Keresés

Részletes keresés

Specti Creative Commons License 2019.03.23 0 0 37

Sziasztok!

 

Keresem megvételre a Marosvásárhelyi Kőolajfinomító részvényét.

 

Specti Creative Commons License 2019.01.06 0 0 36

Sziasztok!

 

Meg tudja adni valaki nekem antikvitasok galeriasavarias felhasználó e-mail címét?

NAKINA Creative Commons License 2018.04.28 0 0 35

Megnéztem, olyan van, mint  a képen :)  

Előzmény: Specti (33)
NAKINA Creative Commons License 2018.04.27 0 0 34

igen, azt hiszem az van meg, de most nem vagyok otthon. az emailem: sistauk@t-online.hu

 

Előzmény: Specti (32)
Specti Creative Commons License 2018.04.20 0 0 33

Sziasztok!

 

Meg tudja adni valaki nekem disciplina1 vaterás eladó e-mail címét?

Specti Creative Commons License 2018.04.14 0 0 32

Amikor azt írod, hogy 5x200, akkor erre gondolsz? Mert ez érdekel ...

 

Előzmény: NAKINA (31)
NAKINA Creative Commons License 2018.04.14 0 1 31

Szia Zabolám van több is, ha még érdekes, 200 lei-es 1922-es marosvásárhelyi kőolaj,  Van sok más cserélni valóm is.

Van még a gyűjteményem részeként 5x200 lei-es is, Brassó háromszéki vasút, Kézdivásárhelyi takarékot és Turul cipőt tudok szerezni.

 

Üdv

 

nakina

Előzmény: Specti (30)
Specti Creative Commons License 2018.03.18 0 0 30

Keresem megvételre az alábbi részvénytársaságok részvényeit.

 

 

 

Zabolai Faipari Részvénytársaság

 

Háromszéki Takarékpénztár Részvénytársaság

 

Kézdivásárhelyi Takarékpénztár

 

Brassó-Háromszéki Helyi Érdekű Vasutak Részvénytársaság

 

Székely Sörgyár Részvénytársaság

 

Marosvásárhelyi Kőolajfinomító Részvénytársaság

 

Turul Czipőgyár Részvénytársaság (Temesvár)

Specti Creative Commons License 2018.03.18 0 0 29

Dermata részvény (Kolozsvár)

 

Specti Creative Commons License 2018.03.18 0 0 28

Sziasztok!

 

Meg tudja adni valaki nekem suncipoci fórumtárs e-mail címét?

D.J.80 Creative Commons License 2017.02.02 0 0 27

Szia!!! Sikerult valami a kotvenyekkel kapcsolatban???

Nekem is van eleg sok,esetleg lehetne egyuttesen fellepni vele?

Udv. David.      davidjozsa27@gmail.com

Előzmény: Feketepárduc (8)
Irén Palócz Creative Commons License 2016.02.15 0 0 26

1925. A Magyar Királyság 6 %-s kötvénye 1000 frankról - eladó. Érdeklődni: palocziren@gmail.com

 

BSzTom Creative Commons License 2013.11.17 0 0 25

Ha még mindig érdekel (rég jártam itt) hívj lsz a nullahat harminc hetvenhét harminchárom négynyolcvankettes telefonszámon. Ha megéri, elviszem Budapestre, de egyébként november 21-én, csütörtökön átutazóban  arrafelé leszek. :)

Előzmény: Kovács János2 (24)
Kovács János2 Creative Commons License 2013.08.10 0 0 24

Szia!

 

Engem érdekelne, feltéve, ha Bp-en tudunk találkozni.

Üdv: KJ

kj484@freemail.hu

Előzmény: BSzTom (23)
BSzTom Creative Commons License 2013.05.10 0 0 23

Nekem csak egy 1996-os ÉDÁSZ részvényem van, nem biztos, hogy megérem még, hogy verekednek érte a gyűjtők... :)

ZiZi0907 Creative Commons License 2012.08.13 0 0 22

Sziasztok!

