Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.01.29 0 0 2897
?
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.29 0 0 2896

Mi a problémátok a kormánytagok autóival, amikor egy gyilkos szabadlábon van !?

 

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.20 0 0 2895
Hmmm...
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.12 0 0 2894
...hmm... bejutottak a Fidesz hátán... választási szövetség volt, ne feledd...
Előzmény: koldoknezo (2892)
halkergető Creative Commons License 2006.06.11 0 0 2893

Nem értem az optikád működését, de ennek biztos a gyenge felfogásom az oka.

Milyen összefüggés van a baleset és a parlamenti frakció között?

 

Volt egy baleset, amelyben egy közéleti ember - ha nem is büntetőjogi, de - erkölcsi felelőssége tettenérhető. Miután a bűnösségét a bíróság nem állapította meg, büntetni nem lehet. De közéleti szerepet feltétlenül be kell töltenie? Feltétlenül kell, hogy polgármester, képviselő legyen?

Szvsz ez erkölcsi alapállás kérdése, és nem azzal függ ösze, hogy egy párt milyen formában van jelen a parlamentben.  

Előzmény: koldoknezo (2892)
koldoknezo Creative Commons License 2006.06.11 0 0 2892
Nem Nógrádival van a baj. Hanem azzal az abszurdummal, hogy egy nulla százalékos pártnak saját frakciója van a parlamentben.
Előzmény: Törölt nick (2891)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.11 0 0 2891

...hmmm... szólt... az meg ment ugye?

...hát igen, ilyen egyszerű az élet: szólok, oszt mennek... a többi az ő dolga, minek ment annyira...

 

Nem cimbora, nem ilyen egyszerű ez az eset, s nem felmenthető.

A lemondás kutyaszar, s már megbocsáss, de ilyen felelőtlen ember - nem, ez nem egyszeri meggondolatlanság volt, hanem a hatalom birtokában azzal visszaélő embert mutatott meg - ne legyen országgyűlési képviselő, s egy olyan párt, aki ilyeneket felemel, nem méltó országos képviseletre!

Előzmény: Törölt nick (2890)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.10 0 0 2890
Figyu!Az ember a hátsó ülésen ült, a soförnek szólt, hogy siessenek.A tragédia megtörtént.Lemondott.Hány évig esik jól belerúgni abba  az emberbe?
Előzmény: Törölt nick (2889)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.10 0 0 2889

...még 1: a KDNP-re nézve JELLEMZŐ, hogy egy ilyen embert tagjai soráab fogad...

...vagy ez másik ember?

Előzmény: Törölt nick (2888)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.10 0 0 2888
Előzmény: Törölt nick (2887)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.10 0 0 2887
...igen, feleslegesen erős volt a megjegyzés, de érthető az indulat is: felelőtlen magatartásával közvetlenül idézte elő két fiatal, életük egyik legfontosabb eseménye előtt álló ember életének tragikus végét, s ez az ember ma a politikában ott van, mint KDNP képviselő... ennyit a KDNP-ről... hogy kimosakodott egy dolog, de hogy küldött-e vajon legalább egy koszorút, az egy másik...
Előzmény: Törölt nick (2886)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.09 0 0 2886
Figyelj te drága.Ilyen alapon dögöljön meg mindenki,akinek bármelyik embertársunk halálához bárminemü köze van? Reméled ? Az ismerettségi körödben senki nem okozott még halálos balesetet ? Vagy apád nem verte még ki ? Mert ő meg a leendő tesóidat nyirta ki.
Előzmény: Blue Stone (2884)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.08 0 0 2885
...kereszténydemokrata...
Előzmény: Blue Stone (2884)
Blue Stone Creative Commons License 2006.06.08 0 0 2884
Nógrádi mint keresztény ember remélem számot vetett lelkiismeretével és remélem minél előbb találkozni kíván az általa okozott halálos baqlesetben elhunyt fiatal párral és meg nem született gyermekeikkel.
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.21 0 0 2883

 csikorgó gumikkal kellett volna fékeznie.

