Keresés

Részletes keresés

Carlos2001 Creative Commons License 2001.12.19 0 0 62
ÁHÁ! köszi, megnézem.
Előzmény: Kőarcú (61)
Kőarcú Creative Commons License 2001.12.18 0 0 61
Ugyanilyen öt gombos pult van a forgó szerkezet másik oldalán is.
Gondolom most te a "létrás" oldalon állsz.
Innen egy nagy ugrással át tudsz ugrani(el ne kapjon a forgó szerkezet!) és itt is öt kar segítségével kell beállítanod az alkatrészeket úgy, hogy a sugarat átengedje.
Ha mindkét oldallal készen vagy,(sugárnyaláb aktív)akkor a forgó szerkezet meg fog állni egy robbanás kíséretében.
Ha jól emléxem így kellett!
Előzmény: Carlos2001 (60)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.12.18 0 0 60
Kőarc,

köszi a segítséget. Elég nehéz sajnos úgy belőni, már próbáltam, és nem történt semmi, de lehet, h. csak várni kellett volna...

A "másik oldal" alatt mit értesz? Az hol van?

Előzmény: Kőarcú (58)
Kőarcú Creative Commons License 2001.12.18 0 0 59
A zöld sáv(Lézer)lehet hogy piros színű ,már nem most játszottam a gamével így nem tudom pontosan.
Előzmény: Kőarcú (58)
Kőarcú Creative Commons License 2001.12.18 0 0 58
Így van. Úgy kell belőnöd, az "alkatrészeket", hogy a középen levő zöld sáv teljesen keresztülmenjen az összes alkatrészen!
De van a másik oldalon is 5 piros kar, itt is az előzőek szerint járj el!
Előzmény: Carlos2001 (57)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.12.17 0 0 57
Kipróbáltam, működött,köszi.

Most egy újabb kérdésem lenne: még ugyanazon a bolygón kavarok, már túl vagyok a nagyhasú szörnyetegen is. Eljutottam egy henger alakú építménybe, ahol ("Warning! Low gravity:" felirat mellett) egy szerkentyű forog. Felmásztam a létrán, ahol van 5db piros kar, amiket ha mozgatok, a forgó szerkentyűn mozognak különféle alkatrészek. Na most hogyan tovább? Gondolom, valamilyen konfigurációban kell belőnöm a karokat...

Köszi,
Carlos

Előzmény: gyalogstuka (55)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.12.14 0 0 56
köszi, ma este kipróbálom.
Előzmény: gyalogstuka (55)
gyalogstuka Creative Commons License 2001.12.13 0 0 55
Elöször meg kell nyomni a fullplasma gombot.Utána átszaladni a pulthoz az openplasma gombhoz.
Megvárni amig az ürhajó a térség közepe felé repül,megnyomni az openplasma gombot,a feltörö plasma elpusztitja az ürhajót,ami lerombolja a falakat,ott lehet továbbmenni.Most nyomtam végig
Előzmény: Carlos2001 (53)
gyalogstuka Creative Commons License 2001.12.13 0 0 54
proba
Előzmény: Carlos2001 (53)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.12.13 0 0 53
szóval hogy is van ez?
Előzmény: Carlos2001 (52)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.12.12 0 0 52
Hahó,

nincs, HELP!

Köszi,

Carlos

Előzmény: bobafett (51)
bobafett Creative Commons License 2001.12.11 0 0 51
Szia,
S megvan már a megoldás a plazma dologra? Mert tudok segíteni, ha kell.
bobafett
Előzmény: Carlos2001 (49)
Carlos2001 Creative Commons License 2001.12.11 0 0 50
Ja bájdövéj, én most vettem a Gunmant a MEdiaMArketban, 2999 pénzért. Szerintem ennyit megér, bár egyáltalán NEM egy Half-Life... A fegyverek nagyon jók, a szörnyek viszont nagyon gázosak. Maga a játék (easy fokozaton) túl könnyű, eddig kb. 2x haltam meg. Az enemy AI se egy nagy vaszizdasz, a cutscene-ek meg az intro viszont tök jó.
Carlos2001 Creative Commons License 2001.12.11 0 0 49
Urak,

nagy kérdés: a második bolygó vége felé (?) járok, egy alagútból kijövet felmásztam egy létrán a szabadba, ahol egy nagy épület látható, egy ajtó full plasma chamber felirattal, és van egy open plasma chamber is. az égben néha megjelenik egy bazi űrhajó, és bombákat ereget lefelé (részben az épületre, részben rám).

hogy a fenébe lehet innen továbbmenni? a plasma chambereknél vannak gombok, amiket meg lehet nyomni, de nem történik semmi. HELP!

