Keresés

Részletes keresés

ZoliD65 Creative Commons License 3 órája 0 0 95939

Avagy nem vagy rá érdemes....ugyanolyan Vagy mint az lgm2 - ért imàdkozó, se jobb se rosszabb. 😂 

Előzmény: ZoliD65 (95938)
ZoliD65 Creative Commons License 3 órája 0 0 95938

😂 😂, Az hogy nem vàlaszoltam érdemben azt ne keverd össze azzal hogy nem is tudok,

Ezekre amiket írtál minek? Sokadjàra jàtszod ugyanazt a lemezt, erre meg nem pazarlok energiàt, 

Előzmény: Putyika007 (95936)
chato0078 Creative Commons License 4 órája 0 0 95937

Erre adtam egy +-t.

Előzmény: Putyika007 (95934)
Putyika007 Creative Commons License 6 órája 0 0 95936

Fölösleges is tovább erőlködnöd! KB. ennyit is érdemes részedről reagálni, hiszen alaposan áttekinthető a tevékenységed és jól is látható, amire rámutattam!

Csak jó lenne a továbbiakban is ehhez tartanod magad!:-)

Csaxótam!

Előzmény: ZoliD65 (95935)
ZoliD65 Creative Commons License 6 órája 0 0 95935

😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 Erre csak ennyit reagàlok többre màr nem érdemes. 

Előzmény: Putyika007 (95934)
Putyika007 Creative Commons License 7 órája 0 5 95934

" Ad6TE aztàn nagyon tudod ki a spanom ki nem, költeni én is tudok csak nem szoktam... "

Elfelejted, hogy Én már kezdetek óta itt vagyok és nagyon sok alapítónak számító topiktársat ismerek, olyanokat is, akik épp az ilyenek miatt lettek passzívak, mint te.

Privátban a mai napig sokukkal vagyok kapcsolatban és bizony van véleményük rólad, háááát, hogy is mondjam............................

A kontrázókról nagyon jól látszanak kik a jelenlegi spanok!:-DDDDDD

Költeni (bár Én magam erre nem is gondoltam, de te biztosan tudod miért hoztad szóba ezt), Én nem szoktam veled szemben.

" Ad5 -Frusztrált az nem vagyok, nem vagy te orvos... "

Valóban nem vagyok orvos, de nem is kell annak lenni, hogy ez egyértelműen látszódjon a tevékenységedből!:-DDDDD

Aztán itt az általad írt fikázó hozzászólásod velem kapcsolatban: " "Engedd el, mindig így reagál, ötlettelen kis fontoskodó ipse, x@rcséplésből mindig jeles volt." 

Rögtön beugrott egy régi mondás, miszerint: "ki mint él, úgy ítél" és nem telt bele néhány óra, máris alaposan bizonyítottad az életszerűségét!:-DDDD

Csak meg kell nézni, hány topikban, hány nickbe állsz bele, függetlenül a témától.

Troll vagy-e?

Vagy tényleg a frusztrációdat éled ki itt?:-)

Egy jó tanács!: mielőtt elkezded a trollkodást, vedd figyelembe a topik címét, mondandóját, célközönségét, mielőtt beleállsz bárkibe is!

Egyre hiteltelenebb és nevetségesebb kezdesz lenni!

Csaxótam.:-)

Szvsz nem kellene ezt tovább erőltetned, mert nmagyon sablonos, fantáziátlan és egysíkú amit csinálsz, ráadásul qrvára unalmas. Nagyon sokan unják már és ezt láthatnád a hozzászólásokból is, ha hajlandó lennél azokat értelmezni is, mielőtt tovább viszed a bemagolt sablonos szövegedet!:-)

Előzmény: ZoliD65 (95932)
ZoliD65 Creative Commons License 7 órája 0 0 95933

Jó dolog a sziluett is, ugyanúgy klafa emberekkel, csak az a baj hogy amikor menni tudnék vagy időpont ütközés van, vagy sziluettre màr nem akarok annyira éjjeles után menni mert inkább màsod vonal nekem,és pihennék egyet, főleg ha előtte több verseny volt zsinórban. 

Pedig jó lenne a minősítőn felül néha lőni azt is, mert az àllóm javitàsàra remek alkalom lehetne. 

