Keresés

Részletes keresés

pgi Creative Commons License 2017.06.19 0 0 10

Nem  akarlak elszomorítani,  de  nekem  9  éves a kislevelű  hársfám.  Tavaly  virágzott először.  Idén  pedig  újra  nincs  rajta  virág.  Egy  sem,  mutatóban  sem.  Valószínű,  hogy  fűrész keresztanyjával  köt  ismeretséget.

Előzmény: andor49 (9)
andor49 Creative Commons License 2017.05.28 0 0 9

Sziasztok!

 

Nyolc eve ultettem egy harsat a kerti kijaro melle......... keszultem kivagni mert soha nem viragzott,ez miatt nem is gondoztam....felszerelkeztem balta/furesz......megsajnalam/rendbetettem.......dugig lesz viraggal....ti ertitek???

 

 

 

 

 

niwa Creative Commons License 2005.07.27 0 0 8
Megvan még ez a növény? Mármint a 2,5m-es nem virágzó utód.
Előzmény: TRIXI (7)
TRIXI Creative Commons License 2000.11.19 0 0 7
Tisztelt hozzászolok

Az igazsághoz tartozik ,hogy a hársfa ay anyosomé
az ő kérésére irtam és Belgiunban az Ardenekben
található a fa hajtást adó fa ma is megtalálható a kertemben.
TRIXI
Megyesi Éva Creative Commons License 2000.11.16 0 0 6
OK! Egyet értünk, azt hittem az ellenkezoje a véleményed, s már aggódtam...
Előzmény: Komárom- (5)
Komárom- Creative Commons License 2000.11.16 0 0 5
Hát az a reklámot nem is fogod látni !!!!!!!!
Nem szeretem ÖT !! Egyrészt mert azt hallottam róla, hogy politizál és ez egy főő indok nálam, másrészt, meg Ö inkább zöldségkertész és nem dísznövényes.
Néphang ! - amit sokan szeretnek, de nálam lejárt az ilyen dolog. --------------------
---------- Tudod, mostanában rákerestem ---------- ------- Benedek Istvánra és nem találtam róla túl sok mindent, pedig megérdemelte volna !!!
Namármost, ha bálintgazda "imagoval" az EOLON a címoldalon lehet látni egy oldalt, de Benedek Isvánra rákeresve sem lehet semmit, akkor nagy HUMMBUKK az internet Magyarországon !!!!!!!!!!!!
Előzmény: Megyesi Éva (4)
Megyesi Éva Creative Commons License 2000.11.15 0 0 4
Az az igazság Kedves Komárom, hogy én már semmin nem lepodök meg. Az elmúlt 10 évemet faiskolai árudában töltöttem, s ott minden elképeszto dolgot megkérdeztek már. Ezt miért ne így gondolná valaki? Hogy az hársfa...látatlanban el kell fogadnom, hogy az az. A múlt héten egy féfj összeveszett a feleségével, mert nálunk porított szarvasmarhatrágya kapható csak, és nincs marhatrágya. A ketto akkor sem ugyanaz. Állította férj. Halál komolyan, s nem lehetett meggyozni.S neki akkor is marhatrágya kellett volna.
Nem látom Gyuri bácsi reklámját az oldaladon.
Előzmény: Komárom- (3)
Komárom- Creative Commons License 2000.11.15 0 0 3
Ti csak hülyéskedtek!! vagy azt sem tudjátok, hogy mitek van már 16 éve.
EZ JELLEMZŐ ERRE az oldalra.
Itt sem kell semmit komolyan venni.
-------------------
Az ÉVÁT azért becsülöm... Kitartóan itt van és mindenre válaszol.
---------------
A www.eol.hu cimen látható a nyitóoldalon BÁLINTGAZDA oldalának "reklámja"!!
Siessetek, nézzétek meg. Ha rákattintotok, többek között a krumpli termeléssel is ismerkedhettek !!!! Vegyétek komolyan. Kérdéseket ott ugyan nem lehet föltenni, de tájékozódhattok a háziállatok tartásáról és sok egyébről.
-------------
16 éves hársfa 3 méteren.
Előzmény: TRIXI (1)
Megyesi Éva Creative Commons License 2000.10.29 0 0 2
16 év alatt szerintem kicsit nagyobbra kellett volna a hársfának nonie. Nem rossz a talaja? Megpróbáltam utána nézni gyorsan a virágzás feltételeinek, de semmi különleges dolog nincs, ahogy gondoltam. Egy ötletem lenne, hogy tavasszal vágjátok vissza az ágait, 2/3-ad maradjon fenn. Ez néhány fajnál szokott segíteni. Adjatok neki még egy esélyt.
Előzmény: TRIXI (1)
TRIXI Creative Commons License 2000.10.29 0 0 1
2,5 méter ,hajtásról ültettet 16 éve.
Megyesi Éva Creative Commons License 2000.10.29 0 0 0
Mekkora ez a hársfa? Méret, kor...
Előzmény: TRIXI (-)
TRIXI Creative Commons License 2000.10.28 0 0 topiknyitó
16 ALATT NEM VIRÁGZIK A HÁRSFÁM ,NEM VIRÁGZIK.
A FÉRJEM KIAKARJA VÁGNI ,MIT CSINÁLJAK?
TRIXI

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!