Keresés

Részletes keresés

tojpli Creative Commons License 2010.11.12 0 0 5

Halló justinianus!! Jer Erzsébetre!

justinianus Creative Commons License 2000.10.28 0 0 4
OKtóber 17.
A te bemutatkozásod is lenyűgöző.
Köszönöm, hogy érdemeim szerint ítéltél meg engem.
Valószínű, kellően képzett és intelligens vagy ahhoz, hogy megértsd, bizonyos emberekkel csak saját stílusukban lehet kommunikálni, s üzenetünket az ő szellemi színvonaluknak megfelelően kódolni.
Az idézett mondatom is e jelenség példázata. Büszke vagyok arra, hogy elméletem a gyakorlatban is kiválóan funkcionál, hiszen (mint látjuk) a DEKÓDOLÁS a te esetedben is zökkenőmentesen megtörtént.
Büszke vagyok rád, esküszöm.
október17 Creative Commons License 2000.10.28 0 0 3
Rákattintottam az adataidra: szuper!
Látszik, hogy sokat seggelhettél a római joggal.

Különösen kedvenc mondásod ragadta meg a képzeletem: "Bújj a saját seggedbe és szard össze magad!"
Bravó, igazság bajnoka!!!

Előzmény: justinianus (-)
Watson Creative Commons License 2000.10.28 0 0 2
Felesleges volt ebben a témában egy újabb topikot indítanod.
A Nagy Feró - a lázadó meghalt című témakör ugyanis éppen arra való, hogy az ilyen kérdéseket megtárgyaljuk benne.
Gyere át és folytassuk ott!
Előzmény: justinianus (-)
Troger Creative Commons License 2000.10.28 0 0 1
Oh, én szerettem volna le x-elni!
:-)
justinianus Creative Commons License 2000.10.28 0 0 0
x
justinianus Creative Commons License 2000.10.28 0 0 topiknyitó
Korunk egyik ős-legendája nemrégiben fellépett Lagzi lajos populáris-mulatós műsorában.
Mi motiválhatta a meggyőződéses ösrockkert?
Talán a pofátlanul felkínált rengeteg pénz?
Egy valaha országosan ismert és elismert, lecsúszott "sztár" újra képesnyőre való kerülése?
Visszatérési kísérlet? Poén?

Tény s való, a Beatrice közönsége mostanság újra gyarapodni látszik. A jövőhét pénteki koncertre (Josefina Blues Bell) ma alig lehet jegyet kapni, s a közönség szinte kivétel nélkül, a buli, és a hangulat kedvéért odalátogató átlagos fiatalokból áll. Skinheadek, punkok elvétve akadnak.Nemrégiben az EMI (!) úrja elkezdete kiadni a Beatrice régi lemezeit. Üzletet látnak bene,s a lemezek meglepően nagy számban fogynak.
Van-e jövője a Nagyferó féle humornak, zenének, életszemléletnek?
Reneszánszát éli a nyolcvanas évek rockzenéje a fiatal generáció körében? Előtérbe kerül újra a hangszer s az ének ?
Újra fordul az "újrafordult" világ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!