Keresés

Részletes keresés

EronarDiaras Creative Commons License 22 órája 0 0 121

Én a nokturn.hu -t tudom ajánlani. Egy kis szolgáltató, de jó és gyors szerverekkel, Plesk admin felülettel, ami jobban bejön számomra, mint az itthon sok helyen használt pl cPanel...

Guszti33 Creative Commons License 2023.05.16 0 0 120

Sziasztok!

 

Hamarosan mindenkit érinteni fog, aki tárhelyszolgáltató, felhőszolgáltató vagy egyébként digitális szolgáltatást nyújt, ajánlom a figyelmetekbe:

 

https://kolejanisz.hu/digitalis-szolgaltatast-nyujtok-mi-valtozik-a-szabalyozasban-hamarosan

 

charlie_hu Creative Commons License 2022.05.26 0 0 119

Helló,

 

Több mint 10 év webhosting tapasztalattal a hátam mögött, elindítottam saját hosting vállalkozásomat. Domain, tárhely de akár dedikált megoldásokkal is tudunk szolgálni: awh.hu

synergic Creative Commons License 2019.05.17 0 0 117

Sziasztok! Nagyon jó tárhelyszolgáltatást nyújt az Intec Online Kft! Gyors, megbízható, olcsó! Nézzetek szét náluk!

pfaudler Creative Commons License 2019.01.30 -1 0 115

Sziasztok!

Nagyon jó árakon adnak gyors tárhelyeket a cweb.hu-nál.

Domainek már 1000Ft/év áron regelhetőek.

Tényleg nagyon gyors, 4 nagyforgalmú Opencart webshopot raktunk fel Proxy-Cache-el.

Nagyon komoly gyorsulást mérünk.

És még  ingyenes tárhelyet is adnak!

512MB, reklámmentes, saját domaint is lehet csatolni.

Szerintem megér egy próbát, mondjuk nagyon jó áron vannak a tárhelyeik is!

Remélem tudtam segíteni!

 

https://cweb.hu

Nethely Creative Commons License 2018.04.10 0 0 114

Sziasztok!

 

Új domain akciót indítottunk a nethely.hu -nál, most mindössze 300 Ft + áfáért lehet .hu és .eu domaint regisztrálni/átkérni, ha a domaint tárhellyel együtt vásároljátok meg.
A .hu domain regisztráció 2 évre szól.

onestepp Creative Commons License 2017.12.08 -1 0 113

Sziasztok.

Gondoltam megosztom a tapasztalataimat, egy jó pár napja nézegettem a tárhelyeket, itt is megnéztem egy pár ajánlást, de egyik sem jött be igazán. Google-ban találtam a hosthing.eu-ra. Van náluk próbaidőszak. Pont valami ilyesmit kerestem, hogy ki tudjam próbálni a tárhelyet, mielőtt fizetnem kellene. Megrendeltem a 7napos próbatárhelyet amihez kaptam egy trial.hosthing.eu-s aldomaint, mindezt pár percen belül. Emailben megkaptam minden hozzáférést. Cpanel, domain, ideiglenes tárhely ami csak kell, ahhoz hogy eltudjam kezdeni feltölteni a weboldalam. Az SSL már az aldomainre is be volt állítva!! Szerintem meg is rendelem tőlük. Igaz nem ingyenes, de havi 890 Ft-t egyáltalán nem a világvége, ráadásul most adnak 10%-k kedvezményt minden tárhelyből, amit a weboldalon lévő kuponkóddal lehet aktiválni úgyláttam. De megrendelésnél ki fog derülni. Addig is mindenkinek sok szerencsét! 

Remete Ur Creative Commons License 2017.09.09 0 0 112

Tárhely.Eu-t tudom ajánlani, megbízhatóak gyorsak és domain regisztrációt is adnak legtöbb csomagjukhoz ajándékba.

Ezzel a kóddal és linken 5% kedvezménnyel tudtok tárhelyet vagy SSL-t rendelni:

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

KUPON09C8643C0

jbl! Creative Commons License 2017.03.13 0 0 111

vultr.com

 

Nekem beváltak!

1 CPU

512MB RAM

$2.5/hó

Ha ezen a linken keresztül regisztrálsz, mind a ketten $10 kapun ajándékba.

http://www.vultr.com/?ref=7126725

 

deregato Creative Commons License 2017.02.06 0 0 108

----Nem az index-ről van szó.   :-)))

deregato Creative Commons License 2017.02.06 0 0 107

Szevasztok!