Előzmény: robertó69 (95930)
ZoliD65 Creative Commons License 8 órája -5 0 95932

Ad1 - topikról topikra jàrok, nem, csak van az a marhasàg ami felett nem tudok elsiklani,

Ad3-Nem azokba kötök bele amit te írsz, hanem azokba akik pl a tytant túlértékelik, jónak titulàljàk

Ad4-Leragadtam 2 tipusnàl ami bevàlt előtte volt még pár ami segített eldönteni mi nem kell, fél infóból ne következetes mert kiröhögnek 😂😂

Jó hogy nem az ujakból veszek, mert nem annyival jobb mint amivel dràgàbb-a konstrukciós hàtrànyokról nem is beszélve , az olcsóbb plinker cuccok meg nem megfelelők az elvàràsaimnak. 

Ad5 -Frusztrált az nem vagyok, nem vagy te orvos...

Ad6TE aztàn nagyon tudod ki a spanom ki nem, költeni én is tudok csak nem szoktam... 

Előzmény: Putyika007 (95929)
gs12 Creative Commons License 8 órája 0 0 95931

Üdv.!

Eladnám szép állapotban lévő Slavia 631 Lux típ. légpuskámat. Részletesebb képet tudok küldeni akit érdekel. Ára 25 000 Ft. Érd.:06 70/372-3513 (Kaposvár) 

robertó69 Creative Commons License 8 órája 0 0 95930

Bár a tavalyi, és jelen évem nem úgy alakult HFT ügyben, ahogyan szerettem volna, de az elmúlt években rengeteg pluszt, és kéretlenül is sok hasznos tanácsot kaptam versenyeken a csapattársaktól. Lehet, hogy a csak a végtelenül szimpatikus, és bizalomgerjesztő ábrázatom az oka, lehet, hogy csak szimplán megsajnáltak, amikor fordítva fogtam vállamhoz a puskát - esetleg megdöbbentek, hogy a csukott szememmel " néztem" a távcsőbe - a lényeg az, hogy rengeteget tudtam tanulni a képzettebb versenyzőktől.

S ha már a "nagyfiúk" között játszol, remélem, hamarosan összefutunk végre Sziluett versenyeken is....már csak a minősítőd miatt kötelező lesz eljárnod néha.;-)

Ezt csak azért említem, mert ha már segítség a téma, akkor ott új világ tárulhat ki előtted!Bár pont nem a légpuskás számokban, hanem a nyílt, és a durvább kaliberű számoknál rá vagy utalva a szpotteredre, akiben feltétel nélkül meg kell bíznod, hallgatni a jelzéseire, tanácsaira.Mindezt úgy, hogy az esetek többségében egyazon számban, a győzelemért küzdötök egymással, és oda-vissza szpotterkedtek egymásnak a verseny alatt.

Előzmény: ZoliD65 (95925)
Putyika007 Creative Commons License 8 órája 0 5 95929

"Engedd el, mindig így reagál, ötlettelen kis fontoskodó ipse, x@rcséplésből mindig jeles volt."

Olvass kicsit utána!

Topikról topikra jár és lesi mikor kibe köthet bele, akinek nem verseny PCP puskája van és nem versenyez!

Mindenbe beledugja az orrát, mindenbe belefontoskodik, de csak egy témát erőltet, bármiről legyen is szó.

Közben leragadt két típusnál, 3 db puskánál, ami mind csak PCP és ezer éves használt vas.

Ebben éli ki a valami miatti frusztrációját.

Trollkodni jár csak ide, meg osztani az észt, mint hiper-szuper mesterlövész.:-DDDDDDDDD

Már a spanjai is csak legyintenek rá, vagy mosolyognak rajta.

Előzmény: armorarc (95926)
ZoliD65 Creative Commons License 11 órája 0 0 95928

Az Értelmetlen vita helyett inkább menj rá arra az LGM2-re amit tegnap tettek fel....

