Keresés

Részletes keresés

deadcrow Creative Commons License 2005.11.28 0 0 177
most még nem lehet..
Előzmény: kapitula (174)
deadcrow Creative Commons License 2005.11.28 0 0 176
éppen mire haraptak? 99 ft-nál nem akarok többet költeni ezer csóringerre..
Előzmény: tündértakony (175)
tündértakony Creative Commons License 2005.11.28 0 0 175
tegnap láttam a tescoban egy gazdaságos népcsoportot, futottak

tt
Előzmény: deadcrow (173)
kapitula Creative Commons License 2005.11.28 0 0 174
Gondolom nálad lehet venni népet. Ha igen, milyen kínálatod van? Mennyiért? Áruhitel?
Előzmény: deadcrow (173)
deadcrow Creative Commons License 2005.11.28 0 0 173
a sötét az jó.. majd én a sötétből fogok neked tanácsokat adni, hogy hogyan építs fel egy nagy birodalmat.. ahol a nép boldog, mert a nap 24 órájában élvezheti a nyilvános kivégzéseket.. persze először népet kell vásárolnod.. minél olcsóbban..
Előzmény: asoko (172)
asoko Creative Commons License 2005.11.27 0 0 172
oh.! Mester! Jó, hogy erre vezetett az Erő! Attól tartok, a hatalom mámorába bújtatva, megkörnyékezett engem a sötét oldal.
Előzmény: táppénzcsaló Yoda (171)
táppénzcsaló Yoda Creative Commons License 2005.11.27 0 0 171
Hallgass rám.Vegyél magadnak egy botot,egy fénykardot meg azerőlegyenveled!
Előzmény: Dominika (-)
asoko Creative Commons License 2005.11.26 0 0 170

Úgy tűnik találtam egy lakatlan szigetet, ahol vére én lehetek a legyszebb, legokosabb, legerősebb, leggbölcsebb és a legnagyobb uralkodó. Feltéve, hogy tudok magamon uralkodni. Hőn áhított vágyaim teljesültek. Sőt.. a leggazdagabb is én vagyok - bízom benne, hogy nem bújt meg valamelyik sarokban a templom egere.

Előzmény: asoko (169)
asoko Creative Commons License 2005.11.11 0 0 169
Valószínűleg mindenkiből kihalt a világuralmi törekvés! De lehet, hogy dictatorinfluenza járvány irtotta ki a negyedik birodalom potenciális vezetőit.
Előzmény: tarjáni 0 (168)
tarjáni 0 Creative Commons License 2005.10.28 0 0 168
Miért nem ír ide senki??
rali Creative Commons License 2002.01.23 0 0 167
Nem hallgatsz el rögtön?
Előzmény: Dominika (166)
Dominika Creative Commons License 2002.01.23 0 0 166
Hess innen!
Előzmény: mcwatt (165)
mcwatt Creative Commons License 2002.01.23 0 0 165
Ébren vagy,ne álmodj!
Előzmény: deadcrow (164)
deadcrow Creative Commons License 2000.11.05 0 0 164
na ha végre mindenki elpusztult, akkor jöhet az én királyságom! :)
Előzmény: rutin (163)
rutin Creative Commons License 2000.11.05 0 0 163
bankikaa,
leveled hatására azt a döntést hoztam, hogy kitiltalak miországunkból. Pusztulj innen...Ja, ezennel részemről Miországunkat befejezettnek nyilvánítom... Kitörhet a polgárháború elárvult trónusom bitorlásáért...
Előzmény: bandikaa (162)
bandikaa Creative Commons License 2000.10.28 0 0 162
Rutin!

Viszonylag gyorsan, további anyagi gondok lélkül nyugdíjazni tudlak. Az ólom viszonylag olcsó, de lopott miniszteri Audival is rendezhetünk Neked halálos balesetet.
Mondtam: Pénzért bármit.

Sok jó? Aztmondják, odaátnál nincs jobb.

