Keresés

Részletes keresés

sz Creative Commons License 2000.12.13 0 0 44
ozonka butuska
Előzmény: Ozon (37)
Törölt nick Creative Commons License 2000.12.13 0 0 43
Énrám csak ne utalgasson itt semmi és senki, már ha tisztelettel kérhetem szépen, mert aztán tudok én nagyon barbár is lenni... :))))
Előzmény: Törölt nick (39)
Justin Creative Commons License 2000.12.13 0 0 42
Képzeld.Évekig nekem sem volt otthon telefonom,sőt az idén májusig mobilom sem.Sőt én is keresgéltem telefonfülkét,mert amiket találtam vandál hajlamú emberek szétverték szórakozásból.Azt meg senki nem mondta,hogy az áldozatnak kell humoros oldalról felfogni a dolgot.
Különben arról mi a véleményed,amikor valaki trécselget a fülkében,és hiába szólsz neki,hogy fontos,vagy sürgős?Nem ugyanez?Olyan mintha pár percre kikapcsolnád a telefont nem?Képzeld volt ilyen is velem.Közel és távol egyetlen fülke nem volt,és fontos lett volna a dolog.(Igaz ez megoldódott,mert haverom kiütötte az üveget a fülkéből:-) rögtön felszabadult)
Előzmény: Törölt nick (41)
Justin Creative Commons License 2000.12.13 0 0 40
Mennyi csodálatos ötlet:-))
Ne felejtsd el,hogy rövid időre bénul le a készülék,és nem szét van verve kalapáccsal!
Nem ugyanaz a kettő.
Előzmény: Törölt nick (35)
Ozon Creative Commons License 2000.12.13 0 0 37
napi tipp:

A metró alagutat érdemesebb ott berobbantani, ahol a Duna alatt halad át. Célszerű igen erős robbanószert alkalmazni, hiszen az alagút igen erős vasbetonból készült. Ha lehetőség adódik a reggeli, vagy a délutáni 'csúcsforgalom' idejére időzítsük a robbanást.

Szerinted miért idéztem ide az idegen szavak és kifejezések szótárából az alábbi kis cikkelyt? Lehet, hogy barbár vagyok, de ne dramatizáld túl a helyzetet. Segélykérésre az érmés készülék még mindig használható.

Előzmény: Törölt nick (35)
Kilroy Creative Commons License 2000.12.13 0 0 36
FÉLOFF
A régi Rómában a 'barbár' eredeti jelentése: blablázó. Vagyis mindaz, aki nem beszélte a latin nyelvet, azaz a latinul beszélő rómaiak számára érthetetlen volt a beszéde (többek között barbárnak nevezték a rómaiak az arabokat, akik viszont egy másik, velük szomszéd népet hívtak így, melynek neve ma is erre utal: berber).
ON
Előzmény: Ozon (34)
Ozon Creative Commons License 2000.12.13 0 0 34
az információáramlásnak nem tudsz gátat szabni!;)
provokáció, igen!

barbár gör-lat I. 1. tört az ókori görögök, majd a rómaiak szemében az, akinek nem volt az övékéhez hasonló műveltsége 2. durva, faragatlan, műveletlen ember II. 1.a görög-római műveltségtől idegen, ilyen műveltséggel nem rendelkező 2. durva, nyers, műveletlen 3. kegyetlen, embertelen, vad 4. nyelvt hibás, helytelen (kifejezés)

Előzmény: Törölt nick (33)
pampalini_ Creative Commons License 2000.12.13 0 0 32
LE A MATAVVAL!
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2000.12.13 0 0 31
mondjuk azért én is ráérek ide irogatni, de sebaj...

akkor nem telefonal, meg megmarad a penz a kartyajan

Ez most komoly volt? A te bolygódon milyen a klíma? Na mindenesetre szvsz nem kellene arról vitatkozni, hogy ez a telefonlelövősdi jó móka-e... Mondjuk vagyok egy tolerancia és 4-5 telefonig - ha érteni nem is - elfogadni tudom. De azért itt örülni, hogy 1 készülék nem megy... kicsit eccerű dolog, nem beszélve arról, hogy ha a nép nem telefonál akkor is a matávnak keresed a pénzt mert nem kell üzemeltetni egy nyilv. állomást.

na részemről ennyit, sajna hígul fel a tasztal nagyon.

