Keresés

Részletes keresés

molar Creative Commons License 2005.10.27 0 0 23

 

Egyszer nézd meg Aczélt, mit művel.

 

Például ezen a héten.

A tízperces interjúból az ő kérdésnak álcázott politikai nyilatkozatai hangoznak el 7 percben.

A válaszadónak jut három, de úgy, hogy az utólsó Aczél kormányvédő beszédre már nincs idő válaszolni.

 

Mocsok egy alak ez az Aczél. Tulajdonképpen ő a Napkelte kormányszóvivője.

 

Előzmény: hotorpe (21)
hotorpe Creative Commons License 2005.10.27 0 0 22
ja, nem Horváth Balázs volt, hanem valami Rubovszki nevű, de, lényegtelen, ketten is kevesen voltak
Előzmény: hotorpe (21)
hotorpe Creative Commons License 2005.10.27 0 0 21
na, Betlen olyan mocsok ma, ő próbálja megvédeni orbáncát SZGZ-vel szembe, ő elbeszéli az időt a többben horvth balázst hagyja beszélni
Tanársegéd Creative Commons License 2001.11.19 0 0 20
A mai Nap-kelte hireiben csak három politikai volt. Ebből kettőből megtudhattuk Medgyessy merre járt a hétvégén, a harmadik pedig egy MSZP-s állásfoglalás volt.

Éljen a független, pártatlan médija.

kevi Creative Commons License 2000.11.13 0 0 19
Én láttam ma reggel, de szerintem a mangalica égett rendesen. Pl. hány pert vesztett/nyert _JOGERŐSEN_. Az itéletet indoklására meg azt mondta, hogy az semmi, mert az ellenféltől vették át.

Persze a legnagyobb az volt, hogy a választási kampány politikai itéletének nevezte az egészet. Persze tudja, hogy mennek 2000-ben a dolgok, hiszen fityeszes.