 

KITILTOTTAK!!!   :-((

 

Rendszeresen kitiltanak egy magyarországi weboldalról.

szerintem igazságtalanul.

 

többször regeltem már oda de valamilyen számítástechnikai trükkel mindig kifigyelik a dolgot és újra kitiltanak.

 

Próbáltam már velük telefonon egyeztetni, elmondtam mi a gondom, miért regeltem újra de nagy ívben nem érdekelte őket és nem is álltak segítőkészen a problémám megoldásához.

 

Teljesen reménytelen, és mivel a piacot felvásárolták nem is tudok máshoz fordulni.

 

tudna valaki eligazítani a bit-ek között hogy ez ne  ismétlődjön meg?

 

esetleg ha valaki volna aki segíteni akarna kérem küldjön egy mailt a

 

deregato@freemail.hu-ra

 

 

és írjon telefonszámot.

 

Felhívom

 

Fizetek is a tanácsért!!!

 

előre is köszi.

Remete Ur Creative Commons License 2017.02.05 0 0 106

Csak a Tárhely.Eu- ajánlon, tapasztalat! A megadott linken vagy a kuponkódommal kedvezményesen (5%) tudtok tárhelyet és domaint venni:

 

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

Kuponkód:KUPON09C8643C0

Nethely (X) 2016.11.08 0 0 105

Sziasztok!

 

Érdemes megnézni az oldalunkat, mert nagyon jó domain-tárhely kombinációk közül választhattok, pl.:

 

- .hu domain regisztráció 2 évre : 1500 Ft + áfa

- 256Mb tárhely (dinamikus, reklám mentes): ingyenes

 

Üdv:

Nethely csapata

www.nethely.hu 

Remete Ur Creative Commons License 2015.10.12 0 0 104

Hali,

 

Nekem is volt ilyen én a tarhely.eu-hoz vittem át a domaint, megrendeltem, elküldtem a domain igénylő lapot és ők intézték az átvételt, majd ott frissítettem a DNS beállításokat. Online meg tudod rendelni, majd az igénylőlap kitöltővel ami az ügyfél fiókban ki tudod tölteni, majd aláírva visszaküldeni, ezek után indítják a folyamatot.

Előzmény: Johny007 (103)
Johny007 Creative Commons License 2015.10.10 0 0 103

Ok. De hogyan tudom átvinni? Hogyan tudom igazolni hogy az enyém? Ahhoz hogy más névszervere legyen ha jól emlékszem a jelenlegi szolgáltatónak is kellene a technikai együttműködése.

 

 

Előzmény: kulcsszo (102)
kulcsszo Creative Commons License 2015.10.10 0 0 102

Én még a debreceni Dima tárhely szolgáltatását is tudnám ajánlani, jók az áraik, gyors és segítőkész az ügyfélszolgálat.

Előzmény: abregee (97)
Johny007 Creative Commons License 2015.10.10 0 0 101

Kedves fórumozók!

 

Mi a teendő akkor ha a régóta meglévő Domainem DNS és webtárhely szolgáltatását is befizettem és a domain mégis felmondás státuszba került. A szolgáltatómat meg nem érem el?

 

A domain.hu oldalon nem találtam semmiféle elérhetőséget se segítségre se másra.

 

Köszönettel

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.07 0 0 100

Kedves Fórumozók,

 

El tudná valaki magyarázni nekem, egyszerű, hétköznapi halandónak, hogy ha egy webtárhely szolgáltató átregisztrálja a saját domain nevemet egy másik szolgáltatótól, majd utána a POP3/SMTP levelezés beállításainál az ő szerverének a címét adja meg, ahelyett hogy az én saját domain nevemre készülne ilyen szerver beállítás, az mennyire biztonságos?

Kik férhetnek még hozzá a levelezéseimhez?

Hogyan lehetne olyan biztonságos a levelezésem, hogy csak én, vagy az általam kiválasztott egyedek férjenek hozzá? (Ami azt gondolom, természetes elvárás..)

Elvileg dedikált IP-címet is kaptam, de ezt hogyan tudnám ellenőrizni?

 

Előre is hálás köszönetem, és megszavazok egy mezei piros pontot az érthetően fogalmazó válaszadóknak.