Moli Creative Commons License 2001.08.30 0 0 48
tegnap lattam a gunmant a mediamarktban.
mindossze 7k-ba kerul.
Sedyl Creative Commons License 2001.06.13 0 0 47
Nagyon egyszerű!(Leszámítva azt a 2 órás bóklászást mire rájöttem:))A láda oldalát kitudod lőni, utat törve magadnak.Látszik is a repedés.
(Az a láda, amelyiknél a tudós állt.Elől nyitott)
Előzmény: B. bácsi (45)
Moli Creative Commons License 2001.06.13 0 0 46
hat igy nem jut eszembe. regen volt, es csak egyszer jatszottam vegig.
screenshot? (tomoritsd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
Előzmény: B. bácsi (45)
B. bácsi Creative Commons License 2001.06.13 0 0 45
ööö... kellene kis segítség.
Megérkeztünk a második bolygóra, tábornokék elhúztak, én maradtam. Ahogy szétnéztem, megjelent egy felső szinten valami tudós-féle, aki rám szabadított két dögöt, majd elszaladt. Persze, megöltem az állatokat, de innen hogyan tovább? Semerre nem látok kiutat.
Moli Creative Commons License 2001.02.20 0 0 44
Dehogynem, a jatek hibaja. Ha jo lenne a multi, annyian jaccanak, mint a CS-t.
Ez a fegyver-beallitgatas nagyon buta otlet, meg singleben is gazos menet kozben allitgatni a fegyvert, nemhogy multiban. Igaz, van mar hozza egy util, amivel elo lehet hozni egyes beallitasokat, de akkor ez mennyivel mas, mint a normalis 1,2,3,4... fegyvervaltas? Annyiban, hogy negyedannyi kulonbozo fegyvermodellt kellett megcsinalni........
Előzmény: Sedyl (43)
Sedyl Creative Commons License 2001.02.20 0 0 43
Áááá, tegnap kipróbáltam a multiplayer részt.Nagyon hulladék:((
A fegyverek 90%-a szinte használhatatlan a Quake-hez vagy a Half-life-hoz szokott gamereknek. Hiába a 25ezer fajta beállítási lehetőség a fegyvereken az egész egy nagy sz@r.
Nem is beszélve arról a kemény kb. 10(!) db. szerverről amiken jó, ha 200-300 pinget elérek.(Na jó, mondjuk ez nem a játék hibája)
pupia Creative Commons License 2001.02.14 0 0 42
Bocs, de tesztelnem kellett a rendszert.
Moli Creative Commons License 2001.01.15 0 0 41
Gunman Chronicles peticio patch-ert es SDK-ert.
Mario Brekt Creative Commons License 2000.12.28 0 0 40
Kedves Moli!
Szerintem is hagyjuk a fogalmazási bakikat. Te is tudod mit akarok mondani ;). A Dune 2 –nek pedig tisztelet, mert lehet, hogy lesz (van) nála jobb, de eredetibb már soha. :)))
Előzmény: Moli (39)
Moli Creative Commons License 2000.12.28 0 0 39
Ja, es szerintem a Dune2 a legrosszabb pelda volt, amit mondhattal, mert szerintem a Dune2 klasszisokkal jobb, mint barmelyik mai RTS, annak ellenere, hogy mar osleny. A mai RTS-ek a mufaj szegyenei. ::((

Nah, de ez offtopik, haggyuk. ;;))

Előzmény: Mario Brekt (36)
Moli Creative Commons License 2000.12.28 0 0 38
Ahogy en ertelmeztem: a vita arrol folyt, hogy a Gunmannel meg a ket eve keszult Half-Life is jobb. Erre Te a hozzaszolasodban azt mondtad, hogy "Persze nem szabad a HL-hez mérni, ahogy a Wolfenstein-t sem lehet, szabadon, összehasonlítani a Mortyrral."
Tehat a Gunmant nem lehet a Half-Lifehoz hasonlitani epp ugy, mint a Wolfensteint a Mortyrhoz. Ezek szerint neked a Wolfenstein jobban tetszett.
Ha nem igy van, akkor forditva kellett volna irni, igy: "Persze nem szabad a HL-hez mérni, ahogy a Mortyr-t sem lehet, szabadon, összehasonlítani a Wolfensteinnel.".

Nah, mind1 ::))))

Előzmény: Mario Brekt (36)
Mario Brekt Creative Commons License 2000.12.28 0 0 37
Kedves KeFe!
A Mortyr azért tetszett, mert nem voltak benne gülüszemű szörnyek, nem voltak akkumulátoros ionpuskák, nem voltak féregvetők, meg efféle badarságok (bár a végére a készítőknek is megindult az agyuk és a robotgyárba kellett mindenféle bizgentyük és bazgantyuk ellen harcolni). Ha teheted, azért próbáld ki…
Előzmény: KeFe (35)
Mario Brekt Creative Commons License 2000.12.28 0 0 36
Kedves Moli!
Úgy gondolom, félreértettél. :( Nem akarom összehasonlítani a „korszaknyitó” Wolfenstein-t, a tipikusan 3D-s Mortyr-al, mint ahogy képtelenség lenne összehasonlítani a korszakalkotó Dune 2 –t, a „csúcstechnikával” készített RA2-vel… :)))
Előzmény: Moli (34)
KeFe Creative Commons License 2000.12.28 0 0 35
En kb 10 percet jatszotam vele, mert rogton az elejen elszall a picsaba az egesz...
Moli Creative Commons License 2000.12.28 0 0 34
Hmm, habar en nem igazan ismerem a mortyrt (kb 15 percet jaccottam vele), de ezek szerint neked jobban tetszik a wolfenstein? Az biztos, hogy korszakalkotobb volt, de nem hiszem, hogy barki mcga grafikara, keyboard-only iranyitasra, spriteok tomkelegere es singleplayer-only vagyna manapsag.
Előzmény: Mario Brekt (33)
Mario Brekt Creative Commons License 2000.12.28 0 0 33
Többéves HL-ozás után - amikor már csak az automata pályakészítő újabb és újabb változata adhat valamit – ez a GunMan egy kicsit üdítőleg hatott (nekem kimondottan tetszett a hosszúnyakú dínó ügyködése vagy néhány új fegyver működése). Nem olyan rossz darab ez… Persze nem szabad a HL-hez mérni, ahogy a Wolfenstein-t sem lehet, szabadon, összehasonlítani a Mortyrral.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!