Keresés

Részletes keresés

nemmindegy Creative Commons License 2000.10.27 0 0 25
2002-től a felsorolt dolgok KÖTELEZŐEK lesznek?
Előzmény: Kvant_II (24)
Kvant_II Creative Commons License 2000.10.27 0 0 24
Engem az APEH kuldott. Alljon elo mindenki, aki a mult heten megnezte a Heti Hetest/egyetert a 4-es metroval/elofizeti a Magyar Narancsot stb. Elotte jol nezze meg az autojat, mert mar csak langokban fogja viszontlatni.
nemmindegy Creative Commons License 2000.10.27 0 0 23
Mikor melyik... :)))
nemmindegy Creative Commons License 2000.10.27 0 0 22
"Kutya??? Azt mikó' ettem??" (bocs...)
Előzmény: James Bond (4)
modigliani Creative Commons License 2000.10.27 0 0 21
Engen a GALAMB párt szervezett be, az egyetlen DEMOKRATA párt a földkerekségen.
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.19 0 0 19
Én megmondom az igazat testvérek. Engem több párt is imáiba fogadva felkért, hogy irogassak ide.
Elöször a szocdemek, de elvitték az számitógépüket a szocik, majd a kisgazdák kértek fel de öket bekebelezte a fidesz. De azt mondtam, hogy minek egy kisgazdának számitógép. Majd jött a szadesz de önáluk pártszakadás történt a monitort elvitte a Petö Iván, majd következett a maszop, de ott azt mondták, hogy nekik nem kell egy volt kisgazda, egy volt szadeszos és szocdemes.
MOst lassan az mdfet próbálom megkörnyékezni de hiába hivogatom fel öket mindig azt mondja a telefonos kisasszony hogy fidesz. Csurka fordulatait pedig még egy körzö sem tudja utánozni.
Egyébként most ülök át a söreim mellé.
Remélem most már mindenki tudja, hogy milyen pártállásu vagyok.
Lajos bácsi Creative Commons License 2000.10.19 0 0 17
Micsoda kérdés? Engem a Mozgalom küldött!!!
Töfröcsó Creative Commons License 2000.10.19 0 0 15
Akkor most megtaláltad? ;-)
Előzmény: mamagáj (14)
mamagáj Creative Commons License 2000.10.19 0 0 14
nekem minden pártnál aztmondták, hogy: mennyapicsába.
Oszt itt vagyok...
gulyag Creative Commons License 2000.10.18 0 0 13
Engem a Pato Palok Partja( PPP), ugyhogy ej ra erek arra meg, hogy megmondjam pontosabban...
csicsolina Creative Commons License 2000.10.18 0 0 12
Engem nem küldtek, hanem hívtak. A zöldek. De ahhoz már túl érett vagyok. Úgyhogy egyénileg jelöltem magam ide.
lujza Creative Commons License 2000.10.18 0 0 11
Engem a szadeszosok küldtek. Már töppször is.
Hogy hová ? Azt nem ir6om meg, mert kimoderálnak alpári stilusért.. :((
ÁVH-ás et. Creative Commons License 2000.10.18 0 0 9
Dzsémsz Bond elftárs,

Nincs ebben semmi titok, én nyíltan kimondom hogy engem a Munkáspárt kűldött. De egyes MSZP-SZDSZ körök is támogatnak.

Előzmény: James Bond (-)
Wágner úr Creative Commons License 2000.10.18 0 0 8
Az MSP, a legjobb párt... hukk, bocsánat... attól a legjobb, mer' úgy van, hogy nincs is... Egészség!
Töfröcsó Creative Commons License 2000.10.18 0 0 7
Hamár ilyen szépen körbe írtad a hányást mint olyant... akkor megkérdem: Nem tünt még fel soha ez a szembeötlő azonosság: A hányásban mindíg van sárgarépa(narancssárga), zöldborsó(zöld), paradicsompüré(piros), valamint a parlamentben is mindíg van fidesz(narancssárga), kisgizdapárt(zöld) és mszp(piros). Hogy mik vannak? ;-))
Előzmény: James Bond (4)
James Bond Creative Commons License 2000.10.18 0 0 6
Nem nem, én nem találgatni, gyanusítgatni akarok. Épp ellenkezőleg. Arra vagyok kíváncsi, van e annyi vér a pucájukban, hogy felvállalják önmagukat! Vagy félő, hogy kicsapják őket a pártból eme cselekedet következtében?
Előzmény: VirágElvtárs (5)
VirágElvtárs Creative Commons License 2000.10.18 0 0 5
Találgass, hátha kiderül......
Előzmény: James Bond (-)
James Bond Creative Commons License 2000.10.18 0 0 4
Hmmmm, nem is tudom. Úgy nem volt konkrét okom rá, hogy így nekik szegezzem a kérdést. Csak jólesik. Hátha egy-kettő megundorodik magától, és esetleg mégis vállalja, hogy itt, ebben a topikban "lebukik", aztán éli tovább életét, valami más néven...
Amúgy a kérdés már korábban is megvolt bennem, de ez a mai "Gatulálok Demszkinek" topik felszínre hozta. Mint amikor sokat iszol és rosszul vagy. Ott vann benned.... egyszer csak feltör belőled. A borsó, a sárgarépa meg a... mi is van még benne általában? :o)
Előzmény: Töfröcsó (3)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.10.18 0 0 3
Miért gondolod, hogy az itt jelenlévő bértolnokok - bármely színűek is - a Te naiv kérelmednek engedve, fellibentik álságos, romboló tevékenységükről a fátylat? Sőt szerintem az NBH médiafigyelői sem fognak nyíltan szint vallani a kedvedért, csak gyüjtenek, gyűjtögetnek tovább sok kis ici pici IP cimecskét ;-))))))))) Valamikor jól jőhet még... Ki tudja mi lessz itt egy két év múlva egy két asztaltársból. Politikus? uJSÁGÍRÓ? Befolyásos illetékes elvtárs?
Előzmény: James Bond (-)
pernahajder Creative Commons License 2000.10.18 0 0 2
Csak a hozzászólásokat kell elolvasni, s mindjárt tudható. Senki sem ködösít, csak a 007! (Mindjárt két NULLA)
Előzmény: James Bond (-)
Töfröcsó Creative Commons License 2000.10.18 0 0 1
Máj ném iz Röcsó. Töf Röcsó! Engem egy 0. tipusu találkozás során felejtett itt egy űrhajó. Itinek nagy szerencséje vót, mert őt haza vitték én viszont maradtam. De most már én is megyek, mert nem jegyezték be a GalaktikRepublik Pártomat... Szori szia!
Előzmény: James Bond (-)
Törölt nick Creative Commons License 2000.10.18 0 0 0
Melyik, melyik párt James Bond elvtárs?! Hát a kommunista párt. Szabadság, d. elvtárs
Előzmény: James Bond (-)
James Bond Creative Commons License 2000.10.18 0 0 topiknyitó
Kiváncsi vagyok, ki meri bevallani.

Ki meri bevallani, kiállni a nyilvánosság elé, akárcsak így, a tasztalos álnevével, hogy igenis, engem az X-párt küldött ide. Aztán holnaptól tőlem jöhet újabb néven. Hisz minden nap, egyre többen és többen lesznek. Nem mindegy?

Szóval, ki meri bevallani? Vagy csak lapultok, mint sz@r a fűben?

Esetleg töröltetitek a topikot? :o)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!