Keresés

Részletes keresés

northman Creative Commons License 2002.02.06 0 0 70
Hi!
A két ember nem említhető egz lapon. Vajon miért kell az egyiket a másikkal szalonképessé tenni??
By
jusztl Creative Commons License 2002.02.06 0 0 69
Egy napon nem lehet Frankát és azt a szörnyűséges Bolgárt emlegetni. Ha csak a hangjukat hallgatom, már megvan a véleményem a balliberális Bolgárról. De inkább nem húzom fel magam, ezért hallgatom, ha tudom a Pannont. Na minden jót kívánok a sok Magyar Hírlapos és kereskedelmi TV csatornák nézőinek.
madám sosa Creative Commons License 2001.02.02 0 0 68
szóljonmár valaki ennek a melnyikovnak, hogy szaladjon az ORTT-hez, és mószerolja be a Budakalászi helyi érdekeltségű tevehizlalót!
Neki már úgyis van gyakorlata benne!
Előzmény: BOB (66)
Tomboló Hold Creative Commons License 2001.01.29 0 0 67
Frankától nem is vártam mást. De az MDF-től?
Előzmény: BOB (66)
BOB Creative Commons License 2001.01.29 0 0 66
Na bepasztázom ide is:

Budakalászi esték...

(Kalász újság 2001 január 25. 5.oldal)

Kalászi ismeroseim révén a községet olyan
településnek ismertem meg, ahol családias légkör
uralkodik, az itt élok közvetlenek, barátságosak,
a politika pedig - Budapesttol eltéroen - még nem
rombolta szét a normális kapcsolatokat.
Ez az álmom foszlott szét, amikor egy budakalászi
barátomat meglátogatva belenéztem a helyi
kábeltévé adásába, ahol épp Franka Tibor, a MIÉP
dabasi(?! képviselojelöltje beszélt, mint az MDF
(?!) itteni szervezetének vendége.
A musorban rettenetes dolgok hangzottak el.
Országos szinten sajnos már megszokhattuk, hogy
önkontrolljukat, önbecsülésüket vesztett emberek
magukból kivetkozve, útszéli stílusban gyalázzák
vélt, vagy valós ellenfeleiket, nem tudom azonban,
hogy miért kell ezt a hangot minden kistelepülésen
is uralkodóvá tenni.
Nem akarom részletekbe menoen ecsetelni a
monológot, melyben Franka Tibor csaknem egy órán
keresztül terjesztette azokat a gondolatokat,
melyeket szüleink a Rákosi- vagy Szálasi
korszakból ismerhettek meg. Akit érdekel, biztosan
megnézheti még néhányszor az adást, és ízlése
szerint megdöbbenhet az ott elhangzott uszításon,
gyilkos indulatokon, és a minden határt átlépo,
szinte már beteges önimádaton - vagy Isten ne
adja, örülhet ennek.
Egy-egy kérdést tennék fel csupán az
illetékesekenek.
A helyi MDF tagjaitól megkérdezném: biztosak-e
benne, hogy a néhány éve az Önök köreiben még
szalonképtelen MIÉP kampányát kell segíteniük?
Hogyan egyeztetik ezt össze mérsékelt, polgári
irányvonalukkal, vagy a kereszténységgel? Úgy
hallom, Csurka István is vendégük volt már, Dávid
Ibolya viszont sajnos nem tudott eljönni.
A kábeltévé vezetoitol pedig ezt kérdezném:
megnézik-e az adásba kerülo anyagokat? Az itt
hallottak ugyanis az összes emberi jogi törvényt
megsértik, úgy tudom, az ilyen, nyilvánosság elott
elhangzott uszításért az azt leközlo sajtóorgáhum
is felelos.
Végül a budakalásziaktól: érdekli-e Önöket, hogy
ilyen események ássák alá a falu jóhírét? Adott
esetben kiállnának-e a normális, gyulöletmentes
emberi kommunikáció mellett?
Üvözlettel:
Sz.Gy.

