Keresés

Részletes keresés

Nerdy Creative Commons License 2001.03.13 0 0 7
Jól van, nincs semmi baj, utóember, megesik az ilyen.
Nerdy
Előzmény: utóember (5)
utóember Creative Commons License 2001.03.07 0 0 6
az viszont szinigaz, hogy van másik topik, és ott többen vagyunk. szóval, kedves Textil, és bárki, aki idetéved, gyertek a "Toldysok IDE!!!!" topikra!


Toldysok ide topik

Előzmény: utóember (5)
utóember Creative Commons License 2001.03.07 0 0 5
na, amilyen hirtelen felidegesitem magam, olyan hülye is vagyok.

bocsánat, bocsánat, bocsánat, bocsánat Nerdy! azt hittem, ez egy új topik, pedig dehogy, sőt régebbi, mint a másik. mégegyszer bocsánatot kérek, és vezeklésképpen: a hülye utóember monnyon le!

utó

Előzmény: utóember (4)
utóember Creative Commons License 2001.03.07 0 0 4
javaslom ezen topik bezárását, már van toldys topik, tök fölösleges azt a kb. 10 embert két topikra szétosztani. sokkal szebb 1 darab "kicsit" vékonyka topik mint két mégvékonyabb. magyarul, Nerdy, szerintem ez rossz húzás volt, és a másik topikot elinditó emberke (juc) sem biztos, hogy örül egy "ellentopiknak". egyébként én be tudok vonni pár embert a saját korosztályomból (97-es), de könyörgöm, inkább legyen egy topik, mint kettő!

lehet úgy növelni a (másik) topik látogatóinak a számát, hogy egyszerűen beleirunk (akarmit) es igy rögtön felülre kerul az iskolák-évszámok listában, és többen vehetik észre.

még egy ötlet, lehet emailt irni a gimnáziumban valakinek, ha ők tudnak róla, az sem árthat. (a sulinetes toldys oldal cime a másik topikon megtalálható)

bocs ha túlzottan belelovalltam magam...

utó

textil Creative Commons License 2001.03.07 0 0 3
1972-76-ig jártam ise angol tagozatra. Meg kéne szervezni a 25 éves érettségi találkozót. De úgy tűnik nem néz ez a korosztály még gyakran az internetbe, azért hátha.
Nerdy Creative Commons License 2000.12.02 0 0 2
Nem szép tőletek, hogy nem jelentkeztek, pedig milyen sokan jártunk oda.
1968-1972
Nerdy
pox Creative Commons License 2000.10.29 0 0 1
Itt egy... nagyon-ex-Toldys (kicsit régi, kicsit savanyú, kicsit sárga, stb...) :))
Előzmény: Ozon (0)
Ozon Creative Commons License 2000.10.24 0 0 0
Úgy látszik nulla TOLDYs reagál.

kegyelem.nullásozás

Előzmény: Nerdy (-)
Nerdy Creative Commons License 2000.10.20 0 0 topiknyitó
Üdvözlet minden régi és mai Toldysnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!