Keresés

Részletes keresés

mash Creative Commons License 2001.06.20 0 0 70
Lipcsei 5 meccs a semmiért

kerekes 2 meccs visszaesőként

és már sírás rívás van???

Bekő_Tóni Creative Commons License 2000.11.29 0 0 69
Az rendben van, hogy a játékosokat fegyelmezni kell, de a bírókat is legalább ilyen szigorral kéne büntetni, ha már a tévedéseikkel sok ember örömét elrontják. Ugyanis most úgy néz ki, hogy a jobb-rosszabb futballisták játékát - túlzott szigor miatt - hetekig nem láthatjuk, viszont a közönség hétről hétre tanúja lehet ökör-vakegér-csaló bírók közrebüfögéseinek. A fenenagy reformból, úgy látszik, a játékvezetők kimaradnak, mert az MLSZ elnöke közülük került ki. Ez pedig nem a magyar foci felemelkedését szolgálja.

FRADIKA

mashter Creative Commons License 2000.11.29 0 0 68
Nem sikálták el!
3 meccset kapott!!!
Ő se játszhat a Df-Ftc meccsen!
Előzmény: mash (67)
mash Creative Commons License 2000.11.26 0 0 67
A Tököli mennit fog kapni???
3-4-et ő is megérdelne!!!
Vagy az ő szővegét elsikálják???
Gejza21 Creative Commons License 2000.11.21 0 0 66
Gratula, Hajdó úr, szép volt.....
A Lombardon már bosszút álltunk, ki következik???
robi25 Creative Commons License 2000.11.06 0 0 65
És mikor utáltad meg?
Előzmény: mash (64)
mash Creative Commons License 2000.11.06 0 0 64
Én csak azt nem birom, mikor azzel indokolják egyesek a 6 meccses eltiltást, hogy
Mennyire megérdemelte, mert milyen egy bunkó!!
Meg minden fradista ilyen, egyébként is utálom a Fradit!!!
Előzmény: Té (63)
Creative Commons License 2000.11.06 0 0 63
Ááááááááá, ne reménykedj, itt nem használ a szép szó! Ezek azt hiszik a világ azért forog, hogy a Fradi és a fradisták jól érezzék magukat. Ha valakinek ellenvéleménye van azt azonnal lebarmolják a legalpáribb stílusban. Nem veszik észre, hogy ezzel magukról állítanak ki bizonyítványt.
Előzmény: Paprius Cursor (61)
mash Creative Commons License 2000.11.05 0 0 62
nem!!!

én már csak egy ilyen simlis, bünőző akarok maradni!!!!
:)))

Előzmény: Paprius Cursor (61)
Paprius Cursor Creative Commons License 2000.11.05 0 0 61
mash!
Ez nem volt szép tőled! Emlékezz a szlogenre:Szépen magyarul,szépen emberül.Ezt illene is komolyan venni.A szép beszéd nemesíti az embert.Nem akarsz nemes ember lenni?
mash Creative Commons License 2000.11.05 0 0 60
nézz be az Azzuri topicba
Előzmény: Paprius Cursor (58)
mash Creative Commons License 2000.11.05 0 0 59
a büntetésnek meg az elkövetett bünnel kell arányban állnia!!

MI lenne ha a rendőr gyors hajtásnál azt mondaná, hogy úgy gondolom Önnél ez a dolog rendszeres ezzért a szokás 5 rugó helyett adjon 20-at!!!

Előzmény: Paprius Cursor (58)
Paprius Cursor Creative Commons License 2000.11.05 0 0 58
mash!
Elöször köszönet és hála, hogy nem siklottál el a fölhívás felett.Ezzel mint egy jó példával jársz elől.Köszi!
Ami a kérdésedet illeti arra az a válaszom, hogy olvasd át még egyszer az írásomat amelyben felvázolom és megindokolom az eltiltás íly súlyosságát. A dolgokat folyamatában kell látni. Előre is köszönöm.
mash Creative Commons License 2000.11.05 0 0 57
van igazság a szavaidban!

de még mindig nem válaszoltál mitől jogos a Lipcsei 6 meccses eltiltása??

Nézd vissza az idei év kiállítási termését ez kimagaslóan magas!!!
Mondhatni aránytalanul!!!!
Tiltsák el 2-3 meccsre, de mire föl 6!!!!!

ERRE válaszolj!!!!!!

Előzmény: Paprius Cursor (56)
Paprius Cursor Creative Commons License 2000.11.05 0 0 56
mash!

Elnézést de ki kérem magamnak, hogy hülye vagyok! Lassan két éve már, hogy nyomon követem a fórumot és sajnálattal kell megállapítanom ,hogy fokozatosan,szép lassan elöntötte a trágárság.Ami a pályán a durvaság az a fórumban a trágárság.Ez nagyon szomorú és méltatlan egy igazi szurkolóhoz. Sajnos mára már általánossá vált ez a stilus, stilus pedig maga az ember.Legalább mi forumos szurkolók próbáljunk meg ezen változtatni,hisz mi is lassan közszereplők leszünk az interneten keresztül.Próbáljuk meg visszafogni indulatainkat,ha pedig ez nem megy akkor kapcsoljuk ki a számítógépet a bosszús időszakra.Mash, mivel te már régtől fogva a fórum ominózus tagja vagy ezért megkérlek, hogy állj a kampány oldalára melynek szlogene:Szépen magyarul,szépen emberül.Csak ennyit akartam mondani

jasu Creative Commons License 2000.11.05 0 0 55
Mash

Egyértelmű, hogy a 6 meccset nem azért kapta mert földhöz vágta a labdát, utazna rá a bírók.
A Peti szerintem is sokszor elveszti a fejét, sokat reklamál.
DE NEM VOLT JOGOS A HAT MECCSES ELTILTÁS!!!!!!!!

mash Creative Commons License 2000.11.05 0 0 54
Újra, sokadszorra megkérdem: MITŐL VOLT JOGOS???
Te nagyon hüje!!!!!