Szentté avatás? Elintézem, hogy leválthasd Szent Petit, hadd pihenjen.

Üdv
A nyertes

Előzmény: rutin (158)
bandikaa Creative Commons License 2000.10.28 0 0 161
Ajjaj.

"Előbb olvass aztán írj" bölcsesség by Bandikaa :)

Elkéstem. Dominika: Ha odaát a Mátrixon túl van net, és esetleg visszatérsz, Fogadd meg tanácsom.

Ettől függetlenül én is megpályázom a Világdiktátori címet:
Előnyeim:

Korrupt vagyok, de nagyon.
Pénzért bármit.
Imádom a közbeszerzést, gyönyörűen meg fogom magam szedni a kissebb országok diktátori címeinek korrupt módon való eladásából. A közbeszerzési díj lesz vagy 300 %, de lehet hogy 3millió.

Na ezt fejeljétek meg....

Üdv
Bandikaa
:)

bandikaa Creative Commons License 2000.10.28 0 0 160
Dominika:

Ahhoz, hogy világdiktátor legyél, csak 3 dolog kell:

1. PÉNZ
2. PÉNZ
3. PÉNZ

:)
Bandikaa
www.bandikaa.com

rali Creative Commons License 2000.10.28 0 0 159
Én jól megvoltam mint közlekedési miniszter,fontos beruházások vannak folyamatban-
még van mit sikkasztani- részemröl felajánlom szolgálataimat a leendő sportmini...bocs, a leendő
Vlágdiktátornak.
Rali
Előzmény: rutin (158)
rutin Creative Commons License 2000.10.27 0 0 158
Nos, a pályázati feltételek:

Minnél nyugalmasabb és minnél több anyagi vagyonnal kísért ifjúkori "nyugdíjazás" számomra.

Tehát, minnél több jóval halmoz el engem valaki, annál nagyobb esélye van az utódlásra.

Talán a szentté avatásom lehetne a minimálkritérium...

Előzmény: shairon (155)
sanyi Creative Commons License 2000.10.27 0 0 157
En meg erdemeim elismerese mellett nyugallomanyba vonulok es megirom emlekirataimat...
garabonciás Creative Commons License 2000.10.27 0 0 156
Öööö... izé... !

Én is neveznék..., ha lehet?!?!?!?!?!?!

Előnyeim: keménykezü vagyok és határozott!

Hátrányaim: ... vagy nem?

shairon Creative Commons License 2000.10.27 0 0 155
Egy jó miniszterelnök-helyettes arról ismerszik meg, hogy kritikus helyzetekben mindig képes elnavigálni akár még egy világbirodalom süllyedő hajóját is. Ami engem illett, én kiváló miniszterelnök-helyttesnek érzem magam, így hajlandó vagyok nyugalmas pozíciómat feláldozni a KÖZ érdekében.

Hogy megmentselek benneteket, elvállalnám hát a diktátori-államfői posztot, de nem ismerem a pályázati kiírás feltételeit. Nem lehetne részletezni?

Előzmény: rutin (153)
ploty Creative Commons License 2000.10.27 0 0 154
Attól tartok én lettem az 1. sz. közellenség, így inkább összeszedek némi kis emléket a palotából /apróbb arany, és drágakő csecsebecséket/, és elbujdosok más országokba.
Remélem várnak még rám fényesebbnél fényesebb koronák....
Nem búcsúzok, gondoljatok rám rossz szívvel!
rutin Creative Commons License 2000.10.27 0 0 153
Itt Miországunk új Uralkodója, Rutin Béla!

Szegény Despotína halálát követően minden intrika és cselszövevény ellenére elfoglaltam jogos tulajdonomat, a Diktátori trónt.

Első intézkedésem az alábbi:
Nyilvános közbeszerzési pályázat keretében értékesítem a Diktátori-Államfői címet! Az esetleges pályázatokat jelen topicba várom...

Amennyiben érdeklődés nem mutatkozna a Diktátori cím iránt, úgy Miországunkat befejezettnek nyilvánítom...