 

Régi részvényeket szeretnék eladni, tud valaki segíteni, hogy hol lehetne?

Pl:

AZ  ABÁDSZALÓKI TAKARÉKPÉNZTÁR RÉSZVÉNYTÁRSASÁG 10 RÉSZVÉNYE 1944.

ALMÁS-JÁRÁSI TAKARÉKPÉNZTÁR RÉSZVÉNYTÁRSASÁG RÉSZVÉNYE 20 PENGŐRŐL.

STB.

Köszi: Rita

zizi0907@freemail.hu

 

suncipoci Creative Commons License 2011.06.26 0 0 21

Sziasztok!

 

Eladó sok szép régi magyar részvény, kötvény, záloglevél gyűjteménynek vagy iroda, üzlet, lakás dekorációnak!

www.gyujtokboltja.hu

 

Üdv!

babyface25 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 20
Jó estét!

Van vajdahunyad gyalári hely-érdekű vasút részvénytársaság élvezeti jegyem ha valakit esetleg érdekelne. (1907 május 15) 2000 koronás névértékű
gozos44 Creative Commons License 2010.02.06 0 0 19
Üdvözletem!

Keresek régi DERMATA (kolozvsári cipőgyár) részvéneket

gozos44kukacfreemailponthu

Üdv
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.09 0 0 18
van rengeteg régi részvényem bemutatos névreszoló eladó, csupa nagy név, and922@freemail.hu
St Ati Creative Commons License 2009.09.28 0 0 17
Üdv srácok !! Salgótarján Rimamurányi Vasmű részvénye van valakinek eladó?? Esetleg más Salgótarjáni vagy Nógrádmegyei is érdekel!! Kösz!!
vaculitis Creative Commons License 2006.05.16 0 0 16

Szervusztok,

 

ki tud nekem segíteni? Julius Meinl magyarországi tevékenységével kapcsolatos régi plakátokat, részvényeket, számolócédulákat keresek. Hol lehetne ilyenekhez hozzájutni?

 

Köszönöm!

thuram Creative Commons License 2004.10.09 0 0 15
Azt gondolom ,hogy kis mennyisség:),de tudnál mondani ,hogy hol nézhetek utánna?És hol kereshetek rá vevőt,mert egy srác jelezte,hogy kell neki de válaszomra azóta nem irt:(
Előzmény: Törölt nick (14)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.09 0 0 14

ha nincs a tozsden, akkor annyit er, amennyit megadnak erte.

 

nemtom.

 

lehet hogy 100 HUF de lehet, hogy 10.000/db

 

tenyleg nem tom

nezz utana a neten, hogy tortent-e mostanaban valahol Arago reszesedes adasvetele

 

de egyebkent ez a nehany darab nagyon kis mennyisegnek tunik.

Előzmény: thuram (13)
thuram Creative Commons License 2004.10.09 0 0 13
És ,hol lehet utánnanézni,hogy mennyit ér?És esetleg nem kell valakinek?
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.09 0 0 12

hali

 

csak gondolom, hogy a 12 kicsi, az osztalekszelvenyek lehetnek, amibol azert hianyzik egy, mert osztalekfizeteskor letepik/levagjak.

 

ha valodiak :), akkor valszeg ernek is valamit, mert ez a ceg most is uzemel.

Előzmény: thuram (11)
thuram Creative Commons License 2004.10.06 0 0 11

Sziasztok!