Előzmény: Bumeráng (13)
dharma Creative Commons License 2000.11.13 0 0 18
Beül a sok okos kiscsávó, az összes meghívottnak meg már tele a t@ke velük. Nem csoda, hogy minden vendég kikel a végére magából. Hakniznak jobbra-balra, Bánó is rosszabb, mint egy vidéki sztárprimadonna. Ha tudnátok, milyen hisztériás...
citromfű Creative Commons License 2000.11.13 0 0 17
Bocsánat, nem vaygok egy kötözködős típus, de szerintem ma reggel senki nem vert se lenkit. Az én véleményem szerint egyszerűen elbeszéltek egymás mellett. Mindkét fél a saját egy mondatát ismételgette. "Rapcsák: Politikai ítéletről van szó, a bíróság alkotmányellenes ítéletet hozott." "3-ak: Ön szerint a magyar bíróságok nem függetlenek?"
Előzmény: pindiy (16)
pindiy Creative Commons License 2000.11.13 0 0 16
Azt én nem tudom mit is csinál a Napkelte, azt viszont ma láttam, hogy Rapcsák leverte őket mint vak a poharat.
Tehetséges fijju.
Itten csúsztatni nem lehetett csak azzal próbálkozni.
Akivel szemben meg bejön, az meg nem elég tehetséges, miért van a pályán::::))))))))))
dharma Creative Commons License 2000.11.13 0 0 15
Hát persze, hogy "csúsztat", drágáim - már ha ez a legjobb kifejezés rá. Mert szerintem kézenfekvőbb lenne a " hazudik" kifejezést használni az egész szedettt-vetett angol utcai társaságra. Egy tény a minden reggel megtekinthető, varázslatos élménnyel szolgáló Gazdasági Hírek-ért Tojó csúnya pénzeket fizet Gyafinak. GyT pedig nem arról híres, hogy akár egy fillért is kockára tenne, ha a zsebéről van szó. Így hát kedves Torgyi barátunkat sohasen csesztetik. Sőt! csak a Nap-keltében történhetett meg, hogy egyazon időben, és helyen leforgatott Tojó interjúból három egymást követő napon lett vezető hír. A Kereszttűzbe pedig be-be ólálkodik az öreg Trogyi mester, akinek köztudomású, hogy lételeme a rivalda, és a mutatványoskodás. Azt viszont látni kellene, hogy előtte, és utána miképp nyalja a s@eggét ki Gyárfás "sakál" Tamás. Mit gondoltok, miért nem hajlandó egyetlen "hardcore" Fideszes bemenni hozzá? Gyafi ugyanis azt hiszi, hogy mindenki retrográd amnéziában szenved..."Sajnos" OVI nem. Egyedül Deutsch Tomika hajlandó bemenni, ám neki érdeke is, hiszen mit gondolnak a T. Olvasók: ki támogatja a "Légy lép mindhalálig" című szombati agyporszívózást? Hát nem az ISM...?
A Millenniumi vetélkedőt pedig Várhegyi Attila, ja, és valahogy a Tasnádi ügy is feledésbe merül az Angol-utcai környéken... Térjetek már észhez, drágáim, és tegyétek a "legnézettebb, és legelfogulatlanabb" műsort is a helyére!
Kisgazda Creative Commons License 2000.11.13 0 0 14
Nem tudom, láttátok e Verebest Csollány Szilveszterrel. Ki az isten nyomhatja Verebest ennyire, tök alkalmatlan. Se kérdezni nem tud, ő maga túl sokat beszél, a felét nem is érteni.
Előzmény: Törölt nick (12)
Bumeráng Creative Commons License 2000.11.13 0 0 13
Rapcsák, az ex-polgármester Hódmezővásárhelyről kiosztotta rendesen Bánót, illetve Wisingert :) Kaptak rendesen a kamerák előtt :) Na, jól kezdődik a mai nap is. :)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.09 0 0 12
Verebes egyszerűen hülye, nem tud kérdezni. A szuszogása kikészít.
Előzmény: Gabó (11)
Gabó Creative Commons License 2000.11.09 0 0 11
Azért a Verebes ne legyen már fasiszta, mert tudathasadást okozhat.
Gabó
Előzmény: pappg (2)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.09 0 0 10
Az is egy szép kis mandarin volt :-)
Előzmény: citromfű (9)
citromfű Creative Commons License 2000.11.07 0 0 9
Láttad legutóbb a fülbevalóst az össztűzben?
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.07 0 0 8
Holnap gondolom most Torgyán lesz az össztűz vendége.
nori Creative Commons License 2000.11.07 0 0 7
Hát valamit kell nyújtani azért, hogy bekerüljön:-)))
Előzmény: Törölt nick (6)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.07 0 0 6
Na, ez most rossz volt! Mert ma az az ex-FIDESZes képviselőnő volt a vendég, aki lemondott.
Előzmény: Törölt nick (5)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.07 0 0 5
Egy volt FIDESZ-es már bekerült ma reggel. Ha így megy tovább, lassan sor kerülhet mindenkire.
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.07 0 0 4
FIDESZ-t a Nap-Keltébe!
Ne mindig Csurkát, Torgyánt, és a szoclibsiket nézhessük csak!
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.07 0 0 3
Hát a bevételben, ha nem megy többé a Pubi.
Előzmény: sexvajonmi (1)
pappg Creative Commons License 2000.11.07 0 0 2
Tévedsz nem kisgazda. Miépes fasiszta. Verebessel, Pallaggal, Forróval az élen.
Előzmény: H. Kovács (-)
sexvajonmi Creative Commons License 2000.11.07 0 0 1
és hol a 0?
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.07 0 0 0
Ez természetes! Még megsértődik és nem jön többé a keresztűzbe. Mit szólna ehhez a marketingfőnök?
Előzmény: H. Kovács (-)
H. Kovács Creative Commons License 2000.11.07 0 0 topiknyitó
Ma reggel a Nap-Kelte híreiben csak az hangzott el amit Torgyán mondott. Meg sem említették Kovács, Kuncze, Szájer és Csurka ehhez kapcsolódó hozzászólását! Már korábban is észrevettem, hogy a Nap-Kelte a kisgazdákhoz húz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!