Keresés

Részletes keresés

Chipet Creative Commons License 2001.01.11 0 0 81
...es leteznek ovszerautomatak is a nagyobb aluljarok WC-iben, mint pl. Nyugati. Jo draga, kicsi a valasztek, de ha pl. lanynak kell, hogy legyen nala, ha olyan szitu adodik, ki lehet birni.

A lany altali felhelyezes ket ok miatt igen jo otlet: ha a kedvesem a kezebe veszi, akkor nemigen van esely arra, hogy lekokadna, es o sem fekszik es var, hogy na most mi van?
Elofordult egyebkent az is, hogy a feltekeres kozben, ahogy kicsit ugyetlenkedett, elsult, mert hat... Szoval elsult. (-: Nem volt az sem kellemetlen, kis pihi utan bepotoltuk.

Ch.

Kálmi Creative Commons License 2001.01.06 0 0 79
Őszinte leszek:NEKEM MÉG SOHASEM VOLT GUMI A FARKAMONN!Sőt azt se tudom hogy kell felhelyezni,
milyen típusok és fajták vannak.Ha a csaj nem hajlandó rá(ülni) gumi nélkül akkor inkább csak orálban nyomjuk.Meg attól is tartok egy kicsit hogy a feltevés bonyodalmai végett lelombozódna a kedvem.
Tehát részemről a gummancsról ennyit.
megj:a partnereimet megválogatom,nem vagyok híve az egyéjszakás kapcsolatoknak,és nem fekszek össze lotyókkal így nem tartok a nemi betegségektől sem
Timna Creative Commons License 2001.01.03 0 0 78
Selejt lehetett.
Előzmény: Törölt nick (77)


kheiron Creative Commons License 2001.01.03 0 0 76
De hát nem lehet az, hogy a már ismert és nem allergizáló óvszerből a lány tart magánál egypárat?

Üdv
Kheirón

Előzmény: PanDora (74)
Timna Creative Commons License 2001.01.03 0 0 75
Szal óvszert köllene használni, kivéve ha partner "bogyót" szed ÉS erősen feltehető/biztos h nincs semmi, vagy legalábbis semmi komoly nemi úton terjedő kórsága.
Előzmény: Timna (73)
PanDora Creative Commons License 2001.01.02 0 0 74
Ha csak ennyi lenne:)
A kotonok mindenféle aljas vegyületekkel bevontak. Ezek felére a nők allergiásak ami nagyjából három napi tömény alhasi görcsölést jelent.
Előzmény: Törölt nick (69)
Timna Creative Commons License 2001.01.02 0 0 73
Először is gratulálnék Isaura.hu-nak hogy ezt a szellemi szintet elérte.
A témáról: szerintem is érdemes még az első szex előtt próbát tenni, főleg ha az embernek extrém méretei vannak, pláne ha túl kicsik. Anno én is megtettem, nem bántam meg, hasznos volt.
A védekezés pedig igenis fontos. A nemi betegségek jórésze nem is látszik, egy kevéssé súlyos gombás fertőzést pedig szinte mindenki összeszed előbbutóbb, nekem pl. egy 2 éves tartós kapcsolat folyamán sikerült. Még egy WC ülőke is terjeszthet ilyet, szóval méghogy nincsenek betegségek... :) És nem könnyen gyógyítható, az enyémmel kb fél évet görcsöltek a dokik :) Addig meg szexmegvonás. Igaz, semmi súlyos nem volt, de jobb elkerülni...
Timike :::
Törölt nick Creative Commons License 2001.01.02 0 0 72
Te úgy nézel ki,mint akiért most tették le az óvadékot a börtönben

Aaaaaa! MEKKORA jo szoveg!!!! Vaaaaa! Erdemes volt benezni a topicba.

ZOH

Előzmény: Bulbasaur (30)
HUSZ János Creative Commons License 2001.01.02 0 0 71
A választék nemcsak a frizurában fontos...
Előzmény: Törölt nick (69)
Bulbasaur Creative Commons License 2000.12.30 0 0 70
Hát igen,ez is egy probléma.
Bulbasaur Creative Commons License 2000.12.30 0 0 68
HUSZ János:Hát,hogy kell e venni,az attól függ(meg még sok minden mástól is...):
-Ha a lány védekezik,akkor nem.
-Ha a lány nem védekezik,mert gyereket akar és te is,akkor nem.
-Ha a lány nem védekezik és te akarsz akkor igen.

Bár ez utóbbi nem biztos,mert a Fókuszban volt,hogy hamarosan megjelennek a férfi fogamzásgátló tabletták.

HUSZ János Creative Commons License 2000.12.29 0 0 67
Egyáltalán _kell venni_?

Egy szőke beállít a patikába:
- Van XXL-es óvszerük?
- Természetesen van. Milyet színűt kíván venni?
- Ó, köszönöm, én nem vásárolni jöttem. Inkább leülök ide, és megvárom, amíg egy férfi ilyet keres...

Még egy problémás eset:

Férfi fagylaltot hoz haza. A felesége megkérdi:
- Kemény?
- Mint a f@szom.
- Oké, akkor öntsél nekem is.

SuperBoy Creative Commons License 2000.12.27 0 0 65
"Egyszer javában nekiveselkedtünk az asszonnyal, egy azelőtt is használt óvszerrel."