 

Találtam 3 db Nagymamám ill  8db saját nevemen lévő Arago Befektetési Holding részvénytársaság 1 E Ft névre szoló kamatozó részvényét.Elől van ez a nagyon nagy irás,hátul pedig 12 kicsi amelyekről az enyémeken hiányzik egy cikk,miért?Ill érnek ezek valamit vagy ki lehet dobni?

kispest19 Creative Commons License 2004.06.24 0 0 10
Kb. egy hónapja volt itt az Index hasábjain: Gál Péter ügyvéd sikkerrel próbálja visszaperelni a régi betéteket. Vajon a régi részvényekkel mi lesz a helyzet? Van pl. egy 1924-es, alapitási évben kibocsátott MNB részvényem. Pár éve az MNB-től azt közölték, hogy a háború után az (új) MNB becserélte a régi részvényeket újakra, igy aki nem cserélte be, az hoppon maradt. Csakhogy, apám ha ezt tudta volna, szintén becserélte volna... Úgyhogy, ez vagy csúsztatás, vagy a privát részvénytulajdonosok "államositása" volt. Van-e valakinek ötlete? kispest19@freemail.hu
FülesX Creative Commons License 2002.07.05 0 0 9
Szevasztok!

Én azt hiszem a jogi út utolsó állomásánál állok a Budapest Székesfővárosi kötvényeimmel, így menet közben rengeteg információt gyűjtöttem össze számos kötvényfajtáról:
- szerződések a külföldi kötvénytulajdonosok és a magyar állam között a 60-as évekből (államkötvényekre, vállalati kötvényekre)
- a korabeli értékpapírok almanachja
- a sajat pereskedésem anyagai stb.

Természetesen nekem is többféle kötvényem van (6-8), melyek esélye a követelés érvényesítésére nagy szórást mutat, de a legesélyesebb is csak játékként fogható fel szerintem, ahol egy kis jogi és történelmi ismeretet lehet biztosan megszerezni.

Ha valakit részletesebben érdekel a téma szívesen beszélek vele.

Előzmény: Feketepárduc (8)
Feketepárduc Creative Commons License 2002.05.16 0 0 8
Én is még a lejárat előtt adtam be az igényemet, de ez tényleg nem jelent semmit. Viszont ígéreteket adtak, hogy egyszer majd kifizetnek belőle annyit, amennyire ők gondolnak, kamatok nélkül. Szóval hagyjam inkább a falon bekeretezve. A hasonló helyzetben lévő embereket szeretném összegyűjteni, hogy tudjam, milyen mértékben lépjek fel az üggyel kapcsolatban. Idén benyújtok még egy utolsó igényt, és ha ez sem vezet eredményre, pert, és sajtóhadjáratot indítok, csak ehhez szükségem lenne, másokra is, hogy lássák, nem csak egyedül háborgok. Most igen komoly esély van arra, az uniós csatlakozás miatt is, hogy ezeket az értékpapírokat valamilyen módon (kárpótlás útján) rendezzék. Egyébként az üggyel már foglalkozott a sajtó, és hasonló véleményen voltak, mint én. Tehát hogy ez nem pénz, hanem egy érték igazolása, függetlenül attól, hogy miben vannak jegyezve. Gondolom, te is olvasgattál pár ilyen értékpapírt, hogy mire lettek kibocsátva. Ezek egy része kézzel fogható beruházások voltak (épületek, nyersanyagok, gátak, stb.) tehát nem veszhettek el az infláció viharában, de az értékpapírok, amik ezt igazolják, igen!? (egyébként a dollárt a pénzügyminisztérium is elismeri, de mégsem hajlandóak kifizetni). A helyzet nem reménytele, sőt biztató, mert idáig a kifizetés elleni minden érvük megbukott, ezért kompromisszumok felé hajlanak. Eléggé fura helyzetbe kerültek, mert csak kellene fizetni, de még nem tudják, hogy miből. Az összes értékpapír kifizetésére valami húszmilliárdos költséget kalkuláltak ki, de szerintem ezt még nyugodtan felszorozhatják. Tehát ez az egyetlen valós érv!

Ki hogy látja ezt a kérdést, ki az, aki csatlakozni szeretne hozzám!
Az ellenérveknek is nagyon örülnék, mert most igencsak rá akarok gyúrni az ügyre.

Előzmény: loggol (7)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!