 

 

 

Remete Ur Creative Commons License 2014.11.22 0 0 99

Ha valaki a Tárhely.Eu-n gondolkoziik, ahol van több tárhely amihez ingyen domain jár, ajánlom neki a következő linket és kupon kódot mellyel kedvezményesen tud tárhelyet vásárolni:

https://tarhely.eu/ugyfeladmin/aff.php?aff=1379

Kuponkód: KUPON09C8643C0

 

Emellett ha tovább ajánlod ügyfelükként másoknak őket, akkor egy iphone 6-ot is nyerhetsz, én is erre hajtok!

New Bart Creative Commons License 2014.11.01 0 0 98

A nagyok, és akiket szoktak ajánlani, és nekem is pozitív a tapasztalatom néhánnyal kapcsolatban, az a Tarhely.eu, a Médiacenter, Xhu, és az egyre népszerűbb Gyümölcstárhely. És hát meg kell említeni a sok furcsságáról és érdekességéről hírhedt Gattyán féle Doclert is, bár én nem nagyon ajánlom őket, de hát nagyok...

Előzmény: abregee (97)
abregee Creative Commons License 2014.09.30 0 0 97

Szeretnék egy megbízható tárhelyet vásárolni, napjainkban itthon ki(k) a legjobbak?

New Bart Creative Commons License 2014.06.29 0 0 96

Meglehet, azonban az verzió is elképzelhető, hogy van egy partner cégük aki viszont "csak" regisztrárori tevékenységet folytat, többen csináljak ezt!

Előzmény: púpos-mókus (95)
púpos-mókus Creative Commons License 2014.06.23 0 0 95

Ha jól tudom a hostinger nem hivatalos regisztrátor (http://www.domain.hu/domain/).

 

És én a honlapjukon sem találom a domain regisztrációra utaló jeleket. Szóval valószínűleg egyet sem regisztráltak még. 

Előzmény: abregee (93)
New Bart Creative Commons License 2014.02.28 0 0 94

Ügy látom, hogy nem nagyon válaszolnak kérdésekre, fő az, hogy az önreklám meg legyen.

Előzmény: abregee (93)
abregee Creative Commons License 2014.02.28 0 0 93

Ti eddig (saját ügyfeleiteknek) hány domaint regisztráltatok összesen? Ez elég sokat elmond egy cégről, ezért érdeklődöm...

Előzmény: HostingerMagyarország (91)
New Bart Creative Commons License 2014.02.17 0 0 92

Ezek a kérdések érdekelnének:

Nálatok hány külön álló tárhely van egy szerveren?

illetve milyen a rendelkezésre állás?

0-24-es technikai Support?

 

HostingerMagyarország Creative Commons License 2014.02.03 0 0 91

A Hostinger.hu korlátlan tárhelyszolgáltatást biztosít felhasználói számára, amely rendelésével ingyenes domén névhez is juthat! A Hostinger egy nemzetközi cég, 2004-től tevékenykedik a tárhelyszolgáltatás piacán. Röviden a Prémium szolgáltatásunkról:

 

- helyi támogatás és segítség, MAGYAR nyelven
- KORLÁTLAN lemezterület és KORLÁTLAN sávszélesség

- INGYENES domén név
- Korlátlan domén fiók
- PHP és MySQL hozzáférés
- Webszerkesztő
- barátságos felhasználói felület

- DNS szerkesztő

 

Mindössze 659 Ft/hónap-tól, 30 napos pénzvisszafizetési garanciával. A tárhely funkcióit az ingyenes csomagunk által is ki lehet próbálni. További információt a honlapunkon talál: http://www.hostinger.hu

New Bart Creative Commons License 2014.01.27 0 0 90

Igen a Dns szerkesztés fontos tényező a választáskor, érdemes ha már tarhelyet rendel az ember a következőkre figyelni:

- előny ha a tarhely árába benne van a domain regisztráció lehetosege

- ingyen, illetve szabadon elérhető a domain dns szerkesztő 

- 24 órás technikai ugyfelszolgalat

- saját szerverek

- több éves tapasztalat

- jó hírnév

- googleben legyen elől

 

Ha ezek teljesülnek, biztos nem lő mellé az ember!

Törölt nick Creative Commons License 2013.06.10 0 0 70

1 GB-os webárhely domainnel már havi 582 Ft-tól (6990 Ft/év) a Rackhostnál! Nonprofit és közhasznú szervezetek számára továbbá ingyenes!

 

ravensc Creative Commons License 2013.05.22 0 0 69

Olcsó tárhely, webszerkesztés, domain regisztráció!
Akár 2 nap alatt működő honlapod lehet!
Keress bátran!

 

http://tarhely.palffyzoltan.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!