Keresés

Részletes keresés

tojpli Creative Commons License 2010.11.12 0 0 10

Halló justinianus!!! Jer Erzsébetre!

justinianus Creative Commons License 2000.10.28 0 0 9
Ne haragudjatok, én nem bántok senkit se.
"Azt szeretném, hogy szeressek
Ha elvesznék, keressenek"
Mindenkitől bocsánatot kérek.
Igazatok van, a kereső tényleg jó dolog.
Köszönöm a tippet.
originalqszi Creative Commons License 2000.10.28 0 0 8
Szóval valóban az az igazság, hogy amióta van jó kereső az indexen, érdemes bepötyögtetni a témát:)))))) Én is megkíméltem magam már vagy 20 újabb nyitástól:))))) A hangomat meg hallathatom bárhol! Fontos, hogy legyen legalább 1 10000-en felüli topicod:DDDDD A többi nem számít!
Apropó, ki az az Uhrin Benedek? És mi az a Nap Kelte? Verebes azt tudom ki, az a nyálas barom a Hetihetesben! igaz egyszer láttam egy darabban, a Komám asszony hol a stukker c.-ben, ott sem volt jó:(((((( Nem jelentkezik véletlenül az SZDSZ elnöki poziciójára? Olyan jól néznének ki Dempszkivel együtt:DDDDD Vagy ez nem a Politika fórum???????? Bocsi:(((((
Előzmény: justinianus (4)
Troger Creative Commons License 2000.10.28 0 0 7
Azért van neki egy elég jó topikja...
;-)
Előzmény: justinianus (4)
nickwarren Creative Commons License 2000.10.28 0 0 6
csapnivalóan fogalmazok :(
nickwarren Creative Commons License 2000.10.28 0 0 5
személyeskedett a fene,
de azért kiváncsi vagyok, hogy mire gondolsz pontosan?
és hogy miért gondolod, hogy ezzel most megsértettél engem, vagy legalábbis visszavágtál. Ez itt (legalábbis szerintem) nem sértő, ugyanis topicból annyi van mint a szemét, van amelyik jó, van amelyik kevésbé.

mellesleg én arra próbáltam rávilágítani, hogy picit felesleges nyitni egy topicot Uhrin Benedek egy bizonyos riportjáról, mikor Uhrin Benedekről 6 topic van, összesen kb. 4000 hozzászólással. És hát ez a téma azt gondolom pont annyira van kivesézve mint amilyen gyorsan reaáltak rá... :)

nw.hoharag

Előzmény: justinianus (4)
justinianus Creative Commons License 2000.10.28 0 0 4
Mellesleg, ahogy látom, a te topicjaid sem valami népszerüek.
justinianus Creative Commons License 2000.10.28 0 0 3
én még új vagyok itt, az elektronikus közéletben.
Gondoltam ez a téma aktuálissá vált a ma reggeli műsor miatt. Ha érdektelennek tartjátok, sajnálom, engem érdekel.
No, de mondegy, majd csinálok másik topicot!
nickwarren Creative Commons License 2000.10.28 0 0 2
te is tudod, hogy ebben a témában kb. 10E hozzászólás van már
te mit reagáltál volna?

nw.

Előzmény: originalqszi (0)
justinianus Creative Commons License 2000.10.28 0 0 1
Én ébren várom a jelentkezőket, de nem jönnek.
Talán túl sekélyes ez a téma?
originalqszi Creative Commons License 2000.10.28 0 0 0
2 órája 0 nélkül:((((( alusztok??????
justinianus Creative Commons License 2000.10.28 0 0 topiknyitó
Verebes István beszélgetett ma reggel hazánk egyik legalternatívabb zenészegyéniségével.
Mint kiderült, ő az egyik legnagyobb hazai slágergyáros. mint kiderült élete eddig írt 12 dalából négy országos sláger.
Köztük van a már-már klasszikus REBEKA (vau-vau)
amelyet a mester élő adásban le is playbackelt, egy másik szerzeményével egyetemben.
Verebes István a zája szélét harapdálta, a váróban az ős ellenségek is egymás hasát fogva fetrengtek a földön.
Lenyűgöző volt. Gondolom, korunk egyik legjelentősebb magyar "jelensége" talán benneteket is érdekel...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!