Keresés

Részletes keresés

Ambzso Creative Commons License 2010.09.01 0 0 16

Sziasztok!

 Van egy webcamom  Mocrosoft Life Cam 1.3 tipusú és Xp-re vettem most meg Win 7-en van és nem akarja felismerni a camot. Tudnátok valami programot ajánlani, hogy felismerje?

 

köszönettel 

vippi Creative Commons License 2010.08.14 0 0 15
Sziasztok!

Szeretnék venni egy Logitech HD Webcam C510-es webkamerát, de előtte szeretnék egy kicsit tájékozódni róla. Valakinek van ilyenje? Windows 7 alatt működik rendesen?, (mert a mostani kamom amióta Windows 7 alatt fut elég rossz képet ad, mintha rajzolva lennék és lassú is a kép) szóval ezzel a webkammal valaki tudja mi a helyzet? Az msnnél nem lassúl be a HD miatt pl ha a partneremnek lassabb a netje?
Ötletek? Tanácsok? Köszi
vippi
Törölt nick Creative Commons License 2010.01.17 0 0 14

Keresővel nem találtam drivert valaki.techweb1 típusú webkamerához, de itt az sem tudható, miben nyilvánul meg a "nem működés", mivel nem írtad le.

 

Próbáld meg nagybetűkkel kezdeni a mondatokat és az írásjelek (pontok, vesszők stb.) után szóközt hagyni, mert azt úgy kell. Fórumon többeket zavar is, ha nem gépelsz normálisan, esetleg nem fognak segíteni (én sem, persze az sem biztos, hogy tudnék).

Előzmény: rexike61 (13)
rexike61 Creative Commons License 2010.01.17 0 0 13
sziasztok.segítsen már valaki.techweb1 kamerám,a win xp nem ismeri fel.és kellene valami,telepítő program,is.igaz a tescó oldalról letöltöttem,.de lehet hogy a winxp,miatt,nem működik.sík,gatya vagyok,ezért kérek segítséget.köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.17 0 0 12
Nyilván nem, de szokott lenni ilyesféle driver-lemezeken. Rengeteg kezdő van, akinek a kedvéért inkább ráteszik, aztán klikk-klikk, már szaladhat is felfelé.
Előzmény: locsemege (11)
locsemege Creative Commons License 2009.02.17 0 0 11
Vagy nincs is autoplay/autorun. Az nem kötelező mutatvány egy CD-n.
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.17 0 0 10

Hogyhogy nem olvassa be, hibás a lemez, vagy csak nem tudod telepíteni, mert tiltva van az Autoplay, emiatt megállt a tudomány?

 

Emiatt ne álljon meg... a többit majd később, ha tényleg csak erről van szó.

Előzmény: Makaveli93 (8)
locsemege Creative Commons License 2009.02.17 0 0 9
Azt hogy kell érteni, hogy nem olvassa a CD-t a gép?
Előzmény: Makaveli93 (8)
Makaveli93 Creative Commons License 2009.02.17 0 0 8
Császtok!
Segíccség kéne mer nemrég vettem a médiába egy webkamot a tipusa:"1.3 Mega USB2.0 Web Camera (CP-B04)" kaptam hozzá egy CD-t amin rajta van a driver de a gépem nem olvassa be szal nemtom sehogyse felrakni, anélkül meg nemindul, a google-be már próbáltam drivert keresni hozzá de nem találtam normális linket, tudna valaki segíteni? kössz előre is, fontos lenne.
Altamara Creative Commons License 2006.10.28 0 0 7
Nekem egy Intel(r) PC Camera CS11  kamerám van és nagyon jó.
Előzmény: Fanni* (6)
Fanni* Creative Commons License 2006.10.27 0 0 6
SZIASZTOK!

MILYEN WEBKAMERÁT JAVASOLTOK A SKYPE-HOZ???

ELŐRE IS KÖSZI A VÁLASZAITOKAT!

:)
.csajszika. Creative Commons License 2006.07.08 0 0 5

Sziasztok!

 

Olyan kérdésem lenne, hogy van egy Apollo Sunplus 561A DRI webkamom és azt szeretném megtudni, hogy hogy tudom használni a gyorsfotó gombot. Külön progi kéne hozzá vagy hogy?

 

Remélem valaki tud segíteni!

Válaszokat várom itt a topicba vagy mail címemre: solyomagi13@freemail.hu

 

Előre is köszönöm! 

Nibiru Creative Commons License 2000.11.24 0 0 4
Mi az hogy nincs hozzá szoftver?!
Azonnal reklamáld meg! Valaki kilopta szerintem, mert ilyen nincs, hogy egy fránya driver se legyen a dobozában!
Előzmény: Hitchkok (2)
Attosz Creative Commons License 2000.11.01 0 0 3
Most olvasom a Terminálon, a WinME-ről írja valaki:

Bazzeg, nekem nagyon bejön...Bár egy kicsit "terpeszkedős" a maga 600MB-jével, de tök jó nekem...Egyszer se fagyott le, a modememen kívül mindent automatában felismert...Sőt a webcamerám atómatikusan kezeli, még szeftver se kell hozzá...Nekem még hibát se hozott...Mondjuk a restore funkciót kikapcsoltam...Ha így megy tovább 4-5-6 év múlva a Win Me 3.5 egész op rendszer szerű lessz! ;)

Szerintem, próbáld meg elindítani az "új hardver hozzáadása varázslót" "Képdigitalizálók és kamerák" és a listáról válasz valami Windows-ba épített drivert, hátha működik.

Hitchkok Creative Commons License 2000.10.29 0 0 2
A típusa: E.T. USB color pc-camera.

Ennyi van a dobozán, úgyhogy ezért vagyok meglőve. Ha valaki tud segíteni,örömmel veszem.

Köszi

Attosz Creative Commons License 2000.10.29 0 0 1
Bocs, de ha talán a típusát, rendelkezésre álló adatait ideírnád...
Előzmény: Hitchkok (-)
Laszlo- Creative Commons License 2000.10.28 0 0 0
Vidd vissza a boltba es vagd hozzajuk !
Előzmény: Hitchkok (-)
Hitchkok Creative Commons License 2000.10.28 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Vettem egy webkamerát, de semmi szoftvert nem kaptam hozzá. Szeretném, ha a neten egy honlapon megjelenne a képe.

Mit, hogyan tegyek?

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!