madám sosa Creative Commons License 2001.01.25 0 0 65
totál véleményszabadság = mindenki azt mond amit Franka akar ;o))
Előzmény: bokafogó (64)
bokafogó Creative Commons License 2001.01.25 0 0 64
A Frankát is meghallgattam ma és totál véleményszabadság volt műsorában! Néha elkelt volna a moderálás meg kicsit több tárgyi tudás,de Ő nem volt alattomos mint a Bolgár ur!Ellhangzott pld hogy kár Bárdossyzni mert az az szdsz-nek hoz voksot meg az mszpnek.Hiányoltam a baloldali telefonokat de ez nem a Pannon büne hanem azoké akik a média 9o%-át bitorolják.
zesi Creative Commons License 2001.01.25 0 0 63
Frankáról egy topic........Hát már itt tartunk?
Előzmény: Törölt nick (62)
bokafogó Creative Commons License 2001.01.25 0 0 61
Ma a Magyar Rádió B Meg mŰsorában egy balnö beorditotta hogy Augusztus 2o -ra meg egyéb disznóságokra van pénz, a közbiztonságra meg nincs! Bolgár úr meg hallgatott mint a hal! Ez az ember at Aczél Acsádi meg a Muosz KGB-s Vísinger barátja!
madám sosa Creative Commons License 2001.01.25 0 0 59
és azt elfelejtettem leírni, miért támadt ma telefonálhatnékom: ffelhívta Frankát a tegnapi hörgő nyugdíjas felesége, és több cwsúsztatás mellett előadott egy sztorit arról, hogy a magyar rádió részéről milyen atrocitás érte őket a telefonjuk miatt: felhívta őket egy nő, ordítozott velük, majd lecsapta a telefont.
No ez volt nehezen hihető, Franka viszont készpénznek vette, és erre épült további néhány hozzászólás.
Így csinál eseményt a szélsőjobb rádiója.
Előzmény: madám sosa (58)
madám sosa Creative Commons License 2001.01.25 0 0 58
még nem telefonáltam be, talán nem is fogok soha, pedig ma nagyon viszketett a tárcsám.
Hallgattam tegnap Bolgárt, benne egy hörgő nyugdíjast, akire azt hittem, hogy a végén agyvérzésben elhalálozik. Bolgár szépen végighallgatta, a lehetőséghez képest moderálta is (pl. amikor az öreg azt mondta, hogy nem kéne a mai vezetőket az utazásaik miatt cseszegetni, amikor Kádáréknak különvonata és különgépe volt, ami többe került, Bolgár csak annyit jegyzett meg, hogy más a jelen és más a történelem, továbbá a korábbi hibák nem adnak feloldozást a mostaniak alól) és a végén amikor az öreg rá is hányni kezdett a műsorvezetés miatt, csak annyit mondott, hogy "önnek is lehetőséget adtam hogy elmondja a véleményét".

Nem vagyok a Bolgár műsor rendszeres hallgatója, de mindig hallok benne olyanokat is, akik a Pannonban szólnak állandóan.

A Pannonban ellenük szóló kritikát, fröcsögést viszont még nem, és ez nem azt mutatja, hogy a Pannon olyan tökéletes.

