyok, de nagykomarommal együtt madrichoskodtunk a 2. turnus Negevben, úgyhogy szerintem nem nehéz kitalálni.

Mindenkinek:

Milyen volt a hanukabál? Banjus, hány gyerekünk volt ott? Madrichképzésről nem ejtett néhány szót a mi pici Micink?

Rachela

jung Creative Commons License 2000.12.25 0 0 185
Sziasztok! Elnezest az eltunesert, de hanukabbal utan en nem mentem haza lefekudni, hanem felszalltam az elso repulogepre, es most itt vagyok:-) Boldog unnepeket mindannyiotoknak. Amugy a repulonkkel erkezett egy osszarvasi Madrich is, aki most Ole Hadash lett. Na januar elejen irok ujra. Udv. jung
Előzmény: komarom (184)
komarom Creative Commons License 2000.12.25 0 0 184
Sziasztok!
Először is szeretnénk megköszönni banjusnak, hogy a Chanuka bálon elmondt, hogy létezik ez a topic. Azt hiszem, hogy lassan mi is "ősszarvasinak" számítunk. /Ezen a nében ketten fogunk hozzászólni/.
Egy kis összefoglaló, eddigi Szarvasi pályafutásunkról:
1991, 1993 chanik
1996 golán chanik, 2.turnus
1997 golán chanik /csak a kiskomárom/, 4. turnus
1998 golán chanik /kiskomárom/, galil madrich /nagykomárom/ 3.turnus
1999 golán madrirch /nagykomárom/ 3.turnus
2000 golán madrich /nagykomárom/ 3. turnus, negev madrich /kiskomárom/ 2. turnus
Most ennyi. Továbbra is boldog CHANUKÁT!

nemalevente Creative Commons License 2000.12.23 0 0 183
Szia Banjus!

Az történt, hogy éppen ráértem, és lapozgattam a fennt lévő topikokat, amikor ráakadtam a lovedoki által betett képre, amin ismerősöket fedeztem fel. Fogalmam sincs, hogy melyik nick kihez tartozik, a monogrammom és a DFG alapján pedig nem nehéz kitalálni, hogy ki vagyok!
K.L.

Előzmény: banjus (181)
nemalevente Creative Commons License 2000.12.23 0 0 182
Hello!

Igen, Deák Ferenc Bilingual High School. :-)
Kíváncsi lennék, hogy az érintettek olvassák e a topikot, vagy írnak e ide...
Mindenesetre kellemes ünnepeket mindenkinek!
K.L.

Előzmény: nobodybuilder (180)
banjus Creative Commons License 2000.12.23 0 0 181
Szia Nemalevente!!! te ki vagy? Sajna ezen info alapján nem tudtalak beazonositani, de ezk szerint rajta vagy valamelyik képen, vagy a dumákból azonositottál be emberkéket???????
Előzmény: nemalevente (178)
nobodybuilder Creative Commons License 2000.12.23 0 0 180
esetleg Deák Ferenc gimi?
Előzmény: jung (179)
jung Creative Commons License 2000.12.23 0 0 179
Es mi az a DFG? Gyengébbek kedvéért (mint én) segits!
Előzmény: nemalevente (178)
nemalevente Creative Commons License 2000.12.23 0 0 178
Hello!

Én ugyan nem ismertem magamra, de felismertem 5 volt DFG-s osztálytársamat. Persze lehet, hogy tévedek...

