Keresés

Részletes keresés

nickwarren Creative Commons License 2000.11.02 0 0 37
Akkor meg minek hozod fel? Ha te nem írtál volna bele, már rég az enyészeté lenne...
De tőlem aztán nyugodtan írjál a moderátornak, nem leszek szomorú ha törlik egy topicomat. Sőt talán még büszke is leszek rá egy picit ;)))

nw

Előzmény: Airlock Holmes (36)
Airlock Holmes Creative Commons License 2000.11.01 0 0 36
1.2 Topic törlések:

A felsorolt esetekben a moderátorok kommentár nélkül törölnek. ...

d.) Azok a topicok, amelyeket bármelyik nickről nyitnak.

Tűnjön el még a nyoma is!

berill Creative Commons License 2000.10.30 0 0 35

szeretlekakkorisésveszekistuddmeg :oI
Előzmény: nickwarren (34)


nickwarren Creative Commons License 2000.10.30 0 0 34

off
1. értettem a célzást
2. ha veszel akkor örülni fogok

nw
on

berill Creative Commons License 2000.10.30 0 0 33
Azt én sem tudom pontosan, miért kell ahhoz másik nick, hogy leírja valaki a véleményét... miért kell egy harmadik is, negyedik is???
mindegy. Már tudom, az index is egy veszélyes üzem, de én akkor is szeretem, mert azért találtam itt néhány barátszerű embert...
A többi meg talán elmúlik.

Kékróka, én is kékpárti vagyok, de azért a fekete is közel áll a szívemhez, nemcsak mint szín, hanem mint...embercsoport is...
de ez most aztán tényleg nem tartozik ide. bocs.

berill

:))

nw!:
vegyek neked néhányat? :)
ez most akkor szemrehányás volt? vagy mi? ;)

Big Bother Creative Commons License 2000.10.30 0 0 32
Világosíts fel, naaa...!
Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.30 0 0 31

Esetleg még a boxer kutyát is felhozhatják, aki boxer alsót viselt a boxer-lázadás idején, amiért is boxra kényszerítették, mitől olyan boxosképű lett.
(Mindjárt jön, hogy fajgyűlölő vagyok. Ami igaz is. Mert a kék szebb szín, mint a fekete.)
Előzmény: nickwarren (30)
nickwarren Creative Commons License 2000.10.30 0 0 30
:DDDDD

pedig szerintem a boxer-alsó kifejezetten kényelmetlen, legalábbis én nem vagyok megelégedve a sajátjaimmal. Mer ugye a kedvesem nem vesz nekem ilyet ;)))

Előzmény: Törölt nick (28)
Big Bother Creative Commons License 2000.10.30 0 0 29
Megértésed magyarázatra szorul. Világosíts fel, Kékróka, miért ne vághatnák a boxeralsót a boxerlázadás elemzőinek a fejéhez? Miért ne lenne szép itteni dolgokat máshol hozzászólók fejéhez vágni? Nyilvánosan írnak, nem?
Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.30 0 0 28

Nicwarren, ha a szorosan vett téma Isaura.hu, akkor én is ellenzem a rabszolgatartást.

Valóban van némi tartozkodás többekben ezzel a fórummal kapcsolatban.
Az kétségtelen, hogy megértem azokat, akik pl. a politikában v. a kultúrában más néven írnak, mert a vita hevében simán a fejéhez vágnák valakinek, hogy a boxer alsót szereti, nem a boxer-lázadást.

Előzmény: nickwarren (26)
Big Bother Creative Commons License 2000.10.30 0 0 27
Nem romantikus darab?

Persze, hogy nem, Kékróka. Te valamit jelentesz a Fórum életében, de az a valami semmi ahhoz képest, amit Nyomi csinált, vagy mások, akiket úgy látszik nem esik jól, ha említek. Az legalább érdekes, újszerű.