Előzmény: a_yose (57)
a_yose Creative Commons License 2001.01.25 0 0 57
madam!
Betelefonáltál már Frankának? Biztos, hogy megadják a megszólalás lehetőségét, bármilyen véleményen vagy is, ellentétben Bolgáréknál. A másik: Bolgár közszolgálatiban van, Franka kereskedelmiben. Telefonálj csak be csütörtökönként 16 és 17 között (374-07-07)! Biztos nem fogja alád adni a lovat! :-))
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.25 0 0 56
Azért a demokrácia 11. évében az ujságiró társadalom is kitermelte a maga salakját. A két emlitett úr is ezek közé tartozik.
dr. Életkopf Creative Commons License 2001.01.25 0 0 55
Ha ezt egyedül ötlötted ki, akkor nagyon szép szellemi teljesítmény.
Előzmény: kéremszépen (54)
kéremszépen Creative Commons License 2001.01.25 0 0 54
Nem lennék meglepve ha kiderülne: Franka zsidó érdekeket szolgál a Pannon Rádiós működésével, méghozzá tudatosan.
Nem egy szimpatikus figura, de nem is buta - így azt nyilván tudja, hogy a zsidóságnak érdeke az antiszemitizmus, mint ahogy Heller Ágnes is elmondta, mert megtartó erő.
A Bibliában olvastam, hogy Jézus arra tanította az övéit: add meg a császárnak ami a császáré, és az Istennek ami az Istené.
Franka tudja ezt, az az érzésem.
Egy csapásra két legyet!
madám sosa Creative Commons License 2001.01.24 0 0 53
Volt ma lehetőségem hallgatni Bolgár "Beszéljük meg" c. műsorát.

Elképesztően felkészült az ipse, és nagyon jól moderál.
Ehhez képest Franka csak azt tudja, kiket kell utálni és hozzászólásai vagy erről, vagy a hallgatói hergeléséről szólnak.

sicumaci Creative Commons License 2001.01.23 0 0 52
Nagyon érdekes volt a Franka-életrajz. Hogy a munkahely és az alkoholizmus kapcsolatáról szólt az első könyve? Társszerzőként? Igazán bevehettek volna terepkutatásaim alapján. Régi szép Lukullusz-kocsma, a New York palota alján...
Frankának panaszolta el 77 táján Csáki-Maronyák József öreg festőművész, hogy (igaz, név nélkül) Rákosi udvari festőjének bátorkodtam nevezni. Pedig ő csak egy Rákosi-képet festett, azt is felkérésre, és akkor is ávósok álltak a sarokban. Arról már nem tehet, hogy olyan jól sikerült, a mosolygós vezér a sok kis bisz-basszal az íróasztalon, hogy 52-körül leginkáb azt reprodukálták. Így aztán az a másik, a felszólaló Rákosiról festett kép, aminek a reprodukciója az akadémiai Műv.Tört. Kutatócsoportban a kezembe akadt, biztos hamisítvány.
wizes Creative Commons License 2001.01.23 0 0 51
Pardon!
tanttt-i néninek ment!
w.
Előzmény: wizes (50)
wizes Creative Commons License 2001.01.23 0 0 50
Ha nem hallgatom a VaÚjT.-> nem kritizálom!!
Ha te nem hallgatod a Beszéljük meg! -et ne kritizáld!
S főleg ha nem tudod miért!
Különbség!

madám sosa Creative Commons License 2001.01.23 0 0 49
"A levitézlett udvari költő – Pintér Dezső

Telefonhívásokat, leveleket, megannyi kérést kaptam Somogyországból, Pintér Dezső, a Tv 2 elnöke rokonaitól és ismerőseitől. Valamennyien óhajtják a másik igazság kiderítését is, amelyhez minden segítséget meg is adtak, ami tőlük tellett. Már a találkozások első perceiben kiderült, hogy Pintér Dezsőre csöppet sem büszkék, pedig hát lehetnének, hiszen médiacsászár, aki az 50. születésnapját – amelyen többek között részt vett miniszter, színész és a Tv 2 egyik prominense is, aki állítólag fekete hálószobában és fekete koporsóban szeret szeretkezni – a 700 milliót érő saját 1200 négyzetméteres palotájában ünnepelte. A rokonok erre csak legyintenek, mert őket egészen más borította ki: elsőként "

a folytatás itt, természetesen Franka írta, és nem tudok Bolgár tollából ekkora aljasságot.

még egy igen érdekes részlet a cikkből:
"Kaposvárról egyenesen a Magyar Hírlaphoz került, ami abban az időben MSZMP-kapcsolatok nélkül lehetetlen lett volna. "

