Keresés

Részletes keresés

csendes ateista Creative Commons License 2004.01.08 0 0 14
12
Előzmény: csendes ateista (13)
csendes ateista Creative Commons License 2004.01.08 0 0 13
2
angel0503 Creative Commons License 2004.01.07 0 0 12
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!
sophiane Creative Commons License 2003.07.01 0 0 11
Hát nem válaszol neked senki te szegény. Szerintem mi nyerünk az olimpián, a döntőben a jugókat páholjuk el 23-1 -re. Lehet a végén én is beállok.
Előzmény: sophiane (10)
sophiane Creative Commons License 2003.06.25 0 0 10
Mi lesz a VB-n? Nyerünk? Sidney óta nem nyertünk világversenyt, ha nem figyelünk bajba kerülhetünk!
Ki lehet az Olimpián a nagy elenfél?
GFQ VikkTORy Creative Commons License 2002.07.18 0 0 9
ez a pasas a medencék Maradonája
Előzmény: Jegkasa (6)
PANDORA Creative Commons License 2001.09.01 0 0 8
Sziasztok!
Pénzszűkében vagyok, és sürgősen szükségem van egy kis lére, ezért drasztikus lépésre szántam el magam...eladnám a Vizilabda EB-n aláiratott szponzori pólómat.Néhány magyar srác is rajta van, de főleg külföldiek (horvátok, spanyolok,görögök,oroszok,olaszok,franciák...), összesen kb 100 aláírás. Aki rajongó és egyben segíteni is szeretne rajtam, az írjon az emilemre!
Jegkasa Creative Commons License 2001.06.28 0 0 7
http://www.sztartozsde.hu/forum.php?view=554
Na ne!!!???
Csak nem róla van szó? Ti nem a Cosmo és tsai újság olvasói közé tartoztok véletlenül:-)
Gyorsan nyitok egy topicot. Cső.
Jegkasa Creative Commons License 2001.06.28 0 0 6
Sziasztok! Ki ez a pasas?
fruh Creative Commons License 2000.11.07 0 0 5
Ha tudjátok a meccsek pontos dátumait, mindenképp írjátok meg! Köszi: fruh
Előzmény: Kataca (4)
Kataca Creative Commons License 2000.10.31 0 0 4
,,A klubházba mentem vacsorázni, amikor a sorsolás volt. Ránéztem a táblára, és akkor már ott volt a Posillipo és a Fradi neve. Elnyomtam a fogaim között egy káromkodást, elvégre ez volt az egyetlen, amit el akartam kerülni" - sóhajtott Kásás Tamás, amikor a vasárnap késő este elkészült kupasorsolásról faggattuk. Az olimpiai bajnokcsapat ásza így - Steinmetz Barnával egyetemben - kénytelen lesz aranyérmes társai ellen játszani, elvégre a zöldeknél szerepel Kósz Zoltán és Székely Bulcsú. Kásás amúgy arra a kérdésre, hogy ,,Milyen érzés lesz Kósz feje fölé zúdítani a labdát?", egy ,,neki biztos rossz" kontrával válaszolt, aztán beismerte, egyáltalán nem lesz könnyű beleállni a lövésbe.

A kapus szerint sem ígérkezik kedves élménynek a nápolyiak ellen védeni, bár mint mondta, félsz nincs benne, hiszen korábban már megesett, hogy a Mladost színeiben a BVSC uszodájában kellett megmutatnia a tudását, miképpen az Angyalföldön eltöltött majdŐ húsz esztendőt követően sem volt egyszerű a Vasas ellen vívott meccsre sapkát kötni. ,,Már tavasszal is fura volt, amikor a Posillipo itt edzőtáborozott, elvégre Barnával a válogatottban egymásra támaszkodunk a védelemben, Kása pedig amúgy is szívcsücsök. Most, Sydney után, ha lehet, még érdekesebb lesz, de ez sem több egy meccsnél, majd meglátjuk, miként alakul."

Steinmetz Barna, aki egy ,,örülök, hogy jönnek" mondattal kommentálta a hírt, arra hívta fel a figyelmet, hogy ,,a Fradival szerintem jó kemény meccset játszunk, elvégre ez a csapat akkor a legveszélyesebb, amikor mindenki leírja. Két éve meggyengültünk, és KEK-et nyertünk, aztán tavaly, miután többen eljöttünk, megint legyintettek rájuk, erre bajnokok lettek."

Aurora10 Creative Commons License 2000.10.29 0 0 3
fruh!
Néhány hete, amikor a kitüntetéseket adták át az olimpikonoknak a Petőfin volt egy műsor és abban beszélgettek a Vári Attilával. Azt mondta, hogy egy-két évig még itthon fog játszani, mert fölvették a jogra és kíváncsi rá, hogy milyen. A TF-et most fejezte be és egyenlőre a sportpályafutása utáni életének bebiztosítása érdekli.
Előzmény: fruh (2)
fruh Creative Commons License 2000.10.26 0 0 2
Nekem is bármi jöhet Vári Attiláról... :)
üVegpohár Creative Commons License 2000.10.25 0 0 1
mit szeretnél tudni
Kataca Creative Commons License 2000.10.25 0 0 0
0 infom van roluk
Előzmény: Egy csaj (-)
Egy csaj Creative Commons License 2000.10.24 0 0 topiknyitó
Aki tud valamit Kásásról vagy valamelyik vizilabdásról az írjon!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!