Ja, a pályázat mindenki számára nyilvános, kivéve egyetlen személyt, egy ploty nevű imposztor némbert...

micu Creative Commons License 2000.10.27 0 0 152
Ez esetben én is kénytelen vagyok bejelenteni lemondásomat. Ezután életemet a biotechnológiának szentelem, egy kies kis déltengeri szigeten. Eredetileg dinoszauruszok klónozására gondoltam, de ezt a poén lelőtték, különben is több más megbízás érkezett különböző diktátorok és jelöltek részéről. Van pl megrendelésem olyan alattvalókra akik genetikusan iszonyodnak a víztől, mert a diktátor szigetéről állantóan úszva távoznak az emberkék. Aztán van aki élőben szeretné játszani a lemmings című játékot, ezért világító zöld hajú kevés agyú alattvalókat szeretne, akire ha rákattint az egérrel akkor funkciót vált: elkezd ásni, építeni vagy akár felrobbantja magát. Meg olyan is van, aki világító vörös tengeri csillagot szeretne az akváriumába, mert az országában tiltott önkényuralmi jelképnek számít, de ő az elmúlt évtizedekben úgy megszokta hogy függővé vált... Úgy hogy ezennel búcsúzom a birodalom lakóitól. Az eddigi fejlesztéseket (Időgép V1.0 béta, robbanó hangkártya, elektromos átnevelő készülék) használjátok továbbra is egészséggel.
Üdv:Micu
Előzmény: Dominika (149)
Gedeon Bacsi Creative Commons License 2000.10.26 0 0 151
RIP, Dominika.

Bocs Rutin, de lemondok az uralkodó személyes fitnessztréneri, és minden ehhez kapcsolódó funkciómról: elvesztettem a motivációmat. Ha legalább átoperáltattad volna magad!

gb

sanyi Creative Commons License 2000.10.26 0 0 150
Dominika LOGOFF :((((((
Beke virtualis poraira.
Előzmény: Dominika (149)
Dominika Creative Commons License 2000.10.26 0 0 149
Amikor ezeket sorokat leírom, tudom, hogy már csak óráim vannak hátra. Aljas árulás áldozata lettem, poharamba mérget kevertek és orvosaim szerint helyzetem már teljességgel reménytelen. Nem félem a halált, de attól igenis rettegek, hogy mi lesz birodalmam további sorsa!

Sokáig töprengtem, hogy kit tegyek meg örökösömnek. Nehéz döntés ez, hiszen egy kaptárban mindig nonemunek kell uralkodnia. Szeretett fiam ellenszegült óhajomnak, amivel megmenthette volna a birodalmat. Ha szakítok a hagyományokkal, akkor tartok tole, hogy széthúzás lesz birodalmamban és darabokra szakad.

Rutin, kedves fiam! Nem kényszeríthetlek arra, hogy másítsd meg a döntésedet. De számíts arra, hogy ellenségeid ki fogják használni ezen fogyatékosságodat!
Én, minden hagyományt felrúgva, téged teszlek meg örökösömmé! Józan elmeállapotomat orvosaim tanúsitják, ha bárki is kétségbe vonná ezen döntésemet.
Én a szívemre hallgatok és nem hagyom, hogy bármilyen sehonnai a kezébe kaparinthassa a jogart, csak azért mert nonek született.

Orizzetek meg jó emléketekben.

Dominika.Világdiktátorno

Előzmény: rutin (143)
ploty Creative Commons License 2000.10.26 0 0 148
Rendez-vous-on veled a devla!

Javaslom egy új törvény beiktatását /ploty I.tc./, mely a vérfertőzésre hajlamos egyedek teljes izolációját és kényszergyógykezelését írja elő, természetesen teljes alkohol, és drogmegvonással, napi 3 sorry hidegzuhannyal, brómkúrával, valamint a kúra végén az ivarszervek teljes amputációjával. :)

Különben is, én csak a lányokat szeretem.:)

Előzmény: rutin (145)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!