Keresés

Részletes keresés

el G. Creative Commons License 2000.10.27 0 0 6
Hallo Domainbrókerek!
el G. Creative Commons License 2000.10.25 0 0 5
.com is ilyen, és ilyen lesz /99%/.shop is májustól.

.hu alá regisztráltam nehány nevet, ezért érint rosszul amit a vitaindítóban írtam.

Ide tartozik, hogy nemsokára Bárki regisztrálhat, ha az 1. évben lerakja az 500 000 + 200 000 = 700 000 /+ gondolom Áfa/ pénzt.

1. kérdés: /aminek utána is nézek/ amikor nem ISZT-s regisztrál, /miután perkált 700 -at/ akkor is kell a 4000, meg az 1000/év -et ISZT-nek fizetni ?

2. Várom azokat akik domaint akarnak regisztrálni,
ugyanis ha elegen leszünk /sok akarattal/, minimálisra csökken a regisztrálási díj.

Előzmény: Scyllum stellare (3)
el G. Creative Commons License 2000.10.25 0 0 4
Az 1999 Ft-os szuper lehetőség talán odébb van /2001/, de greyhound által mutatott oldalból namezero érdekes.
Scyllum stellare Creative Commons License 2000.10.25 0 0 3
Én azzal a tudattal mentem anno a .net alá, hogy két évre 70USD, aztán évente 35USD. (Ezek ősidőktől fogva standard akkor áraknak számítottak.) Nekem a meglepetés nem a csengetésből fakadt, hanem abból, hogy magánszemély létemre domaint vehetek a .net (és .org) alá, és ehhez a zsetonon kívűl semmi sem kell!!!!!

SC

Előzmény: el G. (-)
topp Creative Commons License 2000.10.24 0 0 2
Nem jon be, pedig a dolog erdekelne!
Előzmény: Törölt nick (1)
el G. Creative Commons License 2000.10.24 0 0 topiknyitó
ÜDV! ÉRINTETTEKET VÁROK SZERETETTEL!

Domainfenntartási díj !!!! két év múlva...

TÖRVÉNYES EZ? AZ EREDETI SZERZŐDÉSBEN ERRŐL SZÓ SINCS.

...Az ISZT már régóta keresi arra a megoldást, hogy a regisztrálandó domainnevek számának csökkenése esetén is megtalálja a szervezet a működéshez szükséges forrásokat. Ezért...

AZ EDDIG BEFOLYT PÉNZEK MIRE MENTEK? MINTHOGY BIZONYOS ÉRTELEMBEN KÖZSZOLGÁLATRÓL VAN SZÓ, NEM ILLENÉK-E BETEKINTÉST KAPNUNK A MŰKÖDÉSBE? /HA LEHET AKKOR HOL?/

...2002-ben bevezetik a domainfenntartási díjat. Attól kezdve minden olyan domainnévre...

éves fenntartási díjat kell fizetni, amelyet az ISZT regisztrált. Az új szabály tehát az ...

1998. január elseje után bejegyzett domaineket érinti. A domainfenntartás egyszeri, két évre szóló díja...

TÖRVÉNYES EZ? PLÁNE VISSZAMENŐLEG !!! AZ EREDETI SZERZŐDÉSEKBEN ERRŐL SZÓ SINCS.

4000 forint lesz, majd évente 1000 forintot fizetnek a regisztrátorok az ISZT-nek. ...

MI OKBÓL, HA EDDIG A MŰKÖDÉSHEZ KELLETT, ÉS EZT A TERHET EZUTÁN LEVESZIK A VÁLLUKRÓL?

A regisztrátorok szabadon állapíthatják meg, hogy ügyfeleiktől mennyi pénzt kérnek ezért.

/INDEX 2000-10-24/

EL G. - www.bestdomains.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!