Előzmény: Törölt nick (25)
nickwarren Creative Commons License 2000.10.30 0 0 26
akkor még van egy nyugodt félévem hátra. bár én inkább csak olvasó vagyok...
sokáig valami érthetetlen szégyenérzet tartott távol ettől a fórumtól, de most hogy már otthon érzem magam benne örülök, hogy idetaláltam :)

mindegy, végülis ez nem tartozik szorosan a témához (de nem szorosan sem :)))

nw

Előzmény: Törölt nick (25)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.30 0 0 25

Igaz :) Az ember azt hinné a szívlapátról, hogy egy romantikus darab :)

Van akit a kötekedés tesz boldoggá, ez segít a kielégüléshez, ez okoz örömöt a számára.

Valóban válságban van. De nem részletezem itt :)
Csak egy megjegyzés: minden olyan nicknek nekimentek már, akik valamit is jelentettek a Husz életében, s itt vannak már kb. egy éve. (Én még nem :)

Előzmény: nickwarren (23)
Big Bother Creative Commons License 2000.10.30 0 0 24
A fikázó nickek szaporodásával kapcsolatban szerintem tudsz pár okot felsorolni... vagy tévedek? IMHO ha valaki(k) főnikken beletaposnak másokba, majd b@sztatós nicket is nyitnak mert az előzőn nem volt elég, akkor nem kell csodálkozni, hogy az Isaura.hu-féleségek elszaporodnak. A politika, a szex és az intrikák mindig is rokon területek voltak. Vagy akad itt egy történész, aki kioktasson?

A görbe tükörben Nyominak igaza lehet, ezt ma a Részegestől én is megkaptam. A hóhért is akasztják néha... :)

Előzmény: Törölt nick (22)
nickwarren Creative Commons License 2000.10.30 0 0 23
no, azért vannak igazán híres egyedek ott, akik már ezerszer likvidálták egymást és becses családjukat :)
itt legalább nem kerül elő a szívlapát...

tudod néha velem is elszalad a ló és beírok egy két eszement marhaságot, de szimpla kötekedés nem túl értelmes dolog. lehet rajta mulatni pár percig, de egy egész napon át...

mostanában megszaporodtak a husz-válságával foglalkozó topicok. Ez vajon tényleg jelenti-e hogy válságban lenne ez a fórum?

nw

Előzmény: Törölt nick (22)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.30 0 0 22

Tudod, kíváncsi lennék, miért csak a "fikázó" nickek szaporodnak.
Többen a Politika fórumra mondják, hogy ott sárdobálás folyik. Szerintem messze nem ekkora a személyeskedés, mint itt.
Előzmény: nickwarren (21)
nickwarren Creative Commons License 2000.10.30 0 0 21
monnyuk tegnap megjelent egy andorra nevű nick is, igen erős vehemenciával cikázva a topicok között...

nw.holmes

Előzmény: Törölt nick (20)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.30 0 0 20

FixY, ennek a topicnak úgyis mindegy... Szóval semmi gond a fogalmazásoddal, azt értettem belőle, amit szándékodban állt közölni vele :))
Előzmény: Törölt nick (19)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.30 0 0 18

FixY
Jó gondolat: ""(Csak mar unom, hogy ujabban minden nickrol feltetelezem, hogy valaki mashoz tartozik...) ""
Talán azért, mert úgy is van :))

Előzmény: Törölt nick (3)
pLeia Creative Commons License 2000.10.30 0 0 16
FixY, hogy jutottál erre a következtetésre?

nw, nem volt kérdés, hogy isaura szórakozik-e, én csak a kifejezésmódját nem értem, ha vicceskedni akar, meg fogni a hasát, ahhoz miért nélkülözhetetlen a taplóság? tevékenységének többi része végülis magyarázható, nem gondolom, hogy a fiatal suhancok nem próbálhatják meg kiröhögni az öreg suhancokat.

nickwarren Creative Commons License 2000.10.29 0 0 12
én arra gondoltam, hogy fiatal. mondhatani unatkozó jópofa suhanc aki most éppen a hasát fogva nevet rajtunk :)
de mi öregek (ééééééén öreg??? peeeeeeeersze...) tudjuk, hogy idővel mindenki megváltozik...