Hayloft

Előzmény: Teve99 (30)
Teve99 Creative Commons License 2000.12.13 0 0 30
Akik kártyával akarnak telefonálni, azok már előre kifizették azokat a hívásokat amelyeket nem tudnak elintézni mert lelövöd a készülékeket... Hú micsoda tett volt, még kerestél is a fatávnak egy kis pénzt... okos!

ezt nem ertem..attol meg, h ott es akkor nem telefonal, meg megmarad a penz a kartyajan..viszont kesobb fog uj kartyat venni, mivel kesobb fog lemerulni a regi..szoval igazabol az embereknek keresed a kikapcsolassal a penzt;)

Ozon Creative Commons License 2000.12.13 0 0 29
nem lehet mindenki hülye, örülj neki, hogy legalább te normális vagy. egy rendes fogyasztó a műanyagvilágban.
viva plastic world!
Előzmény: Hayloft Ezekiel (28)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2000.12.13 0 0 28
Nem vagyok egy népnevelés, meg aztán tőlem mindenki úgy hülye, ahogy csak bír. Ellenben ózonka legalább gondolkozz egy kicsit!

A bazi nagy pofon a telefontársaságnak? Idióta! Akik kártyával akarnak telefonálni, azok már előre kifizették azokat a hívásokat amelyeket nem tudnak elintézni mert lelövöd a készülékeket... Hú micsoda tett volt, még kerestél is a fatávnak egy kis pénzt... okos!

Igazából nem is az zavar, hogy ebben éled ki magad, sőt még az sem, hogy erre még büszke is vagy, hanem hogy még hülyeséggel is indoklod/magyarázod a gyökérséged... azér vazzeg tudsz élni!

Hayloft

Ozon Creative Commons License 2000.12.13 0 0 27
tegnap megnéztem a híradót és elborzadva láttam, hogy 3, azaz három sokkos állapotban lévő embert vittek rohammentővel az intenzívre, mert valaki kikapcsolta azt a telefonfülkét, ahonnan ők telefonálni szerettek volna.
Előzmény: Törölt nick (26)
Ozon Creative Commons License 2000.12.13 0 0 25
Rombolj, hogy építhess!
Ozon Creative Commons License 2000.11.03 0 0 24
SGraun
Nem, csak a központ tudja visszakapcsolni...

tudorapo
Igen, tudom, h kiszúrás. Most nincs is kedvem megtenni. Túl érzékeny vagyok most, h ilyen drasztikus legyek, de vannak az ember életében olyan pillanatok, amikor ki kell valahol élnie a hülyeségét. És inkább ilyen dolgon...

Öreg parasztbácsi anno Kriminálisban a nemi erőszakről:
"Az ilyen férfiak vegyenek maguknak egy guminőt és éljék ki azon az eróziójukat!"
;)

Előzmény: SGraun (23)
SGraun Creative Commons License 2000.11.03 0 0 23
Ha ezzel ki tudod kapcsolni a telefont, akkor gyanítom, hogy van olyan kombináció is, amivel vissza lehet kapcsolni.
Pl. * # 1