Előzmény: lovedoki (154)
Rachela Creative Commons License 2000.12.23 0 0 177
Ön nyert! Jövőre is részt vehet szarvasi kvizjátékunk következő fordulóján! Azért a nem beavatottak kedvéért kifejthetnéd, mi is az a vészhelyzetezés...
Előzmény: banjus (174)
Rachela Creative Commons License 2000.12.23 0 0 176
Én sajna nem tudok menni a bálra, úgyhogy itt kivánok mindenkinek boldog Hanukát! Amúgy keresztkérdés (vagy dávidcsillag-kérdés???): vajon az orosz zsidók ilyentájt "Gappy Ganuká"-t kivánnak egymásnak? :-))
Előzmény: jung (172)
jung Creative Commons License 2000.12.21 0 0 175
Erről a történetről az jut eszembe, amikor néhányunkat a ping pong tetejéről szedtek le, illetve kellett menekülnünk. Előző walkmanem ott halt meg :-( Felvittük kis hangszórókkal, hogy legyen zene. Menekülés közben leesett a pingpong tetejéről, és kilehelte lelkét. Előző évben egy szobatárdam csak az emeletes ágyról ejtette le, utána még javítható volt....Viszont ha jól emlékszem a pingpong utolsó, vagy utolsó előtti este volt, így a hazaküldéstől annyira nem rettegtünk.
Előzmény: banjus (173)
banjus Creative Commons License 2000.12.21 0 0 174
Cak nem arról a szemékyről van szó, akinek monogramja K.D., és '97-ben a 4. turnusban vészhelyzetezett, melynek következtében hatékony közben járásomra még önként és dalolva segitett is Ági néninek hagymát pucolni a konyhán néhány társával egyetemben.
Előzmény: Rachela (170)
banjus Creative Commons License 2000.12.21 0 0 173
Szia Mad!!!
Cak annyit akartam volna mondani, hogy Lomir sich iberbent...
Meg még, hogy halljuk azt a másik történetet is, ja és, hogy ÉN idén jártam először eme bizonyos irodában, amokor is a köv. napi programot tettük ki a táblára. Egyébként engem Jickó csak egyszer akart kirúgni, amikor azt játszottuk úgy éjjel 1/2 1-kor, hogy rohangálunk az örjáratozó madrichok elől, de sajna evvel a módszerrel Jickó karjaiba rohantunk.Közölte, hogy még egyeztet a korcsokkal és másnap mehetünk haza. Persze másnap nem történt semmi, mivel állitólag utánunk Jickó elkapta a madrichok jó részét, mert azok akkor jöttek együtt vissza a benzinkúttól, és alig voltak néhányan a tábor területén. Hát nem tudom, hogy a történet 2. része mennyire igaz, mindenestre elárulom, hogy mindez '95-ben történt, és másnap a reggelinél kérdezték a madrichjaim, hogy mi történt az előző éjszaka, mert ők csak hallottak valamit...
Na ennyit Jickó hires szigoráról, persze tényleg van amikor félelmetes, de alapjában véve szerintem jól végzi a dolgát, bár nem lettem volna a helyedben Mad.
Előzmény: Mad-Rich (171)
jung Creative Commons License 2000.12.21 0 0 172
Boldog Hanukát minden kedves topiklakónak! Remélem találkozunk a bálon!
Előzmény: Mad-Rich (171)
Mad-Rich Creative Commons License 2000.12.20 0 0 171
Óriási egyedül élni! (elköltöztem otthonról egy hete (bár a köldökzsinórt nem vágtam el (és ha rajtam múlik, nem is fogom)))
Tényleg tök jó! Mindenkinek ajánlom. A magam ura vagyok, és éppen azon fáradok, hogy végre saját magam ronthatom el az életem, és nem próbálnak önmagamtól megmenteni:)

Doki! A kép tényleg tök jó, és egy sor olyan story jutott eszembe, amikor Jitzkó irodájában ültem, onnan kezdve, amikor azt hittem én leszek az első korcs akit hazaküld, olyan mérges volt rám, odáig, hogy idén első turnusban a Taly (azaz a Joint-Bp) és a Frici (azaz progi manager és boss) az USA csopi korcsoportvezetésével bízott meg még májusban, de némi feszültségek keletkeztek Ms. Linda White és köztem, mire Szarvas érkezési nap kiderült, hogy egy Izraeli lány is lesz velünk. Vacsora után hivatott minden érdekeltet Jitzkó ebbe az irodába, és kijelentette, hogy nem én vagyok a főnök, hanem 3an főnökösködünk, és a felelősség az Izraelié :(

Egy másik sztorit akartam elmesélni, de majd egyszer később...

Előzmény: banjus (168)
Rachela Creative Commons License 2000.12.20 0 0 170
:-))))))))
Nagyon jó ez a kép, köszi doki!

Egyébként sziasztok! Régen jártam errefelé, de látom, azért ti itt vagytok! Hálából ime egy találós kérdés (aki olvassa a Szarvas Times-t, és a megfelelő időpontban (ld. 4.turnus) a megfelelő helyen (ld. Szarvas) tartózkodik, annak nem lesz nehéz válaszolnia:

Ki volt az a chanich, akit mikor Galilos korában rajtakaptak egy éjszakai fürdőzésen a medencében, teljes lelki nyugalommal közölte Jickóval, hogy épp egy békát mentett meg a fulladás általi haláltól? Megfejtésekben kéretik nicket használni, nem szeretném, ha jövőre én lennék az illető legújabb csinyeinek célpontja... bár madrichként már csak benőtt a feje lágya :-)))

Előzmény: lovedoki (169)
lovedoki Creative Commons License 2000.12.20 0 0 169

I-ten szeme mindent lát....

Doki

banjus Creative Commons License 2000.12.20 0 0 168
Igen Mad velem találkoztál. Milyen az élet egyedül????
Előzmény: Mad-Rich (167)
Mad-Rich Creative Commons License 2000.12.19 0 0 167
Személyes megtámadtatás miatt azonnal válaszolok:)
Tényleg néma voltam, mert egy hete költöztem, azóta egyedül élek, s csak most lett matáv telefonom, ugyhogy most írok rögtön. Hanukabálra jövök. Banjus, akkor veled találkoztam Somér Hanukán? Tamás öcsém jól néz ki a képen, köszi Doki, de amúgy én is gyakorlatilag mindenkit ismerek róla! Tök jó! (Szarvas is.)
Előzmény: banjus (164)
banjus Creative Commons License 2000.12.19 0 0 166
Köszi megjött!!! Doki!Hogy lehet képeket ide felpakolni?
Előzmény: jung (165)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!