 

...ha nem miniszteri nagymellényű sofőr lett volna, s ha nincs a miniszter vélhető utasítása, hogy igyekezzenek, mert elhúzódott a reggeli...

Előzmény: Törölt nick (2876)
Törölt nick Creative Commons License 2005.05.21 0 0 2882

Beperli az Indexet egy fideszes képviselő

 

Nógrádi László fideszes parlamenti képviselő, Lenti polgármestere pénteken cáfolta az Index internetes portál állítását, amely szerint a politikus családjának zsebébe vándorolnak EU-pénzek. A képviselő közölte: rágalmazásért, becsületsértésért és szerzői jogok megsértéséért pert indítanak az érintettek nevében az internetes portál ellen.

 

Szaktopic: Beperli az Indexet Nógrádi

 

Megjegyzés: ennek az állítólagosan keresztény embernek vastag bőre van a képén :-(

Törölt nick Creative Commons License 2004.11.20 0 0 2881

Ma reggel láttam a képviselő urat a Nap-TV-n, Verebessel. Verebes együttérző volt, Tóth Sándor összetört.

 

Gyakran járok azon az úton, ahol szerdán este a képviselő úr jött haza. A Budapest - Békés megye 7-ik választókerület útvonal, legrohadtabb kereszteződése az, amikor a 451-es útról lekanyarodik az ember Orosháza felé.

Elsősorban azért, mert egy kanyar után van, és igen rövid hely van ahhoz, hogy behúzódjon az ember az úttest közepére.

Másodsorban azért, mert ez egy balrról betorkolló út, azaz egy  T-kereszteződés  lenne, de olyan szerncsétlenül van kialakítva, hogy nem 90 fokban balra fordul az ember, hanem még vagy 30 fokot tovább, kvázi "visszafelé". Szemből általában nagy a forgalom, és este kicsit káprázik az ember szeme mielőtt befordul. Fordulás közben még lát az ember egy kivilágított benzinkutat, és gyakorlatilag egy sötét alagútba hajt be az ember. 300 méter alatt szerintem ez a káprázás nem szűnik meg. Ezért mondhatta a képviselú úr, hogy semmiből tűnt fel a biciklit toló ember. Addigra már tisztult valamit a látása, merthogy velem is így szokott lenni. Egyébként pont emiatt a vissza kanyar miatt, nem is gyorsít az ember, mert örül, ha újra "megtalálja" az utat.

 

Egyébként az a vidék híres kivilagítatlan és részeg bicikliseiről, gyalogosairól és lovaskocsijairól. Velem egyszer az a csúfság esett meg errefelé, hogy valamit látván vagy sejtvén magam előtt a  sötétben, felnyomtam a reflektor és egy kivilágítatlan lovaskocsi volt az út közepén. A lovak megijedtek a hirtelen fénytől, kicsit kitörtek, én teljesen lelasítottam, amikor melléjük értem, több erős puffanást hallottam az autó tetején. A lovaskocsi hajtója, gonmdolom dühében, ostorral ütötte az autóm tetejét, bosszút állván, hogy megijesztettem a lovait.

 

Egyébként ideje lenne errefelé megcsinálni az utakat, mert keskenyek, és a szélük már annyira tönkrement, hogy az utak közepére húzódik mindenki. Nincs is felfestés errefelé a széleken sehol emiatt, csat a középső szaggatottat festik.

 

Csak a tények kedvéért említem.