ZoliD65 Creative Commons License 12 órája -5 0 95927

Aki háttal ül a lovon az nem én vagyok hanem te , rajtad kívül más itt még nem imádkozott más puskájáért. 

armorarc Creative Commons License 17 órája 0 4 95926

Mégis csak olyan lovon vágtatsz háttal ,amiben a nyerges függőlegesen hagyta az árját! Korábbról maradhatott benned valami,húzd ki és lépj tovább mert ez nem tesz jót.... olyasmin rugózol ami nem helytálló.

Előzmény: ZoliD65 (95922)
ZoliD65 Creative Commons License 17 órája -5 0 95925

kisarkítod ,
tanácsot aki kér kap akin látszik hogy kell , kap , Más kérdés hogy meg is fogadja-e... egyén függő mit hasznosít mit nem.... 
a felbőszült csákk noriszod nem tudom mire föl, a lövészet pont az önkontrollról szól és hogy higgadt stabil maradj az 50 lövés alatt , a hibák ellenére is 
Csapatban játszunk , úgy vagyunk kiosztva , Alakulnak ki sportbaráti kapcsolatok amik aztán masszív barátsággá "fajulnak ".
Kevered itt a dolgokat szanaszét... jobb lenne ha abba hagynád.
Tedd ki a lábad azzal amid épp van , ne itt járjon a szád , és játszd a sértődöttet. 

Előzmény: armorarc (95923)
Fanatiek Creative Commons License 17 órája 0 4 95924

Néha érzékelhető volt ilyen is sajnos. igaz 2 éve nem látogattam versenyt de meséltek érdekes dolgokat.

Előzmény: armorarc (95923)
armorarc Creative Commons License 17 órája 0 4 95923

Akkor az okfejtésed szerint a versenyeken mindenki egy felbőszült Csekk Norisz és nem játszanak csapatban, eszmét és tapasztalatot sem cserélnek csak tolják és verik a saját vagy ellenfelük faszával a csalánt? Na az lenne csak a Beats szabadtéri motel! Nagyon rossz lehet a hangulat nem irigyellek!

Előzmény: ZoliD65 (95921)
ZoliD65 Creative Commons License 17 órája -4 0 95922

Eldobtam,DE résen voltam itt a fórumon, ha  előfordult jó időbe jó helyen később  , megvettem,
DE Nem rimánkodtam más cuccáért . 

Előzmény: armorarc (95920)
ZoliD65 Creative Commons License 17 órája -4 0 95921

"A versenyek, lövésztársak ahova jársz a gondolataiddal magyarázva is egy könyörgés ,kuncsorgás,hogy fogadjanak be maguk közé részese legyél az örömüknek tudásuknak és az eredményeiddel fizess nem de!"""
Ezt nem tudom honnan szeded - Mindenki magáért csinálja úgy ahogy akarja a versenyeit felkészüléseit , van ki többet készül van ki kevesebbet, lazábban veszi , én ha valamit csinálok nem tudom félgőzzel csinálni -ez vagyok én nem az aki ezzel akar egy közegbe bevergődni, mellé ment derekasan a pszichohablatyod. 

Előzmény: armorarc (95920)
armorarc Creative Commons License 17 órája 0 4 95920

Ha szerinted én festem magam ,akkor bizony te tűsarkúban koptatod a macskakövet....Ha valami neked megtetszett korábban és hasonló állapotban nem lehetett hozzáférni, még csak azt a kis esélyt is eldobtad magadtól,hogy ha eladó lenne akkor megvennéd ? A versenyek, lövésztársak ahova jársz a gondolataiddal magyarázva is egy könyörgés ,kuncsorgás,hogy fogadjanak be maguk közé részese legyél az örömüknek tudásuknak és az eredményeiddel fizess nem de!  Nekem nem más kellet mint az az egy piszkálatlan PCA de most már beleszarok,veszek egy zsírujjat HA SZÜKSÉGEM lesz rá!

Előzmény: ZoliD65 (95919)
ZoliD65 Creative Commons License 18 órája -4 0 95919

Vak vagy ! azt már tegnap írtam hogy nem az övé kellett , Hanem az a típus pcp konverzióban, meg is lett 2016-ba...  Olvass vissza . Nem sértegetlek , csak épp kifejeztem nem tetszésem a ciklikus idétlenkedésed kapcsán. Háttal ? Hát ki imádkozik itt a másik cucca után?.... Én amit akartam megvettem ha más nem volt 2x áron  nem rimánkodtam máséért. míg te ... csak fested magad az eddigi jelek alapján... 

