Úgy néz ki tényleg 5 spanyol csapat lesz a BL-ben. Ezzel viszont több feladatnak is lesznek kitéve pont az esélyesebb csapatok, tehát egy jól meginduló csapat könnyen elhúzhat majd. Persze előbb 3-1 után le kell hoznia a Valenciának Monacoban.
Mourinho több támogatást vár a klubtól, mert unja h mindig őt büntetik a "necces" szituációkban. Azt állítja h Clos Gómez 13 nagy hibát vétett a meccs során (mondjuk tényleg kritikán aluli volt a teljesítménye, én nem is emlékszem bírót egyértelműen a Real ellen fújni) és h "valakik" növelni akarják a Real és a Barca közötti pontkülönbséget.
Amúgy a meccs előtt önmagának 11 pontot adott a 10-ből az éves teljesítményét tekintve.
én is csak örülni tudok, hogy ősszel kiestünk az uefából. és most már 1000 %-al figyelni a 3 helyre ! A barcanak bekavarhatnak az angolok, és nem hiszem, hogy túljutnának egy MU-n... Benítez Poolja is odabökött szépen a Margitnak ;)
A sajtónak lehet az volt, "hihetetlen", de mint szurkoló örülök neki. A Racingot viszont tényleg sajnálom. A BL-ben a Barcanak és a Villarrealnak viszonyolag könnyebb dolga van szvsz.