 

Előzmény: Törölt nick (2879)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.19 0 0 2880
Hát lepődtem meg már én is párszor,voltam már álmosan figyelmetlen,néztem el táblát is,mentem át éppen piroson is.Ritkán mentenek fel embert,ha egnnyire egyértelműnek tűnik,hogy ő volt a hibás.De ha kivilágítatlan traktornak megy neki,akkor is megosztják a hibát,,mert a belátható távolsághoz és a biztonságos megálláshoz kell nyomni a pedált.Még ha én sem értek egyet ezzel,ez akkor is így van,és a törvény legyen mindenkire nézve törvény.Mind a két embert sajnálom.
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.19 0 0 2877
Nem Nógrádit akartam felmenteni,csak a fülemnek bántóak a Soltika féle megnyilvánulások.Tóth Sándor hibázott,és ezt kellene mocskos kommunistázás nélkül folytatni,hogy ne hasonlítsunk azokra,akiket megvetünk a normális megnyilvánulás hiánya miatt.
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.19 0 0 2874
Soltika.2854-es behányásod már annyira beteges és gyűlölködő,hogy düh helyett csak nagy-nagy szánalmat érzek.Vizsgáltasd ki magad,vagy menj kurvázni,az megnyugtat majd,különben súlyosbodni fog az állapotod.A,,HI"-zésedet már elhagytad,azt hittem javulás következett be nálad,de hát nagyot tévedtem.
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.19 0 0 2873
Nem az út és látási viszonyoknak megfelelően vezetett Tóth Sanyi,ennyi.Mi a francot kell ezt fényezni?
tavir Creative Commons License 2004.11.18 0 0 2872

Nem hát.:((((

Előzmény: Törölt nick (2869)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.18 0 0 2871
...de nem ám: meg kell győződnie arról, hogy más is látja-e, s csak akkor mehet...
Előzmény: carl solomon (2867)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.18 0 0 2870

Te most még mindig mentegeted az a szemét gyilkos felbújtót???

Hogy akarod te takargatni ezt a balesetet azzal a gyilkossággal?

 

Milyen módon ítélték el Nógrádit???

Aki csak azért siettette a sofőrt, mert sokáig talán evett és későn indultak???

 

...a szemét LB, meg még felmentette a sofőrt is... én is így jártam: más szabálytalansága volt a kiindulási állapot -  gyorshajtás még lakott területen -, aztán a csajjal szimpatizáló bírónő engem marasztalt el... gondolom megértette a szegény nőt, aki a nagy sebesség miatt, s mert kölcsön autóval vezetett, félreismerte a helyzetet, félrekapta a kormányt és nekiment egy oszlopnak... hogy gyorsan ment, arra azt mondta a bírónő, hogy az a szabálytalanság nem tartozik ide... itt is ezt mondták ki: a záróvonalat átlépő, bukkanó előtt, az utat sem ismerve irdatlanul gyorsan hajtó sofőr nem bűnös, mert ment a kék lámpája...

Előzmény: Fortissimo (2858)
tavir Creative Commons License 2004.11.18 0 0 2868

"Trabantos záróvonalon át kanyarodott balra"

 

És nem záróvonalnál előztek a miniszter úrék, ugye?

Előzmény: Fortissimo (2858)
carl solomon Creative Commons License 2004.11.18 0 0 2867
Így van. Ezért is nem illik ezerrel repeszteni felelőtlenül és indokolatlanul, még miniszternek se, még nénós autóval se.
Előzmény: Törölt nick (2861)
Powersystem Creative Commons License 2004.11.18 0 0 2866
Te vezettél már autót sötétben?
Előzmény: Fortissimo (2858)
unnamed Creative Commons License 2004.11.18 0 0 2865
Oké, igazad van. Enyém a facipő. :)
Előzmény: carl solomon (2857)
soltika Creative Commons License 2004.11.18 0 0 2864
A fene a pofádat, hát most éppen halotakat és a családjaikat gyalázod?
Azt hiszed ha téged elüt egy Fityiszes vagy akármilyen szélhámos politikus, akkor neked különb sors jut?
Hát ennyire idióta csak akkor lehet valaki ha maga is abba a jól fizetet ingyenélő körbe tartozik mint az a besúgó Nógrádi.
Előzmény: Fortissimo (2858)
Törölt nick Creative Commons License 2004.11.18 0 0 2863

Előzmény: (2852)

nem tudom, miért nem látszik

Előzmény: Törölt nick (2861)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!