Skandar

Előzmény: Ozon (21)
tudorapo Creative Commons License 2000.11.03 0 0 22
Hát, Ózon, ez érdekes. Szerintem za a dolgo, amit egyszer kipróbál az ember, örül neki, de többet nem, mert keserű kiszúrás másokkal. 1x én is megteszem, hogy igaz-e, aztán nem. Mindenkinek ezt javaslom.
Ozon Creative Commons License 2000.11.03 0 0 21
Holnaptól minden fülkére kiírom a bűvös kombinációt!
Viva * # 2 !
Ozon Creative Commons License 2000.10.29 0 0 20
Ki mondta, hogy vártunk kettő órát? Ki lett kapcsolva, kábé 10 percig vizslattuk a reakciókat, utána továbbálltunk, csak mikor másfél óra múlva újra a telefonfülke mellett mentünk el, láthattuk, hogy még mindig azzal szenvednek néhányan.
Azt sem állítottam, hogy folyton ezt játszom. Nem is tudnám. És nincs is időm várakozni a telefon mellett.
Irigyelj nyugodtan, kívánj magadnak annyi szabadidőt, mint amennyi nekem van;)
Sajnálatra meg nincs szükségem...
És ennyi jutott.
ne szemelyeskedjunk! ;))
Előzmény: marxim (19)
marxim Creative Commons License 2000.10.29 0 0 19
Amennyire en tudom, ilyenkor nem meghatarozott idore kapcsol ki a telefon, hanem amikor a "kozpont" eszreveszi, hogy ki van kapcsolva, akkor onnan vissza tudja kapcsolni.
Masreszrol pedig az a velemenyem, hogy a "kozpont" mar eszrevehette, hogy az utobbi idoben nagyon megugrott a kikapcsolgatasok szama, es talan mar... Szoval en nem hiszem, hogy ez egy ido utan jo "brahi" lehetne. Egyebkent kinek van arra ideje, hogy a kikapcsolt telefon mellett dekkoljon ket ora hosszat, hogy megnezze, ki mennyire bosszus. Irigyellek benneteket, de ugyanakkor sajnallak is benneteket. Ennyi jutott?!
Justin Creative Commons License 2000.10.29 0 0 18
Az biztos.
Előzmény: Ozon (17)
Ozon Creative Commons License 2000.10.29 0 0 17
Nem off. Tényleg hasonló a helyzet. De azért ezt a telefon kikapcsolós dolgot szerintem könnyebben lehetne orvosolni...
Előzmény: Justin (16)
Justin Creative Commons License 2000.10.29 0 0 16
Ahogy a Májkrofoszt.Ők is csak maguknak köszönhetik,hogy betörnek hozzájuk.Bocs ez off volt.
Előzmény: Ozon (15)
Ozon Creative Commons License 2000.10.29 0 0 15
Így van.
Egyébként nem értem, hogy miért lehet ezt megcsinlni... Hogy hagyhattak a telefontársaságok ilyen "rést a biztonsági pajzsukon"?
Mondjuk rá, hogy hackelés?;))
Előzmény: Justin (14)
Justin Creative Commons License 2000.10.29 0 0 14
Arról nem beszélve,hogy valszeg nem Ozon barátunkat fogja szidni az áldozat,hanem a telefontársaságot!
Ozon Creative Commons License 2000.10.29 0 0 13
Nekik nem pofon? Azt mondod? Tudom, nyomatékosítom, hogy tudom, hogy rosszat teszek vele a telefonálni szándékozó embereknek, azonban rablásnak tartom a magyar telefontársaságok lokális (régiónként) monopol helyzetét!
Előzmény: sommázó (11)
Ozon Creative Commons License 2000.10.29 0 0 12
Köszönöm kívánságodat. De, mint említettem, velem is előfordult már, hogy sürgősen kellett volna telefonálnom, mégsem jött össze.
(Egyébként a szőke lányka jöhet, mert egész helyes volt. Majd veszek fel egy hegesztőszemüveget.;)) )

A szolgáltató (nem csak távközlési) cégekről pedig csak annyit, hogy nézz meg egy telszámlát, egy gázszámlát, vagy másmilyet. Meg fogsz lepődni, hogy miért annyi, ha jegyzed pontosan, hogy mikor és mennyit fogyasztottál. Itt kapcsolódunk a fogyasztói társadalom ésén című topikhoz.
Lehet, hogy felszínretört bennem az anarchikus magatartásforma, azonban ez nem az emberek, hanem az ő birkaságuk ellen elkövetett cselekedet.

Előzmény: sommázó (10)
sommázó Creative Commons License 2000.10.29 0 0 11
"Én is belegondoltam, hogy mekkora szemétség, de ez egy pofon a telefonszolgáltatóknak"

Csak ott a probléma, hogy nem nekik egy pofon. :-(

sommázó Creative Commons License 2000.10.29 0 0 10
Ha tudná, biztos kikaparná a szemed! Örülök, hogy jól szórakozol. Lehet, hogy esetleg az anyukáját szerette volna felhívni a kórházban. Gratula, csak így tovább! Nem elég, hogy a sok tahó megrongálja őket, még te is kirakod ide, hogy minél többen szórakozzanak. Csak azt kívánom, hogy amikor szükséged lenne egyre sürgősen, akkor rajtad is jól szórakozzon valaki a néhány méterrel odébb.
Előzmény: Ozon (6)
Ozon Creative Commons License 2000.10.29 0 0 9
Mondtam, hogy tisztában vagyok a dolog negatív oldalaival is, de te még soha nem csináltál valamit öncélúan, hogy nevethess a másikon? Őszintén! Na, ugye.
Velem is megesett már, hogy egy vidéki várost végigjártam, de egy működőképes telefonfülkét sem leltem. Azok permanensen le lettek amortizálva a következő karbantartásig, ez a módszer viszont "csak" (hangsúlyozom az idézőjelet!) ~1-2 órára teszi meg hatását.
Előzmény: Kilátó (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!