Mellik lapnál is dolgozott Franka a coclizmusban, ahonnan egyenesen a királyi tévébe került? ;o)))

madám sosa Creative Commons License 2000.12.03 0 0 48
Hogy ezt én nyitottam volna?
Azt hiszem kár volt.
tanttt Creative Commons License 2000.11.24 0 0 47
a nepszabócskánál cikezni és közben pártatlan betelefonálóműsorvezetőként tetszelegni öööööööö...hogyismondjam...megvan! ezaz: gerincre vall. Ugyi, libikéim?
Előzmény: beany (45)
Carella Creative Commons License 2000.11.24 0 0 46
Hogy hogyan szűri, azt én már itt is olvastam valamelyik topikban. De honna az információ, hogy a "Beszéljük meg!" az liberális műsor????
Előzmény: beany (45)
beany Creative Commons License 2000.11.24 0 0 45
"Ha Bolgárt átvilágítják, legalább kiderül, hogy neki van gerince, mert azt kimutassa a rögöny." - Egy ismerősöm sok évvel ezelőt egy március 15.-én találkozott Bolgár úrral. Bolgár úron VÖRÖS kokárda volt. Ismerősöm szóvá is tette ezt, mire Bolgár úr kikelt magából...na ennyit Bolgár úrról, meg az ő gerincességéről. Közszolgálati létére nem is dolgozhatna a Metró újságban, de neki lehet. Neki és Rákosi unokaöccsének, Rékai Gábornak lehet...na igen. Meséltek rádiós dologozók, hogy a liberális műsor hogyan szűri meg a betelefonálókat...
Előzmény: KRAKAUER ÁGOST (42)
Carella Creative Commons License 2000.11.24 0 0 44
volt szerencsém mindkettőt meghallgatni és összehasonlítani az elmúlt napokban.
Csak két észrevétel:

Bolgárnál megxólalt mindenféle ember, akiket Bolgár néha kicsit ironikusan moderált, miközben magáról a műsorvezető személyéről nem derült ki semmi, a politikai beállítottságáról pedig lehetett sejteni valamit.

Frankánál csak egyféle ember szólalt meg, Franka nemhogy nem moderált, hanem kifejezetten hergelte őket, ilyen primitív "alákérdezést" még nem hallottam senkitől, ugyanis Franka kérdéseiben vélemény, sértődöttség, politikai hozzáállás, uszítás, lelki sérülés kábé egyforma arányban van, és e kérdéseket általában igen-nemmel meg lehet válaszolni - főleg igennel, mert ezt várja.

bronzon Creative Commons License 2000.11.08 0 0 43
>madám sosa válasz erre | adatok | e-mail 2000-11-02 21:27:01 (0)

van különbség és/vagy hasonlóság a két úriember között?<

Franka sokat hazudik, elképesztően elfogultan cigányellenes. Bolgár láthatólag liberális, általában egyetértek vele, de semmi különös.

Előzmény: pindiy (0)
KRAKAUER ÁGOST Creative Commons License 2000.11.08 0 0 42
Ha Bolgárt átvilágítják, legalább kiderül, hogy neki van gerince, mert azt kimutassa a rögöny.

Ugyanakkor Frankánál ott csak egy elmosódott ködkupac vibrál majd a képernyőn.

Előzmény: contra (40)
Carella Creative Commons License 2000.11.08 0 0 41
Franka szabad ember! :DDDDDDDDDDD

Ezt szerintem ő maga sem hiszi el.

Annyiban biztosan szabad, hogy nem köti őt tudás, szakértelem, hozzáértés, tény. Ezek ugyanis némi korlátot szoktak jelenteni.

Előzmény: contra (40)
contra Creative Commons License 2000.11.08 0 0 40
Bolgár egy kommunista, akit jó lenne már átvilágítani, mert akkor érdekes dolgok derülnének ki.
Franka egy nemzeti érzelmű újságíró.
Bolgárnak gazdái vannak, Franka szabad ember.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: beany (35)
madám sosa Creative Commons License 2000.11.08 0 0 38
Kedves Szalonna Úr!
Ne tegye ezt velem, ebbe valószínűleg belehalok. Kérem!
Előzmény: szalonna (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!