amúgy ő egy lányt személyesít meg elviekben :)

pLeia, hát igen, valószínűleg csak fake az egész, de legalább jól struktrurálja az időnket. Bár most ahogy láttam, eltűnt, és még minket sem tisztelt meg frenetikus hozzászólásaival

nw

pLeia Creative Commons License 2000.10.29 0 0 11
hello,
Új vagyok az indexen, épp csak nézelődtem és egyből isaura-val találtam szembe magam a kotonos topicban. Nem gondoljátok, hogy a stílusában van valami furcsa, persze most nem az iszonyatos butaságokra gondolok amiket nyomat, hanem a nyelvi hibákra, amelyek szerintem egy kissé erőltetettnek tűnnek. Ettől eltekintve még akár azt is lehetne gondolni, hogy valójában jó arc. NEm mintha háklis lennék a nyelvi hibákra, de ebben semmi poén nincs.
nickwarren Creative Commons License 2000.10.29 0 0 10
:DDDDDD
és mit kell tudni róla?
(mondjuk egyszerűbb, ha magam járok utána)

meg is teszem

Előzmény: Törölt nick (8)
nickwarren Creative Commons License 2000.10.29 0 0 7
miért nem jön ide?
fél a megmérettetéstől :)

(nem ismerem Big Brothert)

Nyomkereső Creative Commons License 2000.10.29 0 0 6
Szerintem inkább kezdjük el azt találgatni, hogy ki lehet Isaura.hu alapnikkje. Én Big Bother -re tippelek.

ny

Előzmény: Törölt nick (5)
nickwarren Creative Commons License 2000.10.29 0 0 4
az nyilvánvaló, hogy nem elsőre van itt, nem mai gyerek ez az izaura :)
meg hát pl. a nájthunter is hülye, de ő legalább jól csinálja :))))
mert tőlem lehet a husznak is bolondja, de legyen olyan mókás olvasni mint a már említett egyént.

(ahogy a mester szakinak sem mondom, hogy írjon már kisebb betűkkel feketén, mert kifolyik a szemem, mert bírom a hozzászólásait, jobbanmondva az egyéni stílusát)

nw

Előzmény: Törölt nick (3)
Bulbasaur Creative Commons License 2000.10.29 0 0 2
Hát ez az Isaura szerintem is egy elég bunkó pasi/csaj!
nickwarren Creative Commons License 2000.10.29 0 0 1
ha poén akkor poénnak rettenetesen gyenge, mert én csak felhúztam magam, illetve megrökönyödtem, hgoy milyen hozzáállással képesek egyesek létezni...
tehát szvsz ha komolyan gondolja az általa megfogalmazottakat, akkor tényleg nagyon kíváncsi vagyok rá, hogy milyen ember is ő valójában. Honnan szedi ezt az agresszív hozzáállást, ezt a sok tévinformációt és ezt, az ebben a formájában már régen túlhaladott nőiegyenjogúság kérdést.

nw.kiváncsi :)

Előzmény: Nyomkereső (0)
Nyomkereső Creative Commons License 2000.10.29 0 0 0
Izaura poénkodik szerintem. Kifigurázza a fórumot. Olyan, mintha Big Bother egy újabb inkarnációja lenne. Görbe tükröt tart elénk. Annyira goromba, meggondolatlan és primitív, hogy arra kényszerít minket, hogy nézzünk magunkba. Én legalábbis így vélem, mert azt elképzelni sem tudom, hogy ekkora farok legyen valaki alapállásból.

Hm?

Nyomkereső

Előzmény: nickwarren (-)
nickwarren Creative Commons License 2000.10.29 0 0 topiknyitó
Hány éves vagy?
Miért kötekedsz?
nem szokás valahogy bemutatkozni, megismerkedni egy társasággal mielőtt ilyen vehemenciával beleveted magad a történesekbe?

Nagyon kíváncsi vagyok a válaszaidra, mert tényleg érdekel, hogy miért teszed amit.

tisztelettel

nickwarren

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!