Keresés

Részletes keresés

G. Peti Creative Commons License 2001.04.06 0 0 11
Azért egyvalamit nem értek: a románok nemrég vissza akarták csalogatni Lacit a válogatottba. Kikérték a FIFA véleményét is, akik azt mondták, hogy amíg Miriuta csak barátságos meccsen szerepelt a magyar válogatottban, akkor a román válogatottban még szerepelhet ezután. De Miriuta hű maradt hozzánk. ha én lennék Miriuta helyébe, én saját hazám válogatottja hívna, én biztos egyből igent mondanék! De lehet, hogy Laci tudja, hogy Magyarországon még "sztár" lehet egy darabig, míg a román nemzeti tizenegyből hamaosan kikopna.

ui: Vajon játszani fog június 2-án a román-magyaron?

Joe_d Creative Commons License 2000.11.13 0 0 10
Mert román.
G. Peti Creative Commons License 2000.11.13 0 0 9
Bicskei meghallotta kérdésemet úgylátszik...
Egyébként Miriuta rendre a Cottbus legjobbja, a ran-on is mindig van vele interjú. Igazi sztár lassan Németországban.
robi25 Creative Commons License 2000.11.02 0 0 8
Mert nem mutathatott....
A válogatottban azért jó, mert bizalmat kapott.
Előzmény: totelcamp (7)
totelcamp Creative Commons License 2000.11.02 0 0 7
Ártani nem fog, az biztos. Az egészséges konkurencia csak jót tesz a csapatnak. Horváth 2 gólt lőtt az olaszoknak, de azért annyira nem bízom benne. A Cottbusban nem sok mindent mutatott.
G. Peti Creative Commons License 2000.11.02 0 0 6
Persze,hogy inkább legyen az hogy magyar válogatottba MAGYAR játékost, de azért ha erősebbek lehetünk, akkor csak nyerhetünk vele.
robi25 Creative Commons License 2000.11.02 0 0 5
átállt...
ez jó!:))))
tetszik a szöveg
Előzmény: totelcamp (4)
totelcamp Creative Commons License 2000.11.02 0 0 4
Ne legyünk már ennyire nacionalisták. Mi van akkor, ha román? Elszánta magát, és átállt hozzánk. Nézzétek meg a franciákat, hogy mennyi őslakos francia játékosuk van?
kékkirály_d Creative Commons License 2000.11.02 0 0 3
A mecedónok ellen még kísérletezhet...
green_d Creative Commons License 2000.11.02 0 0 2
Szerintem a Bicskei már nem a próbálgatás stádiumban van.
kékkirály_d Creative Commons License 2000.11.02 0 0 1
Ha már Sowunmi játszhat:)

Különben tényleg elég jó formában van Miriuta,a Cottbus játékosa már 4 gólnál tart a Bundesligában.

robi25 Creative Commons License 2000.11.02 0 0 0
Egy "román" akkor se legyen magyar válogatott...:))
Előzmény: G. Peti (-)
G. Peti Creative Commons License 2000.11.02 0 0 topiknyitó
Elvileg játszhatna a magyar válogatottban, mivel megkapta a magyar állampolgárságot, és semmilyen román válogatottban nem szerepelt még.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!