Bár nem én vagyok kifa, de szerintem a vastagon szedett részre gondolt kifa úr... :-)

reciklál = használt
Szerintem erre gondolt... ha nem akkor én is félreértettem... :)

SuperBoy

Előzmény: Törölt nick (63)
Bulbasaur Creative Commons License 2000.12.27 0 0 64
Valószínű,hogy én majd Rako óvszert veszek,mert az magyar és arra panaszt még nem hallottam.
kifa Creative Commons License 2000.11.08 0 0 62
mi a fene vitt rá, hogy a használt kotont recikláljad?
eszembe nem jutna.
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.08 0 0 60
Szerintem át kell mindenkinek gondolni, aki ezzel kacérkodik a gumi használatát. A kondom elég sok férfi tásunknál vált ki allergiát. Különösen a német és francia gumiknál van ez. Pirosodik a nemi szerv, illetve rövid idő múlva kiütéses lesz. Nagy elővigyázat kell a kiválasztásnál!
Bulbasaur Creative Commons License 2000.11.04 0 0 59
Előreviszem a témát.
Bulbasaur Creative Commons License 2000.11.01 0 0 58
Na végre jött néhány jó hosszú tanács!Kösz mindenkinek!Egyébként szerintem sem árt ha a lány is ismeri az óvszert meg,hogy hogyan használják,mert az nem lenne jó ha szegényt egy szemét fiú átverné,aztán jönne a nem kívánt terhesség...stb.
FRODO Creative Commons License 2000.10.31 0 0 56
Igen.

:)))

Előzmény: Nőgyógyász (55)
Nőgyógyász Creative Commons License 2000.10.31 0 0 55
Talán érdekes lenne ugyanezt a kérdést megvizsgálni a lány oldaláról is. Az ő érdeke is, hogy védekezzenek, neki sem mindegy, hogy mennyit bénáznak a gumi felhúzásával ... csak neki nincs mire próbálnia. Hacsak nem extra méretű csiklóval rendelkezik, de ezt a ritka lehetőséget most hanyagoljuk el. :)

Szerintetek egy lánynak is célszerű, ha előre megismerkedik az óvszerrel és a használatával, vagy ez legyen inkább a fiú dolga? Vagy az csak a haladó szinten kerül elő, hogy a lány öltözteti fel a fiút? :) Pedig sokkal izgalmasabb, ha már mindenképpen óvszerrel megy az action ... ;-))

kifa Creative Commons License 2000.10.31 0 0 54
unalmas és elcsépelt egyetértésem az előttem szólóval.

Bulbasaur,
először azt akartam megkérdezni, hogy vettél-e már gumit, de az az érzésem, nem.

blazírt képpel menj be egy boltba és kérj egyet. ne zavarjon, ha csinos az eladólány.
benzinkutaknál nagyobb valószínűséggel nem botlasz bele csinos csajokba, ha ez zavarna.

aztán otthon feltétlen tarts egy főpróbát, mert tényleg nem triviális az öltöztetés.

ha pedig élesben megy a dolog, javasolom, hogy előtte bontsd fel. ha végképp felsülsz kézzel, akkor férfiasan foggal, de vigyázz, ne harapj rá a gumira. ez amatőrizmus lenne.
aztán az se mindegy, hogy melyik felét rakod fel, mert csak egyirányba lehet legördíteni.

azért ennyire nem vészes a dolog. ha kedves a kedves, megéri. ha nem kedves, akkor kötelező.

mindazonáltal gumi nélkül jobb, ha módod van rá, azt se hagyd ki.

Nőgyógyász Creative Commons License 2000.10.29 0 0 50
Húúúú, ezt ne is emlegesd ... régi szép emlékek még a bénázós korszakomból :((
Előzmény: ZR (49)
ZR Creative Commons License 2000.10.29 0 0 49
Az unalomtól elalszik a partner...tuti tipp...
Előzmény: Nőgyógyász (47)
Nőgyógyász Creative Commons License 2000.10.29 0 0 47
Rendesen meg kell mosakodni a szeretkezés előtt.

Biztos lassú a felfogásom, de ez hogyan gátolja a fogamzást?

Előzmény: Isaura.hu (42)
FRODO Creative Commons License 2000.10.29 0 0 46
Na, most miért vagy ilyen? Én komolyan kérdeztem, mert nekem is gondot okoz a dolog!
Azt mondtad, hogy a témában írjak, én megtettem.
Előzmény: Isaura.hu (45)
Isaura.hu Creative Commons License 2000.10.29 0 0 45
Tudom, hogy ezen akarsz élvezkedni de nem kötöm az orrodra. Nekem is van magánéletem.
Előzmény: FRODO (43)
hujenick Creative Commons License 2000.10.29 0 0 44
szerintem erre veri... :)
Előzmény: Nyomkereső (39)
FRODO Creative Commons License 2000.10.29 0 0 43
És akkor ezt az öblítőt hogyan alkalmazod? Mert úgy tudom, hogy elég hamar ki kéne akkor öblíteni, hogy a spermiumok ne kerülhessenek be a méhbe.
Szóval rögtön kiugrasz az ágyból szeretkezés után, vagy hogyan?
Előzmény: Isaura.hu (42)
Isaura.hu Creative Commons License 2000.10.29 0 0 42
Rendesen meg kell mosakodni a szeretkezés előtt. Tudom tudom ez nem mindenkinek az erőssége. Spermaölő nem kell, citrusízesítésű intim öblítő hatására elpusztulnak a spermák. Idegesítő álandóan kotonreklámokat nézni sőt már ímélbe is kaptam ilyet.
Előzmény: FRODO (38)
Bulbasaur Creative Commons License 2000.10.29 0 0 41
Igen,ez lehetséges.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!