Keresés

Részletes keresés

TheRainbowGirl Creative Commons License 2010.10.27 0 0 14
Ha tud valaki ennyiért, szóljon! Üsse kő! 2 Ft is lehet.
A Végzet Uszonya Creative Commons License 2000.11.18 0 0 13
Egy Gogol nevű ember úgy emlékszem írt valami témába illőt, de már elfelejtettem.
Előzmény: Jéggé dermedt enemies (12)
Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2000.11.07 0 0 12
Szép, szép, de volt valami kavarás ezzel az egész telekvásárlással-kiárusítással. Merthogy a telkeknek vannak tulajdonosai, igaz, hogy már x éve nem élnek, de jogilag nem adhatók el az önkormányzat által... Vagy valami ilyesmi... Utána kellene nézni, mert télleg nem rossz az 5let. :)
gbrl Creative Commons License 2000.11.07 0 0 11
ecseny a falu neve, kaposvár közelében van.
egy egész nagy telket adnak 1 ft-ért, és azt kell vállalnod cserébe, hogy beépíted lakóházzal 4éven belül. ha nem jön össze, akkor az önkormányzat visszaveszi a telket.
az ügyvédi költség még 5000 huf.
de ezzel együtt bőven megéri. persze csak akkor, ha tucc valamit kezdeni vele. ha pesti vagy és egy kis nyaraló kell, akkor is jónak tűnhet, de ottlakásra (nemcsak papíron) egy picit munkahelygyikos változat.......
azért ha a környéken laknék, elgondolkoznék.....
gbrL

Előzmény: jocó (10)
jocó Creative Commons License 2000.11.06 0 0 10
Köszi az infókat!
Gondoltam, hogy nincs adó bevétele az önkormányzatnak és ez most megoldaná. Végül is nem hülyeség. Szerintem többen élnek a környéken akiknek megérné, főleg ha Kaposvárhoz ennyire közel van. Ha felfejlesztik, még sokat érhet az a hely, ismerve a dunántúl elnémetesedését. Ja és 4 év nagyidő!
ControlDenied! Ha nem lenne Budapesthez ilyen messze akkor megérné, már csak azért is, mert kész felüdülés lenne felállni a monitor elől és kimenni a jó levegőre "kaszálni". Sajnos ez a hülye munkahely ez mindig megköti az ember kezét, mert ma már nem lehet ugrálni. Legalábbis nekem nem adatott meg ez a lehetőség.
LOU Creative Commons License 2000.11.06 0 0 9
Ecseny a falu neve. Asszem Kaposvártól 30 km-re van.
áááááávadász Creative Commons License 2000.11.06 0 0 8
Vannak ám feltételei is, annak a teleknek, csak háttérzajként ment, de valami olyat mondtak, hogy be kell jelentkezned a faluba (suxxx), és 4 éven belül lakhatási engedéllyel rendelkező házadnak kell állni a telken ellenkező esetben minden az Önkormányzaté (suxx, ha nem adnak lakhatási engedélyt§:-)))).

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.06 0 0 7
(szinte ingyen...)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.06 0 0 6
0,5 Ft ért adok neked ingyen egy telet.
cinquecento Creative Commons License 2000.11.06 0 0 5
Mindent összevetve: szerintem az évszázad nullázása volt... :)
SGraun Creative Commons License 2000.11.06 0 0 4
Ennél még a Merkuron is drágább a telek.
Szívesen oda is költöztetnék pár millió(?) embernek nevezett barmot.
Ráadásul ott még kaszálni se kell.
Előzmény: jocó (-)
villma Creative Commons License 2000.11.06 0 0 3
Szerintem óriási ötlet! Zseniális a polgármester.
Nem akarja, hogy külföldiek vásárolják fel a falut, úgy döntött települjönek csak oda hazánk fiai.Ők adjanak életet a falunak. Sajnos nem jut eszembe a település neve, de majd utána nézek.
Van egy forintom, szeretném befektetni :-)))
Előzmény: jocó (-)
Kilroy Creative Commons License 2000.11.06 0 0 2
Asszem valahol Somogyban van a falu...
Előzmény: jocó (-)
ControlDenied Creative Commons License 2000.11.06 0 0 1
Nyugalom, pajtas. Kapsz egy kis aranyos, gazos teruletet, amit majd kaszalhatsz, hogy meg ne buntessenek. Ez aztan a jo biznisz.
cinquecento Creative Commons License 2000.11.06 0 0 0
Én ingyen is nullok.
Előzmény: jocó (-)
jocó Creative Commons License 2000.11.06 0 0 topiknyitó
Állítólag a hétvégén valamelyik tvcsatornán bemutattak egy falut, ahol a kihalás ellen a polgármester 1 -Ft-ért adja a telkeket az érdeklödöknek. Ki tud róla többet? Melyik csatorna adta? hol van a falu? Mi jött ki a riportból, hogy miért csinálja?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!