Előzmény: Paprius Cursor (53)
Paprius Cursor Creative Commons License 2000.11.05 0 0 53
Meg mondom én , hogy miért kapott ilyen"súlyos"büntetést:mert megérdemelte. Előre bocsátom, hogy én egy Fradi meccsen sem voltam kint, de a televízión keresztül nyomon követtem a csapatotok meccseit(volt rá lehetőségem bőven).Lipcsei ezeken a meccseken sokszor mint egy ámokfutó úgy viselkedett rúgott,csípett,harapott egy szóval sok mindent elkövetett ami nem szabályos.Volt olyan meccs ahol az volt az érzésem, hogy csak azért nem állítják ki mert Ő a Lipcsei.Pechére amikor már kezdett volna jól játszani tiszta eszközökkel jött ez az ominózus eset. De a véleményem továbbra is az, hogy jól döntött a Fegyelmi Bizottság, még ha ez sok fradistának fáj is.Talán, jól is jön neki egy kis szellemi pihenés.
ElitJaszub Creative Commons License 2000.11.03 0 0 52
Hucul!
Ha esetleg beszéltek illetékessel a hétvégén, megkérdezhetnétek, hogy mi volt az indoklásban, ami ilyen súlyossá tette az ügyet.
E.J.
jasu Creative Commons License 2000.11.03 0 0 51
Amilyen formában játtszott a Peti az eddigi meccseken, szerintem nem is baj ha kimarad a csapatból.
A büntetések nagyon súlyosak és nem következetesek.
Nálunk mindig az a főbenjáró bűn, ha a bíró itéleteit vitatják, nem pedig az ha valaki súlyos sérülést okoz.
Menjenek a picsába!!
Igy is simán nyerünk fehérváron!
HAJRÁ FRADI!!!!!
ja, majd elfelejtettem: Gratulálok a debreceni legényeknek!
mash Creative Commons License 2000.11.03 0 0 50
"sokszor megúszta kevesebbel (sőt semmivel) a pofázásait, mint amennyit érdemelt volna. Most nem. "

ez szerinted mi, ha nem utalás arra, hogy most nem úszta meg, azt ami járna neki!!????

Előzmény: Té (46)
Creative Commons License 2000.11.03 0 0 49
Most jól megadtad nekem! Hehe!
Szerencsétlen!
Előzmény: szaki2 (48)
szaki2 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 48
Lipcsei eltiltasa ellenere is nyernunk kell.

Es egy megjegyzes: Te' egy debreceni kancso gorilla

Előzmény: mash (41)
robi25 Creative Commons License 2000.11.03 0 0 47
Ne törődj vele. Mashel nem lehet normálisan beszélni, már rég el kellett volna vágni a torkát.:))
Előzmény: Té (46)
Creative Commons License 2000.11.03 0 0 46
Mash!
Mutassd már meg hol írtam azt, hogy jogos a hat meccs? De sírni nem fogok miatta az biztos!
Megismétlem: a korábbiakhoz képest nagyon súlyos ítéletek születtek, ezekből egy a Lipcseié. Ha a továbbiakban is ilyen ítéleteket hoznak, tekintet nélkül az elkövető játékos (vagy klub) kilétére, akkor, mondhatjuk azt, hogy elkezdték a rendcsinálást, igazuk van, jól csinálják. Ha nem lesznek hasonlóan súlyos ítéletek, akkor jogosan háboroghattok.
A szotyis meccsel is az volt a baj, hogy velünk kezdték a példastatuálást és be is fejezték. Sem előtte, sem utána ilyen ítéletet nem hoztak!

Az, hogy ki a paraszt a leveled stílusából világosan kitűnik. Remekül érvelsz! Elismered, hogy valóban gyerekes dolog a kisbetüzés, de rögtön frappánsan vissza is vágsz: "TE AKKOR IS CSAK EGY LOKISTA PARASZT VAGY!!!"

Gratulálok!

Előzmény: mash (38)
Norbi_ Creative Commons License 2000.11.02 0 0 45
mash!
Csak akkor Urbánt nem álitották ki:) Lipcseit meg kiálitották!:) ez benne van! Mocskos buzi puhl meg az RTL Klubbon jó pofozik!
mash Creative Commons License 2000.11.02 0 0 43
és szerinted ez normális????

visszamenőleg megnézném mikor kapott valaki dumáért 6 meccset!!

Nemrég volt, hogy Urbán földház vágta a labdát és mondott valamit a bírónék és talán csak egy sárgát kapott!!!

Előzmény: Norbi_ (42)
Norbi_ Creative Commons License 2000.11.02 0 0 42
mash!
Asszem 2 meccs de nem vagyok benne biztos!
Mért ha te elküldöd a birót a kurva anyjába szerinted 2 meccset kapsz?? Tudod a biró a pályán szent és sérthetelen! Bárcsak ne igy lenne:)
mash Creative Commons License 2000.11.02 0 0 41
és ezért 6 meccs jár???

egy kérdés: Illés a könyöklésért, amiért utolag büntizték meg. Mennyit kapott???

Előzmény: Norbi_ (40)
Norbi_ Creative Commons License 2000.11.02 0 0 40
Lipcsei biztos hogy odaszólt valamit a birónak és azért kapott 6 meccset! Nem pedig a labdadobálgatásáért! Egyébként a mocskos biró ilyenkor az ur a pályán hogy dögölne meg a jb-vel együtt!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!