Keresés

Részletes keresés

pert2 Creative Commons License 2020.01.03 -1 0 5

Az ekgre szorulokmketharmada nem kap rendes ekgt, ehhezbkepest meg az is hawaj ha egy korlatozott hatasu ekgtbkapnak. En pl.a munkahelyen ateszem a ket eve szokasos ekgn, az orvosnak nem igen tetszett, ezert elkuldott a korzeti orvosomhoz, akinek ez szinten nem tetszett, kulonosen hogy nem kapta meg az adatokat, de azert elkuldott a megfelelo.helyre a kivizsgalasra. Aztan kaptam ctet meg ultrahangos loizety es vegul megallaitottak hogy semmi bajom a koromhoznkepest. Es ez megnyugtato volt, es megerte az allami befizeteseimet, a.ibol.meg szamitasaim szerint meg mindig van kb tiz millio eddig fl nem hasznalt befizetesem.

Előzmény: mmormota (4)
mmormota Creative Commons License 2020.01.03 0 1 4

A hangkártya nem egyszerűen alkalmatlan, de életveszélyes is. A PC-k áramütést okozhatnak, ami a jó vezető EKG tappancsokkal gyilkos kombináció.

 

Milyen szív problémára vadásznál? Ha aritmiára, akkor ezt megteheted pl. egy Apple órával.

 

Ha bármi másra, akkor 12 csatornás EKG kell, ami elég bonyolult hw. Az életvédelmi szempontok miatt ez nem a házi barkácsolás területe. 

Előzmény: Edison (2)
pert2 Creative Commons License 2020.01.03 -1 0 3

Van tobbszazezer emernek egeszseges meg beteges ekgje nalunk,meg tobbszaz millionak szerte a vilagban. Az nem egy nagy vasziszdasz, hogy ennyi adatbol konnyen azonositsanak par tucat betegseget, ami aztan egyszeru szoftverekkel is felismerheto. Aztan a doktornak lersze csak egy alairasra van szuksege, meg lersze gyogyszerfelirasra meg terapiaara es a paciens megnyugtatasara. Elvileg kb egy ev alatt az orduag teljes lakossagat meg lehetne ekgezni, es beloluk a szamitogep kivalaszthana azt a parszazezret, akit tovabb kene vizsgalni.

Előzmény: Edison (-)
Edison Creative Commons License 2000.12.11 0 0 2
kiran
Az egyik számitástechnikai boltban azt mondta az eladó, hogy már látott egyszer EKG kártyát,+szoftver, de nem nagyon vitték.
Talán egy orvos inkább profi célkészüléket vesz, amatőrnek pedig drága egy ilyen kártya.
De továbbra is reménykedem, hogy valahol felbukkan egy kapcsolási rajz+program.
Egy hangkártya mennyire tudna ilyen alacsony frekvenciákat feldolgozni ?

Edison

Előzmény: Törölt nick (1)
Kenus Creative Commons License 2000.11.07 0 0 0
Én 0 db ilyet ismerek.
Bocs sosem gondoltam volna, hogy egyszer nullázni fogok; valószínűleg nem is teszem többé. :-)
Edison Creative Commons License 2000.11.06 0 0 topiknyitó
Szeretnék egy olyan házi EKG készüléket, ami a számitógép monitorjára rajzolja fel az elektrokardiogrammot.
Már találtam 1-2 hardverleirást, de szoftvert még csak olyat, amit x dollárért küldenének.
Ha valakinek van ötlete, vagy tapasztalata, kérem segitsen.

Edison

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!