Előzmény: armorarc (95917)
ZoliD65 Creative Commons License 18 órája -4 0 95918

Ezt az évet beáldoztam már Januárban felkészülésre- rendelkezésre álló eszközökből a legjobbnak vélt szett összerakására- de még most sincs igazán vége.... , ezért nem számoltam komolyabb eredményekkel ,Nem is volt semmi komoly célkitűzésem idénre eredmények terén .....
Sőt ,Továbbmegyek, edzés oltárán beáldozom a 2. kupaesélyem is idén. Céltudatosság meg egy kis alázat hogy ne csak az eredményesség után menjek néha többet ér hosszú távon mint egy kupa vagy dobogó... a jelenben.
Mindezek tükrében nem is rossz, Hogy az idei átlagom  az eddigi legstabilabb 2015 óta. 

Előzmény: armorarc (95915)
armorarc Creative Commons License 18 órája 0 4 95917

A kilóra nem csak duma, nekem belefér ha akarom. Hiába akartad korábban Python puskáját neki akkor volt rá pénze az övé lett ennyi, ezt a békát le kell nyeljed! Olvass vissza, ha viszont szándékosan akarsz sértegetni ne gondold azt,hogy nyeregben vagy ugyanis háttal ülsz a lovon!

Előzmény: ZoliD65 (95914)
ZoliD65 Creative Commons License 18 órája -4 0 95916

Egyébként  ha valaki egy szakágat lő annak elég max 2 puska esetembe HFT 7,5 És HFT 16 a steyr-t csak azért nem adom semerre és nem váltom hogy 3 lgm2 legyen, mert az hozta a legjobb időszakom ( akkor tudtam a legtöbbet is készülni...)
Persze aki még cifrázza azzal hogy lő FT-t is az megint más tészta.

Előzmény: armorarc (95912)
armorarc Creative Commons License 18 órája 0 4 95915

Bizony fel kell nőni az ászokhoz vagy sosem lesz aranyad,  mert ők nem szarral gurítanak a sokszereplősben.

Előzmény: ZoliD65 (95913)
ZoliD65 Creative Commons License 18 órája -7 2 95914

Ennyire ne verd a melled , ez a grammra - kilóra duma, ez az ügyeletes qb hekkeré-ne vedd el a kenyerét,
Csak nem egy a két Nick ? 

ZoliD65 Creative Commons License 18 órája -7 1 95913

Nem kell kössz, Van még itthon egy Steyr is , bőven megvagyok 3 puskával. 
Lekapcsolom néha az indexes villanyt , mert kisüti néha az agyam a sok veszedelem amit egyik ász a másiknak ad . 

armorarc Creative Commons License 19 órája -4 7 95912

Csak a te kedvedért .hogy tudd gyarapítani a versenyzői arzenálod "3db." lemondok a javadra...... biztos tudod majd hasznosítani!? Úgy döntöttem az írásod enyhén szólva is ízléstelen megfogalmazása miatt ,hogy nincs szükségem PYTHON egyik puskájára sem. Majd esetleg ha úgy érzem veszek egy ÚJ LG 400-ast amiért már régen is megdolgoztam. Ja és ha akarod Grammra kifizetlek arany áron! SOKK sikert a versenyeidhez meg majd az új LGM2-höz.  Néha néha olvasgass vissza mi miért történik mert lehet ,hogy lekapcsolták nálad időszakosan a villanyt!

Előzmény: ZoliD65 (95911)
ZoliD65 Creative Commons License 1 napja -14 1 95911

Mióta megjelentél itt azóta könyörögsz azért a puskáért , ez már kezdi kimeríteni bőven a kunyerálás fogalmát , kell? Oldd meg de ne úgy mint egy csöves az aluljáróban, dolgozz meg az áráért vedd meg mint mindenki más. 

Előzmény: armorarc (95909)
python 357 Creative Commons License 1 napja 0 0 95910

Szia Robi!....:)

Rendben,- gyakorolok szorgalmasan....

Jó lesz már látni a régi barátokat..:)))

Előzmény: robertó69 (95908)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!